Νέα

Απελπισμένος-η κοπέλα μου αποδείχτηκε βίζιτα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apelpismenos25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
μπηκες ενας τυπος ειπε το προβλημα του και πεσατε να το φατε ρε.
και χαβαλε να εκανε και την αληθεια να ειπε,δεν επρεπε να γινει ετσι.

αν ειναι μουφα η ιστορια οκ ενταξει.

εγω δεν πιστευω οτι ειναι και πολυ μουφα παντως.2 πραγματα μαλλον συμβαινουν.
ισως εχει γινει ισχυει αυτο δηλαδη,και ο τυπος αλλαξε λιγο την ιστορια,για να μην καρφωθει,η ψιλιαζετε τιποτα τετοιο για την γκομενα του,και επλασε αυτη την ιστορια,για να παρει γνωμες,και να την εφαρμοση στην πραγματικοτητα.

στο τελος αν θυμαμε ειπε οτι δεν  ειναι την εχει απλως γκομενα,αλλα τα χριστουγεννα,εχουν κανονισει να αραβωνιαστουνε.αρα μαγκες δεν νομιζω να εκατσε και να εγραψε,ολοκληρη μουφα,και απο οτι ειδα εφαγε και μπαν ο τυπος,για να κανει απλως χαβαλε.
οσο για τις μαλακιες που ειπατε,και τις εξυπναδες,θα πω το εξης,ολοι μας για να κραταμε και μια πισινη,γιατι αδερφες-γκομενες-ξαδερφες-θειες ολοι εχουμε, και αυτες εχουν μουνι,και αυτες γαμιουντε,μπορει να συμβει στον καθενα μας.

αν ειναι αληθεια,ειναι σε μια πολυ δυσκολη φαση ο τυπος παντως,και καλα θα κανει για εμενα,να χωρισει απο την γκομενα,αφου πει μονο σε αυτη,αυτα που εχει μαθει,και τελειωνει η φαση εκει.

κατι μαλακιες τους στυλ,δωστην 200 ευρω,πεστπ στο πατερα τις,καντην ρομπα,ειναι ολα μαλακιες,και μονο.

και για κατι εξυπνους που ξερουν ολες τις βιζιτες τις πιατσας,και τις τιμες,και αρχιδια και μιδια,καλα θα κανουν να προσεχουν να μην ερθει σε κανενα βιζιτοραντεβου τους καμια-αδερφη-γκομενα-ξαδερφη-ανηψια.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Γεια σας.
Μπαίνω κατευθείαν στο θέμα για να καταλάβετε τι έχω πάθει.

Είμαι 25 χρονών και είμαι με μια κοπέλα που είναι  23.Ειμαστε μαζί 6 χρόνια, και μέχρι χθες τα περνούσαμε τέλεια. Και θα καταλάβατε γιατί το λέω αυτό. Όλοι θα έχετε ακούσει για τις φοιτήτριες που ήτανε βίζιτες στην πάτρα, και ότι υπάρχει κύκλωμα και με άλλες τέτοιες φοιτήτριες, σε όλη την Ελλάδα. Υπάρχει και σας πληροφορώ ότι μέσα σε αυτό το κύκλωμα είναι και η κοπέλα μου. Ο κολλητός μου είναι πουτανιάρης  μεγάλος, όλη μέρα ψάχνει στο ............. το βίντεο και τις φώτο. Από χθες το βραδύ στις 10 που το έμαθα, έως τώρα δεν έχω κοιμηθεί ούτε  λεπτό, είμαι χάλια εντελώς, και δεν πήγα ούτε στην δουλεία μου. Πήρα  το πρωί τηλέφωνο την κοπέλα μου στο Λονδίνο, και μιλήσαμε σαν να μην τρέχει τίποτα, μου είπε  ότι με αγαπάει, και  μου πήρε δώρα. Θα έρθει σε 5 μέρες πίσω, μόλις κλείσαμε το τηλέφωνο άρχισα να κλαίω. Τα Χριστούγεννα είναι να αρραβωνιαστούμε.
Και εγώ σας ρωτάω  όλους εσάς.

ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ?

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ. SOS-SOS-SOS-SOS-SOS

:think:Σκεφτηκες ποτές πως αν την πλήρωνες τόσο καιρό τις καυλοεργατοώρες όσο οι άλλοι θα έιχες ξοδεψει μια περιουσία?
Αν θέλεις όμως να την εκδικηθείς γίνε τραβέλι ρε να σε δεί και σενα να τον πέρνεις να πάθει και αυτή σόκ!!!! :uglystupid:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
τυπε μουνιντζα για γραψε μου την αναφορα σου για το προβλημα του τυπου?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
τυπε μουνιντζα για γραψε μου την αναφορα σου για το προβλημα του τυπου?

Τι άλλο να γραφτεί Δάσκαλε αφού έχουν ειπωθεί τα πάντα?
Έτσι και είναι αλήθεια τότε χωρίζει αλλά επειδή μάλλον δεν είναι, τότε αφήνουμε το θρεντ να πάρει το δρόμο του.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
δεν ξερω αν το παλλικαρι λεει αληθεια,εγς προσωπικα ξερω κοπελα που εχει σχεση 4 χρονια δηλωνει τρελα ερωτευμενη με το γκομενο.....αλλα το κοριτσι βιζιτα και μαλιστα ακριβη 700 το 2ωρο....ο τυπος μαυρα μεσανυχτα, η πλακα ειναι οτι εχει πει σε γνωστες της οτι αν ξεμεινουν απο χρηματα να την παρουν να τους κανονισει κατι.. εχει και προφιλ στο φ/β..με φωτο με πολυ μα παρα πολυ διασημους..
 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω αν το παλλικαρι λεει αληθεια,εγς προσωπικα ξερω κοπελα που εχει σχεση 4 χρονια δηλωνει τρελα ερωτευμενη με το γκομενο.....αλλα το κοριτσι βιζιτα και μαλιστα ακριβη 700 το 2ωρο....ο τυπος μαυρα μεσανυχτα, η πλακα ειναι οτι εχει πει σε γνωστες της οτι αν ξεμεινουν απο χρηματα να την παρουν να τους κανονισει κατι.. εχει και προφιλ στο φ/β..με φωτο με πολυ μα παρα πολυ διασημους..
εγω βαρεθει να ακουω λογια του αερα και παπατζιλικια αφου ειναι βιζιτα

και το γραφεις πες ποια ειναι να την παρουμε αν ειναι καλη μουναρα ας σταματησουν πια οι ιστοριες

του κωλου
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
ας έρθουμε λίγο στη θέση του κολλητού του...βλέπουμε τη γκόμενα του κολλητού μας σε τέτοιο site...ξεκινάμε πάμε στη θεσσαλονίκη και οργανώνουμε όλη αυτή την επιχείρηση χωρίς να του πούμε tpt πρώτα και να πάρουμε την έγκριση του???δεύτερον...έστω ότι το κάνουμε...μετά περιμένουμε 7+ μέρες να τον ενημερώσουμε?γιατί?για να συνεχίζει να μιλάει με την κοπέλα του και να οργανώνει και να περιμένει τον επερχόμενο αρραβώνα?
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
ας έρθουμε λίγο στη θέση του κολλητού του...βλέπουμε τη γκόμενα του κολλητού μας σε τέτοιο site...ξεκινάμε πάμε στη θεσσαλονίκη και οργανώνουμε όλη αυτή την επιχείρηση χωρίς να του πούμε tpt πρώτα και να πάρουμε την έγκριση του???δεύτερον...έστω ότι το κάνουμε...μετά περιμένουμε 7+ μέρες να τον ενημερώσουμε?γιατί?για να συνεχίζει να μιλάει με την κοπέλα του και να οργανώνει και να περιμένει τον επερχόμενο αρραβώνα?
ο κολλητος του τυπα εισαι ρε?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ας έρθουμε λίγο στη θέση του κολλητού του...βλέπουμε τη γκόμενα του κολλητού μας σε τέτοιο site...ξεκινάμε πάμε στη θεσσαλονίκη και οργανώνουμε όλη αυτή την επιχείρηση χωρίς να του πούμε tpt πρώτα και να πάρουμε την έγκριση του???δεύτερον...έστω ότι το κάνουμε...μετά περιμένουμε 7+ μέρες να τον ενημερώσουμε?γιατί?για να συνεχίζει να μιλάει με την κοπέλα του και να οργανώνει και να περιμένει τον επερχόμενο αρραβώνα?

Από ποια εφημερίδα είσαι?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ο κολλητός μου είναι πουτανιάρης  μεγάλος, όλη μέρα ψάχνει στο ιντερνέτ για πουτάνες, βίζιτες, στριπτίζ, και είναι  μέλος στο σάιτ  σας, αυτός μου είπε να παραθέσω  το πρόβλημα μου σε εσάς, διότι  λέει  είστε ειδικοί σε τέτοια θέματα.

πως τα λες πως τα λες!

παλιός, πουτανιάρης μεγάλος, μέλος στο σάιτ και με μηδέν μηνύματα?
άστο ρε συ, κάθεσαι και ασχολείσαι να γράψεις κατεβατά αλλά η παραμύθα είναι όλο τρύπες όπως εντόπισαν και οι λαγονίκες οι άλλοι. Μα τι στο διάολο μαλακία σας δέρνει...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Α ρε τυχερακια,ποσα 450αρια κερδισες.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Α ρε τυχερακια,ποσα 450αρια κερδισες.


οντως, θε πρεπε να θεωρησεις τυχερο τον εαυτο σου!!!!

απο κει και περα καθεσαι και σκεφτεσαι... εχεις προβλημα που ειναι πουτανα?

αν ναι -----> χωριζεις
αν οχι------> παραμενεις


απλό δεν ειναι?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.383
Κριτικές
61
Like
42.451
Πόντοι
22.785
οντως, θε πρεπε να θεωρησεις τυχερο τον εαυτο σου!!!!

απο κει και περα καθεσαι και σκεφτεσαι... εχεις προβλημα που ειναι πουτανα?

αν ναι -----> χωριζεις
αν οχι------> παραμενεις


απλό δεν ειναι?

Πόσα ξέρης!!!!!!! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
φιλε... οταν βρεθειτε απο κοντα πηδα τη και μετα πληρωσε τη κιολας...(και για αυτα που θα γινουν μετα ξερεις εσυ)..
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Να αναφέρω ότι όλη η διαδρομή έχει τραβηχτεί με κάμερα, και  μάλιστα επαγγελματική, ο φωτογράφος με τον κάμεραμαν θα πηγαίνανε αμέσως μετά να τραβήξουν έναν αγώνα μπάσκετ, και όλα φαίνονται ολοκάθαρα, υπάρχουν και φώτο όμως.

ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ?

Eτοιμάσου για παρόμοιο πρωτοσέλιδο... :2funny:
 

Συνημμένα

  • ESPRESSO-6NOV2009.jpg
    ESPRESSO-6NOV2009.jpg
    140,4 KB · Εμφανίσεις: 30

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom