Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

billyjp

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα. Μια Paris στουντιοκοριτσο που δουλευε Ηρωων Πολυτεχνειου στην Ηλιουπολη σταματησε;

Ειδα μια Paris καπου αλλου αλλα δεν πρεπει να ειναι η ιδια.  :(
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλημερα σε ολους
αλεξανδρα ή μισσ πιγκυ... παλιοτερα φ109 ΄κ διδυμου 8 και τελευταια χανθιππης...?
αντζελα μεγαλοκοπελα απο καλυμνου παλια και βεργας πιο τελευταια...?
 
 

rollefermat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά υπάρχει κανένα νέο για τη Νίκη(Nikki) απο Ουγγαρία που δούλευε Βούρβαχη 19,Κωνσταντινουπόλεως 61 και Πειραιώς 193;
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Καλησπερα. Μια Paris στουντιοκοριτσο που δουλευε Ηρωων Πολυτεχνειου στην Ηλιουπολη σταματησε;

Ειδα μια Paris καπου αλλου αλλα δεν πρεπει να ειναι η ιδια.   :(

Μια Paris δουλεύει Αθηνών 318, Πειραιως 193 και Κηφησού 30. Έχει φώτο να τσεκάρεις, δεν γνωρίζω αν είναι αυτή που ζητάς.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παιδιά υπάρχει κανένα νέο για τη Νίκη(Nikki) απο Ουγγαρία που δούλευε Βούρβαχη 19,Κωνσταντινουπόλεως 61 και Πειραιώς 193;
Ειναι εκτος Ελλάδος (Γερμανια)
Αγνωστο εαν θα γυρισει.

Αυτο μου ειπε συναδελφος της στην χθεσινη μου τσαρκα σε σχετικη ερωτηση.
 

Di Angelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά έχω να πάω 1 χρόνο στον ομιλο Κασσανδρας 3,4,6 και Βρ.60 και έγινε έπεσε περονόσπορος.Έχουν εξαφανιστει όλες οι θεές :huh:.Μόνο το Μελινάκι και η Ιρένα έχει μεινει. :cheesy:
Καταρχας που είναι η Μιχαέλα και μετά:
η Λάουρα,η Μαρία η Σέρβα,η Ναταλύ,η Σάντρα,η Ρωξάνη,η Μαρία η Ψυλή,η Γαβριέλλα και άλλες δυο Τοπ που παραδωξως μου διαφεύγουν τα ονόματα.Μιλαμε αισθάνομαι λες και έλειπα τουλάχιστον πέντε χρόνια.Και όποιος θυμάται την Αννα τη Σερβα.Τι λεφτά είχε βγάλει αυτό το κορίτσι. :o
 

billyjp

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μια Paris δουλεύει Αθηνών 318, Πειραιως 193 και Κηφησού 30. Έχει φώτο να τσεκάρεις, δεν γνωρίζω αν είναι αυτή που ζητάς.

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά είναι άλλη Πάρις! Αυτη που ψάχνω εξαφανίστηκε εντελώς!  :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ρε παιδιά έχω να πάω 1 χρόνο στον ομιλο Κασσανδρας 3,4,6 και Βρ.60 και έγινε έπεσε περονόσπορος.Έχουν εξαφανιστει όλες οι θεές :huh:.Μόνο το Μελινάκι και η Ιρένα έχει μεινει. :cheesy:
Καταρχας που είναι η Μιχαέλα και μετά:
η Λάουρα,η Μαρία η Σέρβα,η Ναταλύ,η Σάντρα,η Ρωξάνη,η Μαρία η Ψυλή,η Γαβριέλλα και άλλες δυο Τοπ που παραδωξως μου διαφεύγουν τα ονόματα.Μιλαμε αισθάνομαι λες και έλειπα τουλάχιστον πέντε χρόνια.Και όποιος θυμάται την Αννα τη Σερβα.Τι λεφτά είχε βγάλει αυτό το κορίτσι. :o
Η Μιχαελλα σταματησε κατα τα φαινομενα
Η  Λαουρα ειναι σε αδεια θα επιστρεψει.
Η Ναταλυ εχει δουλεψει σε πολλες αλλες αλυσιδες, προς το παρον διακοπες, θα πειστρεψει απο Σεπτεμβριο αγνωστο που
Η Μαρια η ψηλη δουλεει Κωνσαντινουπολεως 92Α-80, μεγαλου αλεξανδρου 133, βριλησσου 36-36Α

Οι υπολοιπες που ανεφερες αγνουνται.

Η Αννα η σερβα εχει σταματησει απο τις αρχες του 2010
 

xxxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
31
Like
5
Πόντοι
0
Μετριο σε υψος ρωσιδακι,30+ καστανη με γλυκο προσωπο και λιγα κιλακια που δουλευε Ιασωνος 46α βραδυ πριν 1-2 χρονια.

Μου ειχε πει τοτε οτι ηταν 3 χρονια εκει αλλα δεν την ξαναδα απο τοτε.νομιζω μαρια την ελεγαν...


Επισης ρουμανα καστανοξανθη που δουλευε περυσι τετοια εποχη λεωνιδιου 28 πανω κ κατω καμια φορα,βραδυ κ αυτη,ειχε ενα σημαδι στην κοιλια κ εδινε γλωσσοφιλα

αν μπορει να βοηθησει καποιος...
 

Di Angelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ φίλε CHEYENNE. ;);)
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Ψάχνω μια ρωσίδα Σόνια που δούλευε στα μπουρδέλα στην Αλκιβιάδου
Ξανθιά με φοβερό σώμα για την ηλικία της . Τούμπανο !
 

tourist

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους!
ψαχνω την αναστασια απο φυλης40!
ξερει κανεις τιποτα?
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
465
Κριτικές
8
Like
720
Πόντοι
361
Ψάχνω μια ρωσίδα Σόνια που δούλευε στα μπουρδέλα στην Αλκιβιάδου
Ξανθιά με φοβερό σώμα για την ηλικία της . Τούμπανο !
την πετυχα πριν καιρο λεωνιδιου 28 πανω βραδυ.
Εχει γινει λιγο ποιο βιαστικη!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
σωστός....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
μεταμεσονύχτια.........
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Μήπως ξέρει κανείς αν επέστρεψε ποτέ η Ρίτα; Ελληνίδα, μελαχρινό καβλόμουνο με τέλεια βυζιά, απίστευτο κώλο, φοβερά πόδια. Από τις πρώτες που έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Δούλευε μαζί με τη Νανά στη Φυλής κατεβαίνοντας τον δρόμο από πλατεία Βικτωρίας και μπαίνοντας δεξιά το πρωτο μπουρδέλο στο δεξί χέρι.
Εκεί δούλευε κι άλλο ένα κοντοπούτανο μιλφάκι, η Δέσποινα, κυκλοφορούσε με μία κάμπριο BMW μαύρη και μου είχε πει πως η Ρίτα είχε σταματήσει πολύ καιρό. Κάποιος παλιός συναγωνιστής που βρεθήκαμε μου είπε πως είχε δει τη Ρίτα στο 200 της Φυλής, αλλά πέρασα αρκετές φορές κι είχε κάτι μπαχαντέλες. Όταν ρώτησα αν έρχεται η Ρίτα με κοιτάξανε σαν ΟΥΦΟ. Ούτε που την ήξεραν.
Όταν είχε σταματήσει στην αρχή κάποιος μου είπε πως δούλευε επιλεκτικά με κάποιους παλιούς πελάτες της.
Αν ξέρει κανείς κάτι ας μου πει.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
280
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
η ζακλιν απο σπυρου πατση 27 αν ξερει καποιος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom