Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Τι εννοεις ? Συνειδητοποιησες οτι ηταν αντρας παλιοτερα και εφυγες ? Τι ειδες ?
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Τι εννοεις ? Συνειδητοποιησες οτι ηταν αντρας παλιοτερα και εφυγες ? Τι ειδες ?
Βασικά δεν είμουν σίγουρος ρε φίλε, για κάποιο με περισσότερη εμπειρία ίσως να καταλάβει από νωρίς. Εγώ όσο περισσότερο γαμούσα και όσο περισσότερο μου μιλούσε ένοιωθα ότι γαμώ πούστη όχι γυναίκα :p
Δεν έχω ιδιέτερο πρόβλημα αλλά δεν γουστάρω, και περισσότερο δεν γουστάρω το ότι δεν θα το παραδεχτεί. πες το ρε φίλε, έχει που γουστάρουν εγώ όχι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Βασικά δεν είμουν σίγουρος ρε φίλε, για κάποιο με περισσότερη εμπειρία ίσως να καταλάβει από νωρίς. Εγώ όσο περισσότερο γαμούσα και όσο περισσότερο μου μιλούσε ένοιωθα ότι γαμώ πούστη όχι γυναίκα :p
Δεν έχω ιδιέτερο πρόβλημα αλλά δεν γουστάρω, και περισσότερο δεν γουστάρω το ότι δεν θα το παραδεχτεί. πες το ρε φίλε, έχει που γουστάρουν εγώ όχι

Και τι σου λέγε βρε παίχτη;
"Σκίσε μου τα αρχιδια;;"
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Σορι αλλα ψοφισα στο γελιο...
BTW τωρα, ξερουμε και οι υπολοιποι ! Ευχαριστουμε didentifier !!!
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Για αυτούς που ειρωνευονται να πω πως ο didentifier ειχε τουλαχιστον την καλή διαθεση να μοιραστεί μαζι μας την εμπειρια του και να μας ενημερωσει.

Αντι να γελατε και να ειρωνευεστε καλυτερα γραψετε τις εμπειριες σας και μην περιμενετε απλα να ενημερωνεστε απο τους αλλους.

didentifier ευχαριστουμε για την ενημερωση.
 

gzm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
154
Like
78
Πόντοι
1
Για αυτούς που ειρωνευονται να πω πως ο didentifier ειχε τουλαχιστον την καλή διαθεση να μοιραστεί μαζι μας την εμπειρια του και να μας ενημερωσει.

Αντι να γελατε και να ειρωνευεστε καλυτερα γραψετε τις εμπειριες σας και μην περιμενετε απλα να ενημερωνεστε απο τους αλλους.

didentifier ευχαριστουμε για την ενημερωση.

Δεν νομίζω πως τα "παιδια" το λένε ειρωνικά ούτε πως ο didentifier θηκτηκε..
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
έχετε δοκιμάσει??

Όχι δεν δοκίμασα αλλά μου το είπε η ίδια. Πήρα τηλέφωνο μιλούσε πολύ χαμηλόφωνα και γυναικεία θα έλεγα. Όταν άνοιξε είχα μια πολύ καλή γυναίκα εμφανισιακά περιποιημένη φουλ με γυμνασμένο κορμί αλλά ξέρετε έχει κάποια σημεία λεπτομέριες στο πρόσωπο και κινήσεις σώματος που απλά δεν κρύβονται. Ήμουν στο σαλόνι μαζί της και παρόλο τις καυλες μου ξενέρωσα επειδή ειχα αλλα στο μυαλο μου όποτε ρώτησα με τρόπο ευγενικό και έξυπνο είπα κάτι σαν "Παρολο που δεν εισαι στα γουστα μου εχεις ωραία εμφάνιση πες μου το μυστικό σου πως διατηρείσε τόσο καλα;" Και μου είπε ευγενικά επίσης "κανένα πρόβλημα Αγάπη, δουλεύω και κάνω επεμβάσεις χρησιμοποιώ κρέμες κτλ κτλ" και ρώτησα αν έκανε εγχείρηση και είπε ναι. Αυτά μάγκες.
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Όχι δεν δοκίμασα αλλά μου το είπε η ίδια. Πήρα τηλέφωνο μιλούσε πολύ χαμηλόφωνα και γυναικεία θα έλεγα. Όταν άνοιξε είχα μια πολύ καλή γυναίκα εμφανισιακά περιποιημένη φουλ με γυμνασμένο κορμί αλλά ξέρετε έχει κάποια σημεία λεπτομέριες στο πρόσωπο και κινήσεις σώματος που απλά δεν κρύβονται. Ήμουν στο σαλόνι μαζί της και παρόλο τις καυλες μου ξενέρωσα επειδή ειχα αλλα στο μυαλο μου όποτε ρώτησα με τρόπο ευγενικό και έξυπνο είπα κάτι σαν "Παρολο που δεν εισαι στα γουστα μου εχεις ωραία εμφάνιση πες μου το μυστικό σου πως διατηρείσε τόσο καλα;" Και μου είπε ευγενικά επίσης "κανένα πρόβλημα Αγάπη, δουλεύω και κάνω επεμβάσεις χρησιμοποιώ κρέμες κτλ κτλ" και ρώτησα αν έκανε εγχείρηση και είπε ναι. Αυτά μάγκες.

Πάντος εγώ την βρήκα Λεμεσό παλιά για δεύτερη φορά, η αγγελία ήταν κάτι του τύπου νεαρή ελληνι6 Τζένη και τα λοιπά, οι φωτογραφίες πρέπει μα ήταν Κύπριας καμία σχέση με αυτήν. Της είπα πάλι εσύ; ( ναι ήμουν λίγο μαλάκας γιατί ξενερώνω με τη κοροϊδία, με διαολόστειλε και έφυγα.. Γενικά καταλαβαίνω τη συμπεριφορά γιατί θα δέχτηκε πολύ bullying και έχει αναπτύξει άμυνες, μη ξεχνάτε ότι αυτοί οι άνθρωποι δεν επιβιώνουν χωρίς τεράστια δύναμη και άμυνα γι αυτό προσπαθήστε να έχετε περισσότερη κατανόηση από εμένα αλλα ταυτοχρόνως όταν βλέπετε Ελληνίδα καλιγραμμη και μαλακιες 90% είναι αυτή με ψεύτικες Φώτος, μη δεχτείτε κάτι που δε γουστάρετε..
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
επίσης έχουμε γεμίσει με αγγελίες από τρελλά μουνάκια για 50ευρω στο μπαζαρακι, δεν δοκίμασε κανείς καμιά; να πιστέψω;
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Σκεφτηκα σημερα να κανω καμια καταδρομικη με οσα βλεπω στο μπαζαρακι και ξεκινησα τα τηλ...
Οσες ηταν ου γουστου μου και πηρα τηλ ειναι στα 50 ευρω τη μιση ωρα και με 1 shot...
για 2 shot αμα υπαρξει περιθωριο χρονου καμια... Δεν θελουν να ιδρωσουν, 50αρικο με μια φορα και αν τελειωσεις στα 5-10 λεπτα φευγεις (τι θα κατσεις να μιλατε?) Αν πας να διαπραγματευτεις η να συζητησεις ακους"sorry my english no good"... Ε αντε γαμηθειτε μονες σας...
Κι ετσι στραβωσα και δε θα παω σε καμια...
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Σκεφτηκα σημερα να κανω καμια καταδρομικη με οσα βλεπω στο μπαζαρακι και ξεκινησα τα τηλ...
Οσες ηταν ου γουστου μου και πηρα τηλ ειναι στα 50 ευρω τη μιση ωρα και με 1 shot...
για 2 shot αμα υπαρξει περιθωριο χρονου καμια... Δεν θελουν να ιδρωσουν, 50αρικο με μια φορα και αν τελειωσεις στα 5-10 λεπτα φευγεις (τι θα κατσεις να μιλατε?) Αν πας να διαπραγματευτεις η να συζητησεις ακους"sorry my english no good"... Ε αντε γαμηθειτε μονες σας...
Κι ετσι στραβωσα και δε θα παω σε καμια...
Νομίζω ζητούμε και εμείς πολλά κάποτε, σε όλες τις χώρες το ίδιο είναι, αν πας για μια φορά ψέκασες έφυγες...
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
412
Like
567
Πόντοι
81
Σκεφτηκα σημερα να κανω καμια καταδρομικη με οσα βλεπω στο μπαζαρακι και ξεκινησα τα τηλ...
Οσες ηταν ου γουστου μου και πηρα τηλ ειναι στα 50 ευρω τη μιση ωρα και με 1 shot...
για 2 shot αμα υπαρξει περιθωριο χρονου καμια... Δεν θελουν να ιδρωσουν, 50αρικο με μια φορα και αν τελειωσεις στα 5-10 λεπτα φευγεις (τι θα κατσεις να μιλατε?) Αν πας να διαπραγματευτεις η να συζητησεις ακους"sorry my english no good"... Ε αντε γαμηθειτε μονες σας...
Κι ετσι στραβωσα και δε θα παω σε καμια...

Φιλε μιση ώρα μια χαρά ειναι αν ειναι 50 ευρω. Επιβραδυντικο και δωσε σφυροκοπημα μεχρι να βαρεθεις. Η απορια μου ομως ειναι αλλη. Όλες στο παζαρακι που δηλωνουν μασαζ δεχονται σεξ?
Επισης απο που συμπερανες οτι ειναι του γουστου σου? Συνηθως οι φοτος ειναι fake
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Φιλε μιση ώρα μια χαρά ειναι αν ειναι 50 ευρω. Επιβραδυντικο και δωσε σφυροκοπημα μεχρι να βαρεθεις. Η απορια μου ομως ειναι αλλη. Όλες στο παζαρακι που δηλωνουν μασαζ δεχονται σεξ?
Επισης απο που συμπερανες οτι ειναι του γουστου σου? Συνηθως οι φοτος ειναι fake
οι περισσότερες ναι όμως άλλες θα σου πουν μόνο μασάζ άλλες χαπυ εντινγκ, άλλες στοματικό με προφύλαξη άλλες χωρίς... παίρνεις τηλέφωνο, ρωτάς, μαθαίνεις... και οι περισσότερες δεν μοιάζουν καν με τις φωτογραφίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom