Νέα

Από ποιά ηλικία πέφτουν οι σεξουαλικές επιδόσεις του άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο ποια ηλικια πεφτουν οι σεξουαλικες επιδοσεις του αντρα?

  • 20-25

    Ψήφοι: 11 4,1%
  • 25-30

    Ψήφοι: 7 2,6%
  • 30-35

    Ψήφοι: 21 7,8%
  • 35-40

    Ψήφοι: 30 11,2%
  • 40-45

    Ψήφοι: 66 24,6%
  • 45-50

    Ψήφοι: 143 53,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    268

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.884
Πόντοι
3.846
fb009e09-750d-4290-8864-7f325f596cce.gif
:coffee:
Με 2 τέτοια μπροστά μου σίγουρα θα έριχνα 1-2 έξτρα βολές! ? :bigdick: :rockon:
(41 είμαι)
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Μάγκες είμαι σχετικά νέος και αρχίδια όρεξη. Καθιστική ζωή 2 χρόνια καραντίνα, σάπιο φαί και άπειρο αλκόολ και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Και η Τζούλια στα καλά της να ερχόταν τώρα δεν την γαμούσα. Αλλά με gym 2 εβδομάδες είμαι πάλι πυροβόλο. Μάλλον πρέπει να γραφτώ άμεσα. Αλλά δεν έχω κάνει και το κωλοεμβόλιο. Χφτουυ:headbang:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.280
Πόντοι
3.506
Μάγκες είμαι σχετικά νέος και αρχίδια όρεξη. Καθιστική ζωή 2 χρόνια καραντίνα, σάπιο φαί και άπειρο αλκόολ και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Και η Τζούλια στα καλά της να ερχόταν τώρα δεν την γαμούσα. Αλλά με gym 2 εβδομάδες είμαι πάλι πυροβόλο. Μάλλον πρέπει να γραφτώ άμεσα. Αλλά δεν έχω κάνει και το κωλοεμβόλιο. Χφτουυ:headbang:
Οταν λένε οι σοφοί ότι όλα έιναι στο μυαλό κάτι ξέρουν...ένας σπφός γέροντας μου είπε μια μέρα ''λεβέντη μου να ξέρεις οτι το μυαλό είναι το καλύτερο εργαλείο του ανθρώπου, αν δεν μάθεις να το δουλεύεις θα σε σκοτώσει'' !!
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Οταν λένε οι σοφοί ότι όλα έιναι στο μυαλό κάτι ξέρουν...ένας σπφός γέροντας μου είπε μια μέρα ''λεβέντη μου να ξέρεις οτι το μυαλό είναι το καλύτερο εργαλείο του ανθρώπου, αν δεν μάθεις να το δουλεύεις θα σε σκοτώσει'' !!
Σωστά μίλησε ο γέρων.:wink:
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Βγες από το σπίτι κάνε πράγματα, γενικά μην μασάς, τώρα για το εμβόλιο το αφήνω στην κρίση σου, εγώ το έκανα πάντως !
Κάθε μέρα λέω αύριο θα βάλω σειρά και πάλι αρχίδια. Το είχα και πριν την καραντίνα το θέμα ειδικά μετά την εγκατάλειψη από τη γκόμενα το 19. Ήρθε κι ο covid και αράχνιασα σε ένα σπίτι ολομόναχος πίνοντας ολημερίς.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.280
Πόντοι
3.506
Κάθε μέρα λέω αύριο θα βάλω σειρά και πάλι αρχίδια. Το είχα και πριν την καραντίνα το θέμα ειδικά μετά την εγκατάλειψη από τη γκόμενα το 19. Ήρθε κι ο covid και αράχνιασα σε ένα σπίτι ολομόναχος πίνοντας ολημερίς.
Προσπάθησε να δουλέψεις λίγο την μοναξιά, καλές είναι και παρέες κλπ , πίστεψε με θα γίνεις πολύ δυνατός μέσα από αυτό. Το να αντέχεις τον εαυτό σου σε ένα άδειο σπίτι είναι μεγαλείο, ίσως και αρετή .Σου το λέει κάποιος που έχει φάει την μοναξιά με το κουτάλι (στο παρελθόν)
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Προσπάθησε να δουλέψεις λίγο την μοναξιά, καλές είναι και παρέες κλπ , πίστεψε με θα γίνεις πολύ δυνατός μέσα από αυτό. Το να αντέχεις τον εαυτό σου σε ένα άδειο σπίτι είναι μεγαλείο, ίσως και αρετή .Σου το λέει κάποιος που έχει φάει την μοναξιά με το κουτάλι (στο παρελθόν)
Κι εγώ από τότε που έφυγα για φοιτητής από το πατρικό είμαι ολομόναχος. Μόνο όταν γνώρισα τη γκόμενα ήρθε έμεινε σε μένα για 2 χρόνια. Η ζωή μου έλαμψε. Τσιμπιόμουν για αρκετό καιρό όταν ξυπνούσα και λέω ρε φίλε μήπως ζω σε παραμύθι; Ε μετά την έκανε και πάλι απ' την αρχή γαμώ το φελέκι μου και με άπειρα χειρότερο τρόπο απ' ότι πριν. Τώρα είναι επι 10000000 άδεια όλα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.280
Πόντοι
3.506
Κι εγώ από τότε που έφυγα για φοιτητής από το πατρικό είμαι ολομόναχος. Μόνο όταν γνώρισα τη γκόμενα ήρθε έμεινε σε μένα για 2 χρόνια. Η ζωή μου έλαμψε. Τσιμπιόμουν για αρκετό καιρό όταν ξυπνούσα και λέω ρε φίλε μήπως ζω σε παραμύθι; Ε μετά την έκανε και πάλι απ' την αρχή γαμώ το φελέκι μου και με άπειρα χειρότερο τρόπο απ' ότι πριν. Τώρα είναι επι 10000000 άδεια όλα.
Σκέψου οτί δεν είναι ''ωραίο'' να έρχεται κάποια στην ζωή σου και είτε να στην ομορφαίνει πολύ είτε να στην γκρεμίζει πολύ...
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Σκέψου οτί δεν είναι ''ωραίο'' να έρχεται κάποια στην ζωή σου και είτε να στην ομορφαίνει πολύ είτε να στην γκρεμίζει πολύ...
Καθόλου... άλλα να που έγιναν έτσι τα πράγματα. Γμσ τα. Μεγάλη κουβέντα...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
8
Like
1.705
Πόντοι
216
Μάγκες είμαι σχετικά νέος και αρχίδια όρεξη. Καθιστική ζωή 2 χρόνια καραντίνα, σάπιο φαί και άπειρο αλκόολ και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Και η Τζούλια στα καλά της να ερχόταν τώρα δεν την γαμούσα. Αλλά με gym 2 εβδομάδες είμαι πάλι πυροβόλο. Μάλλον πρέπει να γραφτώ άμεσα. Αλλά δεν έχω κάνει και το κωλοεμβόλιο. Χφτουυ:headbang:
Τύπε απο περιέργεια αφού δεν γαμάς γιατί γράφτηκες στο bourdela ??
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Τύπε πες που θα γαμήσω κανένα καλό μιλφ. :glasses:
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Είμαι 50. Προσέχω την διατροφή μου χωρίς να κάνω υπερβολές. Καπνίζω περιστασιακά (ένα τσιγάρο κάθε τσικνοπέμπτη), γυμνάζομαι από 16 ετών, προσπαθώ να ελέγχω το άγχος όσο γίνεται. Οι εξετάσεις που έκανα πριν δέκα ημέρες ήταν άψογες. Ο γιατρός είπε ότι σε πενηντάρη είχε πολλά χρόνια να δεί τόσο καλές εξετάσεις.
Κάνω σεξ με την γυναίκα τρεις με τέσσερις φορές την εβδομάδα (περίπου).Το καλοκαίρι που ήμουν χαλαρός είχε τύχει να κάνω και τρεις ημέρες συνεχόμενες. Εάν ζεις καλή ζωή και περνάς καλά με τον-την σύντροφό σου φαίνεται. Όλα ή σχεδόν όλα είναι θέμα ψυχολογίας.
Την υγεία μας να έχουμε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Είμαι 50. Προσέχω την διατροφή μου χωρίς να κάνω υπερβολές. Καπνίζω περιστασιακά (ένα τσιγάρο κάθε τσικνοπέμπτη), γυμνάζομαι από 16 ετών, προσπαθώ να ελέγχω το άγχος όσο γίνεται. Οι εξετάσεις που έκανα πριν δέκα ημέρες ήταν άψογες. Ο γιατρός είπε ότι σε πενηντάρη είχε πολλά χρόνια να δεί τόσο καλές εξετάσεις.
Κάνω σεξ με την γυναίκα τρεις με τέσσερις φορές την εβδομάδα (περίπου).Το καλοκαίρι που ήμουν χαλαρός είχε τύχει να κάνω και τρεις ημέρες συνεχόμενες. Εάν ζεις καλή ζωή και περνάς καλά με τον-την σύντροφό σου φαίνεται. Όλα ή σχεδόν όλα είναι θέμα ψυχολογίας.
Την υγεία μας να έχουμε.
μιχαλη συγνωμη αλλα υτο δεν ειναι ζωη ειναι προγραμμα γηροκομειου. :confused: :confused: :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.366
Κριτικές
62
Like
45.034
Πόντοι
9.297
Προσπάθησε να δουλέψεις λίγο την μοναξιά, καλές είναι και παρέες κλπ , πίστεψε με θα γίνεις πολύ δυνατός μέσα από αυτό. Το να αντέχεις τον εαυτό σου σε ένα άδειο σπίτι είναι μεγαλείο, ίσως και αρετή .Σου το λέει κάποιος που έχει φάει την μοναξιά με το κουτάλι (στο παρελθόν)
Ανθρωπος που περναει καλα μονος του κανει και τους αλλους να περνανε καλα σιγουρα.
Ανησυχω για οσους δεν κανουν τιποτα χωρις παρεα.Οδευουν προς τον βυθο ως ναυαγια...?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.080
Πόντοι
4.546
Δεν νομίζω ότι κάτι γίνεται ξαφνικά, απότομα. Όλα φθίνουν σταδιακά, ακόμα και από την εφηβεία και έπειτα: η αντοχή, οι τρελές στύσεις, κ.λ.π., είναι η ΦΥΣΙΚΗ φθορά του οργανισμού με το πέρασμα του χρόνου. Αν κάποιος γυμνάζεται συστηματικά, είναι υγιής και προσέχει τη διατροφή και το βάρος(παν μέτρο άριστον), τότε η πτώση αργεί περισσότερο, ανάλογα με τον οργανισμό βέβαια.

Υ.Γ.: κάθε φορά που βλέπω το νήμα και τη φωτογραφία του Βαντάμα, θέλω να πω: Για τον Ζαν Κλωντ Βιτάμ, η πτώση δεν έρχεται ΠΟΤΕ!!!
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
μιχαλη συγνωμη αλλα υτο δεν ειναι ζωη ειναι προγραμμα γηροκομειου. :confused: :confused: :confused:
Σέβομαι την γνώμη σου αλλά δεν νιώθω να μου λείπει κάτι δεδομένου ότι έχω ζήσει και διαφορετικά. Να είσαι καλά φίλε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom