Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κανένα νέο για την Κατερίνα από Βριλησσού 55 υπάρχει ?  :think:
 

majilari

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές...Είμαι σπάνιος πελάτης των οίκων..Προ 5ετιας είχα συναντήσει στο φυλης 71 (στο επάνω με τα σκαλάκια) μια κοπέλα τη Σάρα..'Ηταν η πρώτη μου φορά και ηταν μαγική...Μετά απο κάποιες αποτυχημένες επισκέψεις σε οίκους σκέφτηκα να αναζητήσω αυτόν τον άγγελο....Αν γνωρίζατε εάν και που δουλεύει θα ήμουν ευγνώμων...Και στον εβρο να δουλεύει θα πάρω το ιντερσίτι και θα πάω.....

'Εχω κανει διδακτορικό στα στριπτιτζαδικα της Ευβοιας..για τυχον αποριες μη διστάσετε να ζητήσετε τη συμβουλή μου!!!(βοηθα να σε βοηθώ να ανεβούμε το βουνό) :rockon:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα συναγωνιστές...Είμαι σπάνιος πελάτης των οίκων..Προ 5ετιας είχα συναντήσει στο φυλης 71 (στο επάνω με τα σκαλάκια) μια κοπέλα τη Σάρα..'Ηταν η πρώτη μου φορά και ηταν μαγική...Μετά απο κάποιες αποτυχημένες επισκέψεις σε οίκους σκέφτηκα να αναζητήσω αυτόν τον άγγελο....Αν γνωρίζατε εάν και που δουλεύει θα ήμουν ευγνώμων...Και στον εβρο να δουλεύει θα πάρω το ιντερσίτι και θα πάω.....

'Εχω κανει διδακτορικό στα στριπτιτζαδικα της Ευβοιας..για τυχον αποριες μη διστάσετε να ζητήσετε τη συμβουλή μου!!!(βοηθα να σε βοηθώ να ανεβούμε το βουνό) :rockon:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

xmmm,τι χρωμα ματια ειχε?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καλημέρα συναγωνιστές...Είμαι σπάνιος πελάτης των οίκων..Προ 5ετιας είχα συναντήσει στο φυλης 71 (στο επάνω με τα σκαλάκια) μια κοπέλα τη Σάρα..'Ηταν η πρώτη μου φορά και ηταν μαγική...Μετά απο κάποιες αποτυχημένες επισκέψεις σε οίκους σκέφτηκα να αναζητήσω αυτόν τον άγγελο....Αν γνωρίζατε εάν και που δουλεύει θα ήμουν ευγνώμων...Και στον εβρο να δουλεύει θα πάρω το ιντερσίτι και θα πάω.....

'Εχω κανει διδακτορικό στα στριπτιτζαδικα της Ευβοιας..για τυχον αποριες μη διστάσετε να ζητήσετε τη συμβουλή μου!!!(βοηθα να σε βοηθώ να ανεβούμε το βουνό) :rockon:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
Βοηθησε μας λιγο....πως ηταν αυτη η Σαρα?
 

majilari

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Βοηθησε μας λιγο....πως ηταν αυτη η Σαρα?

[/quote]

Ήταν γύρω στα 23-25 ξανθιά με γλυκύτατο πρόσωπο με ένα μεγάλο tatoo στην πλάτη..2-2,5άρι στήθος σχετικά ψηλή...όχι ελληνίδα αλλα τα μιλούσε πολύ καλά..και νομίζω τα ματια τις ήταν γαλαζοπράσινα..(τις είπα ότι ήταν η πρώτη μου φορα και πραγματικά μου χάρισε ένα μαγευτικό ερωτα που με καμια κοπέλα δεν έχω κάνει εδώ κ 5 χρονια)

Ήταν και η πρώτη μου φορα οποτε το άγχος δεν με άφησε να την παρατηρήσω καλά..

Η πλακα είναι ότι λίγες μέρες πριν είχαν γίνει άντρες 5 φιλαράκια... και μου είπαν πήγαινε φυλής 71 (δεν είπαν A η B)που είναι η κατερίνα ξανθιά με κοτσιδάκια και tatoo που είναι μουναρος και έχει χαβαλέ και ο τσάτσος κλπ...εγώ λοιπόν με 2 άλλους φίλους πήγαμε πολύ αγχωμένοι και πήγαμε στο διπλα που έχει τις σκάλες!!!!βγήκε η sara και από  το άγχος και μονο δεν ακούσαμε καν όνομα..δώσαμε 25 και μπήκαμε...αφού φύγαμε ξαλαφρωμένοι κ άντρες πλέον, μας λέει ο ένας από εμάς :Μαλακες παραδεχθείτε το.Ότι και να έβγαινε θα το πηδάγατε e? και λιώσαμε στο γέλιο γιατί όντως από το άγχος μας και την διψα μας να κάνουμε sex και την 60χρονη υπηρεσία θα πηδάγαμε!!!
Ωραίες αναμνήσεις από τα σχολικά χρονια.....Ευτυχώς πάντως βγήκε η sara!

Sorry για την πολυλογία
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βοηθησε μας λιγο....πως ηταν αυτη η Σαρα?



Ήταν γύρω στα 23-25 ξανθιά με γλυκύτατο πρόσωπο με ένα μεγάλο tatoo στην πλάτη..2-2,5άρι στήθος σχετικά ψηλή...όχι ελληνίδα αλλα τα μιλούσε πολύ καλά..και νομίζω τα ματια τις ήταν γαλαζοπράσινα..(τις είπα ότι ήταν η πρώτη μου φορα και πραγματικά μου χάρισε ένα μαγευτικό ερωτα που με καμια κοπέλα δεν έχω κάνει εδώ κ 5 χρονια)

Ήταν και η πρώτη μου φορα οποτε το άγχος δεν με άφησε να την παρατηρήσω καλά..

Η πλακα είναι ότι λίγες μέρες πριν είχαν γίνει άντρες 5 φιλαράκια... και μου είπαν πήγαινε φυλής 71 (δεν είπαν A η B)που είναι η κατερίνα ξανθιά με κοτσιδάκια και tatoo που είναι μουναρος και έχει χαβαλέ και ο τσάτσος κλπ...εγώ λοιπόν με 2 άλλους φίλους πήγαμε πολύ αγχωμένοι και πήγαμε στο διπλα που έχει τις σκάλες!!!!βγήκε η sara και από  το άγχος και μονο δεν ακούσαμε καν όνομα..δώσαμε 25 και μπήκαμε...αφού φύγαμε ξαλαφρωμένοι κ άντρες πλέον, μας λέει ο ένας από εμάς :Μαλακες παραδεχθείτε το.Ότι και να έβγαινε θα το πηδάγατε e? και λιώσαμε στο γέλιο γιατί όντως από το άγχος μας και την διψα μας να κάνουμε sex και την 60χρονη υπηρεσία θα πηδάγαμε!!!
Ωραίες αναμνήσεις από τα σχολικά χρονια.....Ευτυχώς πάντως βγήκε η sara!

Sorry για την πολυλογία
Λυπαμαι αλλα αλλη ειχα στο μυαλο μου για Σαρα!!!Μια Αγγλιδα που ειναι σχεδον οπως την περιγραφεις αλλα δεν μιλαγε καθολου ελληνικα!!!

Υ.Γ. Δεν μου λες η Κατερινα στο ισογειο ηταν Ελληνιδα?Πες στα φιλαρακια σου οτι αυτη που τους "εκανε αντρες" ηταν και αυτη καποτε αντρας......οχι και πολυ πριν απο τοτε!!!Κολλητη φιλη της Μαριας για οποιον αλλον  τη θυμαται!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Βοηθησε μας λιγο....πως ηταν αυτη η Σαρα?



Ήταν γύρω στα 23-25 ξανθιά με γλυκύτατο πρόσωπο με ένα μεγάλο tatoo στην πλάτη..2-2,5άρι στήθος σχετικά ψηλή...όχι ελληνίδα αλλα τα μιλούσε πολύ καλά..και νομίζω τα ματια τις ήταν γαλαζοπράσινα..(τις είπα ότι ήταν η πρώτη μου φορα και πραγματικά μου χάρισε ένα μαγευτικό ερωτα που με καμια κοπέλα δεν έχω κάνει εδώ κ 5 χρονια)

Ήταν και η πρώτη μου φορα οποτε το άγχος δεν με άφησε να την παρατηρήσω καλά..

Η πλακα είναι ότι λίγες μέρες πριν είχαν γίνει άντρες 5 φιλαράκια... και μου είπαν πήγαινε φυλής 71 (δεν είπαν A η B)που είναι η κατερίνα ξανθιά με κοτσιδάκια και tatoo που είναι μουναρος και έχει χαβαλέ και ο τσάτσος κλπ...εγώ λοιπόν με 2 άλλους φίλους πήγαμε πολύ αγχωμένοι και πήγαμε στο διπλα που έχει τις σκάλες!!!!βγήκε η sara και από  το άγχος και μονο δεν ακούσαμε καν όνομα..δώσαμε 25 και μπήκαμε...αφού φύγαμε ξαλαφρωμένοι κ άντρες πλέον, μας λέει ο ένας από εμάς :Μαλακες παραδεχθείτε το.Ότι και να έβγαινε θα το πηδάγατε e? και λιώσαμε στο γέλιο γιατί όντως από το άγχος μας και την διψα μας να κάνουμε sex και την 60χρονη υπηρεσία θα πηδάγαμε!!!
Ωραίες αναμνήσεις από τα σχολικά χρονια.....Ευτυχώς πάντως βγήκε η sara!

Sorry για την πολυλογία
εχει μια που κολλαει στην περιγραφη σαρα στην σαλονικη φιλε αλλα θα ναι και αυτη τεσσερα χρονια που δουλευει....
 

paolito

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
την Τζίνα στη Συγγρού 144 την πρόλαβε κανείς? πολύ ωραία κοπέλα.
 

majilari

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Λυπαμαι αλλα αλλη ειχα στο μυαλο μου για Σαρα!!!Μια Αγγλιδα που ειναι σχεδον οπως την περιγραφεις αλλα δεν μιλαγε καθολου ελληνικα!!!

Υ.Γ. Δεν μου λες η Κατερινα στο ισογειο ηταν Ελληνιδα?Πες στα φιλαρακια σου οτι αυτη που τους "εκανε αντρες" ηταν και αυτη καποτε αντρας......οχι και πολυ πριν απο τοτε!!!Κολλητη φιλη της Μαριας για οποιον αλλον  τη θυμαται!!!

Νομιζω ναι!!!!!!!!!!!!Θες να μου πεις οτι τοσα ατομα δεν πήραν πρέφα τίποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πωωωωωωω θα τους δειξω το ποστ σου να πεθάνουν :headbang: :headbang: :headbang:
 

maverick12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.ψαχνω μια τανα που ηταν στο φυλης 54 κατω.την λεγανε σοφια ηταν μικροκαμωμενη πιπινακι και εκανε deep στοματικο.οποιος γνωριζει ας πει κατι.μακαρι να την πετυχω σε στουντιο να την απολαυσω με τις ωρες!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
καλησπερα.ψαχνω μια τανα που ηταν στο φυλης 54 κατω.την λεγανε σοφια ηταν μικροκαμωμενη πιπινακι και εκανε deep στοματικο.οποιος γνωριζει ας πει κατι.μακαρι να την πετυχω σε στουντιο να την απολαυσω με τις ωρες!!
Την ψαχνουν πολλοι αυτη!!!Φοβερη πιπα η ατιμη!!!Νομιζω οτι σταματησε αλλα δεν ειμαι σιγουρος.....δεν μπορει ολο και καποιος θα ξερει κατι σιγουρο!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Νομιζω ναι!!!!!!!!!!!!Θες να μου πεις οτι τοσα ατομα δεν πήραν πρέφα τίποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πωωωωωωω θα τους δειξω το ποστ σου να πεθάνουν :headbang: :headbang: :headbang:
Εδω δεν πηραμε εμεις που μεγαλωσαμε στη Φυλης θα παρουν οι φιλοι σου που πηγαινανε για 1η φορα? :2funny:
Προσεξε γιατι μερικοι το παιρνουν βαρια!!! :2funny:
 

maverick12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
αχχχχχ μη μου λες τετοια.θελω να παω οποσδηποτε μαζι της.οποιος γνωριζει ρε παιδια ας πει.το μωρο ειναι τελειο.σε μαμησι σε στοματικο παντου.εχω 2 χρονια να την δω και πρεπει να πεσει καταθεση και παλι και παλι και παλι!!!ας ελπισουμε οτι δεν θα εχει σταματησει το αθλημα.
 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
498
Πόντοι
291
Εγώ πάλι ψάχνβ από την Αλκαμένους 117 και Περγάμου τη Χριστίνα. Σταμάτησε νομίζω το 2005 ή το 2006. Ξανθιά, με σταχύ δέρμα, στρουμπουλή αλλά χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, μεγάλα βυζιά

Ξέρει κανείς τίποτα???

Μιλάμε για απίστευτο κορίτσι!
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Νοσταλγώ τη Γερμανίδα θεά Αντριάνα. Τρία χρόνια χωρίς αυτήν, υποφέρω
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Παιδιά ψάχνω την Κλαούντια που δούλευε στο Αθανασίας 3 (studio Geisha μια ξανθιά με tattoo στη μέση ΚΟΛΑΣΗ) μέχρι πρόσφατα είχαν και τις φωτογραφίες της στο site αλλά είχε καιρό να πάει βάρδια και σήμερα διαπίστωσα ότι τις φωτογραφίες της τις έβγαλαν από το site. Ξέρετε αν σταμάτησε? Την έχει πάρει κανείς???  :think:
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Παιδες SOS

ψαχνω δυο τεμαχια-

1)Κατερινα Σερβα,μιλφαρος (βυζαρες-κωλαρα-τεραστια μουνοχειλα),ξανθια μαλια μεχρι τους ωμους.Την ειχα παρει στο Φυλης 71Β πρωινη βαρδια τον περασμενο Απριλιο.Μετα καπου διαβασα οτι πηδιοταν και στο απενατι Μονης Προδρομου 16Α & φυλης (αυτο με την αεροσκαλα!!!)

2)Βικυ Πολωνεζα,προμιλφ (τεραστιες βυζαρες-κωλαρα-μεγαλο τατοο στην πλατη),καστανα μαλια και πολυ σολαριουμ.Το ειχα παρει περυσι Αυγουστο  στο φυλης 71Α αντικαθηστουσε την Μπαρμπορα που ειχε παει διακοπες (καπου διαβασα οτι το πηρε και καποιος φετος τον Μαιο στο ιδιο σπιτι και αντικαθηστουσε παλι την Μπαρμπορα).

Οποιος γνωριζει που μπορω να τις βρω ας με βοηθησει.Ευχαριστω προκαταβολικα.

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Chilavert

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
64
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
10
παιδιά μπορεί να μην γράφω στο σωστό "θέμα" αλλα δεν ηξερα που επρεπε να γράψω

Ψάχνω ενα πολύ δυνατό μωρό Μαρίνα - μελαχρινό, δούλευε μέχρι πέρσυ στην Ηλιουπόλεως απέναντι απο το Α' Νεκροταφείο. ξέρεται αν και που δουλεύει τωρα?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
παιδιά μπορεί να μην γράφω στο σωστό "θέμα" αλλα δεν ηξερα που επρεπε να γράψω

Ψάχνω ενα πολύ δυνατό μωρό Μαρίνα - μελαχρινό, δούλευε μέχρι πέρσυ στην Ηλιουπόλεως απέναντι απο το Α' Νεκροταφείο. ξέρεται αν και που δουλεύει τωρα?
Παει αυτη φιλε μου!!!Δυστυχως τη χασαμε!!!Τεραστια απωλεια για τα Αθηναϊκα στουντιο!!! :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom