Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
361
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Γνωρίζουμε κάτι γιά τη Λύντια,μιλφ από Ιάσονος 2,όροφος?
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
361
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Την εχεις τεραστια αναγκη ε μυστη μου; :grin:
Προσφατα εμαθα απο φιλο οτι ειναι εξαιρετικα ρομαντικη κοπελα! :gay:
Τεράστια ανάγκη όχι,θα ζήσω και χωρίς αυτή.Γιά ρομαντισμό δεν γνωρίζω,απλά η κοπέλα ήταν vfm...
 

radioman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές γειά σας,
μήπως έχεις κανείς ιδέα τι έγιναν τα κορίτσια που δούλευαν στο ίδρυμα της Θάσου 13, κάθετα στη Δροσοπούλου? Ειδικά τη Σοφία 'λεπτή, ξανθιά, από Μολδαβία' την ψάχνω εναγωνίως!
Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη,
Ευχαριστώ!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Γνωρίζουμε κάτι γιά τη Λύντια,μιλφ από Ιάσονος 2,όροφος?
Έιχε ρεπο χτες και σήμερα απο αυριο λογικα θα ειναι εκει πάντως τον Ιούλιο θα φυγει. Στη θέση της ισόγειο Ιασωνος2 είναι ή Μαργαρίτα ξανθιά μιλφ που δούλευε παλιά Αχαρνων85.Από εμφάνιση πάντως ή Λύδια ήταν μέτρια anal κατάσταση τρίχες στα μπουτια και μουστάκι τίμια και φιλότιμη στο δωμάτιο όμως εγώ είχα περάσει πολύ καλά μαζί της όταν είχε πρώτο έρθει Περγαμου1 όροφο δυστυχώς όμως όταν την πήρα πριν κάνα δίμηνο Ιασωνος2 δεν είχε την ίδια απόδοση και το χειρότερο άσχημη μυρωδιά σαν ληγμένο Rio mare απ το Μούνι της.Τώρα για ρομαντισμό δεν γνωρίζω διόλου απίθανο όμως για να προσελκύσει πελατεία
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ρε μπαγάσα όλα τα ξέρεις τελικά!!!!Προσκυνώ!!!! :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

Ξέρεις πότε προβλέπεται να γυρίσει η Αννούλα;

Η Αννούλα από Διδύμου 18α εκτός απροόπτου επιστρέφει ως τα τέλη αυτής της εβδομάδας.
 

sourlig

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα. γνωρίζει κανείς τι έγιναν Εύα , Τζούλη , Φαίη που έπαιζαν σε σπίτι στη Γλυφάδα ?
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
παιδια ξερει κανεις που εχει χαθει η εμμανουελα ...μιλφ ξανθο...δουλευε βουλιαγμενης 83(το στουντιο εκλεισε) και την ειχα πετυχει και δροσοπουλου 95 ! τα φωτα σας !
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
παιδια ξερει κανεις που εχει χαθει η εμμανουελα ...μιλφ ξανθο...δουλευε βουλιαγμενης 83(το στουντιο εκλεισε) και την ειχα πετυχει και δροσοπουλου 95 ! τα φωτα σας !
Ειναι αρκετος καιρος που δεν την εχω δει σε καποιο μαγαζι.
Τελευταιες εμφανισεις της, στο Βριλησου 46 και στο Βουρβαχη 19/Η.Ηλιου 82 σαν Μαργαριτα.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Ειναι αρκετος καιρος που δεν την εχω δει σε καποιο μαγαζι.
Τελευταιες εμφανισεις της, στο Βριλησου 46 και στο Βουρβαχη 19/Η.Ηλιου 82 σαν Μαργαριτα.

και καποιεs εμφανισειs απο Σερβιων 26 πριν μηνεs ομωs,,,, βεβαιωs βεβαιωs .........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
και καποιεs εμφανισειs απο Σερβιων 26 πριν μηνεs ομωs,,,, βεβαιωs βεβαιωs .........
Σωστα.
Και στο βριλησσου 55, Αθανασιας 3 και αλλα ακομα, που δεν μου ερχονται στο μυαλο αυτη την στιγμη.
Γεγονος ειναι/ηταν οτι ενω στο service της ειναι πολυ καλη, η ιδιεταιροτητα του χαρακτηρα της την εχει κανει να μην εχει "ριζωσει" σε κάποιο μαγαζι, ενω θα μπορουσε να γινει "δυνατο ονομα"

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Συμφωνω φιλε πολυ δυνατο milf-gilf κολαση !!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Σωστα.
Και στο βριλησσου 55, Αθανασιας 3 και αλλα ακομα, που δεν μου ερχονται στο μυαλο αυτη την στιγμη.
Γεγονος ειναι/ηταν οτι ενω στο service της ειναι πολυ καλη, η ιδιεταιροτητα του χαρακτηρα της την εχει κανει να μην εχει "ριζωσει" σε κάποιο μαγαζι, ενω θα μπορουσε να γινει "δυνατο ονομα"

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

ορθα
επισης να θυμηθουμε πως κατα διαστηματα παντα εξεφανιζεται για μηνες απο την πιατσα και παντα επιστρεφει  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom