Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redfoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2023
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Σήμερα ανακάλυψα και γώ την Αντωνία... `έππεσε η μασσέλα μου` απ' της φώτος ....


έχουμε κανα review για το κορίτσι;
σκέφτομαι να πάω και σικκιμέ...τουλάχιστον θα μου μείνει το οφθαλμόλουτρο :)
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Καλησπέρα! Σήμερα ανακάλυψα και γώ την Αντωνία... `έππεσε η μασσέλα μου` απ' της φώτος ....


έχουμε κανα review για το κορίτσι;
σκέφτομαι να πάω και σικκιμέ...τουλάχιστον θα μου μείνει το οφθαλμόλουτρο :)
Αν είναι αυτή που είχα πάει πιο παλιά το βυζί ήταν φοβερή δουλειά, υπηρεσίες Ρουμάνας ψεκασμα και έξω
 

MarChar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδιά θα μοιραστώ μαζί σας τον πόνο μου. Είχα 1 ώρα ελεύθερη στη Λεμεσό και δοκίμασα να πάω σε 5 διαφορετικές κοπέλες και δεν έκατσε ούτε μία! H μία busy η άλλη ξεκινω δουλειά νύχτα, η άλλη εν απαντούσε, εμειναμε αγαμητοί.... Έφαγα μία ώρα μέσα στο αυτοκίνητο απλά..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Οωοε
Καλησπέρα! Σήμερα ανακάλυψα και γώ την Αντωνία... `έππεσε η μασσέλα μου` απ' της φώτος ....


έχουμε κανα review για το κορίτσι;
σκέφτομαι να πάω και σικκιμέ...τουλάχιστον θα μου μείνει το οφθαλμόλουτρο :)
Όπως ήδη αναφέρθηκε υπάρχουν 2 σχόλια συναγωνιστων με καλές εντυπώσεις.

Πάντως η κοπέλα υπάρχει πάνω από 1.5 μήνα στις αγγελίες.
Ισχύει αυτό που ανέφερα και παλιότερα, κορμιά υπάρχουν, απλά όλοι τα περιμένουν έτοιμα και περιμένουν σχόλια από άλλους.
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Είδα αυτο το προφίλ και είπα να κάνω μια στατιστική. Θα πηγαίνατε; Αν θεωρήσουμε ότι οι φωτος είναι αληθινές, είναι κούκλα 10/10, κομματάρα με κορμί 10/10, φουλ τατουάζ και κομμένη διχαλωτή γλώσσα.
 

Mariachi

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
22
Like
52
Πόντοι
0
Είδα αυτο το προφίλ και είπα να κάνω μια στατιστική. Θα πηγαίνατε; Αν θεωρήσουμε ότι οι φωτος είναι αληθινές, είναι κούκλα 10/10, κομματάρα με κορμί 10/10, φουλ τατουάζ και κομμένη διχαλωτή γλώσσα.
Εγώ ναι θα πήγαινα. Δεν είναι το στιλ μου, αλλά για την εμπειρία μια φορά θα το έκανα.
 

Marius34

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0

Γνώμη για τούτη?
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Είδα αυτο το προφίλ και είπα να κάνω μια στατιστική. Θα πηγαίνατε; Αν θεωρήσουμε ότι οι φωτος είναι αληθινές, είναι κούκλα 10/10, κομματάρα με κορμί 10/10, φουλ τατουάζ και κομμένη διχαλωτή γλώσσα.
Αν και γαμιουνται καλα οι βραζιλιανες με αυτη δεν θα δοκιμαζα να παω πρωτος να τη φαω για τους υπολοιπους
:D:. Προτιμω πιο λεπτες και θυληκες κοπελες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Είδα αυτο το προφίλ και είπα να κάνω μια στατιστική. Θα πηγαίνατε; Αν θεωρήσουμε ότι οι φωτος είναι αληθινές, είναι κούκλα 10/10, κομματάρα με κορμί 10/10, φουλ τατουάζ και κομμένη διχαλωτή γλώσσα.
Από μένα ένα μεγάλο ΌΧΙ.
Σιχαίνομαι τόσα πολλά τατουάζ και body modifications.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
199
Like
187
Πόντοι
1
Από μένα ένα μεγάλο ΌΧΙ.
Σιχαίνομαι τόσα πολλά τατουάζ και body modifications.
το ΟΧΙ απο σενα ειναι λογο χρηματων, αν ηταν τον 60ευρω θα πηγαινες. Πιον περιπεζεις ρε κοκκοριφι
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81

Cypriot man

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
154
Like
137
Πόντοι
1
Είδα αυτο το προφίλ και είπα να κάνω μια στατιστική. Θα πηγαίνατε; Αν θεωρήσουμε ότι οι φωτος είναι αληθινές, είναι κούκλα 10/10, κομματάρα με κορμί 10/10, φουλ τατουάζ και κομμένη διχαλωτή γλώσσα.
Εγω θα πήγαινα γιατί την εμπειρία
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Είδα αυτο το προφίλ και είπα να κάνω μια στατιστική. Θα πηγαίνατε; Αν θεωρήσουμε ότι οι φωτος είναι αληθινές, είναι κούκλα 10/10, κομματάρα με κορμί 10/10, φουλ τατουάζ και κομμένη διχαλωτή γλώσσα.
Ρώτησες τιμή; Εγώ θα πήγαινα μέχρι 200 ευρώ και μόνο αν είμαι πολύ άνετος οικονομικά. Γουστάρω τα ταττοο και τις Λατίνες που δεν έρχονται και πολύ Κύπρο αλλά πιθανόν στη συγκεκριμένη να πληρώνεις το εξώφυλλο στο περιοδικό ενώ μια νορμάλ λατίνα στα ίδια κυβικά να χρεώνει τα μισά.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
το ΟΧΙ απο σενα ειναι λογο χρηματων, αν ηταν τον 60ευρω θα πηγαινες. Πιον περιπεζεις ρε κοκκοριφι
Πάλι πετάχτηκες σαν την κλανια χωρίς να ασχοληθεί κανείς μαζί σου. Φαίνεται ποιος έχει το κόμπλεξ όταν είσαι ένα τίποτα και απλά ποστάρεις για να την πεις σε κάποιον που σε έχει για φτύσιμο
Μωρη γαμιολα στον ύπνο σου με βλέπεις;
Τράβα παίξε το πουλάκι σου τώρα και δωσε τα 150€ για ένα γαμησι όταν σου σηκωθεί.
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Ρώτησες τιμή; Εγώ θα πήγαινα μέχρι 200 ευρώ και μόνο αν είμαι πολύ άνετος οικονομικά. Γουστάρω τα ταττοο και τις Λατίνες που δεν έρχονται και πολύ Κύπρο αλλά πιθανόν στη συγκεκριμένη να πληρώνεις το εξώφυλλο στο περιοδικό ενώ μια νορμάλ λατίνα στα ίδια κυβικά να χρεώνει τα μισά.
Η αλήθεια δεν ρώτησα τιμή γιατί δεν ειναι του στυλ μου. Θα ρωτήσω. Προκαταβολικά την κόβω για 250/ωρα.
 

epikalestis

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
88
Πόντοι
0
Κατάφερε κανείς να βρεθεί με αυτήν;

Φαίνεται ωραίο μωράκι αν είναι αληθινό.
Πάντως σε μια προσπάθεια που έκανα να τη συναντησω πριν κανένα μήνα, εξαφανίστηκε όταν περίμενα από κάτω.

Villa

Μαύρη
Στα μηνύματα με κορόιδεψε ότι είναι αυτή στην φώτο και ότι είναι Ρωσίδα από Μόσχα. Ζητούσε: €70-30λ
Τελικά μαύρη, αλλά ωραία μαύρη, σε όλα, και σώμα και πρόσωπο, ψηλή, νεαρή, ωραίο μωρό.
Αρχικά της τα έψαλλα, έκανα να φύγω, μου είπε για έκπτωση -€10, μετά -€20, είδα την ώρα ότι ήταν αργά για καινούργια αναζήτηση οπότε και έκατσα.
Υπηρεσίες μέτριες: πίπα με πλαστικό (δική μου επιλογή) και μετά 3 στάσεις.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Villa

Μαύρη
Στα μηνύματα με κορόιδεψε ότι είναι αυτή στην φώτο και ότι είναι Ρωσίδα από Μόσχα. Ζητούσε: €70-30λ
Τελικά μαύρη, αλλά ωραία μαύρη, σε όλα, και σώμα και πρόσωπο, ψηλή, νεαρή, ωραίο μωρό.
Αρχικά της τα έψαλλα, έκανα να φύγω, μου είπε για έκπτωση -€10, μετά -€20, είδα την ώρα ότι ήταν αργά για καινούργια αναζήτηση οπότε και έκατσα.
Υπηρεσίες μέτριες: πίπα με πλαστικό (δική μου επιλογή) και μετά 3 στάσεις.
Οπότε ευτυχώς που μου καθυστέρησε το ραντεβού και έφυγα τότε που είχα κανονίσει μαζί της.
Θα έριχνα βρισίδια αν πήγαινα για Ρωσίδα και έβγαινε μαυρουα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Αυτή λέει 40+.
Δοκίμασε κανείς;

Επίσης φαίνεται φρέσκο αίμα.

Αυτή η Σοφία φαίνεται παλιά καραβάνα.
Τη θυμάται κανείς τι λέει;
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Αυτή λέει 40+.
Δοκίμασε κανείς;

Επίσης φαίνεται φρέσκο αίμα.

Αυτή η Σοφία φαίνεται παλιά καραβάνα.
Τη θυμάται κανείς τι λέει;
Δεν πηγα αλλα είχα ψάξει την Alisa κι εγώ. Μπορείς να δεις φωτο της πριν τσακίσει εδώ
Πιστεύω οι φωτος στα νιάτα της ειναι αλιθηνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom