Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παιδιά η μίμη είναι αυτή που λέτε. ψιλή προς το ξανθό με μεγάλα στήθη. μια άλλη κοπέλα που δούλευε κολοκυνθούς η βαλεντίνα μου είχε πει ότι η μίμη δουλεύει κρήτη.
Ενταξει, τοτε για την ιδια μιλαει κι ο φιλος, σορρυ τυπε χαρντκορά :tits2: :tits2: .

Απλά με μπέρδεψε που την αποκαλεσε μουνάρα  :2funny: :2funny: .

Εμενα η εμφανιση με παραπεμπει σε Ελεινίδα φοιτήτρια, μαλιστα εχει και το αγελαδισιο βλεμμα που ειναι χαρακτηριστικό τους  :grin: .

 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μουναρα...ενταξει,ωραια κοπελα παντως,για τα στανταρ κολοκυνθους μοντελο θα ελεγα...ο απολυτος τυπος να ριξει φως στη υποθεση παρακαλω...
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Παιδια ξερει κανεις αν παιζει ακομα στη Φυλης ενα πιπινακι μελαχρινο , εκει στα 20 -21 κοντα ,Τσεχα μου ειχε πει περσι οτι ειναι , την ειχα τιμησει στο Φωκαιας 17 νομιζω ,Τερεζα πρεπει να την λεγανε και ηταν ωραιο μωρο.... Ξερουμε τιποτα ?

Επισης κι αλλο ενα πιπινι ,καστανο αυτη τη φορα ,την ειχα παρει κι αυτην περσι σε ενα απο τα σπιτια στη Φυλης πανω ,καστανο μικρο σε ηλικια κι αυτο ,Λουιζα μου ειχε πει οτι την λεγανε και πρεπει να ηταν Αλβανια .
Με επιασε η επιθυμια για μια βολτα απο Φυλης ξαφνικα και λεω να μαθω τι παιζει ...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Θα ρωτησουμε τον βυζολαγνο να μας το πει, αν ποτέ τον βρουμε ονλάιν :tickedoff: :s&m_1:, ή αν ξερει καποιος άλλος τυπος που την εχει παρει Αθήνα, ας μας πει εαν ηταν ξανθια...
Την πέτυχα παρθένα
με κόμη χρυσαφένια,
μετά τον πήρε όλον
στόμα, μουνί και κώλον. ;)
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
παιδες διαβασα για την κατερινα Αριστοτελουσ15 κ κορδικτονως  που δουλεβε παλια εκει. μηΠωσ ΤΗΝ εχει παρει κανενος το ματι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
παιδιά η μίμη είναι αυτή που λέτε. ψιλή προς το ξανθό με μεγάλα στήθη. μια άλλη κοπέλα που δούλευε κολοκυνθούς η βαλεντίνα μου είχε πει ότι η μίμη δουλεύει κρήτη.
τυπε η βαλεντινα ειναι μορφη :rockon:
η μιμη δεν ηταν τοσο καλη
το χαρακτηριστικο και των 2 ηταν φυσικα οτι ηταν φαφουτες :tooth:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
τυπε η βαλεντινα ειναι μορφη :rockon:
η μιμη δεν ηταν τοσο καλη
το χαρακτηριστικο και των 2 ηταν φυσικα οτι ηταν φαφουτες :tooth:

ρε μοντελοπνικτη τι φρικη εχεις πα8ει με τις φαφουτες? τη βρισκεις μαζι τους?αλλο παλι κ τουτο
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
to ενδεχομενο να επισκεφτεις τανα με οδοντοστοιχια που να ξερει να κανει πιπα?
Ποτέ δεν μπορεις να ξερεις ποτε θα σου ριξει τη δαγκωνιά η άλλη  >:( >:(

Ενω χωρις δοντια...Και να την πνιξεις με την πουτσα δεν μπορει να κανει τπτ  :2funny: :2funny:

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ποτέ δεν μπορεις να ξερεις ποτε θα σου ριξει τη δαγκωνιά η άλλη  >:( >:(

Ενω χωρις δοντια...Και να την πνιξεις με την πουτσα δεν μπορει να κανει τπτ  :2funny: :2funny:
πως ξεχωριζει ο ερασιτεχνης απτον επαγγελματια :2funny:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ποτέ δεν μπορεις να ξερεις ποτε θα σου ριξει τη δαγκωνιά η άλλη  >:( >:(

Ενω χωρις δοντια...Και να την πνιξεις με την πουτσα δεν μπορει να κανει τπτ  :2funny: :2funny:

ναι ρε αν8ρωπε στη κολοκυν8ους με τα ακαποτα κ τα σαπια δοντια, δε ξερω δε μου κα8εται καλα,εστια μολυνσης.δε λεω πωσ 8α κολησουμε  και τερηδονα στο μπουτσο,αλλα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ναι ρε αν8ρωπε στη κολοκυν8ους με τα ακαποτα κ τα σαπια δοντια, δε ξερω δε μου κα8εται καλα,εστια μολυνσης.δε λεω πωσ 8α κολησουμε  και τερηδονα στο μπουτσο,αλλα...
τυπε αν της λειπουν τα πανω μην φοβασαι
αλλιως αν της λειπουν τα κατω μονο με καποτα η πιπα :2funny:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
το πολυ πολυ να σου αλειψει το πεος με παλια σπερματα που αποθηκευει στις κουφαλεσ της :pipa1:
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
παιδες η βαρβαρα απο στουντιο ορχιδεα και ερως βρυλισου ξερεις κανειςπου βρισκετε ? ψιλη μελαχρινη γυρο στα 30 ουγκρανεζα 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom