Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
15 χρονια με βουλγαρα καλη για σπιτι νοικοκυρα αλλα οχι για περισσοτερα 8 χρονια μολις χωρισα με αλβανιδα(βορειαηπειρωτησα) στην αρχη μου ειχε παρουσιαστει θεσσαλονικια ψεμα στο ψεμα αλλα επεσε σε γατονι την δουλεια τις αυτη την δουλεια μου εγω ελιωσε ο πουτσος μου γαμιση μεχρι που πηρα χαμπαρι οτι ειναι μονο για πουτσα την εκανα ,ολις την χωρτασα με ελαφρια βη,ατακια δεν ειχε τπτ αλλο να προσφερει μονο τοξινη δεν ειναι γυναικες για τπτ αλλο αισθηματα μηδεν με εβαλε στο σπιτι μολις εφυγε ο αντρας τις και με 2 παιδια γαμιοταν σαν σκυλι δεν υπολογιζε τπτ και οι 2 κομπλεξικες με την εθνικοτητας τους νιωθουν με μας διαφορετικες και η κουλτουρα τους
Υπερβολικός είσαι τυπε.. Οι αλβανιδες είναι πολύ πιο καλές και σε τρόπους και για παρέα και για γαμησι από τις ελλεινιδες.. Είναι όμορφες γαμιουντε καλά, κάνουν δουλειές στο σπίτι τι άλλο θες.. Και μπορείς να πεις και 2 κουβέντες εγώ. Πχ με τις αλβανιδες μπορώ να μιλάω με τις ωρες, με τις ελλεινιδες βαριέμαι, απλά δεν έχω τι να πω, δεν έχω τίποτα κοινό με τις ελλεινιδες, με τις αλβανιδες τσιλαρεις ανετα?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Υπερβολικός είσαι τυπε.. Οι αλβανιδες είναι πολύ πιο καλές και σε τρόπους και για παρέα και για γαμησι από τις ελλεινιδες.. Είναι όμορφες γαμιουντε καλά, κάνουν δουλειές στο σπίτι τι άλλο θες.. Και μπορείς να πεις και 2 κουβέντες εγώ. Πχ με τις αλβανιδες μπορώ να μιλάω με τις ωρες, με τις ελλεινιδες βαριέμαι, απλά δεν έχω τι να πω, δεν έχω τίποτα κοινό με τις ελλεινιδες, με τις αλβανιδες τσιλαρεις ανετα?
Τι κοινό θες ναχεις με τις Ελληνίδες βρε μπαγλαμά .
Βρες μια πατριωτικά σου και μη μας ζαλίζεις τα @@@@.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.077
Πόντοι
2.256
Εδω και 1 χρονο πηδαω μια χωρισμενη 40αρα (παντρεμενη με Ελληνα),που απο τα 14 της μεγαλωσε και σπουδασε εδω.Σοβαρη,με διακριτικο ντυσιμο,βρισκομαστε απευθειας στο ξενοδοχειο,ουτε καφε δεν εχουμε πιει εξω.Στον αγωνιστικο χωρο τα δινει ολα,δεν αντεχει μονο σε σφυροκοπημα στο κωλο και το σημαντικοτερο δεν ενοχλει ποτε με τηλεφωνα/μηνυματα οπως κανουν αλλες αψυχολογητες
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εδω και 1 χρονο πηδαω μια χωρισμενη 40αρα (παντρεμενη με Ελληνα),που απο τα 14 της μεγαλωσε και σπουδασε εδω.Σοβαρη,με διακριτικο ντυσιμο,βρισκομαστε απευθειας στο ξενοδοχειο,ουτε καφε δεν εχουμε πιει εξω.Στον αγωνιστικο χωρο τα δινει ολα,δεν αντεχει μονο σε σφυροκοπημα στο κωλο και το σημαντικοτερο δεν ενοχλει ποτε με τηλεφωνα/μηνυματα οπως κανουν αλλες αψυχολογητες
Περίεργο τυπε να το κάνει αφτο αλβανιδα χωρίς δωράκι.. Σιγουρα δε δίνεις λεφτά? Ξέρει αφτη ότι το μουνι της έχει αξία.. Πως και δε βρίσκει κανένα σπόνσορα? ?
 

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
Απλά είναι παντρεμενη
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.525
Like
11.579
Πόντοι
3.506
Περίεργο τυπε να το κάνει αφτο αλβανιδα χωρίς δωράκι.. Σιγουρα δε δίνεις λεφτά? Ξέρει αφτη ότι το μουνι της έχει αξία.. Πως και δε βρίσκει κανένα σπόνσορα? ?
Δεν είναι όλες έτσι, δεν υπάρχει απόλυτος κανόνας. Και εγώ είχα κάποτε εξωσυζυγική σχέση με πρώην συνάδελφο η οποία ήταν πολύ διακριτική. Ραντεβού για ποτάκι και μετά στο χοτέλι για αγώνα. Και δεν με ζάλιζε ούτε με τηλέφωνα, ούτε με sms, ούτε με emails. Πάντα με άφηνε να κάνω εγώ κίνηση για να πάρει μπρος.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
Ναι αυτο εινα ?η οτι ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι Αλβανος γιατι σε εχουν για αρχικλεφτρονια :tooth: . Ολοι οι αβανοι στην Αγγλια που ξερω οτι εχουν ανοιξει ειναι με ελληνικα ονοματα και ελληνικα εστιατορια . Κανενας δεν εχει ταρχιδια να ανοιξει αλβανικο μαγαζι και μετα μας λετε ρατσιστες :2funny:. Τι ρατσιστες αμα ντρεπεσαι για τη φαρα σου ??

Μάλλον το πιο μακρινό ταξίδι που εχεις παει ηταν μεχρι την Θεσσαλονικη.....
Αν δεις τι επιχειρήσεις έχουν οι Αλβανοι στο κέντρο του λονδινου και με τι αυτοκίνητα κυκλοφορούν θα σου πέσει το σαγόνι (Range Rover, Bentley, Lamborghini, Ferarri) και ολα με αλβανικές σημαίες μέσα!
Μην νομίζεις οτι επειδή στην Ελλάδα έρχονται κυρίως φτωχομπινεδες, παντου ειναι ετσι. Αν βγεις απο το χωριό σου καμιά μέρα και γυρίσεις το εξωτερικό θα αλλάξεις γνώμη.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Μάλλον το πιο μακρινό ταξίδι που εχεις παει ηταν μεχρι την Θεσσαλονικη.....
Αν δεις τι επιχειρήσεις έχουν οι Αλβανοι στο κέντρο του λονδινου και με τι αυτοκίνητα κυκλοφορούν θα σου πέσει το σαγόνι (Range Rover, Bentley, Lamborghini, Ferarri) και ολα με αλβανικές σημαίες μέσα!
Μην νομίζεις οτι επειδή στην Ελλάδα έρχονται κυρίως φτωχομπινεδες, παντου ειναι ετσι. Αν βγεις απο το χωριό σου καμιά μέρα και γυρίσεις το εξωτερικό θα αλλάξεις γνώμη.
:tooth: :tooth:Μαλλον αλλο ενα κομπλεξικο σκιπταρι που νομιζει οτι ειναι το πρωτο στον κοσμο . Τωρα απο το πληκτολογιο ολοι ειναιπολυταξιδεμενοι σαν του λογου σου, το οτι εχω γυρισει ολη την Αγγγλια σαν φοιτητης δεν σου πεφτει λογος . Το οτι ειναι πρωτοι τα σκιπταρια στις φυλακες της Αγγλιας και πρωτοι στις ντρογκες τα στατιστικα τα λενε δεν το λεω εγωκαι οπως εχω πει και σε αλλο σκιπταρι δουλεια δεν ειναι οι κλεψιες και οι ντρογκες .Ναι κανεις πορσε και λαμποργκινι , αλλα λιγοι γλιτωνουν την φυλακα , ειδικα στην Αγγλια :tooth:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
:tooth: :tooth:Μαλλον αλλο ενα κομπλεξικο σκιπταρι που νομιζει οτι ειναι το πρωτο στον κοσμο . Τωρα απο το πληκτολογιο ολοι ειναιπολυταξιδεμενοι σαν του λογου σου, το οτι εχω γυρισει ολη την Αγγγλια σαν φοιτητης δεν σου πεφτει λογος . Το οτι ειναι πρωτοι τα σκιπταρια στις φυλακες της Αγγλιας και πρωτοι στις ντρογκες τα στατιστικα τα λενε δεν το λεω εγωκαι οπως εχω πει και σε αλλο σκιπταρι δουλεια δεν ειναι οι κλεψιες και οι ντρογκες .Ναι κανεις πορσε και λαμποργκινι , αλλα λιγοι γλιτωνουν την φυλακα , ειδικα στην Αγγλια :tooth:

Χαίρομαι που έχεις κάνει και στατιστική ανάλυση ρε παίχτη μου, αλλά να σου πω, στο σχολείο δεν σου έμαθαν να βάζεις τόνους? Η μήπως και αυτό το έκανες στην Αγγλία? ?
Σου πήδηξε Αλβανός την γκόμενα δεν εξηγείτε αλλιώς τέτοιο κόμπλεξ. :2funny:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Χαίρομαι που έχεις κάνει και στατιστική ανάλυση ρε παίχτη μου, αλλά να σου πω, στο σχολείο δεν σου έμαθαν να βάζεις τόνους? Η μήπως και αυτό το έκανες στην Αγγλία? ?
Σου πήδηξε Αλβανός την γκόμενα δεν εξηγείτε αλλιώς τέτοιο κόμπλεξ. :2funny:
το κομπλεξ σου το εβγαλες σκιπταρι με τα παραπανω που εγραψες , που δεν ειχες τπτ να πεις σε αυτα που εγραψα οποτε ρουφα την πιπιλα σου και τραβα εξω απο τις φυλακες της Σαλονικας να δωσεις τσιγαρα στο παλικαρι σου τον μαχαιροβγαλτη , πολυταξιδεμενο μου σκιπταρ :tooth:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
το κομπλεξ σου το εβγαλες σκιπταρι με τα παραπανω που εγραψες , που δεν ειχες τπτ να πεις σε αυτα που εγραψα οποτε ρουφα την πιπιλα σου και τραβα εξω απο τις φυλακες της Σαλονικας να δωσεις τσιγαρα στο παλικαρι σου τον μαχαιροβγαλτη , πολυταξιδεμενο μου σκιπταρ :tooth:

Πιο παλκικάρι μου? Τον οργανωμένο ακροδεξιό (μ)παοκ-τζη που του έβαλε ο τσετσένος τους πιο ακριβοπληρωμένους δικηγόρους της Θεσσαλονίκης λες?

Και σε ξανά ρωτάω, σου ξεπάτωσε κανένας Αλβανός την γκόμενα και φαγώθηκες να μας πείσεις για κάτι ? ? ?
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Πιο παλκικάρι μου? Τον οργανωμένο ακροδεξιό (μ)παοκ-τζη που του έβαλε ο τσετσένος τους πιο ακριβοπληρωμένους δικηγόρους της Θεσσαλονίκης λες?

Και σε ξανά ρωτάω, σου ξεπάτωσε κανένας Αλβανός την γκόμενα και φαγώθηκες να μας πείσεις για κάτι ? ? ?
Εσενα με τις μαλακιες που γραφεις πρεπει να σε αναλαβει ο @antisthenis , οποτε σε ρωταω πολυταξιδεμενο σκιπταρι , γιατι εισαι σε φορουμ που μιλαμε για τα ξεπατωματα σε Αλβανιδες , πουτανες και μη , και γραφεις για Ελληνιδες :tooth: ? Οποτε ποιος ξεπατωσε ποιανου γκομενα και ποιος ειναι κομπλεξικος ειναι αυτονοητο :2funny::2funny:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
Εσενα με τις μαλακιες που γραφεις πρεπει να σε αναλαβει ο @antisthenis , οποτε σε ρωταω πολυταξιδεμενο σκιπταρι , γιατι εισαι σε φορουμ που μιλαμε για τα ξεπατωματα σε Αλβανιδες , πουτανες και μη , και γραφεις για Ελληνιδες :tooth: ? Οποτε ποιος ξεπατωσε ποιανου γκομενα και ποιος ειναι κομπλεξικος ειναι αυτονοητο :2funny::2funny:

Έμεινες ευχαριστημένος με τα ιδιαίτερα που σου έκανε και είπες να μου τον προτείνεις ? :2funny: :2funny:

Ποιος μίλησε για Ελλεεινιδα ρε μαν μου?....Για μουνάρα Αλβανιδα σου λεω και εγω!
Σου την ξεπάτωσε το σκιπταρι και τώρα κλαίγεσαι στο φόρουμ για τους Αλβανούς......?
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Έμεινες ευχαριστημένος με τα ιδιαίτερα που σου έκανε και είπες να μου τον προτείνεις ? :2funny: :2funny:

Ποιος μίλησε για Ελλεεινιδα ρε μαν μου?....Για μουνάρα Αλβανιδα σου λεω και εγω!
Σου την ξεπάτωσε το σκιπταρι και τώρα κλαίγεσαι στο φόρουμ για τους Αλβανούς......?
τυπε λες της τυπικες μαλακιες ολων των σκιπτεριων που ξερογλυφονται με τις ελληνιδες που τους φτυνουν στη μουρη . Αμα εσυ εχεις φυγει μακρια 1 χιλιομετρο απο το Περαμα οπου πουλας φουντα το βραδυ , γιατι προφανως το πρωι δεν δουλευεις , εγω ειμαι ο Χοτζας :2funny: :2funny:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
τυπε λες της τυπικες μαλακιες ολων των σκιπτεριων που ξερογλυφονται με τις ελληνιδες που τους φτυνουν στη μουρη . Αμα εσυ εχεις φυγει μακρια 1 χιλιομετρο απο το Περαμα οπου πουλας φουντα το βραδυ , γιατι προφανως το πρωι δεν δουλευεις , εγω ειμαι ο Χοτζας :2funny: :2funny:

Μαλιστααα κυριε χοτζα μου!
Έχεις γυρίσει όλη την Αγγλία οταν ήσουν φοιτητής.......and the best thing you could come up with was this??
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Μαλιστααα κυριε χοτζα μου!
Έχεις γυρίσει όλη την Αγγλία οταν ήσουν φοιτητής.......and the best thing you could come up with was this??
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πολυταξιδεμενο ντραγκι σκιπταρι ,χαου ντου γιου ντου , ντου ? :2funny:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.077
Πόντοι
2.256
Περίεργο τυπε να το κάνει αφτο αλβανιδα χωρίς δωράκι.. Σιγουρα δε δίνεις λεφτά? Ξέρει αφτη ότι το μουνι της έχει αξία.. Πως και δε βρίσκει κανένα σπόνσορα? ?
Τα μονα λ7 που εχω χαλασει ειναι τα ξενοδοχεια, η τυπισσα ειναι χωρισμενη και εχει καλη δουλεια καθως εχει τελειωσει πανεπιστημιο στην Ελλαδα.Ωραιο τυπακι και ενα μουνακι που ζεματαει γλωσσες
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
848
Like
2.805
Πόντοι
446
Ναι αυτο εινα ?η οτι ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι Αλβανος γιατι σε εχουν για αρχικλεφτρονια :tooth: . Ολοι οι αβανοι στην Αγγλια που ξερω οτι εχουν ανοιξει ειναι με ελληνικα ονοματα και ελληνικα εστιατορια . Κανενας δεν εχει ταρχιδια να ανοιξει αλβανικο μαγαζι και μετα μας λετε ρατσιστες :2funny:. Τι ρατσιστες αμα ντρεπεσαι για τη φαρα σου ??
Πεστα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Όλο μαλακίες ε λέτε οι αλβανοι κουτσά στραβά μα με ντρογκες θέλετε πιο πολλά λεφτά έχουν κάνει Αγγλία και Γερμανία από τους Έλληνες.. Οι Έλληνες εκτός από ταβέρνες τι άλλο έχουν κάνει? Ας είχαν τα guts να κάνανε και αυτοί αυτά που κάνουν οι αλβανοι τα έχουν? Όχι.. Τώρα τι σκούζουν.. Μια χαρά γαμανε τις ελλεινιδες οι 18αρηδες Αλβανοί.. Στα 28 μόνο Αλβανοί γαμανε τι να λεμε τώρα.. Ήμουν στο metro mall πριν και είχαν πιάσει κάτι αλβανοι 16αρηδες στο άσχετο κατι ελλεινιολες 15αρεεκαι τις κάνανε ψιστιρη.. Βλέπεις τα ελλινακια φοβισμένα φοβουντε να πανε να μιλήσουν στις γκόμενες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom