Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1

Την έχω δοκιμάσει 3-4 φορές δέχεται τα πάντα, φιλιά με γλώσσα ( το στόμα της πάντα μυρίζει λίγο τσιγάρο, δεν νε ενοχλεί επειδή  καπνίζω πολύ) στοματικό χωρίς προφυλάξεις, ότι στάση γουστάρεις. Το αρνητικό, μιλάς με την πατρονα στα αγγλικά και πας εκεί και δεν μιλά γρι αγγλικά σου μιλάει ρωσσικα..

Εχω ξαναγράψει για αυτή απλός επειδή νομίζω είναι αρκετά τίμια επιλογή το ξαναγράφω
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1

Την έχω δοκιμάσει 3-4 φορές δέχεται τα πάντα, φιλιά με γλώσσα ( το στόμα της πάντα μυρίζει λίγο τσιγάρο, δεν νε ενοχλεί επειδή  καπνίζω πολύ) στοματικό χωρίς προφυλάξεις, ότι στάση γουστάρεις. Το αρνητικό, μιλάς με την πατρονα στα αγγλικά και πας εκεί και δεν μιλά γρι αγγλικά σου μιλάει ρωσσικα..

Εχω ξαναγράψει για αυτή απλός επειδή νομίζω είναι αρκετά τίμια επιλογή το ξαναγράφω
για κόλο δεν θυμάμαι να ρώτησα αλλά πιστεύω θα είναι έξτρα 20
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86

Την έχω δοκιμάσει 3-4 φορές δέχεται τα πάντα, φιλιά με γλώσσα ( το στόμα της πάντα μυρίζει λίγο τσιγάρο, δεν νε ενοχλεί επειδή  καπνίζω πολύ) στοματικό χωρίς προφυλάξεις, ότι στάση γουστάρεις. Το αρνητικό, μιλάς με την πατρονα στα αγγλικά και πας εκεί και δεν μιλά γρι αγγλικά σου μιλάει ρωσσικα..

Εχω ξαναγράψει για αυτή απλός επειδή νομίζω είναι αρκετά τίμια επιλογή το ξαναγράφω
ποσο χρεώνει αυτή;
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
ποσο χρεώνει αυτή;

50 μισάωρο, δεν ξέρω αν είναι ακόμα Λεμεσό.. Φώτος διευκρινίζω,  φτιαγμένες ή παλιές αλλά είναι αυτή.. νομίζω άτομα με λίγη εμπειρία ξέρουν τι να περιμένουν
 

Lemesosss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κάτι καλό να προτείνεται από παζαρακι όχι χοντρές.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παιδιά στο bazaraki βάζουν αγγελίες διάφορες χοντρουλες με μεγάλα βυζιά όσοι είναι του είδους να ξέρετε το εξής: οι πλείστες είναι στην περιοχή πίσω σου μνημείο του Γρίβα όλες έχουν τον ίδιο αριθμό τηλ μην πιστέψετε τι σας λένε εγω ζήτησα 2 φορές την κοπέλα της φωτό και μου εμφανίστηκε άλλη ενώ είπαμε για πιπα ακαποτη 50€ με γαμιση και γλειφωμουνη όλα έγιναν με καποτα χωρίς γλειφωμουνι είναι ψεύτες μακριά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
50 ζηταω στο μισαωρο 100 η ωρα οποιος ερχεται περναει τελεια ακαποτα δε κανω πιπα προσεχω την υγεια μου
Όλα τα Ρωσιδια δηλαδή που έχω πετύχει να κάνουν ακαποτο είναι δηλαδή στα τέτοια τους για την υγεία τους;
Πες ότι δεν γουστάρεις τριχωτα καβλια να σου έρχονται ξυρισμένοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom