Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους,μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για κάποια Κατερίνα ή Μαρία Ελληνίδα ξανθιά, πρέπει τώρα να είναι γύρω στα 40+, δουλέυε Αχαρνών (δεν θυμάμαι αριθμό) ψηλά σε studio. Δεν ξέρω αν υφίσταται ακόμη το συγκεκριμένο studio.
Μιλάμε τώρα για αρκετά παλιά πρίν 12 χρόνια, ήταν η πρώτη μου ιερόδουλη και θα ήθελα πολύ να τη ξαναδώ.. :smitten:

Eμένα ξέρει να μου απαντήσει κάποιος;
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Μήπως ξέρει κανείς αν επέστρεψε ποτέ η Ρίτα; Ελληνίδα, μελαχρινό καβλόμουνο με τέλεια βυζιά, απίστευτο κώλο, φοβερά πόδια. Από τις πρώτες που έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Δούλευε μαζί με τη Νανά στη Φυλής κατεβαίνοντας τον δρόμο από πλατεία Βικτωρίας και μπαίνοντας δεξιά το πρωτο μπουρδέλο στο δεξί χέρι.
Εκεί δούλευε κι άλλο ένα κοντοπούτανο μιλφάκι, η Δέσποινα, κυκλοφορούσε με μία κάμπριο BMW μαύρη και μου είχε πει πως η Ρίτα είχε σταματήσει πολύ καιρό. Κάποιος παλιός συναγωνιστής που βρεθήκαμε μου είπε πως είχε δει τη Ρίτα στο 200 της Φυλής, αλλά πέρασα αρκετές φορές κι είχε κάτι μπαχαντέλες. Όταν ρώτησα αν έρχεται η Ρίτα με κοιτάξανε σαν ΟΥΦΟ. Ούτε που την ήξεραν.
Όταν είχε σταματήσει στην αρχή κάποιος μου είπε πως δούλευε επιλεκτικά με κάποιους παλιούς πελάτες της.
Αν ξέρει κανείς κάτι ας μου πει.

Τι μας θυμίζεις τώρα... Την εποχή που στο Φυλής 66 υπήρχαν ουρές για Ρίτα (πρωινή) και Νανά (απογευματινή)... Κάπου μέσα εδώ (αλλά δεν θυμάμαι που), διάβασα πως η Ρίτα σταμάτησε οριστικά, πήγε σε άλλη πόλη, παντρεύτηκε και απέκτησε και παιδί... Αν ισχύει είναι από τις σπανιότατες εξαιρέσεις, γιατί και άλλες σταμάτησαν, και ύστερα από κάποια (λίγα ή πολλά) χρόνια, πάλι στο κουρμπέτι... (Νανά, Βάλια κλπ)
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Τι μας θυμίζεις τώρα... Την εποχή που στο Φυλής 66 υπήρχαν ουρές για Ρίτα (πρωινή) και Νανά (απογευματινή)... Κάπου μέσα εδώ (αλλά δεν θυμάμαι που), διάβασα πως η Ρίτα σταμάτησε οριστικά, πήγε σε άλλη πόλη, παντρεύτηκε και απέκτησε και παιδί... Αν ισχύει είναι από τις σπανιότατες εξαιρέσεις, γιατί και άλλες σταμάτησαν, και ύστερα από κάποια (λίγα ή πολλά) χρόνια, πάλι στο κουρμπέτι... (Νανά,Βάλια κλπ)



κ η βαλια απο τοτε δουλευε?ποσα χρονια ειχε σταματησει?
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
280
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
το ρωτησα και σε αλλο θεμα αλλα δεν πηρα απαντηση, αν ξερει καποιος η την εχει δει καπου αλλου ας ενημερωσει.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους
αλεξανδρα ή μισσ πιγκυ... παλιοτερα φ109 ΄κ διδυμου 8 και τελευταια χανθιππης...?
αντζελα μεγαλοκοπελα απο καλυμνου παλια και βεργας πιο τελευταια...?
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Γεια σας συναγωνιστές. Ως γνήσιος ματουράς θα ρωτήσω για την Τάνια την γκιλφάρα που τα έκανε όλα, από Αλκιβιάδου Β'. Μένω εκτός Αθηνών και κατεβαίνω σπάνια οπότε εύκολα χάνω και τα ίχνη.......
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
κ η βαλια απο τοτε δουλευε?ποσα χρονια ειχε σταματησει?

Οχι, τη Βάλια δεν την ξέρω από τόσο παλιά όσο Νανά και Ρίτα... Βέβαια δεν αποκλείεται να δούλευε από τόσο παλιά και να μην την ήξερα!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Θυμαται κανεις μηπως τη Μονικα-Ραφαελα ψηλη μελαχρινη αδυνατη με ωραια ποδια δουλευε στα στουντιο Βουλιαγμενης 83 και Μεγαλου Αλεξανδρου 133? Το 2010 εξαφανιστηκε...
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
634
Like
112
Πόντοι
6
ρε παιδια, ξέρει κανείς τι απέγινε το bbw Αλεξάνδρα από Ελλης 3?
 

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
1
Like
223
Πόντοι
26
παιδια η Μαριζα απο Βριλλησου 55 ξέρει κανείς αν δουλεύει κάπου αλλού?
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Τι μας θυμίζεις τώρα... Την εποχή που στο Φυλής 66 υπήρχαν ουρές για Ρίτα (πρωινή) και Νανά (απογευματινή)... Κάπου μέσα εδώ (αλλά δεν θυμάμαι που), διάβασα πως η Ρίτα σταμάτησε οριστικά, πήγε σε άλλη πόλη, παντρεύτηκε και απέκτησε και παιδί... Αν ισχύει είναι από τις σπανιότατες εξαιρέσεις, γιατί και άλλες σταμάτησαν, και ύστερα από κάποια (λίγα ή πολλά) χρόνια, πάλι στο κουρμπέτι... (Νανά, Βάλια κλπ)


  thanks friend.  Όλοι μαλακίες μου λέγανε.. Η Ρίτα έκανε δύο παιδιά... δεν ξέρω αν έχει μετακομίσει αλλού.... απίστευτα όμορφη και πολύ σεξουαλική στο κρεβάτι... δεν ελεγε όχι σε τίποτα, δεν βιαζόταν, δεν έφευγε αν δεν σε τέλειωνε. Μια φορά την περίμενα να βγει από συναγωνιστή μισή ώρα. Είχε πιαστεί ο σβέρκος της από το πολύ τσιμπούκι στον τύπο...  δεν έχυνε με τίποτα... όταν μου ήρθε στο δωμάτιο ήταν ρετάλι από την κούραση το Ριτάκι...

 

 

fanismetal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνω να βρω σε ποιο STUDIO δουλευει, ΤΩΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ η ΚΑΡΙΝΑ απο ΙΑΣΩΝΟΣ 19, επανω οροφος (2006 - 2007)με τωρινο ονομα ΑΛΙΣΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
καλημερα σε ολους
αλεξανδρα ή μισσ πιγκυ... παλιοτερα φ109 ΄κ διδυμου 8 και τελευταια χανθιππης...?
αντζελα μεγαλοκοπελα απο καλυμνου παλια και βεργας πιο τελευταια...?
τροφωνιου 11 την ειχα πετυχει αρχες ιουλη
 

Επισκέπτης
Ξερει κανενας απο εσας αγαπητοι φιλοι μου ποτε θα ξανα επιστρεψει πισω στην εργασια της η Ιρα Ταταρα. Ειναι η μονη γυναικα που εχω γνωρισει οτι εκτιμαει και σεβεται απολυτα τον πελατη 100% .

Μιλαμε για πολυ θερμη γυναικα, και τα λεφτα σου πιανουν τοπο . Δεν προκειτε ποτε να κλαψεις τα χρηματα σου.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Ξερει κανενας απο εσας αγαπητοι φιλοι μου ποτε θα ξανα επιστρεψει πισω στην εργασια της η Ιρα Ταταρα. Ειναι η μονη γυναικα που εχω γνωρισει οτι εκτιμαει και σεβεται απολυτα τον πελατη 100% .

Μιλαμε για πολυ θερμη γυναικα, και τα λεφτα σου πιανουν τοπο . Δεν προκειτε ποτε να κλαψεις τα χρηματα σου.
για κοιτα Ηλια Ηλιου..
 

Επισκέπτης
Κοιταξα στο εβδομαδιαιο προγραμμα αλλα ειδα οτι δεν εχει καθολου καμια βαρδια μεσα σε αυτην την εβδομαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom