Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
354
Κριτικές
6
Like
654
Πόντοι
361
Έχουμε καμία Λεμεσό να κάνει γλύψιμο κωλοτρυπιδας??? Τις ρωτάω για ass rimming δεν το ξέρουν καν!!!
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Στο bazaraki τι γίνετε;  γαμιούνται;  δοκίμασε κανείς καμιά από αυτές με τα μεγάλα βυζιά;  λογαριαζω να δοκιμάσω αύριο έχει κανείς τίποτα υπόψιν;
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Γαμιούνται οι πιο πολλές, πάρε τηλ και πες μας,  αν εν τζίνες που εκατάλαβα που λαλείς είσαι πολλά μερακλής :)
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Γαμιούνται οι πιο πολλές, πάρε τηλ και πες μας,  αν εν τζίνες που εκατάλαβα που λαλείς είσαι πολλά μερακλής :)
πήρα τηλ μου είπαν ότι είναι 5-6 κοπέλες εναλλάξ 50€ μισή ώρα και 100€ μια ώρα επέλεξα την μισή ώρα είχα υπόψη τις κοπέλες από πριν μιας και λάτρεις των τεράστιων βυζιων επέλεξα αυτή με το όνομα Αλεξία υποτίθεται μιλούσα μαζί της είπαμε 50€ και πίπα χωρίς καποτο μου έδωσε διεύθυνση Ζακύνθου 11 πήγα μπήκα στο δωμάτιο η κοπέλα καμία σχέση με αυτήν που υποτίθεται Μίλησα την Ρώτησα που είναι η κοπέλα και μου έλεγε μαλακίες, ζήτησε τα χρήματα μπροστά λέω άντε άστο να πάει πάμε παρακάτω τα δίνω φεύγει έρχεται γυμνή εδώ σημειώστε ότι ήταν χοντρή αλλά και αυτή με μεγάλα βιζια βγάζει καποτο και μου τον φοράει της λέω ε είπαμε πίπα χωρίς αυτή μου λέει όχι δεν γίνετε ήμουν όμως τόσο καβλωμενος τουλάχιστον γαμισα αλλά είχε μεγάλο μουνι από τα 10 βάζω 0 προσέχετε παιδιά σκέτη κοροϊδία, εσείς έχετε τίποτα καλό;  η κυπρεα που λέει κάνει καμία πιπα;
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Έχουμε καμία Λεμεσό να κάνει γλύψιμο κωλοτρυπιδας??? Τις ρωτάω για ass rimming δεν το ξέρουν καν!!!
έχω ένα εύκολο πουτανάκι μένει Λευκωσία είναι δωρεάν αν την ψήσεις και πας μαζί της τα κάνει όλα αλλά είναι λίγο πριχτισσα στην αρχή υπομονή μόνο να έχεις θες;
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
ξέρω για γλύψιμο κωλοτρυπίδα στη Λεμεσό
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Πώς έχουν στραβώσει τόσο τα πράγματα...
Λεμεσό δηλαδή οι γκόμενες απο Bazaraki είναι κυρίως για μασάζ και δοκιμάζετε σάπια πράγματα και Λάρνακα που σχεδόν γαμιουνται όλες και παίζουν πολλά δυνατά κομμάτια, δεν γαμαει κανείς αν κρίνω από την μη ύπαρξη σχολίων στην αντίστοιχη ενότητα.
Για γέλια και για κλάματα.
 

Hulk87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Εχω τηλεφωνο κινέζας στη Λεμεσο πολύ καλη πιπα ακαποτη και κινεζας Λευκωσια πολυ καλο μασαζ και πιπα ακαποτη ανταλλαγη στειλτε στο hulkmarvel140@gmail.com
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
35
Like
1.037
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια καμια πληροφορία για αυτή την Kate που επαιζε πριν απο κανα 3αρι χρονια υπάρχει? Τι απεγινε αυτο το θεομουνο?
 

aandreou

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
οντως ηταν θεομουνο, εχει χαθει απο προσωπου γης παντως.

κριμα
 

..charis..

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
91
Like
6
Πόντοι
0
έχω ένα εύκολο πουτανάκι μένει Λευκωσία είναι δωρεάν αν την ψήσεις και πας μαζί της τα κάνει όλα αλλά είναι λίγο πριχτισσα στην αρχή υπομονή μόνο να έχεις θες;
φίλε teodor ενδιαφέρομαι εγώ.
σου έχω στείλει και μήνυμα. ευχαριστώ
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
354
Κριτικές
6
Like
654
Πόντοι
361
Εχω τηλεφωνο κινέζας στη Λεμεσο πολύ καλη πιπα ακαποτη και κινεζας Λευκωσια πολυ καλο μασαζ και πιπα ακαποτη ανταλλαγη στειλτε στο hulkmarvel140@gmail.com

Ανταλλασω το τηλ της Κινεζας με 2 σακουλες χορτα απο το χωριο κανε με αδδ ειμαι πλοκ!!!!!!
Ελεος!
 

Hulk87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Στειλε τα χορτα να σου στειλω το τηλεφωνο, ρε αμαν εν για να γαμησετε πουλατε τζιε συγγενη σας, πονηρουληδες γατακια :coolcondom:
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παιδια ζητώ συγγνώμη ξεχάστε το πουτανάκι που σας έλεγα δυστυχώς έπαθε ένα πρόβλημα υγείας οπόταν δεν παίζει φάση πλέον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom