Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 989
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
334
Πόντοι
21
Παρωδία . Αυτές ρε μάγκες ούτε πουλί δεν πιάνουν χωρίς προφυλακτικό . Πολύ ξενερωτη η όλη φάση .
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
959
Κριτικές
12
Like
2.683
Πόντοι
736
Δεν αναγκάσαμε κανέναν να πάει.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
977
Πόντοι
96
Πήγα χθες για πρώτη και τελευταία φορά στο πάρκο φιξ. Δε βρήκα κάτι ιδιαίτερο στον Ορφέα, σκεφτόμουν για το downtown αλλά έβλεπα ότι θα ήταν καψιμί μέσα και τελικά είπα να δοκιμάσω τη τύχη μου με την Τάρα. Οταν πήγα έβρεχε κάπως και μέχρι να συννενοηθώ με την Τάρα, είχε βρει άλλον συναγωνιστή, οπότε πήγα με μια άλλη, με ωραίο κορμί, σφικτή πολύ, ωραία βυζιά, κοντούλα.

Μου λέει πίπα 10 ευρώ, πάμε. Με οδηγεί εκεί στα απόκρυφα του πάρκου, δεν άφηνε να πιάσω σχεδόν τίποτα, μόνο κώλο, ακόμα και στο στήθος έλεγε μη και μη, για μουνάκι βέβαια, ούτε λόγος, ενώ πριν είχα καθαρίσει με μαντηλάκι τα χέρια μου μπροστά της. Τέσπα. Καυλώνω λίγο, σκουφάκι και αρχίζει πίπα. Δεν μπορώ να πω, ήταν καλή στη πίπα, με κάυλωσε πολύ αλλά εν τω μεταξύ, κρατούσε συνεχώς το κινητό της γιατί περίμενε κλήση!!

Μετά από κανα 5λεπτο μου λέει θες σεξ; Λέω ναι, πόσα; 20 λέει. Της λέω άλλα 10 έχω πάνω μου και το δέκτηκε, ενώ βγάζοντας το κλειδί, το 10ευρω και ένα προφυλακτικό, μου είπε "για να δω, έχεις κι άλλα". Με τα πολλά γύρισε, τη πήδηξα κανα 5λεπτο, ωραίο σφικτό μουνάκι αλλά κρατούσε συνεχώς το κινητό πάλι, ενώ ξαφνικά με παρατάει και τρέχει φωνάζοντας "τα νερά, τα νερά", επειδή άνοιξε το συντριβάνι. Εδώ έβρεχε, το συντριβάνι μας πείραξε, τέσπα .. Α, λίγο πριν από αυτό κι ενώ τη πηδούσα, μου λέει, 1 λεπτό ακόμα, οκ;

Μετά με φώναξε σε ένα άλλο στενό για να συνεχίσει, μου λέει όχι άλλο σεξ, 1 λεπτό, μονο πίπα ή πιάσε κώλο. Κι ενώ είχε αρχίσει πάλι πίπα, χτύπησε το κινητό της, μίλησα και πήγε να μιλήσει σε κάποιον εκεί κοντά και ξαναγύρισε. Εε, καλά ήταν λέω, ας σταματήσουμε κάπου την παρωδία. Από μένα ένα μεγάλο Χ, όχι για τα λεφτά, σιγά το ποσό, αλλά για την όλη φάση ξεπέτας.


σε λίγο θα βγαίνουν με ενσωματωμένο ταξίμετρο.
 

Tsipp

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες έχει ακούσει κανείς τπτ για σμν σε αυτές; Πήγα το Σάββατο και πήρα μια χοντρούλα με σγουρά μαλλιά και έχω αγχωθει
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
0
Παίδες έχει ακούσει κανείς τπτ για σμν σε αυτές; Πήγα το Σάββατο και πήρα μια χοντρούλα με σγουρά μαλλιά και έχω αγχωθει
Φιλαράκι η πιάτσα πάντα και πάντοτε έχει κίνδυνο για ΣΜΝ ποσό μάλλον όταν μιλάμε για μαύρες , για τις συγκεκριμένες βέβαια δεν γνωρίζω κάτι , ωστόσο αν πήρες τα απαραίτητα μέτρα προφύλαξης , θεωρώ θα είσαι εντάξει , πάντως σε κοπέλα από πιάτσα δεν δίνουμε ούτε πιπα ΑΚΑ
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
675
Κριτικές
3
Like
3.257
Πόντοι
446
Παίδες έχει ακούσει κανείς τπτ για σμν σε αυτές; Πήγα το Σάββατο και πήρα μια χοντρούλα με σγουρά μαλλιά και έχω αγχωθει
Να πηγαίνεις συχνότερα ώστε να γίνεις φίλος με τα μικρόβια τους κ να μη σε πιάνουν.
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
237
Like
3.574
Πόντοι
441
χαχαχα τι διαβαζω
προσοχη στα σπυρακια :2funny:
απορω πως δν σιχαινεστε να πηδατε γκομενες που τις παιρνουν 10-20 ατομα(πακια,αλβανοι,παππουδια...ολη η αφροκρεμα) καθε μερα
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
675
Κριτικές
3
Like
3.257
Πόντοι
446
χαχαχα τι διαβαζω
προσοχη στα σπυρακια :2funny:
απορω πως δν σιχαινεστε να πηδατε γκομενες που τις παιρνουν 10-20 ατομα(πακια,αλβανοι,παππουδια...ολη η αφροκρεμα) καθε μερα
σκέψου τι εμπερία έχουν ομως.....αναζητούμε έμπειρες σπερματοσυλλέκτριες
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
959
Κριτικές
12
Like
2.683
Πόντοι
736
Έχω να περάσω καιρό τα μαύρα αλογάκια.
Παίζει να έχει έρθει καμιά καινούργια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom