Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα ευχαριστώ Dude πάντως η Μαρίνα χωρίς να είναι τίποτα το ιδιαίτερό σε εμφάνιση και απόδοση είχε πολύ χαβαλε στο δωμάτιο.Αρχίζουν πολλές κοπέλες να ψαχνονται έχει πεσει δραματικά η δουλεια ειδικα η φυλής υπολειτουργεί,στο μετάξι κάτι γινοταν
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κοπελα με το ονομα Ρουμπυ δουλευε προ καιρου στο Βουρβαχη 19 και Η. Ηλιου 82.
Μεχρι σημερα δεν εχει επιστρεψει.
Ακριβώς, πρόκειται για την ίδια, την πάλαι ποτέ Ρομπέρτα. Κάποια στιγμή το άλλαξε σε "Ρούμπυ".
Αυτη η Ρομπερτα/Ρουμπυ τοτε δεν δουλευε στο Βουρβαχη 19 αλλα στο Αριστοτελους 5, το Κηφισου 60 και για λιγο στο 104.
Αλλη ειναι η Ρουμπυ του Βουρβαχη......
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καλησπέρα ευχαριστώ Dude πάντως η Μαρίνα χωρίς να είναι τίποτα το ιδιαίτερό σε εμφάνιση και απόδοση είχε πολύ χαβαλε στο δωμάτιο.Αρχίζουν πολλές κοπέλες να ψαχνονται έχει πεσει δραματικά η δουλεια ειδικα η φυλής υπολειτουργεί,στο μετάξι κάτι γινοταν

Το Μετάξι μια χαρά δουλεύει, εγώ δεν πολυσυχνάζω αλλά προσφάτως που έκανα μια βόλτα για να δω μήπως βρεθεί κάτι που να μου βγάλει τα μάτια βαρέθηκα να περιμένω στις αναμονές, είχαν δουλειά οι κοπέλες... Στη Φυλής όντως ψιλοβαράνε μύγες τώρα τελευταία.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αυτη η Ρομπερτα/Ρουμπυ τοτε δεν δουλευε στο Βουρβαχη 19 αλλα στο Αριστοτελους 5, το Κηφισου 60 και για λιγο στο 104.
Αλλη ειναι η Ρουμπυ του Βουρβαχη......

Είσαι 100% βέβαιος γι' αυτό; Αν δε με απατάει η μνήμη μου είχα δει φωτογραφίες της Ρούμπυ στη Βούρβαχη και επρόκειτο για την ίδια κοπέλα, εκτός αν με απατάει η μνήμη μου... Μάλιστα νομίζω ότι είχε γράψει και κάποιος σε ερώτηση στο thread για τις βυζοπούλες σε μπουρδέλα ότι ήταν η ίδια κοπέλα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Είσαι 100% βέβαιος γι' αυτό; Αν δε με απατάει η μνήμη μου είχα δει φωτογραφίες της Ρούμπυ στη Βούρβαχη και επρόκειτο για την ίδια κοπέλα, εκτός αν με απατάει η μνήμη μου... Μάλιστα νομίζω ότι είχε γράψει και κάποιος σε ερώτηση στο thread για τις βυζοπούλες σε μπουρδέλα ότι ήταν η ίδια κοπέλα.
Η Ρουμπυ που δουλεψε στο Βουρβαχη (την οποια παρεπιπτοντως την εχω τιμησει) δεν ειναι η Ρουμπυ που δουλεψε Κηφισου 30, Αριστοτελους 5, Φυλης 104 και Ευνειδων 5 (τωρα το θυμηθηκα και αυτο) και δεν εχει τοσο μεγαλο στηθος οσο η συνονυμος της.
Και δεν λεω οτι ειναι η κοπελα που δουλεψε στο Βεργας απο οπου ξεκινησε η κουβεντα.
Ηταν η πρωτη Ρουμπυ που που ηρθε στο μυαλο, την βυζαρου την θυμομουνα αν Ρομπερτα.
 

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
που συνεχίζει η ΜΠΑΡΜΠΟΡΑ .. την πολύχρονη καριέρα της ;;;;;;;;
το Αδάνων πρέπει να έκλεισε
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
που συνεχίζει η ΜΠΑΡΜΠΟΡΑ .. την πολύχρονη καριέρα της ;;;;;;;;
το Αδάνων πρέπει να έκλεισε
Απο τοτε που σταματησε απο κει η Μονικα πηρε τη κατω βολτα και δε ξανασηκωσε κεφαλι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
που συνεχίζει η ΜΠΑΡΜΠΟΡΑ .. την πολύχρονη καριέρα της ;;;;;;;;
το Αδάνων πρέπει να έκλεισε

Εκλεισε το Αδανων;;; :headbang:
Δε μπορω να το πιστεψω :headbang:
Μετα απ την κριτικη που εγραψα ειμαι σιγουρος οτι θα γινοταν λαικο προσκυνημα... :2funny:
Πολλοι χυστες το εχουν τεραστια αναγκη :wanker:

Έκλεισε το βυζομπουρδέλο;;;
 

taat999

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φιλτατοι συναγωνιστες,

Ξερει ξανεις που δουλευει η Ρωξανη απο Κατεχακη 5;

Ευχαριστω
 

ANAMA

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2014
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
για τον συναγωνιστη που ρωτησε για την κατερινα στο φυλησ 200...εχω να του πω οτι την ειδα κυριακη απογευμα...δεν ειμαι 100% οτι ειναι αυτη που αναζητα...αλλα επειδη ειπε οτι ειναι μικροκαμωμενη...κατα πασα πιθανοτητα εχει επιστρεψει στην θεση τησ μαριασ...

...η τσατσα ειπε οτι η μαρια δεν δουλευει πλεον εκει...ασ ενημερωσει καποιοσ αν ξερει που πηγε η μαρια...ευχαριστω...
 

Geo94A14

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε παίδες, ξέρετε τι παίζει με το δροσοπούλου 97; είναι κανα 2 βδομάδες κλειστό
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Η Αθηνα η Πειραιωτισσα ξερει κανεις που εργζεται;
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
138
Κριτικές
7
Like
218
Πόντοι
1
Η Αθηνα η Πειραιωτισσα ξερει κανεις που εργζεται;
ειχε αναφερθεί φωκαιας 27 υπερυψωμένο
η μαρία είναι στο αγίου πέτρου 7
η κατερίνα είναι στο φυλής 200 με πιο σκουρο μαλλι αυτη τη φορά
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά, μήπως ξέρει κανείς που βρίσκεται αυτή την περίοδο η Ρίτα η ''νοσοκόμα'' από Ιάσωνος ? Ευχαριστώ
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Η ανεξαρτητη Γκαμπριελα η Λετονη εχεις κανεις ιδεα που παιζει?
 

Επισκέπτης
Αυτη η παλια μου φιλη η Τζουλι η πανυψηλη ρωσσιδα που εργαζοτανε στο στουντιο φυλης 104 εχει χαθει και αγνοητε η τυχη της. Γνωριζει κανενας που συχναζει.
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Συναγωνιστες, γνωριζει κανεις που εργαζεται η πασιγνωστη Αννα απο Κασσανδρας 4???

Δουλευει ακομα εκει???

Ειχε παει για ενα διαστημα Φρατζη 47 και μετα ξαναγυρισε. Αλλα δε νομιζω να εργαζεται ακομα Κασσανδρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom