Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Χωρίς πλάκα! Όντως όλες αυτές εχουν αληθινές φωτογραφίες; Αν ναι είναι κόλαση! Πολλές επιλογές για όλα τα γούστα και τρελά μουνιά!!!

Πιστεύω είναι ψεύτικες φώτο η οι τιμές ενδεικτικές... Γ αυτό ρώτησα μήπως πήγε κάνεις...
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Σήμερα, πιασμένος τέρμα από δουλειά και air-condition, θέλησα μασάζ, από το να ξαναπάω αραουζου προτίμησα να δοκιμάσω τη Λορενα που έχουν ακουστεί καλά λόγια... 45 λεπτά μέσ στο κωλο μεσημέρι να φτάσω κολοσσι από κέντρο...
Εύκολο να βρω το σπίτι της, χαμογελαστη και προσχαρη, όλα καλά...
Με ρωτάει αν θέλω χαλάρωση (εκτόνωση) της λέω ναι, γδυνομαι, ξαπλώνω... Η τύπισσα το έχει άλλα η ήταν κουρασμένη, η βαρέθηκε η έχει ψυχολογικά... Σερνόταν... Ήξερε να κάνει μασάζ φαινότανε αλλά δεν... Με μαύρα σφηχτα ρούχα καλλυμενη από το λαιμο μέχρι τα πόδια, σαν καλόγρια... Anyway μου λέει να γυρίσω, μου τον παίζει τελειώνω μπαμ μπαμ και συνέχιζε να μου αληφει με Λαδια κοιλιά στήθος μύτες και ότι είχε απομείνει... Μου λέει σε κάποια φάση ότι τελειώσαμε, σηκώνομαι ντυνομαι πληρώνω ευγενικός και φευγω... Μπαίνω στο αμάξι κοιτάω την ώρα και συνειδητοποιω ότι είχα μέσα 22 λεπτά... Που 45 που λέει ότι κάνει... Εγώ δεν θα ξαναπάω πάντως...
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Κρίμα φίλε που δεν έμεινες ευχαριστημένος. Εγώ προσωπικά έχω πάει στη Λορενα 3,4 φορές και όλες ήταν άψογες. Βέβαια η τελευταία που πήγα Εγώ ήταν πριν 1,5 χρόνο σίγουρα που ήταν Πολεμιδια ίσως να αλλάξει η απλά την πέτυχες σε λάθος μέρα που δεν δικαιολογείται από τη στιγμή που δέχεται κάποιον. Από όσο θυμάμαι πάντα φόραγε μαύρο κολάν στενό, από πάνω κατι που τόνιζε το στηθος και σαγιοναρα παντα με περιποιημενο πεντικιουρ. Εκανε καταπληκτικο σωστο μασαζ ειδικα αν συγκρίνουμε με τις πληστες. Και το hand job της το θεωρώ ΤΟΠ! Αλλά μέχρι εκεί μόνο κωλο να χαϊδέψεις το πολύ δεν έχει κάτι άλλο. Παρόλο που Εγώ πέρασα καλά δεν ψήνομαι να ξανά πάω σε αυτή ειδικά τώρα που πήγε σχετικά μακριά.
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
τελικά ρε κοπέλια ψάχνετε πληροφορίες αλλά μόλις σας περάσει η καύλα παίζετε πελλό.. δείτε στο φορουμ το λευκοσιατικο τι γίνεται...

Εγώ τις τελευταίες φορές επία στη Φεανσεσκα που εσκορτ, παλια ηταν Εύα. Δέχεται 60 15λεπτο, ψεύτικες φοτος αλλα κοντινες μεγάλο στήθος όμορφο πρόσωπο, φένετε να βαρκέτε αλλά αρέσκει μου εξωτερικά.. για περισσότερες υπηρεσίες παω ρεβε όποτε εν Λεμεσό 50 το μισαορο πίπα χωρις φιλια.. δέχεται τα πάντα τζιαι την ρωσσιδα στο ανεμος που παλε δέχεται τα παντα αλλά εξαφανιστηκε... Έχετε καμία φαση ρεβε? αν δεν ξέρει ο κόσμος το φόρουμ βάλτε μέσα φίλους σας, εν νομίζω να έχουμε τόσες κοπέλες αλλά πελάτες να μην έχουν απλός δεν έχουμε το θεσμό να δίνουμε πληροφορίες, μόνο να τις πέρνουμε
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
η ρωσσιδα που έλεγα, μόνο για κόλο δεν ερωτησα ουλλα τα άλλα καμνει τα, φωτογραφιες λίγο ως πολύ φτιαγμένες ή παλιές αλλά πρέπει να εν τούτη
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
τελικά ρε κοπέλια ψάχνετε πληροφορίες αλλά μόλις σας περάσει η καύλα παίζετε πελλό.. δείτε στο φορουμ το λευκοσιατικο τι γίνεται...

Εγώ τις τελευταίες φορές επία στη Φεανσεσκα που εσκορτ, παλια ηταν Εύα. Δέχεται 60 15λεπτο, ψεύτικες φοτος αλλα κοντινες μεγάλο στήθος όμορφο πρόσωπο, φένετε να βαρκέτε αλλά αρέσκει μου εξωτερικά.. για περισσότερες υπηρεσίες παω ρεβε όποτε εν Λεμεσό 50 το μισαορο πίπα χωρις φιλια.. δέχεται τα πάντα τζιαι την ρωσσιδα στο ανεμος που παλε δέχεται τα παντα αλλά εξαφανιστηκε... Έχετε καμία φαση ρεβε? αν δεν ξέρει ο κόσμος το φόρουμ βάλτε μέσα φίλους σας, εν νομίζω να έχουμε τόσες κοπέλες αλλά πελάτες να μην έχουν απλός δεν έχουμε το θεσμό να δίνουμε πληροφορίες, μόνο να τις πέρνουμε
Πολυ καλα τα λες!!!
Ρεβε ποια λες δεν σε πιανω !
 

dreamer9

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
664
Like
194
Πόντοι
6
παιδιά δώστε και εδώ 2-3 επιλογές να διαλεξουμε, είχα πάει άλλα έχει αρκετά χρόνια, υπάρχει κατι καλό?
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Πρέπει να μάθουν το adultwork εκεί στην Κύπρο. Πραγματικά δεν υπάρχει ανώτερο σάιτ σε θέμα αγοραίου έρωτα. Έχεις κανονικό προφίλ, μιλάς μέσω μηνυμάτων με τις κοπέλες κλεινεις τηλεφωνικά ραντεβού και το πιο ωραίο βάζεις κριτικές στο προφίλ της κάθε μιας που πας και σου βάζει και η ίδια κριτική έτσι για να βλέπουν και αυτές πόσο καλός είναι ο κάθε πελάτης. Και κάπως έτσι έχεις εικόνα και πόσο θετική είναι η κάθε μία. Θέλεις να δώσεις κριτική και βαθμολογία επειδή θέλεις να πάρεις πίσω και εσύ. Με αυτό τον τρόπο κανένας δεν παρακαλεί κανένα για πληροφοριες. Δίπλα από το όνομα σου φαίνεται πόσοι πελάτες επισκέφτηκαν και σε εμάς πόσες φορές επισκεφτήκαμε. Πχ ΠουταναΜαρια(142) αν έχει 142 κριτικές. Από εκεί και πέρα βλέπεις αν είναι θετικές πχ 140/142 όλο και κάποιος θα έχει παράπονο. Υπάρχει και Κύπρο αλλά δεν το χρησιμοποιούν από οσο είδα.
 

gzm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
154
Like
78
Πόντοι
1
Πεζμας και το τηλ της.. Μαριας όμως ...χαχααχ
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Ε ρε παιδιά αυθόρμητο όνομα ήταν, χαίρομαι που άρεσε! Όσο για το τηλ της αν είσασταν Αγγλία θα είχατε άπειρα χωρίς καν να χρειαστώ να σας δώσω. Κύπρο όμως θέλουμε πιο πολύ οργάνωση στο θέμα εφόσον δεν χρησιμοποιείται το συγκεκριμένο σάιτ. Είναι καθαρά θέμα μεταξύ μας, καλά τα είπε ο φίλος πιο πάνω. Όταν ειμαστε θωλομενοι ρωταμε, όταν μάθουμε ή όταν επιστρέψει το φως μας στα αρχιδια μας. Αλλά έτσι δεν βοηθαμε και κακό δικό μας ειναι επειδή τρωμε φωλες από άκυρες και από άτομα που δεν τιμούν τα λεφτά μας.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Κάποια στιγμή πρέπει να μάθουμε να ενημερώνουμε για το καλό όλων
Δεν γίνεται όλοι να προσπαθούν να πάρουν χωρίς να δώσουν
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1

Μάλλον όχι γιατί ρώτησα πριν λίγες μέρες και δεν πήρα απάντηση. Μπορείς σε παρακαλώ να τηλεφωνήσεις και να μάθεις λεπτομέριες (αν σου πει) αν σου είναι εύκολο ρωτα και για ποδολαγνεια τι ακριβώς πρόγραμμα είναι και πόσο στοιχίζει και πες μας να ξέρουμε. Δυστυχώς δεν είμαι ακόμη Κύπρο αλλιώς θα έπαιρνα εγώ. Ευχαριστώ
 

dreamer9

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
664
Like
194
Πόντοι
6
Μάλλον όχι γιατί ρώτησα πριν λίγες μέρες και δεν πήρα απάντηση. Μπορείς σε παρακαλώ να τηλεφωνήσεις και να μάθεις λεπτομέριες (αν σου πει) αν σου είναι εύκολο ρωτα και για ποδολαγνεια τι ακριβώς πρόγραμμα είναι και πόσο στοιχίζει και πες μας να ξέρουμε. Δυστυχώς δεν είμαι ακόμη Κύπρο αλλιώς θα έπαιρνα εγώ. Ευχαριστώ

έχω πάρει τηλ και μου είπε μονάχα μασάζ χωρίς σεξ
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
έχω πάρει τηλ και μου είπε μονάχα μασάζ χωρίς σεξ

Αγγελία με 10 γραμμές λέει "μασαζ" μετά λέει "σπέσιαλ πρόγραμμα" και "more program" αλλά κάνει μόνο μασάζ; ΧαΧα αν έκανε και φουλ πρόγραμμα τι σκατα θα έγραφε δηλαδή; Προφανώς κάνει τα πάντα όλα ίσως φοβάται να τα λέει τηλεφωνικός ξέρω γω. Παντως ψηνομαι να την δω από κοντά αλλά έχω ακόμη μέρες μέχρι τέλη Ιουνίου αν κάποιος πάει ας μας πει αλλιώς θα ενημερώσω εγώ όταν πάω.

Μήπως ρώτησες που βρίσκεται; Ελπίζω να μην είναι μια γρια πατσαβούρα απέναντι από Pizza Hut τουριστική που βάζει συνέχεια φωτογραφίες που σουρωνει την κοιλιά της με photoshop.

Επίσης αυτή εδώ είναι γυναικαρα ώριμη 40 ηλικία περίπου με κορμι 20αρας. Εχω παει 3 φορες είναι ακριβως πισω απο Malibu τουριστικη. €60 ζηταει αλλα με €50 δεχεται. Ειχα καλες εμπειριες μαζι της, παρόλο που είναι ελαφρώς ξεπετα έχει ένα στυλ και μια φωνή καυλωτικη που πάντα με έκανε να επιστρέφω. Για τους πιο θαρραλεους παίζει και αυταρχικό με στραπον που έχω την εντύπωση είναι και το αγαπημένο της.

 

Alexbesos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα για αυτή την αγγελία σου είχα απαντήσει εγώ πιο παλιά ! (). Είναι στην αγιάς φυλάξεως κοντά πέτρου και παυλου και ξεκαθαρίζει ότι δεν κάνει σεξ μονο μασαζ και τελείωμα με χέρια ή πόδια ! Για αυτό δεν έχω πάει εγώ επειδή λέει στο τηλ ουε σεξ ούτε πιπα !
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Καλησπέρα για αυτή την αγγελία σου είχα απαντήσει εγώ πιο παλιά ! (). Είναι στην αγιάς φυλάξεως κοντά πέτρου και παυλου και ξεκαθαρίζει ότι δεν κάνει σεξ μονο μασαζ και τελείωμα με χέρια ή πόδια ! Για αυτό δεν έχω πάει εγώ επειδή λέει στο τηλ ουε σεξ ούτε πιπα !

Ωραίος φίλε ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom