Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
απουσιολογος εγω, μιας και το εξασκουσα χρονια το επαγγελμα. της απουσιολογου φυσικα
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
απουσιολογος εγω, μιας και το εξασκουσα χρονια το επαγγελμα. της απουσιολογου φυσικα
σε ένα άλλο thread eva έγραψες για το τεστ παπ, μπράβο που είναι όλα μια χάρα, πάντως απο ότι είχα δει τα περισσότερα μέλη του site σε βοήθησανε και μπράβο τους,τέλος καλό όλα καλά 
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
αρχίζει το σοου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:boobies:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Επαγγελμα της ρουφιανιας θα το ελεγα εγω  :sunglasses:

η αληθεια ειναι οτι δεν χαρισα ουτε μια απουσια γτ αμα σε πιασουν μετα την γαμησες και ειδικα οταν η μανα σου ειναι καθηγητρια στο σχολειο σου η ρομπα ειναι διπλη

σε ένα άλλο thread eva έγραψες για το τεστ παπ, μπράβο που είναι όλα μια χάρα, πάντως απο ότι είχα δει τα περισσότερα μέλη του site σε βοήθησανε και μπράβο τους,τέλος καλό όλα καλά   

ναι παλι καλα. αν και ο περσονας μου την λεει γενικως, σε αυτο το θεμα μου εδωσε πολλες πληροφοριες οπως και αλλα πολλα μελη οπως η οχια κι αλλοι που εχουν λιγοτερα ποστς και δεν τους θυμαμαι καλα
 

Επισκέπτης
η αληθεια ειναι οτι δεν χαρισα ουτε μια απουσια γτ αμα σε πιασουν μετα την γαμησες και ειδικα οταν η μανα σου ειναι καθηγητρια στο σχολειο σου η ρομπα ειναι διπλη

Φανταζομαι θα ηδονιζοσουν κιολας με το να βαζεις σταυρους σε διαφορα ονοματα ε? :2funny:

 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Και ομως...οι νεο Ελληνιδες εχετε σπασει καθε ρεκορ καργιολικιου και πουτανιας στην ψυχη
Και οσο και να ζηλευεται τις Ρωσιδες δεν θα τις φτασετε  :birdman: Μονο να χανετε αντρες απο αυτες μπορειται να βλεπεται μονο  :birdman:

δεν μου εχει τυχει ποτε. οποτε τι να σου πω. παρεμπιπτόντως πολυ κρυες ρε αδερφε. να μου ελεγες για καμια βραζιλιανα μαροκινη ισπανιδα να ελεγε ναι εχουν ρε παιδι μου μια φλογα. αυτες ειναι ξυλαγκουρα
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ήρθα.....
Στ' αρχίδια σας ε;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :boobies:
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
δεν μου εχει τυχει ποτε. οποτε τι να σου πω. παρεμπιπτόντως πολυ κρυες ρε αδερφε. να μου ελεγες για καμια βραζιλιανα μαροκινη ισπανιδα να ελεγε ναι εχουν ρε παιδι μου μια φλογα. αυτες ειναι ξυλαγκουρα...

Μεξικό, Κούβα, Πουέρτο Ρίκο... :rolleyes:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Αγαπητοί μου εχθροί γνωστοί και φίλοι,
ευχαριστώ το site που φιλοξένησε τις παραξενιές μου τα τελευταία τρία χρόνια και όλους όσους διάβασαν έστω και μία κριτική μου ή σχόλιο.
Αν στεναχώρησα κάποιους τους ζητώ συγνώμη και ελπίζω να μην μου κρατάνε κακία.
Αισθάνομαι πραγματικά πως πρέπει να κάνω ένα διάλειμα από όλους και από όλα μιας και το τελευταίο διάστημα μου έχει λείψει οξυγόνο.
Δικά μου λάθη με οδήγησαν σε μονοπάτια  στενά και αδιέξοδα και με έκαναν να χάσω τον προσανατολισμό μου ,που ήταν απλά και μόνο η πλάκα και η χαλαρή διάθεση.
Αυτό που ξεκίνησε ως πλάκα τελικά κατέληξε σοβαρό,και όπως πάντα συμβαίνει από καταβολής κόσμου,μια γυναίκα μπόρεσε να με κάνει να χάσω ότι πολυτιμότερο έχω,την αξιοπρέπειά μου.
Οσοι με γνωρίζουν ξέρουν πως τον τελευταίο καιρό ανακατεύτηκα με τα πίτουρα τους πίτουρες και τις κότες και τελικά έχασα το κέφι μου και την διάθεση μου να γράφω.
Θα κρατάω από δω και πέρα τις σημειώσεις μου σε τετράδιο και θα γράφω με στυλό μπας και αποτοξινωθώ τελικά από τα sex- drugs & rock & roll του internet και θα αλλάξω τηλέφωνο να μην με βρίσκουν οι syber κουτσομπόλες.

Αλλωστε και πριν το site μια χαρά περνούσα

Ελπίζω κάποια στιγμή να μου περάσει (που δεν το εύχομαι)και να τα ξαναπούμε. 
η ζωή συνεχίζεται...

respect
Nitro
[youtube=225,175]cnC-Sl3wvHA[/youtube]


 
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...μια γυναίκα μπόρεσε να με κάνει να χάσω ότι πολυτιμότερο έχω,την αξιοπρέπειά μου.
...τον τελευταίο καιρό ανακατεύτηκα με τα πίτουρα, τους πίτουρες και τις κότες...

Συναγωνιστή ΝΙΤΡΟ, ΔΕΝ ξέρω τι συνέβει... αλλά σέβομαι την απόφασή σου... καλή συνέχεια + καυλά να περνάς... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom