Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 511
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
Εμείς κ εμείς στο ίδρυμα
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
171
Like
272
Πόντοι
21
Σήμερα ησυχία στο ίδρυμα. Ευτυχώς έχω καβατζώσει ένα μόνιμο και βρισκόμαστε τις Κυριακές για να το γλεντάμε.
 

Geocros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Θα είναι κανείς από εδώ μέσα μετά τις 6το απόγευμα θέλω παρτουζα
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους,ποιος γουσταρει να με παρει σαν πουταναριο σε τσοντοσινεμα?
 

Συνημμένα

  • Polish_20240515_120204228.png
    Polish_20240515_120204228.png
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 75

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.127
Πόντοι
206
Θα είναι κανείς από εδώ μέσα μετά τις 6το απόγευμα θέλω παρτουζα
τι εγινε σε πηραν?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σήμερα ησυχία στο ίδρυμα. Ευτυχώς έχω καβατζώσει ένα μόνιμο και βρισκόμαστε τις Κυριακές για να το γλεντάμε.
εχεις προσωπικο ζιγκολο ? ποσα σε χρεωνει?
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
85
Like
202
Πόντοι
20
Αθηναϊκό η απόλυτη παρακμή μόνιμοι πελάτες οι ξένοι που ζητάνε συνέχεια και ενοχλητικά χρήματα και η βρώμα βγαίνει μέχρι έξω. (Αναρωτιέμαι δεν φοβούνται μην έρθει το υγειονομικό; ) και τέλος τώρα το καλοκαίρι η αφόρητη ζέστη με ένα υποτυπώδες κλιματιστικό στο υπόγειο για όλο τον κινηματογράφο, να ξερνάει δροσερό καπνό από τα τσιγάρα των θεριακλήδων που μόλις τό σβήνουν το ξανά ανάβουν . Μεγάλη η απογοήτευση για τέτοιο ιστορικό ίδρυμα . Θα έπρεπε να το προσέξουν λίγο παραπάνω......
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.514
Like
11.557
Πόντοι
3.506
Αθηναϊκό η απόλυτη παρακμή μόνιμοι πελάτες οι ξένοι που ζητάνε συνέχεια και ενοχλητικά χρήματα και η βρώμα βγαίνει μέχρι έξω. (Αναρωτιέμαι δεν φοβούνται μην έρθει το υγειονομικό; ) και τέλος τώρα το καλοκαίρι η αφόρητη ζέστη με ένα υποτυπώδες κλιματιστικό στο υπόγειο για όλο τον κινηματογράφο, να ξερνάει δροσερό καπνό από τα τσιγάρα των θεριακλήδων που μόλις τό σβήνουν το ξανά ανάβουν . Μεγάλη η απογοήτευση για τέτοιο ιστορικό ίδρυμα . Θα έπρεπε να το προσέξουν λίγο παραπάνω......
Μπα. Μέγαρο είναι για απολίτιστα γαμήσια, όπως αυτά που γουστάρουν οι περισσότερες ροδαλές, δροσερές κωλοτρυπίδες...
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
171
Like
272
Πόντοι
21
τι εγινε σε πηραν?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


εχεις προσωπικο ζιγκολο ? ποσα σε χρεωνει?
Δεν γουστάρω τους επαγγελματίες προτιμώ τους μερακλήδες και αυτούς που γουστάρουν αυτό που κάνουν μιά και έτσι κάνουμε κέφια και οι δύο.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.127
Πόντοι
206
Δεν γουστάρω τους επαγγελματίες προτιμώ τους μερακλήδες και αυτούς που γουστάρουν αυτό που κάνουν μιά και έτσι κάνουμε κέφια και οι δύο.
και τι γραφεις μονιμο?εχετε σχεση?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.127
Πόντοι
206
Αθηναϊκό η απόλυτη παρακμή μόνιμοι πελάτες οι ξένοι που ζητάνε συνέχεια και ενοχλητικά χρήματα και η βρώμα βγαίνει μέχρι έξω. (Αναρωτιέμαι δεν φοβούνται μην έρθει το υγειονομικό; ) και τέλος τώρα το καλοκαίρι η αφόρητη ζέστη με ένα υποτυπώδες κλιματιστικό στο υπόγειο για όλο τον κινηματογράφο, να ξερνάει δροσερό καπνό από τα τσιγάρα των θεριακλήδων που μόλις τό σβήνουν το ξανά ανάβουν . Μεγάλη η απογοήτευση για τέτοιο ιστορικό ίδρυμα . Θα έπρεπε να το προσέξουν λίγο παραπάνω......
πριν 2 βδομαδες περιπου ειχε κλεισει για 2 μερες για απολυμανση,γινεται μεγαλη ανταλλαγη αιματος μεταξυ των πελατων απτους κοριους που εχει το ιδρυμα,η καποτα δηλαδη δεν χρειαζεται οταν θα γαμας κανα κωλο εκει μεσα
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
171
Like
272
Πόντοι
21
και τι γραφεις μονιμο?εχετε σχεσ

και τι γραφεις μονιμο?εχετε σχΤηλεφωνιώμαστε και δίνουμε ραντεβού για γαμήσια.

και τι γραφεις μονιμο?εχετε σχεση?
Tηλεφωνιώμαστε και κανονίζουμε ραντεβού για γαμήσι. Δεν έχουμε σχέση απλά προτιμάει ο ένας τον άλλο.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.127
Πόντοι
206
Tηλεφωνιώμαστε και κανονίζουμε ραντεβού για γαμήσι. Δεν έχουμε σχέση απλά προτιμάει ο ένας τον άλλο.
ε αυτο σχεση δεν ειναι?τι αλλο να κανετε να παντρευτειτε?ο καπουτζιδης παει κουμπαρος σε ολους τους γαμους γκει
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
171
Like
272
Πόντοι
21
ε αυτο σχεση δεν ειναι?τι αλλο να κανετε να παντρευτειτε?ο καπουτζιδης παει κουμπαρος σε ολους τους γαμους γκει
Δεν το λες σχέση με τη στενή ένοια του όρου. Έχω και έχει το δικαίωμα να γαμάει άλλους και να γαμιέμαι με όποιον άλλο θέλω.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
416
Like
829
Πόντοι
81
Καλησπερα σε ολους,ποιος γουσταρει να με παρει σαν πουταναριο σε τσοντοσινεμα?
με ποδια αρσιβαριστα κ τπτ θυληκο πανω σου τι να σε παρει κ τι να σε κανει ο αλλος.
αμα ησουν σαν το Κανελο οκ θα ελεγα εισαι femboy,αλλα δεν εχετε ολοι τα προσοντα.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.127
Πόντοι
206
Δεν το λες σχέση με τη στενή ένοια του όρου. Έχω και έχει το δικαίωμα να γαμάει άλλους και να γαμιέμαι με όποιον άλλο θέλω.
ετσι πρεπει καλα κανετε απλα και αλλοι ετσι ξεκινησαν και μετα ερωτευτικαν και ηθελαν και γαμο,ξερεις ποσοι γεροι ερωτευονται τα ζιγκολο που συχναζουν στο αθηναικον?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

με ποδια αρσιβαριστα κ τπτ θυληκο πανω σου τι να σε παρει κ τι να σε κανει ο αλλος.
αμα ησουν σαν το Κανελο οκ θα ελεγα εισαι femboy,αλλα δεν εχετε ολοι τα προσοντα.
ποιος ειναι ο κανελος?
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
171
Like
272
Πόντοι
21
ετσι πρεπει καλα κανετε απλα και αλλοι ετσι ξεκινησαν και μετα ερωτευτικαν και ηθελαν και γαμο,ξερεις ποσοι γεροι ερωτευονται τα ζιγκολο που συχναζουν στο αθηναικον?
Γάμο; :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: Ο λογικός άνθρωπος μία φορά τη πατάει.
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • Screenshot_20240521-152853_Chrome.jpg
    Screenshot_20240521-152853_Chrome.jpg
    257,1 KB · Εμφανίσεις: 48

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.884
Πόντοι
7.885

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom