Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Εντωμεταξύ ο Αλβανός χαμπάρι γιατί το βραδι έβγαινα με την κόρη, το πρωί μου έκανε τσιμπουκια η μάνα σαν καθαρίστρια, εκεί που κοιμόμουν την έβρισκα με την πουτσα στο στόμα, το έχουν αυτό οι λαβλωμενες γυναίκες ανεξάρτητα φυλής.
Και σωστού τσιμπουκια, είχε φέρει και 100 προφυλακτικά να μη μείνει έγκυος, μετά ηθρλρ να μείνει έγκυος, εγώ είμαι τρελός όμως από γενετής, τι έχω τερματίσει δε λέγεται με ποστ.
Πάμε παραμεσα, όλα μέσα κλασσικά η κόρη ξυριζε τη μουναρα της, πάνω στις καβλες με κωλαρα που πήρα επανειλημμένα, μιλάμε ένα άλογο απίθανο τότε, άπειρη βέβαια αλλά βυζωνε σαν βεντούζα με τη μουναρα της στα 4, χαστούκια φουλ κόκκινα τα κωλομερια και κωλο για ορντεβρ, ολοκλαθαρο μωρο. Και κωλαράκι για Όσκαρ.
Το πήρε χαμπάρι ο Αλβανός πρέπει να έπαθε εγκεφαλικό τριπλό μπαι μπας και δε συμμαζεύεται. Είμαι όμως παλιάς κοπής και ξέρω να ελισσομαι όταν πρέπει. Το πρωί τη μάνα το βραδι την κόρη του ομολογώ έμπνευση έχω πάρει από τον Κούρκουλο σε διάφορες περιπτώσεις. Αμήν Παναγία μου, υγεία σε όλους!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Και τώρα που μιλάμε έχω δύο αλβανιδες φίλες που μένουν μαζί και γαμιουνται αβέρτα, όποιος θέλει να τις γνωρίζει το μήνυμα είναι free. Αντε bye.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Σύνολο με πόσες από την πολύ αγαπημένη μου χώρα μάγκες θα σας γελάσω, κάπου κοντά στη ντουζίνα πρέπει να είναι αν όχι πιο πολλές.... Όλες σχεδόν τον πήραν από κωλο, έχω τρόπο και το χώνω και ανοίγει η κωλαρα τους τηλεσκόπιο...
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Σύνολο με πόσες από την πολύ αγαπημένη μου χώρα μάγκες θα σας γελάσω, κάπου κοντά στη ντουζίνα πρέπει να είναι αν όχι πιο πολλές.... Όλες σχεδόν τον πήραν από κωλο, έχω τρόπο και το χώνω και ανοίγει η κωλαρα τους τηλεσκόπιο...
Τυπε οι ελλεινιδες όμως τι κάνουνε τζαμπα??
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

jumper

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
Μάλλον είναι υπερβολικός ο φίλος.Δεν αναμειχθήκαμε όμως με κάποιους;Ίδια θρησκεία έχουμε,σε αντίθεση με τους Τούρκους.Για παράδειγμα κάποιοι Πόντιοι και Μικρασιάτες/Καππαδόκες είχαν αναμειχθεί με Αρμένιους.Ίσως για αυτό κάποιοι είναι πιο μελαχρινοί από τον μέσο όρο.Το ξέρω από εξιστορήσεις της γιαγιάς μου
Στείλε ένα μήνυμα βρε φίλε να περάσουμε μια βόλτα να ρίξουμε κανένα πακέτο και εμείς :)
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Και τώρα που μιλάμε έχω δύο αλβανιδες φίλες που μένουν μαζί και γαμιουνται αβέρτα, όποιος θέλει να τις γνωρίζει το μήνυμα είναι free. Αντε bye.
Αν αξίζουν Φίλε στείλε μήνυμα πως θα τις συναντήσω. Ευχαριστώ.....
 

Humanepicurian

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
14
Πόντοι
0
Αλβανίδες ανεβαίνουν όπως ανέβαιναν οι Ελληνίδες πριν 10 χρόνια και οι Ευρωπαιες / Αμερικανες πριν 20 χρόνια. Ας υποθέσουμε την δεκαετία ως το κόστος καθυστέρησης φυσικής εξέλιξης και σεξουαλικοποιησης λόγω κατώτερου οικονομικού επιπέδου κ κοινωνικού οπισθοδρομισμου.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Και τώρα που μιλάμε έχω δύο αλβανιδες φίλες που μένουν μαζί και γαμιουνται αβέρτα, όποιος θέλει να τις γνωρίζει το μήνυμα είναι free. Αντε bye.
Δυνατό δώρο η προσιτό ;
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Αλβανίδες ανεβαίνουν όπως ανέβαιναν οι Ελληνίδες πριν 10 χρόνια και οι Ευρωπαιες / Αμερικανες πριν 20 χρόνια. Ας υποθέσουμε την δεκαετία ως το κόστος καθυστέρησης φυσικής εξέλιξης και σεξουαλικοποιησης λόγω κατώτερου οικονομικού επιπέδου κ κοινωνικού οπισθοδρομισμου.
Συμφωνώ απόλυτα. Λατρεύω Αλβανές, είναι ωραία μουνια πλέον κ κρατάνε το υποτακτικό και κάνουνε καλά γαμησια. Με όσες έχω πει δεν έχω παράπονο. Μπαίνουν στην αγαπημένη μου εθνικότητα μαζί με Πολωνία μολδαβια Αρμενία.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Και τώρα που μιλάμε έχω δύο αλβανιδες φίλες που μένουν μαζί και γαμιουνται αβέρτα, όποιος θέλει να τις γνωρίζει το μήνυμα είναι free. Αντε bye.
Μπορεις να μου συστησεις τις αλβανιδαρες φιλες σου? Δε γνωριζομαστε μεταξυ μας , αλλα θα το εκτιμουσα αν με βοηθησεις να τις γνωρισω! :wink: :thumbsup: Ξερω οτι ειναι δυνατες στο κρεβατι, παλια εσκιζα και εγω μια αλβανιδα!:knockinb:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αλβανίδες ανεβαίνουν όπως ανέβαιναν οι Ελληνίδες πριν 10 χρόνια και οι Ευρωπαιες / Αμερικανες πριν 20 χρόνια. Ας υποθέσουμε την δεκαετία ως το κόστος καθυστέρησης φυσικής εξέλιξης και σεξουαλικοποιησης λόγω κατώτερου οικονομικού επιπέδου κ κοινωνικού οπισθοδρομισμου.
Μία Ζωή ζώα ητνα οι ελλεινιδες, απλά μέτριες που εκμεταλλεοντε την πείνα που έχουν οι Αντρέ στην Ελλάδα.. Επίσης οι ελλεινιδες εχου. Λεφτά για να φροντίσουν τον εαυτό τους, κατι που οι αλβανιδες δεν μπορούν να το κανουν, κι ει αι αδικια, δεν μπορούν Ν πΝε κομοτιριο περσοναλ Ν πάρουν ακριβά ρούχα, ακριβο μακιγιαζ, σαν τις ελλεινιδες..αμα δεν τα έμεναν όλα αυτά οι ελλεινιδες θα ήταν πολύ πιο άσχημες..
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Μία Ζωή ζώα ητνα οι ελλεινιδες, απλά μέτριες που εκμεταλλεοντε την πείνα που έχουν οι Αντρέ στην Ελλάδα.. Επίσης οι ελλεινιδες εχου. Λεφτά για να φροντίσουν τον εαυτό τους, κατι που οι αλβανιδες δεν μπορούν να το κανουν, κι ει αι αδικια, δεν μπορούν Ν πΝε κομοτιριο περσοναλ Ν πάρουν ακριβά ρούχα, ακριβο μακιγιαζ, σαν τις ελλεινιδες..αμα δεν τα έμεναν όλα αυτά οι ελλεινιδες θα ήταν πολύ πιο άσχημες..
σκιπταρι εσυ δεν μενεις Αγγλια ? :2funny: Τρσβα πηδα καμια Αλβανιδα που λεει οτι ειναι ελληνιδα :tooth:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
σκιπταρι εσυ δεν μενεις Αγγλια ? :2funny: Τρσβα πηδα καμια Αλβανιδα που λεει οτι ειναι ελληνιδα :tooth:
Στην Αγγλία άμα έχει ελληνικό πασπορτ είναι ελληνοαλβανιδα πιο το θέμα..βλέπουν οι Άγγλοι τις αλβανιδες με ελληνικό πασπορτ σου λέει τι μουνάρες είναι αυτές οι ελλεινιδες..
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Αλβανιδα απο πολυ μικρη στην Ελλαδα. Απο φτωχη οικογενεια. Ελληνιδα πλεον. Κοντουλα, παρα πολυ εμφανισημη. Παντρεμενη με Ελληνα, εχουν και ενα μικρο παιδι. Προσφατα ειδα τον αντρα της. Ενας βλακας, χαλιας εμφανισιακα. Με δικο του σπιτι ομως και δουλεια. Η γυναικα του υπερευχαριστημενη. Ενω θα ελεγε κανεις, τι κανει μια τοσο ομορφη γυναικα με εναν τετοιο τυπο.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Στην Αγγλία άμα έχει ελληνικό πασπορτ είναι ελληνοαλβανιδα πιο το θέμα..βλέπουν οι Άγγλοι τις αλβανιδες με ελληνικό πασπορτ σου λέει τι μουνάρες είναι αυτές οι ελλεινιδες..
Ναι αυτο εινα ?η οτι ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι Αλβανος γιατι σε εχουν για αρχικλεφτρονια :tooth: . Ολοι οι αβανοι στην Αγγλια που ξερω οτι εχουν ανοιξει ειναι με ελληνικα ονοματα και ελληνικα εστιατορια . Κανενας δεν εχει ταρχιδια να ανοιξει αλβανικο μαγαζι και μετα μας λετε ρατσιστες :2funny:. Τι ρατσιστες αμα ντρεπεσαι για τη φαρα σου ??
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Αλβανιδα απο πολυ μικρη στην Ελλαδα. Απο φτωχη οικογενεια. Ελληνιδα πλεον. Κοντουλα, παρα πολυ εμφανισημη. Παντρεμενη με Ελληνα, εχουν και ενα μικρο παιδι. Προσφατα ειδα τον αντρα της. Ενας βλακας, χαλιας εμφανισιακα. Με δικο του σπιτι ομως και δουλεια. Η γυναικα του υπερευχαριστημενη. Ενω θα ελεγε κανεις, τι κανει μια τοσο ομορφη γυναικα με εναν τετοιο τυπο.
αλβανιδα αν ειναι παντρεμενη με ελληνα που δεν ειναι χαλβάς αλλα πληρώνει και απαιτεί τοτε θα κρατησει κορμάρα και μετα απο γέννες
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Πολύ κορμιά και καύλες οι αλβανίδες που έχουν γεννηθεί στην Ελλάδα...εκεί που λες πως είναι έτσι ...έχουν κάτι έκφυλο που σε τρελαίνει....μην πω όταν καυλώνουν που λένε διάφορα στην γλώσσα τους ....αυτό θα αρέσει σε πολλούς
 

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
15 χρονια με βουλγαρα καλη για σπιτι νοικοκυρα αλλα οχι για περισσοτερα 8 χρονια μολις χωρισα με αλβανιδα(βορειαηπειρωτησα) στην αρχη μου ειχε παρουσιαστει θεσσαλονικια ψεμα στο ψεμα αλλα επεσε σε γατονι την δουλεια τις αυτη την δουλεια μου εγω ελιωσε ο πουτσος μου γαμιση μεχρι που πηρα χαμπαρι οτι ειναι μονο για πουτσα την εκανα ,ολις την χωρτασα με ελαφρια βη,ατακια δεν ειχε τπτ αλλο να προσφερει μονο τοξινη δεν ειναι γυναικες για τπτ αλλο αισθηματα μηδεν με εβαλε στο σπιτι μολις εφυγε ο αντρας τις και με 2 παιδια γαμιοταν σαν σκυλι δεν υπολογιζε τπτ και οι 2 κομπλεξικες με την εθνικοτητας τους νιωθουν με μας διαφορετικες και η κουλτουρα τους
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
22
Like
15
Πόντοι
0
Αλβανικό μουνι-τρελό γαμησι!
Ξεκαθαρα ότι πιο έκφυλο υπάρχει στην Ελλάδα αυτήν την στιγμή,στον εγχώριο πληθυσμό.
Αν γουστάρουν τον τύπο που έχουν και δεν το κάνουν σαν αγγαρεία,τότε παίζει να ξεχάσεις και το όνομα σου.
Ειδικοτερα οι ηλικίες από 35-50 είναι τέρμα υποτακτικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom