Νέα

Ασιάτισσες - μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tantrikos80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
842
Κριτικές
4
Like
1.347
Πόντοι
206
Επισκεψη στην καρχια ταυλανδέζα του Αγ δημητρίου, έχω παει αλλες δύο φορές, την πρωτη με τη καρχια δεν παιχτηκε τιποτα, τη δευτερη με το πιπινι body 2 body πολυ ωραιο. Την τρίτη λοιπόν μιλαω με την καρχια στο viber, ζηταω b2b μου λεει μονο μασαζ με happy ending οκ της λεω ερχομαι!. Παω, μασαζ αρκετα καλο, γυμνος τελειως ημουν διχως πετσετα, υπήρξαν τυχαία αγγιγματα στα μπαλακια κ γυρω περιοχή, εγινα κοντάρι. Αφου μου κανει ποδια στηθος κεφαλι κ κατι διατάσεις μου λεει οκ σε ευχαριστώ! της λεω δεν εχει happy ending? μου λεει with the other girl.... μα αφου....εκανε την κινέζα δεν εβγαλα ακρη. δινω το 30Ε κ φευγω. της στελνω μνμ οτι δεν ειναι καθολου σωστο αυτό και μου απανταει: εγω μονο μασάζ. Της απανταω κ γω, κατανοητό. δεν ξαναασχολουμαι με τη μαλακισμένη, μονο κ μονο για την αθλια συμπεριφορά της, παροτι με ξερει.

Επισκεψη στην καρχια ταυλανδέζα του Αγ δημητρίου, έχω παει αλλες δύο φορές, την πρωτη με τη καρχια δεν παιχτηκε τιποτα, τη δευτερη με το πιπινι body 2 body πολυ ωραιο. Την τρίτη λοιπόν μιλαω με την καρχια στο viber, ζηταω b2b μου λεει μονο μασαζ με happy ending οκ της λεω ερχομαι!. Παω, μασαζ αρκετα καλο, γυμνος τελειως ημουν διχως πετσετα, υπήρξαν τυχαία αγγιγματα στα μπαλακια κ γυρω περιοχή, εγινα κοντάρι. Αφου μου κανει ποδια στηθος κεφαλι κ κατι διατάσεις μου λεει οκ σε ευχαριστώ! της λεω δεν εχει happy ending? μου λεει with the other girl.... μα αφου....εκανε την κινέζα δεν εβγαλα ακρη. δινω το 30Ε κ φευγω. της στελνω μνμ οτι δεν ειναι καθολου σωστο αυτό και μου απανταει: εγω μονο μασάζ. Της απανταω κ γω, κατανοητό. δεν ξαναασχολουμαι με τη μαλακισμένη, μονο κ μονο για την αθλια συμπεριφορά της, παροτι με ξερει.
Όταν λες πιπίνι εννοείς αυτή με το τατουάζ στο λαιμό?
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
463
Like
405
Πόντοι
21
AXAXAXAXA HMARTON!!!!!!!Η ΤΖΕΝΙΦΕΡ
Άμα μπράβο, αυτή είναι, το κοντοπούτανο η Τζένιφερ. Που γαμιώταν στο μαγαζί με 20-30€ και τώρα ζητά 150€...!!!
Άκου 150€...!!!
Πόντος και ευρώ...!!!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.463
Like
813
Πόντοι
96
Την είχα δει και εγώ όταν συνόδευα ένα γνωστό μου στριπτιζόπληκτο . Σίγουρα είναι γαμεύσημη αλλά για κανένα 60 όχι όμως και 150. Έλεος!:humpleg:
 

Dimhtrhs231

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
θα ημουν στην περιοχη για αλλη δουλεια και ειπα να δοκιμασω την τυχη μου,μιας κι ενα ψιλοκολλημα με τα ασιατικα το εχω.
επισκεψη λοιπον μετα απο ραντεβου αυτη τη φορα στο καταστημα που συζηταμε του Αγιου Δημητριου.
τελικα οπως ειχα υποπτευθει και την προηγουμενη φορα που πηγα,το μαγαζι δουλευει μονο με κλεισμενα ραντεβου.
την προηγουμενη φορα που ειχα παει το ειχα βρει κλειστο σε ωρες λειτουργιας και η σπουδη τους στο τηλεφωνημα που εκανα επι τοπου ηταν να κλεισουν αμεσα ραντεβου. τεςπα.



κλεισιμο λοιπον ραντεβου αυτη τη φορα,στα τυφλα χωρις να εχω δει κοπελλα,αφου ουτε στο viber μου εστειλαν φωτο.
μονο κατι αναφορες εδω υπηρχαν.
αφου θα ημουν λοιπον εκει κοντα,το πολυ πολυ να εφευγα αν αντικρυζα κανενα δρακο.:grin:

με υποδεχτηκε η γνωστη μιλφ που αναφερεται πιο πισω.
αδιαφορη θα ελεγα εμφανισιακα,μια τυπικη Ασιατισσα,ουτε ομορφη,ουτε ασχημη, κοντουλα κλασσικα με καλο σωμα,ντυμενη με κολαν και μπλουζα.
συνεννοηση στα Αγγλικα για το τι προσφερει για επιβεβαιωση περισσοτερο της συνομιλιας στο viber.
να πω εδω οτι η κοπελλα δεν γνωριζε τιποτα για οτι ειχα συζητησει στο viber.
το τηλεφωνο το χειριζεται αλλη κοπελλα. (τι πρωτοτυπο :D:)
αυτη μου ειπε 35€ μονο μασαζ thai oil και 60€ με happy ending για 45'
της ειπα οτι στο viber μου ειπαν 50€ για μασαζ με happy ending και αφου ειδε οτι επεσε στο κενο η προσπαθεια εξαπατησης που εκανε,ειπε οκ εκανε λαθος και περασαμε στα ενδοτερα.


ο χωρος χωρις τιποτα ιδιαιτερο.
ενα κρεββατι μασαζ φαρδυτερο απο τα συνηθισμενα,με ρολλο χαρτι επανω που πιθανον αλλαζεται μετα απο καθε συνεδρια.
και λεω πιθανον,γιατι ολα τα υπολοιπα δεν με επεισαν οτι τηρουνται οι σωστοι κανονες υγιεινης οπως θα επρεπε.
και εξηγουμαι.


παντοφλες μιας χρησης δεν προσφερονται.
υπαρχει ενα ζευγαρι σαγιοναρες διπλα στο κρεββατι που με αυτες πηγαινεις στο μπανιο,αν δεν θες να πας ξυπολητος. ρωτησα αν υπαρχουν αλλες και ελαβα αρνητικη απαντηση.
σαν τα μπουρδελα της δεκαετιας του '80 κατι δηλαδη.
πετσετες προσφερονται δυο,αλλα ειναι ανοιχτες με οτι μπορει να υποθεσει κανεις.
δεν μυριζαν αλλα λεω τι θα επρεπε να βρω σε τετοιο μαγαζι.
το μπανιο βρισκεται σε ξεχωριστο χωρο απο το δωματιο που γινεται το μασαζ.
εχει μονο ενα αφρολουτρο στο πατωμα,σφουγγαρακι δεν προσφερεται,αλλα εχει ζεστο και κρυο νερο κανονικα.
το καπως περιεργο ομως ειναι,οτι για να πας στο μπανιο απο το δωματιο,πρεπει να διασχισεις τον χωρο υποδοχης που βλεπεις οταν μπαινεις,ο οποιος και εχει τζαμια γυρω γυρω,διαφανη φυσικα.
και το αποκορυφωμα ειναι οτι μολις φτασεις στο μπανιο (δεν ειναι μακρια οκ) διαπιστωνεις οτι βρισκεσαι στην πισω πλευρα του μαγαζιου,που βλεπει στην αυλη,αφου ειναι ισογειο και οτι κι εκει υπαρχει διαφανης τζαμαρια πριν μπεις μεσα.
ειναι λιγο καπως η κατασταση δηλαδη.
αυτα περι του χωρου.



παμε στο σερβις τωρα.




καλο θα το ελεγα το μασαζ.
το κρεββατι ηταν καπως αβολο,αφου δεν υπηρχε τρυπα για το προσωπο,αλλα συνηθιζεται.
η κοπελλα εβαλε και μουσικη να παιζει σε ενα ταμπλετ σε ενα διπλανο κρεββατι που υπηρχε.
θα το ηθελα λιγο πιο δυνατο το μασαζ,αλλα οκ ευχαριστηθηκα κι ετσι.
περασε στην κυριολεξια απο ολο μου το σωμα.
απο κεφαλι μεχρι τα ποδια.
εκανε μεχρι και καποιες διατασεις στα ποδια και στα χερια.
στα ποδια επισης οταν εκανε μασαζ φροντισε να μην ακουμπησει την επιμαχη περιοχη,ουτε μπρουμητα οταν ημουν,ουτε οταν γυρισα ανασκελα.
αγγιγματα και χουφτωματα δεν υπηρξαν απο πλευρας μου,αφου ειδα με τι τροπο εκανε μασαζ.
στο τελος ηρθε και το κερασακι στην τουρτα και ολα καλα.
με σκουπισε,συνεχισε λιγο ακομα μετα να κανει μασαζ στα ποδια,μου τον ξαναεπαιξε παλι λιγο,δεν ξερω γιατι :2funny:

και ηρθε η ληξη της συνεδριας.





με δυο λογια δεν ηταν η τελεια συνεδρια,ουτε το τελειο περιβαλλον απο πλευρας χωρου.
ηταν μπορω να πω σε ανεκτο επιπεδο.
δεν ξερω αν θα ξαναπαω.
αν ξαναπαω,θα ξαναπαω για να κανω συνεδρια με το αλλο κοριτσι που εχει αναφερθει,που ειναι νεαροτερη και ακουγεται εδω οτι κανει b2b.
αν μαλιστα ειναι αυτη που μιλησαμε στο τηλεφωνο,εχει μια πολυ καβλωτικη φωνουλα που σε φτιαχνει μονο να την ακους.
η κοπελλα που μου εκανε εμενα μασαζ,μου ειπε οτι δεν προσφερουν b2b,αλλα μπορει να λεει και παπατζες.


αυτα απο μενα παιχτες και οι αποφασεις δικες σας.
Έχουμε τηλέφωνο για το συγκεκριμένο μαγαζί μήπως
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.467
Κριτικές
15
Like
4.674
Πόντοι
1.446
Άμα μπράβο, αυτή είναι, το κοντοπούτανο η Τζένιφερ. Που γαμιώταν στο μαγαζί με 20-30€ και τώρα ζητά 150€...!!!
Άκου 150€...!!!
Πόντος και ευρώ...!!!

Την Jennifer η Laura την είχα δοκιμάσει παλαιότερα...


Είναι καλή και ευγενική ... έχει το vibe της ασσιατιας που σε κερδίζει
ξέρει πολύ καλό μασαζ ...
στο sex αν την έχεις μεγάλη δυσκολεύεται αλλά προσπαθεί να σε ευχαριστήσει
Γενικώς ήταν ωραία εμπειρία

Τωρα στην ηλικία των 45+ τα 150/ ώρα είναι πολλά
Αν το έκανε 100/ώρα θα άξιζε φουλ...
 

Ntoutce93

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2021
Μηνύματα
22
Like
14
Πόντοι
0

Η κυρία θα σας δώσει το τηλ από το insta .
Είναι 50€ το μασάζ με happy ending μου είπε .
80€ το body to body .
Έχει μια κοπέλα μου είπε που κάνει μασάζ .
Και αυτή ,απλά σπάνια .
Η κοπέλα είναι από Thailand δλδ δεν ξέρω ποσό % είναι κοπέλα .

Αυτά .το τηλ είναι 3 σελίδες πίσω αν δεν κάνω λάθος
Υπάρχει εμπειρία σχετικά;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.328
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Υπάρχει εμπειρία σχετικά;
μασαζ σκετο και πολυ καλο μου εκανε πριν κατι χρονια... 2-3 θα σε γελασω, κοστος 30€/ωρα στο χωρο της, στη ν.Σμυρνη
για παραπερα, δεν ρωτησα, αλλα κατι μου λεει οτι, το ψηνει.
καποια στιγμη μου εστειλε μια φωτο απο ακομα μια που δουλευε μαζι της, με πετυχε μακρια απο την Αθηνα, οποτε δεν ξερω τι λεει!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.246
Κριτικές
191
Like
53.086
Πόντοι
41.813
Υπάρχει εμπειρία σχετικά;
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
389
Κριτικές
15
Like
1.017
Πόντοι
371
Την Jennifer η Laura την είχα δοκιμάσει παλαιότερα...


Είναι καλή και ευγενική ... έχει το vibe της ασσιατιας που σε κερδίζει
ξέρει πολύ καλό μασαζ ...
στο sex αν την έχεις μεγάλη δυσκολεύεται αλλά προσπαθεί να σε ευχαριστήσει
Γενικώς ήταν ωραία εμπειρία

Τωρα στην ηλικία των 45+ τα 150/ ώρα είναι πολλά
Αν το έκανε 100/ώρα θα άξιζε φουλ...
επειδη παλαιοτερα της ειχα μεγαλη αδυναμια και πηγαινα συχνα και σε ξενοδοχειο μαζι της, εκει επαιζε στα 80 με 100 το φουλ. τωρα 150 ειναι υπερβολικα πολλα, οσο και να ηθελες να θυμηθεις παλιες εποχες. παντως ειναι 50+ οχι απλα 45.
 

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
29
Like
30
Πόντοι
0
εχουμε κανα νεο για εδω ; τουλαχιστον αυτη με το χαπι εντ ειναι ακομα η εμεινε μονο η αλλη ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom