Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Αυτή λέει 40+.
Δοκίμασε κανείς;

Επίσης φαίνεται φρέσκο αίμα.

Αυτή η Σοφία φαίνεται παλιά καραβάνα.
Τη θυμάται κανείς τι λέει;
για σοφια πηγα εγω περσυ, ειναι τελη 40 με αρχεσ 50 σιγουρα, δεν τρελαθηκα και εφυγα, επισης η ατζεντ ελεγε αλες υπηρεσιες απο τηλ και η σοφια αλα εκανε απο κοντα
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Αυτή λέει 40+.
Δοκίμασε κανείς;

Επίσης φαίνεται φρέσκο αίμα.

Αυτή η Σοφία φαίνεται παλιά καραβάνα.
Τη θυμάται κανείς τι λέει;
Oti xirotero i Sofia.epia extes anemos.50 euro pipa me kapouto.evalemouto ksikavlotoa.pipa apesia. Ilikia 50.i photo 20 xronia prin. Oti pio apesia eperasen pou anemos.ixato apothimeno.palia karavana pote den piga ke ipa na paw twra afou ixen ipiresies express . Oute aggigma oute xadia
Den aksizi to 50 ariko. Gia mena auto to diastima to
I NIKA
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Πατημένα 45 θα έλεγα.

Έχει δοκιμάσει κανείς;
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Πατημένα 45 θα έλεγα.

Έχει δοκιμάσει κανείς;
Δεν είχε γράψει κάποιος πρόσφατα για αυτή ότι έφαγε φόλα;
 

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
206
Like
298
Πόντοι
21
Αν είναι αυτή που είχα πάει πιο παλιά το βυζί ήταν φοβερή δουλειά, υπηρεσίες Ρουμάνας ψεκασμα και έξω

Φίλε αποκλείεται να εν σε τούτη που επήες. Για μένα σε συνδιασμό εμφάνιση/υπηρεσίες είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί τωρά.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Κανείς που δοκίμασε αυτήν για μασάζ;
 

KyriosPortis1245

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2018
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0
Ηταν καλουα. Ανοιξε με εσωρουχα - λεπτη, μικρο βυζι - φατσα δεν επρολαβα να δω καλα καλα γιατι ηταν σκοτεινα και στο διαδρομο και στο διαμερισμα. Εν εκατσα να καμω πολλη κουβεντα.
 

pastourmas76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
62
Like
20
Πόντοι
0

Ειμαι απο λευκωσια αλλα τελευταια δουλευω λεμεσο. Ειπα να παω να γαμισω σημερα και πηρα τηλεφωνο το πιο πανω νουμερο.
Μου ειπε απο Θαιλανδη (δεν πιστεψα ) και οτι θελει 60 το 15λεπτο. Τις ειπα για 50 και ειπε ΟΚ. πηγα στο Μυλο πισω απο KFC και οταν την ειδα ηταν μια Βιετναμεζα που γαμουσα Λευκωσια για 30 (δεν ειναι ασχημη). Της ειπα 30 αλλα δεν δεχτηκε και εκανα να φυγω. Μου ειπε οτι εχει αλλες φιλες τις αν θελω. πηγα στον αλλο οροφο να τις δω.
Αλλες 3 Βιετναμεζες ....η μια χειποτερη απο την αλλη. Ειπα στην πιο καλη απο τις 3 για 30 και ειπε ΟΚ. Ηθελε χωρις προφυλακτικο αλλα δεν υπηρχε περιπτωση.
Εκανε ακαπωτη πιππα και το γαμιση δεν ηταν τιποτε το ιδιαιτερο. Για ξεπετα ΟΚ αλλα δεν θα ξαναπηγαινα. Τι σκατα verified photos αφου οι περισσοτερες ειναι ψευτικες.
60 για Βιετναμεζα 35αρα ειναι υπερβολικο....στη Λευκωσια το μαχ ειναι 30. Κανετε και κανενα παζαρι.
 

Mike_1988

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0
Ηταν καλουα. Ανοιξε με εσωρουχα - λεπτη, μικρο βυζι - φατσα δεν επρολαβα να δω καλα καλα γιατι ηταν σκοτεινα και στο διαδρομο και στο διαμερισμα. Εν εκατσα να καμω πολλη κουβεντα.
Φίλε για δώσε λίγες πληροφορίες αν μπορείς.που ακριβώς είναι? Και κόστος?
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86

Ειμαι απο λευκωσια αλλα τελευταια δουλευω λεμεσο. Ειπα να παω να γαμισω σημερα και πηρα τηλεφωνο το πιο πανω νουμερο.
Μου ειπε απο Θαιλανδη (δεν πιστεψα ) και οτι θελει 60 το 15λεπτο. Τις ειπα για 50 και ειπε ΟΚ. πηγα στο Μυλο πισω απο KFC και οταν την ειδα ηταν μια Βιετναμεζα που γαμουσα Λευκωσια για 30 (δεν ειναι ασχημη). Της ειπα 30 αλλα δεν δεχτηκε και εκανα να φυγω. Μου ειπε οτι εχει αλλες φιλες τις αν θελω. πηγα στον αλλο οροφο να τις δω.
Αλλες 3 Βιετναμεζες ....η μια χειποτερη απο την αλλη. Ειπα στην πιο καλη απο τις 3 για 30 και ειπε ΟΚ. Ηθελε χωρις προφυλακτικο αλλα δεν υπηρχε περιπτωση.
Εκανε ακαπωτη πιππα και το γαμιση δεν ηταν τιποτε το ιδιαιτερο. Για ξεπετα ΟΚ αλλα δεν θα ξαναπηγαινα. Τι σκατα verified photos αφου οι περισσοτερες ειναι ψευτικες.
60 για Βιετναμεζα 35αρα ειναι υπερβολικο....στη Λευκωσια το μαχ ειναι 30. Κανετε και κανενα παζαρι.
Επικίνδυνο όταν πάνω χωρίς προφυλακτικά και δυστυχώς πολλές του ασιατικού μπλοκ πάνε με 20 και 30€ χωρίς προφυλακτικά, εσύ εγώ ο άλφα ο βήτα βάζουμε όμως υπάρχουν και πολλοί που δεν βάζουν, στις χαμηλές τιμές πάνε μαζί τους πολλοί, και στο στοματικό αν έχουν πληγη στο στομα ναι είναι λίγες οι πιθανότητες αλλά μπορείς να κολλήσεις οτιδήποτε, καλά έκανες και ενημέρωσες, χρειάζεται προσοχή
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Από εμένα δεν θα ακούσετε κριτικές για ακριβές κοπέλες, ο κάθε ένας με το δικό του βαλάντιο και τα δικά του γούστα, πχ εγώ είμαι για ασιατισες και μαύρες, οι μαύρες της Κύπρου με όσες έχω πάει ειναι πλήρη αποτυχία, λένε πολλά ψέματα αλλα παζαρευονται καλά, ασιατισες εκτός από μια τις πιάνω πίσω από βιβλιοθήκη, τιμές 20€ , το άσχημο δεν έχουν χώρο δικό τους ,γαμιουνται σε διάφορα πάρκινγκ της περιοχής μέσα στο αυτοκίνητο ή σε ένα ερηπομενο σπίτι εκεί κοντά, υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να σας πιάσει ο οποιοσδήποτε στα πράσα, εγώ τις πάω στην σοδαπ, αν πας σε ξενοδοχείο της περιοχής πληρώνεις άλλα 30€ ,τελευταία έχουν μπει στην πιάτσα και κάποιες σχετικά ομορφουλες, συνήθως τις βρίσκεις μετά τις 8 το βράδυ, όμως προσοχή κάποιες πάνε χωρίς προφυλακτικά, αν κάποιος συναγωνιστής ξέρει αν υπάρχει και αλλού πιάτσα ας ενημέρωση, αυτά από εμένα για τα άτομα με χαμηλό βαλάντιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom