Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
θα πει κανεισ γι αυτη την ηρα?δε την εχς δει ποτε,με ποια μοιαζει?ηλικια?υπηρεσιες?ε8νικοτ? :bigdick: :)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
aYTh η Ηρα να φανταστω παρειχε υπηρεσιες διδυμου?δε την ξερω καν, αλλα αποτι διαβασα την ψαχνουν πολυ καιρο τωρα..αν τη βρει κανεις λοιπον
μια χοντρομιλφ ηταν τυπε
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
μηπως θυμαται κανενας σε ποιο μπουρδελο ειχαν πιασει την πεπη τσεσμελη πριν χρονια και ειχε γινει θεμα?
Γιατί ρε τύπε θες ν'αφήσεις λουλούδια;
URL]]
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μηπως θυμαται κανενας σε ποιο μπουρδελο ειχαν πιασει την πεπη τσεσμελη πριν χρονια και ειχε γινει θεμα?
λιοσιων 91 τυπε
το σπιτι εχει ανακαινιστει τουλαχιστον 3 φορες απο τοτε
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ξέρει κανένας αν δουλεύει και το πότε, η Μιλένα, βουλγάρα που ήταν παλιότερα Κολοκυνθούς 38Α?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μιμή αγνοείται καβλιάρη. Έφαγα τη γη (Αχιλλέως-Κωλοκυνθούς-Ιάσωνος) αλλά άφαντη.
crying-baby-1.gif

Αχ αυτή η σουφρίτσα της... τι ωραίες αναμνήσεις... :zfuck: :kissass: :pipa1:
Για οποιον ενδιαφερεται  :birdman: :birdman: , να πουμε οτι η Μιμή επανηλθε στους στιβους της ηδονης εδω και 1 μήνα περιπου και κανει καριερα στην Κρητη(και πριν πολυ καιρο Κρητη ηταν)...
Ειναι 100% διασταυρωμενο ότι μιλαμε για την ιδια!!
Αμα θελετε να ρωτησετε κατι αλλο επι του θεματος, εδω ειμαστε την εχουμε γνωρισει  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη εννοεις τη ξανθια τη μουναρα,τη μιμη απο μπουλγκαρια που ηταν κολοκυνθους τυπε?
θες να μας τρελανεις τωρα δηλαδη?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μία πολύ ψηλή ξανθιά κοπέλα ονόματι Τάνια που ήταν ρωσίδα και δούλευε στο Φυλής 134(σε ένα από αυτά σε εκείνο το σημείο δεν είμαι σίγουρος)το 2008 Σεμπτέμβριο μήπως γνωρίζει κανείς που σε πιο ρδέλλο βρίσκεται;
ps.ξέρω,ξέρω,πολύ κάψιμο που μου ήρθε στο μυαλό μετά από 2 χρόνια αλλά ήταν η 2η φορά που πήγα με πουτάνα και η καλύτερη!
Δεν ήταν Ρωσσίδα, ούτε ουκρανή όπως συστηνοταν...

Ακουσα πως παντρευτηκε και μαλλον ετσι ειναι.
Κριμα για μας, αλλά μπραβο της...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
δηλαδη εννοεις τη ξανθια τη μουναρα,τη μιμη απο μπουλγκαρια που ηταν κολοκυνθους τυπε?
θες να μας τρελανεις τωρα δηλαδη?
Όλοι οι αλλοι μιλαμε για την ιδια, την γνωστη μιμή...

19χρονη, πολυ ψηλη, με 4αρια+ τουμπανα φυσικα βυζια και νταρντανόσωμα και στραβα εώς γαμησέ τα δοντια και μελαχροινη απο μπουλγκαρια...

Εσυ πρεπει να αναφερεσαι σε άλλη.
Κι η Μιμη που λεω παντως διασταυρωθηκε πληρως οτι ειναι αυτη για την οποια μιλαει κι ο βυζος, γιατι μου ειχε πει κι η ιδια οτι οντως δουλευε αχιλλεως κτλ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ισως εχεις δικιο τυπε,εγω κολοκυνθους θυμαμαι τη μιμη ξανθια,ωραια κοπελα,απο μπουλγκαρια κι'αυτη,με βυζαρες κι'αυτη...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ισως εχεις δικιο τυπε,εγω κολοκυνθους θυμαμαι τη μιμη ξανθια,ωραια κοπελα,απο μπουλγκαρια κι'αυτη,με βυζαρες κι'αυτη...
Ρε μπας και ητανε ξανθιά τότε?

Θα ρωτησουμε τον βυζολαγνο να μας το πει, αν ποτέ τον βρουμε ονλάιν :tickedoff: :s&m_1:, ή αν ξερει καποιος άλλος τυπος που την εχει παρει Αθήνα, ας μας πει εαν ηταν ξανθια...

Ε αμα λες και εσυ την πολυ ψηλη νταρντανα με τα στραβα δοντια, αυτη θα ειναι και θα τα ειχε ξανθα τότε...

Να ξερεις ομως, εδω ζηταει εξτρα για την γκωλάνθρα της, άσταδιαλα σα δε ντρεπεται  :zfuck: :zfuck: :boobies: :tickedoff:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
παιδιά η μίμη είναι αυτή που λέτε. ψιλή προς το ξανθό με μεγάλα στήθη. μια άλλη κοπέλα που δούλευε κολοκυνθούς η βαλεντίνα μου είχε πει ότι η μίμη δουλεύει κρήτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom