Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
412
Like
567
Πόντοι
81
τελικά είναι η χοντρή μελαχρινή που προανέφερα, την έκανα και πήγα στην Κετριν απο εσκορτ, αρκετα κοντα στις Φώτος, δεν μιλά πολύ που ειναι μέγα πλην αλλά δέχτηκε στοματικό χωρίς λάστιχο και φιλιά με γλώσσα που το βρίσκω σημαντικό.. αυτά

Εκτιμειται η προσπάθεια και η πληροφορια!
Αυτη η Κέτριν τι λέει απο βυζια?
Και ποσα ζήτησε για πόση ώρα?
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Ηταν 60 15λεπτο και παει, το θεμα ειναι παρα να φάω 10 ευρω πεζινα και να γαμήσω τη ψυχολογία μου καλύτερα να δώσω 10 ευρώ παραπάνω. Βυζί μεγάλο σχετικά, αρκετά μεγάλη ρόγα ( εννοώ το γύρω γύρω χαχα) γαλάζιο μάτι σχετικά οκ στοματικό προσπάθησε, τα φιλιά στην αρχή ψυχρά στη πορία έβγαλε γλώσσα
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
412
Like
567
Πόντοι
81
Ηταν 60 15λεπτο και παει, το θεμα ειναι παρα να φάω 10 ευρω πεζινα και να γαμήσω τη ψυχολογία μου καλύτερα να δώσω 10 ευρώ παραπάνω. Βυζί μεγάλο σχετικά, αρκετά μεγάλη ρόγα ( εννοώ το γύρω γύρω χαχα) γαλάζιο μάτι σχετικά οκ στοματικό προσπάθησε, τα φιλιά στην αρχή ψυχρά στη πορία έβγαλε γλώσσα

Ωραίος! Παίζει να δοκιμάσω αύριο και να δωσω δευτερη γνώμη :). Η τοποθεσία διαμέρισμα ή  τουριστικό appartment?
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
354
Κριτικές
6
Like
656
Πόντοι
361
Μπερδεμενος χθες το απογευμα με τοσες αγγελιες στο μπαζαρακι καταληγω τελικα να δωσω το 50ρικο μου σε μασαζ με χαπι αντι γαμησι...

Τηλεφωνο στο μασαζ στην Αραουζου
να ρωτησω αν μπορω να παω στις 7 και ποσα κοριτσια θα εχει για να διαλεξω... Λεει εχει 3, μια απο Αμερικη, μια απο Μαλτα και μια αλλη... Πηγαινω λοιπον στις 7, χτυπαω κουδουνι ανοιγει μια μαυρη κοντη ψιλοδυναμιτης, με πασαρει στη χοστεσσ τη τηλεφωνου και αυτη με περναει σφαιρα στο δωματιο... Μπαινει μια κοπελα μεσα με ρωταει ποση ωρα θελω, της απανταω, μου λεει 50 της τα δινω και φευγει... Ξανα ερχεται, την ρωταω εσυ θα μου κανεις μασαζ? Μου λεει ναι... στραβωσα λιγο που δεν μου αφησε περιθωριο και πηγε εξω να ρωτησει.. Ξαναμπαινει μεσα και μασουλαγε λεξεις λεγοντας οτι οι αλλες ηταν μπιζι... Επειδη δεν ειχα το σθενος να ζητησω λεφτα πισω να ντυθω και να φυγω εκανα τη παπια και της λεω "ενταξει κι εσυ μου αρεσεις απλα ρωταω"... Απο το να ξενερωσει κι αυτη και να μη κανει δουλεια λεω γαμησε το, παμε να παει να γαμηθει... Της συστηθηκα και της κολλησα το χερι να νιωσει πιο κουλ και ειπε οτι ηταν Ινδη... Κατεβαινει απο τις τακουνες, απογοητευση, ο,τι την κραταγε ηταν το υψος της...  Αι στο διαολο λεω τι να κανω, γυριζω για να ξεκινησει... Ολα αυτα εχουν παρει ενα μισαωρο...
Μασαζ μετριο, να κανει μασαζ αυτη κι εγω να ξεφυσαω μπρουμηττα νευριασμενος να σκεφτομαι οτι επρεπε να ειχα αρπαξει τη μαυρη απ την αρχη αλλα δεν μ αφησαν και περιθωριο οι γαμιολες...
Με γυρισε μετα για χαπι, βγαζει το μπλουζακι επανω και το σουτιεν κι εκει καταλαβα οτι ειναι μικρη σε ηλικια αλλα δεν καταλαβα ποτε αν ηταν Πακιστανη η τσιγγανα...
Μου τον επαιξε, τελειωσα, δεν θα ξανα παω... Επρεπε αν οχι ολους, εμενα που εχω παει και 5 φορες να με σεβονται λιγο παραπανω για να συνεχισω να πηγαινω...
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Ωραίος! Παίζει να δοκιμάσω αύριο και να δωσω δευτερη γνώμη :). Η τοποθεσία διαμέρισμα ή  τουριστικό appartment?

διαμέρισμα, η πολυκατοικία χάλια ήμουν έτοιμος να φύγω αλλά τελικα5 το δικό της διαμέρισμα ψιλο περιποιημένο
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Γουστάρουμε και σχιστοματες
έχω μια περίπτωση ξεκινά από 50€ αλλά τελική τιμή 20€ θέλουν παζαρεμα μην τους δίνεις ότι ζητάνε και καλομαθενουν θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα το κινητό της έχει και viber
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Υπάρχει καμία κοντά στα 50€ πιπα χωρίς και να δίνει Κόλο;  δεν με νοιάζει φάτσα ηλικία κτλ
 

Hilux93

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε της έστειλα viber αλλά επειδή δε με ξέρει δε θέλει να βρεθούμε
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
412
Like
567
Πόντοι
81
Πηγα και γω στην Κετριν. Ομορφη ρωσιδα περιποιημενη γύρω στα 30 μαξ.
Μεγαλο στηθος λιηο πεσμενο ωραιος ομως και σφιχτος κωλος. Αψογη συμπεριφορα το λες και GFE. Δεν μιλα γρι αγγλικα. Το διαμερισμα ισως το πιο διακριτικο
που συνάντησα. Για να το βρω μου εστειλε ολη τη διαδρομη σπο το δρόμο σε φωτογραφιες. Εδωσα 60 ευρω για 15 λεπτα τα οποια τηρηθηκαν με ευγενικες προτροπες. Θεωρω τίμια επιλογη . Ισως να ξαναπήγαινα.

 

Lemesosss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Teodor δεν μπορώ να σου απαντήσω αμάν έχει θελω
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Η αναφερομενη μεγαλυτερης ηλικιας τι εθνικοτητας ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom