Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.705
Κριτικές
6
Like
11.132
Πόντοι
3.936
Ναι αυτο εινα ?η οτι ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι Αλβανος γιατι σε εχουν για αρχικλεφτρονια :tooth: . Ολοι οι αβανοι στην Αγγλια που ξερω οτι εχουν ανοιξει ειναι με ελληνικα ονοματα και ελληνικα εστιατορια . Κανενας δεν εχει ταρχιδια να ανοιξει αλβανικο μαγαζι και μετα μας λετε ρατσιστες :2funny:. Τι ρατσιστες αμα ντρεπεσαι για τη φαρα σου ??
 

Συνημμένα

  • images (8).jpeg
    images (8).jpeg
    6,9 KB · Εμφανίσεις: 59

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Έφυγαν τα σκιπταρια από τη χώρα της ευημερίας και το λίκνο του πολιτισμού και ήλθαν εδώ στην μπανανία.
Και κράζουν εδώ που ήλθαν .
Το περίεργο είναι ότι δεν γυρίζουν πίσω με τίποτε .
Μάλλον δεν ξέρουν να εκτιμησουν το καλό κρασί .
Α ναι μεγάλο τους προσόν ,η εκπληκτική ομορφιά τους .
Όνειρο κάθε Ευρωπαίου να κάνει γαμπρό από το Ελμπασαν, ναχει πόρτα για τον χειμώνα... :uglykiss:
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.332
Like
1.938
Πόντοι
216
  • Elvis91 έγραψε:
    Πάντως οι αλβανιδες μαθαίνουν καλά τη γλώσσα της χώρας στην οποία ζούνε.. Πχ όπου πάνε Ελλάδα, Ιταλία, Γερμανία, Αγγλία, μιλάνε σαν native speakers.. Αντίθετα τα ζώα οι ελλεινιδες 20χρονια να μένουνε Αγγλία, τα αγγλικά τους είναι επιπέδου Πακιστανού μετανάστη, οπότε κατι λέει αφτο για το πολιτισμικό επίπεδο των ελλεινιδων?

    Makedonas1971

    Σαλάτα κορεάτικη ας πούμε; Τόσο καλά;

================================================================================

Mιας και βλέπω το εφετεινό Μάστερ Σεφ στο γιου-τούμπε,όταν διάβασα την παραπάνω δήλωση,θυμήθηκα την προφορά της Αλβανίδας κοπέλας της Λίζας που είναι στα Σφακιά της Κρήτης παντρεμένη δεκαεπτά χρόνια...

 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Ποιό κόμπλεξ μου ρε χότζα? Εμένα στα @@ μου κιόλας, το οτι Αλβανοί ξεπατώνουν Ελληνίδες και Έλληνες ξεπατώνουν Αλβανίδες ειναι γνωστό απο την εποχή του Αλή πασά.
Εσύ σκούζεις να μας πείσεις για τους Αλβανους...Εγω ξέρω οτι η Ελλάδα αρβανίτες, πόντιοι και βλάχοι ειναι.
Ξέχασαν μάλλον να σου μάθουν στο σχολείο οτι μέχρι το 1890 η στερεά Ελλάδα μιλούσε αρβανίτικα (τοσκικη διάλεκτος της Αλβανικής).

Τώρα αν εσύ μοιάζεις εξωτερικά με τον αρτεμη ψ(σ)ωρρα, άλλα έχεις πείσει τον εαυτό σου οτι είσαι απευθείας απόγονος του Απόλλωνα (για να κοιμάσαι καλύτερα τα βράδια), ειναι δικό σου πρόβλημα ...
καλά δες τώρα μια που μιλάς αγγλικά το άρθρο των times και ρουφα το αυγούλακι σου , αλλά σαν θρασύδειλο σκίπτ που είσαι ούτε αυτό δεν παραδέχεσαι . Που να βγουν τα στοιχεια για αλμπαν στις Αγγλικές φυλακές με ξένα διαβατήρια ….
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Μπορείς αγόρι μου να το κατασκευάσεις το καράβι? Εκεί σε θελω
. Πιάσε μου ένα φραπέ τώρα..
όσο απαντάς με αυτές τις μαλακιες τόσο καταλαβαίνω το επίπεδο σου και τη γνωστή αμορφωσιά της φάρας σου . Συνέχισε να μας κανείς να γελάμε και να λες τον Ωναση και Νιάρχο καφετζή , σκιπταρεο άρχοντα ?
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
καλά δες τώρα μια που μιλάς αγγλικά το άρθρο των times και ρουφα το αυγούλακι σου , αλλά σαν θρασύδειλο σκίπτ που είσαι ούτε αυτό δεν παραδέχεσαι . Που να βγουν τα στοιχεια για αλμπαν στις Αγγλικές φυλακές με ξένα διαβατήρια ….

Στα @@ μου κιόλας πόσοι Αλβανοί ή Έλληνες είναι στις φυλακές της Ευρώπης, δεν φταίω εγώ αν αυτοί γεννήθηκαν ζώα.
Ούτως ή άλλως ολα τα βαλκάνια τα ιδια σκατά ειναι.....υπολείμματα της οθωμανικής αυτοκρατορίας!

Αλλά πες μου, εγω που ήρθα στο thread να διαβάσω για καμιά κάβλα Αλβανίδα, τι φταίω να ακούω τα εθνικιστικά σου καραγκιοζιλίκια?
Αφού έχεις κομπλεξ με αυτή την "φαρα", και δεν γουστάρεις αλβανιδες τι κάθεσαι στο thread και μας πρήζεις με το παραλήρημα σου?
Έκτος αν την βρίσκεις έτσι και άπλα δεν θες να το παραδεχτείς, όποτε πάω πάσο...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Στα @@ μου κιόλας πόσοι Αλβανοί ή Έλληνες είναι στις φυλακές της Ευρώπης, δεν φταίω εγώ αν αυτοί γεννήθηκαν ζώα.
Ούτως ή άλλως ολα τα βαλκάνια τα ιδια σκατά ειναι.....υπολείμματα της οθωμανικής αυτοκρατορίας!

Αλλά πες μου, εγω που ήρθα στο thread να διαβάσω για καμιά κάβλα Αλβανίδα, τι φταίω να ακούω τα εθνικιστικά σου καραγκιοζιλίκια?
Αφού έχεις κομπλεξ με αυτή την "φαρα", και δεν γουστάρεις αλβανιδες τι κάθεσαι στο thread και μας πρήζεις με το παραλήρημα σου?
Έκτος αν την βρίσκεις έτσι και άπλα δεν θες να το παραδεχτείς, όποτε πάω πάσο...
Μόνο ρατσιστικά τα σχόλια μου δεν ήταν . Άμα δεις που απανταω με στοιχεία και αποδείξεις , είναι σε ρατσιστικά σχόλια του φίλου σου ενάντια στις Ελληνίδες λες και του θίξαμε τις συγχωριανές του
 
Τελευταία τροποποίηση:

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Στα @@ μου κιόλας πόσοι Αλβανοί ή Έλληνες είναι στις φυλακές της Ευρώπης, δεν φταίω εγώ αν αυτοί γεννήθηκαν ζώα.
Ούτως ή άλλως ολα τα βαλκάνια τα ιδια σκατά ειναι.....υπολείμματα της οθωμανικής αυτοκρατορίας!

Αλλά πες μου, εγω που ήρθα στο thread να διαβάσω για καμιά κάβλα Αλβανίδα, τι φταίω να ακούω τα εθνικιστικά σου καραγκιοζιλίκια?
Αφού έχεις κομπλεξ με αυτή την "φαρα", και δεν γουστάρεις αλβανιδες τι κάθεσαι στο thread και μας πρήζεις με το παραλήρημα σου?
Έκτος αν την βρίσκεις έτσι και άπλα δεν θες να το παραδεχτείς, όποτε πάω πάσο...
Τον Elvis 91 τον διαβάζεις???????
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425


  • Makedonas1971

    Σαλάτα κορεάτικη ας πούμε; Τόσο καλά;

================================================================================

Mιας και βλέπω το εφετεινό Μάστερ Σεφ στο γιου-τούμπε,όταν διάβασα την παραπάνω δήλωση,θυμήθηκα την προφορά της Αλβανίδας κοπέλας της Λίζας που είναι στα Σφακιά της Κρήτης παντρεμένη δεκαεπτά χρόνια...

Γυναικάρα !!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Ξέχασαν μάλλον να σου μάθουν στο σχολείο οτι μέχρι το 1890 η στερεά Ελλάδα μιλούσε αρβανίτικα (τοσκικη διάλεκτος της Αλβανικής).
Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια...
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
όσο απαντάς με αυτές τις μαλακιες τόσο καταλαβαίνω το επίπεδο σου και τη γνωστή αμορφωσιά της φάρας σου . Συνέχισε να μας κανείς να γελάμε και να λες τον Ωναση και Νιάρχο καφετζή , σκιπταρεο άρχοντα ?
Και τί έκανε ρε μαν ο Νιάρχος? Απαλ είχε ελφτα και αγόρασε καράβια.. Μάγκας θα ήταν άμα τα έφτιαχνε τα καράβια.. Εχεις εσύ σαν Έλληνας τεχνολογία? Έχεις βιομηχανία? Τίποτα δεν έχεις, επελιπεδο Αφρικής είσαι, ακόμα και η αλβαμια πριν 59χρονια έφτιαχνε ποδιλατα, τρακτέρ, ρούχα, παπούτσια δικά της, μέχρι και τουφέκι έφτιαχνε, εσύ μια ζωή ο ζητιάνος της Ευρώπης είσαι, πρώτα σε τάιζε η Αμερική, μεχρι το 1975,μετα σε ταΐζει η Γερμανία.. Φοβερό σαξες??
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Y13

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Για αφτη τη γκόμενά οι πείναλες οι Έλληνες και το σικοτη τους θα δίνανε μπας και τους κάτσει τώρα τι μας λεεν εδώ μεσα??
αυτή την γκόμενα εγώ τη γαμούσα...

"αφτή" βέβαια....ποτέ

εγώ ο "πεινάλας" ο ΈΛΛΗΝΑΣ
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Και τί έκανε ρε μαν ο Νιάρχος? Απαλ είχε ελφτα και αγόρασε καράβια.. Μάγκας θα ήταν άμα τα έφτιαχνε τα καράβια.. Εχεις εσύ σαν Έλληνας τεχνολογία? Έχεις βιομηχανία? Τίποτα δεν έχεις, επελιπεδο Αφρικής είσαι, ακόμα και η αλβαμια πριν 59χρονια έφτιαχνε ποδιλατα, τρακτέρ, ρούχα, παπούτσια δικά της, μέχρι και τουφέκι έφτιαχνε, εσύ μια ζωή ο ζητιάνος της Ευρώπης είσαι, πρώτα σε τάιζε η Αμερική, μεχρι το 1975,μετα σε ταΐζει η Γερμανία.. Φοβερό σαξες??
Το αλέτρι που σέρνετε στην πλάτη δεν είναι τρακτέρ .
Χαχα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Και τί έκανε ρε μαν ο Νιάρχος? Απαλ είχε ελφτα και αγόρασε καράβια.. Μάγκας θα ήταν άμα τα έφτιαχνε τα καράβια.. Εχεις εσύ σαν Έλληνας τεχνολογία? Έχεις βιομηχανία? Τίποτα δεν έχεις, επελιπεδο Αφρικής είσαι, ακόμα και η αλβαμια πριν 59χρονια έφτιαχνε ποδιλατα, τρακτέρ, ρούχα, παπούτσια δικά της, μέχρι και τουφέκι έφτιαχνε, εσύ μια ζωή ο ζητιάνος της Ευρώπης είσαι, πρώτα σε τάιζε η Αμερική, μεχρι το 1975,μετα σε ταΐζει η Γερμανία.. Φοβερό σαξες??
Επίσης ντενεκε τα ελληνικά ναυπηγεία που αν ξέρεις τι είναι και τι ακριβώς έκανε ο Νιάρχος φτιάχνουν μέχρι και υποβρυχια.
Ξέρετε τι είναι υποβρύχιο στο Ελμπασαν η μόνο αλέτρι .
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Και τί έκανε ρε μαν ο Νιάρχος? Απαλ είχε ελφτα και αγόρασε καράβια.. Μάγκας θα ήταν άμα τα έφτιαχνε τα καράβια.. Εχεις εσύ σαν Έλληνας τεχνολογία? Έχεις βιομηχανία? Τίποτα δεν έχεις, επελιπεδο Αφρικής είσαι, ακόμα και η αλβαμια πριν 59χρονια έφτιαχνε ποδιλατα, τρακτέρ, ρούχα, παπούτσια δικά της, μέχρι και τουφέκι έφτιαχνε, εσύ μια ζωή ο ζητιάνος της Ευρώπης είσαι, πρώτα σε τάιζε η Αμερική, μεχρι το 1975,μετα σε ταΐζει η Γερμανία.. Φοβερό σαξες??
καλά ρε βιομηχανε από τα τιρανα., σε λίγο θα μας πεις ότι σου κάνουμε και την χάρη που σε ταιζουμε και δεν σε πυροβολουσαμε και βυθίζαμε όπως οι ιταλοί το 93 όταν μπαίνατε λιμολυσσαρεοι μέσα ?? Γιατί δεν έμεινες στον παράδεισο τις ιλλυριας με το great success του χότζα? μια χαρά περνούσατε σύμφωνα με σένα ??
 
Τελευταία τροποποίηση:

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Επίσης ντενεκε τα ελληνικά ναυπηγεία που αν ξέρεις τι είναι και τι ακριβώς έκανε ο Νιάρχος φτιάχνουν μέχρι και υποβρυχια.
Ξέρετε τι είναι υποβρύχιο στο Ελμπασαν η μόνο αλέτρι .
το επίπεδο του τυπου είναι ποιο κάτω από το πάτωμα όποτε το να του εξηγας τα αυτονόητα είναι άδικος κόπος τύπε ??
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom