Νέα

Άνοιγμα μπουρδέλου στο μεταξουργείο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
712
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Εαν θέλεις να πρωτοτυπήσεις και να χεστείς στο τάλιρο, πάρε ένα βανάκι σαν το παραπάνω που παραθέσανε τα παιδιά, διαμόρφωσέ το εσωτερικά και κάντο κινητή γαμιστρώνα όπως αυτά που βλέπουμε στις τσόντες.
Θα μπαίνει ο πελάτης μέσα , θα γαμάει , και ταυτόχρονα θα του κάνεις και ένα mini-tour στα αξιοθέατα.
Τζάμια μεγάλα σκούρα φιμέ να μην σε βλέπουν απέξω αλλά να βλέπεις εσύ.
Τώρα εαν σε σταματήσει κανένα μπατσικό δεν ξέρω τι γίνεται...  :2funny:
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
τι λετε να βαλουμε ενα χερακι ολοι και το κανουμε στεκι bourdela.com :rockon:
Σίγουρα. Αν φέρνει δε και καλές κοπέλες τότε θα είναι βέβαιο στάνταρ.
Σάκη, όλοι οι οίκοι στο Μεταξουργείο είναι παράνομοι...
Σκεφθηκες μήπως και το νοικιάσεις σε κανένα κινέζο; Ένα σωρό καταστήματα υπάρχουν γύρω και αρκετά από αυτά είναι σε ημιυπόγεια ή υπόγεια.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τι λέτε τι μου προτείνετε ;

Αν προορίζεις το ακίνητο για χρήση ως συνουσιουργείο, να προσέξεις γιατί νομίζω ότι υπάρχει απαγόρευση εγκατάστασης οίκων ανοχής σε απόσταση μικρότερη των 250 μέτρων από σχολεία και εκκλησίες.
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Άμα πράγματι επιθυμείς να το λειτουργήσεις ως οίκο ανοχής σου προτείνω να απευθυνθείς στο κατά τόπον αρμόδιο αστυνομικό τμήμα και να μιλήσεις με τον διοικητή αυτού. Αυτός θα σου εξηγήσει όλους τους «νόμους» με λεπτομέρεια, πολύ πιθανόν να γίνεται και συνέταιροι αλλά και να σου βρει και κοπέλες καθώς και «security». Καλή αρχή …  :grin: :grin: :grin:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ευχαριστω για το ενδιαφερων σας για το τοπικ μου τυποι  :rockon:

Απο τι καταλαβα δυσκολα για μπουρδελο.... ρε γαμωτο  δεν γνωριζω και ατομα απο κοντα του χωρου...

Το στεκι του μπουρδελα μου αρεσε σαν ιδεα.... εγω το σκεφτομαι καπως ετσι μην γελασετε.

Συνεργασία με τα μπουρδελα στο μεταξυ . ΠΧ το κανω κεντρο πληροφοριων. Θα ερχετε ο πελατης και αντι να κατσει 10 ωρες να κανει μπουρδελοτσαρκα.  
Θα πληρωνει ενα αντίτιμο πχ 1 ευρω. Και θα του βρισκουμε κοπελα. Πχ Θελω milfara σημερα. βαρος και τετοια.... σε φαση οπος τα στουντιο που εχουν φωτος...  :tits:  εμεις θα εχουμε για τα μπουρδελα..αλλα σε φυσικο καταστημα.
Και θα του δινουμε την διευθηνση που θα παει... ολες η πληροφοριες θα τα περναμε σε βαση δεδομένων στο pc και να κανουμε την αναζητηση.

Θα γλυτώσουμε χρόνο για καποιον που βιαζεται πχ. θελει να  :knockinb:  γρήγορα και να φύγει.  

Η μπορουμε και στεκι με μια μικρη συνδρομή το μηνα. Να μαζευομαστε γκρουπ και να πηγενουμε μπουρδελοτσαρκες και μετα αραγμα μπύρες ποτά και ετσι...   :rockon:

μπορεις να εχεις και πακιστανους ξεναγους να τον πηγαινουν στο καθε σπιτι για να μην μπερδευτει  :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Αν προορίζεις το ακίνητο για χρήση ως συνουσιουργείο, να προσέξεις γιατί νομίζω ότι υπάρχει απαγόρευση εγκατάστασης οίκων ανοχής σε απόσταση μικρότερη των 250 μέτρων από σχολεία και εκκλησίες.

ναι ναι οπως studio γνωστης αλυσιδας που χει σχολειο 100 μετρα πιο πανω :2funny:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
6
ειπαμε αν γουσταρετε θα το κανουμε bourdela.com στεγη :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Καλησπέρα forum είμαι ο Σάκης και παρακολουθώ εδώ και χρόνια το forum απλά δεν ήμουν μέλος. Και που λέτε έχω ένα χώρο στο μεταξουργείο κοντά στα μπουρδελάκια.

Είναι  ημιυπόγειο το είχε αγοράσει ο πατέρας μου απο παλιά και μου το γραψε σε εμενα πριν 2 χρόνια.. εγω το χρησιμοποίησα ως αποθήκη για ενα e-shop που είχα.

Τώρα που λέτε είναι άδειος ο χώρος και δεν ξερω τι να το κανω...  :think: σκέφτηκα να το πουλήσω αλλα μονο 20 χιλιάρικα πρέπει να πιάνει .  Νοίκι δεν αξίζει κάν .    :jerking:

Σκέφτηκα μπας και το έκανα μπουρδελάκι.  :fuck2:  :fuck2: Τι λέτε αξίζει ; Η κορίτσια που μπορώ να βρω ; αδειες;  Να πω οτι δεν εχω καμια σχεση με τον επάγγελμα . Απλα πελάτης είμαι στα μπουρδελακια.


Τι λέτε τι μου προτείνετε ;


τελικα τι εγινε τυπε το ανοιξες το τσαρδι σου ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom