Νέα

Ακούστε πράγματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tupakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε εισαι και ατυχος
αν ηταν ο αντονοτομαζι ακομα στα σαιτ θα του λεγαμε να ερθει μαζι σας να καθαρισει
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
ειμαι τυχερος αν μου εβγαζαν τιποτα θα εδινα και το μποξερακι μου που λεει ο λογος..διοτι η ζωη ειναι πιο ακριβη απο τα 22,50 ευρω που ειχα πανω μ:)ητανε βλαμενα(οι φιλοι του)χαλια σωματοτυπο αλλα σαν χασικληδες/μαστουριδες τετιου ειδους.. αυτος ητανε βλακακος αλλα πιο πολυ φοβηθηκα γιατι δεν ειχα κανεναν μαζι ..οχι για να δειρουμε ετσι για ψυχολογια..αμα μοου την πεφτουνε  ψιλοφοβαμε..αν τους κοιτουσα εγω και με κοιτουσαν θα εκανα την μαλακια να τους την πω να τσακωθουμαι ..απο δω και στο εξης θα τριγυρνω με σιδερομπουνο..δεν το θελω για να σκοτοσω φυσικα!!!αλλα για να το εχω σαν περισοτερη δυναμη αν τυχει και ξαναπαω μονος μου!!!τωρα αυτον θα τον ψαχνω απο την αλλη βδομαδα γιατι με εχει κανει χαλια..στην ψυχολογια..θα κατεβω με φιλους να τους βιδωσουμε!!!και αντι να μας κλεψουνε θα τους κλεψουμε εμεις..;)
τυπε παρτε και τον τζακ νορις μαζι σας.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε γουσταρουμε ομως και τα κλασικα ετσι?τα γονικα μας αγριμμια που ελεγε και ο ξυλουρης.θεος μας ο αξεχαστος ανεστης βλαχος στο "ποθοι στα σταχυα" και σε αλλα αριστουργηματα τυπε μας εκανε περηφανους ως ελληνες. :rockon: :rockon:
τυπε εκεινες τις εποχες υπηρχαν πραγματικοι μαγκες
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
τυπε εκεινες τις εποχες υπηρχαν πραγματικοι μαγκες
τυπε και αλλη ταινια."ποθοι στον καταραμενο βαλτο".δεν ερμηνεια δες μαγκες.δες μαχη μεσα στον βαλτο παρεα με τα βατραχια και τα μπακακοψαρα.απο αυτους προερχομαστε. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
χεχ καλως..παντως εγω το ειπα για ενημερωση..α ξεχασα να σας πω πως ητανε αυτος..ητανε σχετικα ψηλος 1.80-1.82 δεν ειναι πολυ μεγαλος 20-22 χρονων και αμα ειναι και τοσο..ειναι ευσωμος-χοντρος και κοντο μαλλι πολυ!!!δεν ειναι πακιστανος ουτε κινεζος ουτε αραπης ειναι ασπρος και μιλαει απιαστα ελληνικα τωρα χωρα δεν ξερω..
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
τυπε και αλλη ταινια."ποθοι στον καταραμενο βαλτο".δεν ερμηνεια δες μαγκες.δες μαχη μεσα στον βαλτο παρεα με τα βατραχια και τα μπακακοψαρα.απο αυτους προερχομαστε. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αυτοι πεζανε παλη..mma σε λιμνη..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
το πιο γρηγορο μαχαιρι της αθηνας ειναι ρε τυπε
2 εχουν μεινει στην ιστορια
ο αρης το πιο γρηγορο μαχαιρι της τρουμπας
και ο αντονοτομαζι ο βλοσυρος :rockon:
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
το πιο γρηγορο μαχαιρι της αθηνας ειναι ρε τυπε
2 εχουν μεινει στην ιστορια
ο αρης το πιο γρηγορο μαχαιρι της τρουμπας
και ο αντονοτομαζι ο βλοσυρος :rockon:
αν παω τρουμπα μονος θα με σφαξουνε εκει?εχω ακουσει οτι εχει ναρκωτικα μονο και εμπορους και μερικες πουτανες..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
αν παω τρουμπα μονος θα με σφαξουνε εκει?εχω ακουσει οτι εχει ναρκωτικα μονο και εμπορους και μερικες πουτανες..
τυπε αυτα ηταν στις παλιες καλες εποχες
τωρα κατι κωλομπαρα εχει μονο νομιζω
πας σε τετοια ή γουσταρεις μονο μεταξι?
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
τυπε αυτα ηταν στις παλιες καλες εποχες
τωρα κατι κωλομπαρα εχει μονο νομιζω
πας σε τετοια ή γουσταρεις μονο μεταξι?
δεν εχω ιδεα τι ειναι εκει.και τι παιζει μονο αυτο εχω ακουσει..δεν ξερω που ειναι..τι εχει εκει μονο κωλομπαρα??
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
δεν εχω ιδεα τι ειναι εκει.και τι παιζει μονο αυτο εχω ακουσει..δεν ξερω που ειναι..τι εχει εκει μονο κωλομπαρα??
ναι τυπε
κανε καμια καταδρομικη να παρεις ματι δικε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom