Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Επισκέπτης
κ εγω δηλωνω αμορφοτος κ αγαμητος(το λεω αλλωστε κ στην υπογραφη μου) γιαυτο μπαινω στο bourdela για να καλυψω το συναισθηματικο μου κενο.Δεν γαμεις τουλαχιστον γλυτωνω τα φραγκα απο τον ψυχολογο κ τα προζακ.Κατι ειναι κ αυτο...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κ εγω δηλωνω αμορφοτος κ αγαμητος(το λεω αλλωστε κ στην υπογραφη μου) γιαυτο μπαινω στο bourdela για να καλυψω το συναισθηματικο μου κενο.Δεν γαμεις τουλαχιστον γλυτωνω τα φραγκα απο τον ψυχολογο κ τα προζακ.Κατι ειναι κ αυτο...
εγο εχο εργασμο με το κοτο ,να δοκιμασισ και σι 5 εβρο μονο το ενα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ εγω δηλωνω αμορφοτος κ αγαμητος(το λεω αλλωστε κ στην υπογραφη μου) γιαυτο μπαινω στο bourdela για να καλυψω το συναισθηματικο μου κενο.Δεν γαμεις τουλαχιστον γλυτωνω τα φραγκα απο τον ψυχολογο κ τα προζακ.Κατι ειναι κ αυτο...

ειμαι πολυ περηφανη για σενα!

+1000000....ο Fethry όμως που είναι???


γεια σου αγορι..
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Και 100 φίλους να έχεις πάλι μοναξιά μπορεί να νιώθεις. Εσένα τι σε νοιάζει αν κάποιος που νιώθει μοναξιά προσπαθεί να καλύψει το κενό του μέσω του διαδικτύου;
Γουστάρεις να τον δεις να αυτοκτονεί καλύτερα; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Ποιος ειπε οτι με ΝΟΙΑΖΕΙ?
Αν καποιος ειναι τοσο μαλακας να σπαταλαει το χρονο του σε χιλιαδες ανουσια ποστ με "φιλαρακια" μεσω ιντερνετ καλα κανει.
Το να πεις ομως μια αποψη οτι η ολη φαση ειναι για το πουτσο και να την ακους απο πανω,εχει το ενδιαφερον της και την δικη μου ψυχαγωγια επισης!

Προσωπικα,ξερω οτι στο 1 ποστ που εκανα και εξεφρασα την αποψη ,2-3 τυπακια "θιχτηκαν" και πανε να την βγουν απο πανω.
Οταν ομως φιλε εισαι ΚΑΜΕΝΟΣ ,οτι παπαρια και να γραψεις οσα εμοτικονς βαλεις,αυριο θασαι παλι εδω στο κενο σου.

Χαιρετω τον ασχημο μοναχικο συναγωνιστη γιατι εχω δουλεια στον πραγματικο κοσμο τωρα.

Η σκυταλη στους career posters του site με τις μεγαλες ΦΙΛΙΕΣ και ΠΑΡΕΕΣ!!! :2funny: :2funny: :2funny:


Περσονα που σαι ξεχασα,αυριο που θα μπω παλι μην τυχον και εχεις ξεπερασει το 13000 ποστ,θελω να δω απο κοντα το σπασιμο του φραγματος!!! :rockon:
Respect και στηριξη στον αγωνα σου,man! :thumbsup:

 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε περσόνα......τώρα τελευταία γράφεις σαν τον βόθρο ρε.....να το κοιτάξεις.....μπορεί να εξελιχθεί αν δεν πάρεις κανένα φάρμακο......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε περσόνα......τώρα τελευταία γράφεις σαν τον βόθρο ρε.....να το κοιτάξεις.....μπορεί να εξελιχθεί αν δεν πάρεις κανένα φάρμακο......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με εκανε προτοτιπο προσ σινταγογραφι ο δασκαλοσ μου
 

Επισκέπτης
Παντως σε αυτο το σαιτ πρεπει να το παραδεχτουμε οτι ολοι εχουν αποψη , ειναι ιδιοφυιες , γαμανε πιο πολυ απ ολους , ειναι ξερολες και γνωριζουν τα παντα.
Μπραβο επιπεδο που μαζευτηκε εδω..
Δε κανουμε καμοια εργασια για τη  ΝASA  ρε παιδες ?
Εχουμε ολα τα χαρακτηριστικα στοιχεια για κατι τετοιο...  :jerking: :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποιος ειπε οτι με ΝΟΙΑΖΕΙ?
Αν καποιος ειναι τοσο μαλακας να σπαταλαει το χρονο του σε χιλιαδες ανουσια ποστ με "φιλαρακια" μεσω ιντερνετ καλα κανει.
Το να πεις ομως μια αποψη οτι η ολη φαση ειναι για το πουτσο και να την ακους απο πανω,εχει το ενδιαφερον της και την δικη μου ψυχαγωγια επισης!

Προσωπικα,ξερω οτι στο 1 ποστ που εκανα και εξεφρασα την αποψη ,2-3 τυπακια "θιχτηκαν" και πανε να την βγουν απο πανω.
Οταν ομως φιλε εισαι ΚΑΜΕΝΟΣ ,οτι παπαρια και να γραψεις οσα εμοτικονς βαλεις,αυριο θασαι παλι εδω στο κενο σου.

Χαιρετω τον ασχημο μοναχικο συναγωνιστη γιατι εχω δουλεια στον πραγματικο κοσμο τωρα.

Η σκυταλη στους career posters του site με τις μεγαλες ΦΙΛΙΕΣ και ΠΑΡΕΕΣ!!! :2funny: :2funny: :2funny:

φχαριστω δάσκαλε να ποστάρεις πιο συχνά.
είμαι ανούσιος, αμόρφωτος, καμμένος και καταστραμμένος έχεις δίκιο.
Οτι και να πεις μας ανοίγεις νέους δρόμους να δούμε τη ζωή όπως και συ διαφορετικά.
εχεις δίκιο που με βρίζεις. Εσύ τα έχιες όλα στη ζωή σου φτιάξει τέλεια και εμείς είμαστε καμμένοι τελευταίοι. Ευχαριστώ που μπαίνεις και μου το λες.
Είσαι βάλσαμος και ανιδιοτελής. Το κάνεις για να μας βοηθήσιες ενώ εδώ όλοι μας οι άλλοι βγάζουμε την αμορφωσιά μας, την χολή μας, τα προβλήματά μας στο σπίτι και τη δουλειά.
Φχαριστώ που αφιερώνεις μερικά λεπτά από τη ζωή σου στους καμμένους του νετ. Φχαρτιστώ είσαι γιατρός χωρις σύνορα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ποιος ειπε οτι με ΝΟΙΑΖΕΙ?
Αν καποιος ειναι τοσο μαλακας να σπαταλαει το χρονο του σε χιλιαδες ανουσια ποστ με "φιλαρακια" μεσω ιντερνετ καλα κανει.
Το να πεις ομως μια αποψη οτι η ολη φαση ειναι για το πουτσο και να την ακους απο πανω,εχει το ενδιαφερον της και την δικη μου ψυχαγωγια επισης!

Προσωπικα,ξερω οτι στο 1 ποστ που εκανα και εξεφρασα την αποψη ,2-3 τυπακια "θιχτηκαν" και πανε να την βγουν απο πανω.
Οταν ομως φιλε εισαι ΚΑΜΕΝΟΣ ,οτι παπαρια και να γραψεις οσα εμοτικονς βαλεις,αυριο θασαι παλι εδω στο κενο σου.

Χαιρετω τον ασχημο μοναχικο συναγωνιστη γιατι εχω δουλεια στον πραγματικο κοσμο τωρα.

Η σκυταλη στους career posters του sites με τις μεγαλες ΦΙΛΙΕΣ και ΠΑΡΕΕΣ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
φιλε ....
θεωρητικα εχεις απολυτο δικιο....
ομως πιστευω πως στην πραξη δεν ειναι ακριβως ετσι...
ειναι σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μεγαλο βαθμο αλλα οχι 100%....
υπαρχουν ''φυσιολογικοι'' τυποι εδω μεσα που απλα αντι να βλεπουν ριρη η χατζηνικολαου μπαινουν στο σαιτ....
υπαρχουν σιγουρα εδω μεσα ατομα ποιοτητας που αν τους βαλεις ολους στην κατηγορια

''καμμενοι'' (οπως θεωρητικα ειπαμε οτι ειναι) τους αδικεις...
παντως σιγουρα καποιος που ανοιιγει θρεντ του τυπου κλαψτε επειδη αποχωρω και πανηγυριστε επειδη γυρισα  ανηκει...
και οι σαλιγγαροι που κανουν ''ιερο πολεμο'' υπερ του ακομα περισσοτερο....
οι γενικοτητες (συνηθως) αδικουν...
αυτα...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Παντως σε αυτο το σαιτ πρεπει να το παραδεχτουμε οτι ολοι εχουν αποψη , ειναι ιδιοφυιες , γαμανε πιο πολυ απ ολους , ειναι ξερολες και γνωριζουν τα παντα.
Μπραβο επιπεδο που μαζευτηκε εδω..
Δε κανουμε καμοια εργασια για τη  ΝASA  ρε παιδες ?
Εχουμε ολα τα χαρακτηριστικα στοιχεια για κατι τετοιο...  :jerking: :jerking:
λαλάκ ξέχασες και κάτι ακόμα.........το δασύτριχο στήθος...το θεληματικό πηγούνι .... τα χρυσαφιά μάτια.....και τους μύς του μπράτσου που κινούνται σαν πύθωνες....δηλαδή εμένα...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Παντως σε αυτο το σαιτ πρεπει να το παραδεχτουμε οτι ολοι εχουν αποψη , ειναι ιδιοφυιες , γαμανε πιο πολυ απ ολους , ειναι ξερολες και γνωριζουν τα παντα.
Μπραβο επιπεδο που μαζευτηκε εδω..
Δε κανουμε καμοια εργασια για τη  ΝASA  ρε παιδες ?
Εχουμε ολα τα χαρακτηριστικα στοιχεια για κατι τετοιο...  :jerking: :jerking:

ζηλεβεις και τα λες αυτα ρε

κατσε να ηξερες που ειναι ο Βασος και ο Τζον Αβλακιωτης και θα σου ελεγα εγω αμα δεν επερνες μερος εδω μεσα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
με εκανε προτοτιπο προσ σινταγογραφι ο δασκαλοσ μου
έτσι είναι και συ δάσκαλός μου μεγάλος είσαι μου έδειξες το σωστό δρόμο της ποιότητας και της αξίας, της μόρφωσης και του ωραίου.
Είστε όλοι καλά παιδία φχαριστώ θα γίνω ο πρεσβευτής σας σε όλους/
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Παντως σε αυτο το σαιτ πρεπει να το παραδεχτουμε οτι ολοι εχουν αποψη , ειναι ιδιοφυιες , γαμανε πιο πολυ απ ολους , ειναι ξερολες και γνωριζουν τα παντα.
Μπραβο επιπεδο που μαζευτηκε εδω..
Δε κανουμε καμοια εργασια για τη  ΝASA  ρε παιδες ?
Εχουμε ολα τα χαρακτηριστικα στοιχεια για κατι τετοιο...  :jerking: :jerking:
εγο θα με αρχιγοσ στι τροφοδσια του πλιροματοσ του διαστιμικο λεοφοριου,θα βαλο στι διετα καθιμερινο κοτο και πασινι
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Παντως σε αυτο το σαιτ πρεπει να το παραδεχτουμε οτι ολοι εχουν αποψη , ειναι ιδιοφυιες , γαμανε πιο πολυ απ ολους , ειναι ξερολες και γνωριζουν τα παντα.
Μπραβο επιπεδο που μαζευτηκε εδω..
Δε κανουμε καμοια εργασια για τη  ΝASA  ρε παιδες ?
Εχουμε ολα τα χαρακτηριστικα στοιχεια για κατι τετοιο...  :jerking: :jerking:
ελληνες δεν ειμαστε;;;;;
περιμενες κατι διαφορετικο;;;;
το γλυψιμο ,οι ''φιλιες'' ,τα κυκλωματα  και οι αβαντες ειναι εθνικο προιον....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
έτσι είναι και συ δάσκαλός μου μεγάλος είσαι μου έδειξες το σωστό δρόμο της ποιότητας και της αξίας, της μόρφωσης και του ωραίου.
Είστε όλοι καλά παιδία φχαριστώ θα γίνω ο πρεσβευτής σας σε όλους/

Δασκαλε λεσ να με βαλουν και στι σινταγογραφισι του Τεβε η μονο του Ικα
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Παντως μαγκες για εσας που το ξερετε το παλικαρι

Απο οτι εχω καταλαβει....Πειτε μας τι επαθε και που ...να παμε να το παθουμε και εμεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom