Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Συναγωνιστες, γνωριζει κανεις που εργαζεται η πασιγνωστη Αννα απο Κασσανδρας 4???

Δουλευει ακομα εκει???

Ειχε παει για ενα διαστημα Φρατζη 47 και μετα ξαναγυρισε. Αλλα δε νομιζω να εργαζεται ακομα Κασσανδρας.

χτες το βραδυ δουλευε στο κασσανδρας 4
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ρε μάγκες έχει κανεις ιδέα που βρίσκεται η Μίλα από Βέργας 2 όροφος;

Και επίσης η Αννούλα από Διδύμου 18 υπόγειο υπάρχει; γιατί δεν τη βλέπω στις ενημερώσεις...

Αν και πλέον τον παίζω μόνο δε γαμάω και με εντολή γιατρού μάλιστα αλλά παραξενεύτηκα...
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
Ρε μάγκες έχει κανεις ιδέα που βρίσκεται η Μίλα από Βέργας 2 όροφος;

Και επίσης η Αννούλα από Διδύμου 18 υπόγειο υπάρχει; γιατί δεν τη βλέπω στις ενημερώσεις...

Αν και πλέον τον παίζω μόνο δε γαμάω και με εντολή γιατρού μάλιστα αλλά παραξενεύτηκα...
Και στα δυο νούμερα κινητών τηλεφώνων της που έχω, δεν απαντά σε κανένα. Πρέπει να είναι εκτός Ελλάδας (υποθέτω).
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
Στην Αννα από Διδυμου αναφέρομαι.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ρε μάγκες έχει κανεις ιδέα που βρίσκεται η Μίλα από Βέργας 2 όροφος;

Και επίσης η Αννούλα από Διδύμου 18 υπόγειο υπάρχει; γιατί δεν τη βλέπω στις ενημερώσεις...

Αν και πλέον τον παίζω μόνο δε γαμάω και με εντολή γιατρού μάλιστα αλλά παραξενεύτηκα...

Η Μίλα έφυγε με διάθεση-πρόθεση-απόφαση να μην επιστρέψει ξανά.

Η Αννούλα από Διδύμου για πολύ  συγκεκριμένο λόγο κάθε χρόνο,αυτή την περίοδο,φεύγει για την πατρίδα της.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Η Μίλα έφυγε με διάθεση-πρόθεση-απόφαση να μην επιστρέψει ξανά.

Η Αννούλα από Διδύμου για πολύ  συγκεκριμένο λόγο κάθε χρόνο,αυτή την περίοδο,φεύγει για την πατρίδα της.


Ρε μπαγάσα όλα τα ξέρεις τελικά!!!!Προσκυνώ!!!! :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

Ξέρεις πότε προβλέπεται να γυρίσει η Αννούλα;
 

Επισκέπτης
Κανενα νεο απο την φιλη μου την Τζουλι. Με ειχε καυλωσει παρα πολυ οταν μου ειπε να της πλυνω την μουναρα της στο μπανιο μιλαμε  τρελαθηκα οταν μου το ειπε. Μιλαμε για μεγαλη μουναρα εχει ο κοριτσαρος. Της την εγλυφα πανω απο μιση ωρα αφου ειχε κουραστει αλλο η γλωσσα μου.Δεν χορτενα την μουναρα της.
 

nickst36

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα παιδια!!Μηπως γνωριζει κανεις κατι για την Κορινα (την Γερμανιδα) με τα πολλά τατουαζ; Δούλευε παλιά στην Ιππονακτους που έκλεισε και στο βριλησου 46.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Η Αννούλα από Διδύμου για πολύ  συγκεκριμένο λόγο κάθε χρόνο,αυτή την περίοδο,φεύγει για την πατρίδα της.

Σωστός :thumbsup: Μια χαρά είναι γενικά στο πόστο της η Αννούλα, απλά λείπει αυτήν την περίοδο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Κανενα νεο απο την φιλη μου την Τζουλι. Με ειχε καυλωσει παρα πολυ οταν μου ειπε να της πλυνω την μουναρα της στο μπανιο μιλαμε  τρελαθηκα οταν μου το ειπε. Μιλαμε για μεγαλη μουναρα εχει ο κοριτσαρος. Της την εγλυφα πανω απο μιση ωρα αφου ειχε κουραστει αλλο η γλωσσα μου.Δεν χορτενα την μουναρα της.

Σταμάτα σάτυρε μη μας βασανίζεις απογευματιάτικα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Φίλοι μου έχουμε κανένα νέο από την ξανθιά μιλφ Ναταλυ από Διδυμου16 τελευταία,Αχαρνων85 ή γυναίκα ήταν πραγματικό θυληκο γοητευτικότατη την σκέφτομαι σαν μια όαση μπρος σε όλες αυτές τις στρατσες που υπάρχουν στη Διδύμου μακάρι να γυρίσει το συντομοτερο
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Η Μαρια με κωλαρα απο φυλης 69 β και με διδυμου 22 ξερεις κανεις που βρισκεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom