Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους,μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για κάποια Κατερίνα Ελληνίδα ξανθιά δουλέυε Αχαρνών(δεν θυμάμαι αριθμό) ψηλά σε studio. Δεν ξέρω αν υφίσταται ακόμη το συγκεκριμένο studio.
Μιλάμε τώρα για αρκετά παλιά πρίν 12 χρόνια, ήταν η πρώτη μου ιερόδουλη και θα ήθελα πολύ να τη ξαναδώ.. :smitten: :smitten:
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
μια ΣΟΦΙΑ που δουλεψε για λιγο καιρο σε Τριγγετα, Prive (πειραιως), και συγγρου γενικα τριγγετοαλυσιδα με ουκρανικη-ρωσικη καταγωγη μεσαιου αναστηματος ξανθο με μικρο στηθος,

τι απεγινε;;
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
όλοι ερωτήσεις κάνουμε, αλλά κανένας να βοηθήσει λίγο...
ξαναρωτάω εγώ για την Μιράντα τη Πολωνέζα... ξέρει κανείς κάτι? Άντε ρε μάγκες βάλτε ένα χεράκι...
 

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
όλοι ερωτήσεις κάνουμε, αλλά κανένας να βοηθήσει λίγο...
ξαναρωτάω εγώ για την Μιράντα τη Πολωνέζα... ξέρει κανείς κάτι? Άντε ρε μάγκες βάλτε ένα χεράκι...

Όντως κανένας δεν απαντάει εδώ. Φαίνεται ότι είναι όλοι παρτάκηδες :boff:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
91
Like
4.002
Πόντοι
5.435
Όντως κανένας δεν απαντάει εδώ. Φαίνεται ότι είναι όλοι παρτάκηδες :boff:
όχι φίλε, απλά λείπει πολύς κόσμος και μέσα σε αυτούς και οι γκουρού του site οπότε δύσκολο να ενημερωθείς τώρα  :think:
 

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
Αφροδιτη???

Ψιλη μελαχρινη με μακρια ισια μαλλια!
Με πιασιματα, αλλα οχι χοντρη! με καμπυλες θα ελεγα, το σωμα που με τρελαινει  :rolleyes:

Την ειχα πετυχει πριν 3-4 χρονια στο στουντιο φυλης 104 αν θυμαμαι καλα ή σε καποιο διπλα κολλητα με αυτο...
μου ειχε κανει τετοια εντυπωση που ακομα τη θυμαμαι!  :lheel: :lheel:

ειχα ρωτησει και πιο παλια , αλλα αυτη μου ειπαν δεν ηταν τελικα η ιδια,
γι αυτο το ξαναθετω τωρα που το θυμηθηκα... αν ξερει κανεις  :kissass:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
91
Like
4.002
Πόντοι
5.435
Αφροδιτη???

Ψιλη μελαχρινη με μακρια ισια μαλλια!
Με πιασιματα, αλλα οχι χοντρη! με καμπυλες θα ελεγα, το σωμα που με τρελαινει  :rolleyes:

Την ειχα πετυχει πριν 3-4 χρονια στο στουντιο φυλης 104 αν θυμαμαι καλα ή σε καποιο διπλα κολλητα με αυτο...
μου ειχε κανει τετοια εντυπωση που ακομα τη θυμαμαι!  :lheel: :lheel:

ειχα ρωτησει και πιο παλια , αλλα αυτη μου ειπαν δεν ηταν τελικα η ιδια,
γι αυτο το ξαναθετω τωρα που το θυμηθηκα... αν ξερει κανεις  :kissass:
δεν λες για την Αφροδίτη της Τριγγετοαλυσίδας?  :think:
 

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
δεν λες για την Αφροδίτη της Τριγγετοαλυσίδας?  :think:

τι να σου πω? δεν πηγα ποτε εκει!
ταιριαζει στην περιγραφη?

δουλευει ακομα εκει να παω να ριξω ενα βλεφαρο? σε ποιο ειναι?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
91
Like
4.002
Πόντοι
5.435
τι να σου πω? δεν πηγα ποτε εκει!
ταιριαζει στην περιγραφη?

δουλευει ακομα εκει να παω να ριξω ενα βλεφαρο? σε ποιο ειναι?
δουλεύει σε Τριγγετά, Συγγρού 144, Ηρ. πολυτεχνείου 37, Ισμήνης, όλα έχουνε μπανεράκι στο πλάι, μπες και δες, αλλά πολλοί λένε ότι είναι ενχειρισμένη, εγώ πάντως λέω την αμαρτία μου και όταν πήγα πριν 2-3 χρόνια δεν κατάλαβα τπτ
 

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
..... αλλά πολλοί λένε ότι είναι ενχειρισμένη, εγώ πάντως λέω την αμαρτία μου και όταν πήγα πριν 2-3 χρόνια δεν κατάλαβα τπτ

με τρελανες τωρα!!!! αυτο ειχα σκεφτει κ εγω τοτε, αλλα ηταν τοσο θυληκη που δεν μπορουσα να το πιστεψω!!!! ρε λες!!!!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
91
Like
4.002
Πόντοι
5.435
με τρελανες τωρα!!!! αυτο ειχα σκεφτει κ εγω τοτε, αλλα ηταν τοσο θυληκη που δεν μπορουσα να το πιστεψω!!!! ρε λες!!!!
εμένα να δεις, και εγώ όταν μου το λέγανε δεν το πίστευα, και η πλάκα είναι ότι είχα πάει με φίλο μου, και εκείνος την είχε τιμήσει πολύ περισσότερες φορές, και δεν κατάλαβε τπτ. Πάντως πριν 3 χρόνια δούλευε και στο Βουλιαγμένης 83 και γινότανε στις βάρδιες της λαϊκό προσκύνημα.
Τώρα δεν τη βλέπω σε βάρδιες και μάλλον είναι σε άδεια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
μάγκες ξέρει κανείς που βρίσκετε η Μιράντα η πιτσιρίκα Πολωνέζα από τη Φυλής? Διεύθυνση και βάρδια ψάχνω... ευχαριστώ...
έχει ρίξει μαύρη πέτρα της πίσω μετά τα τελευταία γεγονότα....κατα δήλωση της δεν θα ξαναγυρίσει Ελλάδα........
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
έχει ρίξει μαύρη πέτρα της πίσω μετά τα τελευταία γεγονότα....κατα δήλωση της δεν θα ξαναγυρίσει Ελλάδα........

ευχαριστώ φίλε μου, τουλάχιστον να μην την ψάχνω άδικα...

ήταν από τα καλά κομμάτια... κρίμα...

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
σαν εμφάνιση για μένα στο top 5 η πιτσιρίκα.....σε όλα τα άλλα μέτρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
σαν εμφάνιση για μένα στο top 5 η πιτσιρίκα.....σε όλα τα άλλα μέτρια

Εγώ πήγαινα μαζί της όταν ακόμα έκανε ελεύθερο στοματικό... (μετά άλλαξε μαγαζί και το έκοψε) και πέρναγα πολύ καλά πάντα...
προσωπική μου άποψη... και από θέμα εμφάνισης και υπηρεσιών ήταν ότι καλύτερο είχα βρει στο χώρο αυτής της κατηγορίας του 20άρικου.

Για να πω και τη μαύρη μου αλήθεια... σχεδόν πάντα πάνω στο κομοδίνο άφηνα ταλιράκι, πολλές φορές και δεκαρικάκι extra... και μου το ανταπέδιδε με το καλύτερο τρόπο... Νομίζω είμαι από τους λίγους που είχα φάει κουλουράκι... Τέλος πάντων... πάει αυτό.... να είναι καλά το κορίτσι... 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
Εγώ πήγαινα μαζί της όταν ακόμα έκανε ελεύθερο στοματικό... (μετά άλλαξε μαγαζί και το έκοψε) και πέρναγα πολύ καλά πάντα...
προσωπική μου άποψη... και από θέμα εμφάνισης και υπηρεσιών ήταν ότι καλύτερο είχα βρει στο χώρο αυτής της κατηγορίας του 20άρικου.

Για να πω και τη μαύρη μου αλήθεια... σχεδόν πάντα πάνω στο κομοδίνο άφηνα ταλιράκι, πολλές φορές και δεκαρικάκι extra... και μου το ανταπέδιδε με το καλύτερο τρόπο... Νομίζω είμαι από τους λίγους που είχα φάει κουλουράκι... Τέλος πάντων... πάει αυτό.... να είναι καλά το κορίτσι... 
στην αρχή έκανε ακα σε όλους....πιο μετά όταν άρχισε να μαθαίνει έκανε άκα με έξτρα και ανάλογα πως θα σε έκοβε στο δωμάτιο....κώλο πάλι έκανε προς το τέλος που μάζευε λεφτά για να φύγει πάλι με έξτρα λεφτά και πάλι
όχι με όλους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
στην αρχή έκανε ακα σε όλους....πιο μετά όταν άρχισε να μαθαίνει έκανε άκα με έξτρα και ανάλογα πως θα σε έκοβε στο δωμάτιο....κώλο πάλι έκανε προς το τέλος που μάζευε λεφτά για να φύγει πάλι με έξτρα λεφτά και πάλι
όχι με όλους.

Εγώ μάλλον δεν την είχα γνωρίσει από την αρχή που ήταν ψαράκι... αλλά από τότε που την ανακάλυψα, έτσι είναι όπως τα λες... έκανε τις επιλογές της και μάζευε έξτρα από λίγους...
Πάντως ήταν πολύ αδικημένη... άνετα δούλευε σαν call girl σε κάποιο γραφείο με 100ρικάκι....
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Ρε παιδια μια Γιασμιν με μεγαλα βυζα γεματουλα καστανα μαλλια, που δουλευε πριν κανα χρονο φυλης 104 εχετε ιδεα που ειναι?
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Αφροδιτη???

Ψιλη μελαχρινη με μακρια ισια μαλλια!
Με πιασιματα, αλλα οχι χοντρη! με καμπυλες θα ελεγα, το σωμα που με τρελαινει  :rolleyes:

Την ειχα πετυχει πριν 3-4 χρονια στο στουντιο φυλης 104 αν θυμαμαι καλα ή σε καποιο διπλα κολλητα με αυτο...
μου ειχε κανει τετοια εντυπωση που ακομα τη θυμαμαι!  :lheel: :lheel:

ειχα ρωτησει και πιο παλια , αλλα αυτη μου ειπαν δεν ηταν τελικα η ιδια,
γι αυτο το ξαναθετω τωρα που το θυμηθηκα... αν ξερει κανεις  :kissass:
δες το μπανερ του βριλησου 42
μαλλον αυτη λες


δεν λες για την Αφροδίτη της Τριγγετοαλυσίδας?  :think:
μονο στο ονομα ταιριαζει , καμια σχεση με την περιγραφη
 

msc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εχω ξαναρωτησει αλλα δεν πηρα απάντηση. Μηπως γνωρίζει κάποιος για τη μιχαελα τη μελαχρινη κοντουλα ρουμανα που δουλευε στα κασσανδρας που βρίσκεται η αν εχει φυγει οριστικά απο ελλαδα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom