Νέα

Ακούστε πράγματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tupakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
σημερα μου την επεσε ενας για λεφτα και μαζευτηκανε αλλοι 3 οι φιλοι του..ΛΟΙΠΟΝ περνουσα απο λεωφορο απο το γ18 .πειραιως..μπενω στο στενο που εχει ζακια..τελειωνω αυτο το στενο και στο στενο αυτο ακριβως που περνανε αμαξια...μου την επεσε ενας μπασταρδος για λεφτα..μου λεει απο μακρια απο που εισαι ??και αν εχω 50 λεπτα ερχεται κοντα μου και μου λεει ελα φερε 50 λεπτα..αφου εχεις ..και του λεω καλα παρε ενα ευρω..και μου λεει μετα βγαλτα ολα δωσε κινητο γιατι θα φωναξω τους φιλους μου και αυτος στο χερι κρατουσε σιδερικο..η κλειδια ακουστηκαν η σηδερομπουνο ειχε..ετρεξα και δεν εκανε τιποτα...και μετα ακριβως η αστυνομια ητανε στο επομενο στενο των μπουρδελων μεταξυ 1ου και 2ου ενα περιπολικο...το ειπα και ειπανε πως θα στειλουνε μηχανες και μετα τελικα δεν μπορουσαν να πανε οι μηχανες..και πηγανε αυτοι και ψαξανε αλλα δεν βρικανε τιποτα..αυτος ο μπασταρδος ειναι 20-22 χρονων χοντρουλης και σχετικα ψηλος 1.80-1.82 ...και μετα απο ολο αυτο το σκινηκο ηρθε και μια καλη...με αγκαλιασε στα καλα καθουμενα μια ρουμανα απο το καφενειο..και κατσαμε και της πηρα καφε και πηγαμε σε ενα στενο και φιλιθηκαμε αλλα ητανε πιωμενη..οχι γλωσοφιλα αλλα πεταχτα!!! αυτη αραζει στο καφενειο..κανει και πιατσα εκει που ειναι το μαρακι με τον πουστη τον τσατσο ...γνωστη ως μαρια κατσαριδακι ..Maria de kavla την φωναζουν ..και σε αυτο δουλευει η ρουμανα..και μοιαζει σαν αλβανιδα:) αυτα λοιπον μαγκες μου:) με το πρωτο ξενερωσα γαματα...εχει και 2ο μερος;)στα στενα υπαρχουν νταβατζηδες με κατι σαν σιμπι ..η τηλεφωνο ητανε δεν ξερω..και επειδη αυτη η ρουμανα ητανε χερι χερι μαζι μου με ειδαν αυτοι οι 2 και μου ειπαν παρτηνα αμα θες για το καλο σου.γιατι εκανε τρελες λιγο..πηγαινε και μαλωνε με αλλες πουτανες....μετα μου λεγε ενα να σου πω στο στενο..και του λεω ρε βλακα ελα εσυ στην γωνια ..και ηρθε μετα απο λιγα λεπτα επειδη ητανε η αστυνομια..του λεω πες μου τι ηθελες να μου πεις..και λεει παρτηνα γιατι βαραει τις αλλες και του λεω τι εισαι εσυ εδω ρε??και κοιτουσε την αστυνομια και ελεγε οτι πω εγω γινεται στα μπουρδελα ..και του λεω τι εισαι εσυ εδω και λεει ετσι για βολτα αν ειναι παμε στο στενο μου λεει του λεω παμε στο περιπολικο και ετρεξε..γιατι τους φωναζα.. ειναι δυο ογκοδες αλλα ο ενας ειναι καραφλος και κοντος..ειναι κατω απο 1.70 ο αλλος ειναι σχετικα μετριος...αυτα ..


.....και πάλι που το κακό να του έριχνες την πρώτη?????!!!!
Πάντως το λαθάκι σου ήταν που σορόπιαζες με την πατσαβούρα.Σε νομίσανε γκομενάκο της, τύπε!
Πιτσιρικάς ή όχι ρίξε την πρώτη εσύ για την τιμή των όπλων και μετά όσες φάς και όσες ρίξεις!!Πάντως είναι λιγάκι ανησυχητικό η δικτύωση τους με ασύρματο.Λογικά δεν νομίζω να παίζει σχέδιο φέρμας,περισσότερο το βλέπω για τα ντού που κάνει η αστυνομία τις τελευταίες μέρες για χαρτιά.Προσοχή πάντως και μην μιλάς με αγνώστους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!Καλές τσάρκες και προσοχή στο μέλλον!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Aν φυσικά δεν λέει μαλακίες ο "τυπάκος" (που πιστεύω ότι τις λέει γιατί είναι ακόμα 19χρ.)

η μαφία των μπουρδέλων του έκανε επίθεση για να τον ληστέψει
και μετά για να τον καλοπιάσει του έστειλε τη ρουμάνα


αν είναι έτσι, γιατί έγινε η επίθεση, τόσο μαλάκες είναι οι μπουρδελο-μαφιόζοι ?

 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Μεγάλε μη σε πάρουν χαμπάρι οι εκδότες. Θα σφαχτούν σε ποιόν θα δώσεις τα δικαιώματα. Σου πέρασε από το μυαλό να γίνεις συγγραφέας?
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Κι εσυ τι δουλεια ειχες σε τετοια μερη ?

Φιρι φιρι το πατε μερικοι για μαλακιες πραγματα κιολας....
ηθελα να γαμησω μαγκες..και στο τελος μονο γαμημενος δεν βγηκα...ακομα δεν ειμαι καλα καλα 19..
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Και εγω τωρα εγινα 19 αλλα να ξερεισ θελει προσοχη και να προσπαθεισ παντα να εχεισ τουλαχιστον εναν φιλο σου μαζι ,η οταν εισαι μονοσ σου να κοιτασ μακρια να βλεπεισ τισ καταστασεισ και να τισ αποφευγεισ..
εγω ακομα δεν ειμαι 19 :huh: σωστος...
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
.....και πάλι που το κακό να του έριχνες την πρώτη?????!!!!
Πάντως το λαθάκι σου ήταν που σορόπιαζες με την πατσαβούρα.Σε νομίσανε γκομενάκο της, τύπε!
Πιτσιρικάς ή όχι ρίξε την πρώτη εσύ για την τιμή των όπλων και μετά όσες φάς και όσες ρίξεις!!Πάντως είναι λιγάκι ανησυχητικό η δικτύωση τους με ασύρματο.Λογικά δεν νομίζω να παίζει σχέδιο φέρμας,περισσότερο το βλέπω για τα ντού που κάνει η αστυνομία τις τελευταίες μέρες για χαρτιά.Προσοχή πάντως και μην μιλάς με αγνώστους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!Καλές τσάρκες και προσοχή στο μέλλον!
ητανε πιο γομαρι απο εμενα και εχω θεμα με τους χοντρους..γιατι οσο ναναι ..παιζουν ρολο τα κιλα;)μου ριχνε πολυ σε κιλα!!!δεν με νομισανε γκομενο της διοτι πρωτα μου την επεσαν μετα πηγα στο περιπολικο..και μετα απο ενα στενο μου ριτηκε η γκομενα..,.. και κατι αλλο..αυτοι οι νταβατζηδες δεν ερχοντουσαν πολυ εξω στο στενο επειδη ειχε αστυνομια..και ακουσα να λεει στον αλλον φιλο του περιπολικο ειδοποιησε..και λεει ο αλλος οκ ενταξει.... σιμπι δεν ξερω αν κραταγανε παντως εμοιαζε πολυ σαν αυτο....παντως ειδοποιουσε συνεχεια..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ηθελα να γαμησω μαγκες..και στο τελος μονο γαμημενος δεν βγηκα...ακομα δεν ειμαι καλα καλα 19..
τυπε αυτες οι ηλικιες θελουν προσοχη
εισαι ακομα στην αρχη της σταδιοδρομιας σου
καλο θα ηταν να πηγαινεις με παρεα τουλαχιστον 3 ατομων
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Aν φυσικά δεν λέει μαλακίες ο "τυπάκος" (που πιστεύω ότι τις λέει γιατί είναι ακόμα 19χρ.)

η μαφία των μπουρδέλων του έκανε επίθεση για να τον ληστέψει
και μετά για να τον καλοπιάσει του έστειλε τη ρουμάνα


αν είναι έτσι, γιατί έγινε η επίθεση, τόσο μαλάκες είναι οι μπουρδελο-μαφιόζοι ?
δεν λεω μαλακιες σας το ορκιζομαι..τοσους μηνες εχω τον λογαριασμο αν ειναι θα το εκανα απο την αρχη..αλλα το θεμα ειναι πως λεω αληθεια δεν εχω κατι να κερδισω με αυτο...αν μου δινανε λεφτα τα μελη θα το εκανα ευχαριστως:) δεν μου εστειλε καμια ρουμανα διοτι πρωτα μου το κανανε και μετα η ρουμανα ητανε αραγμενη στο καφενειο.....;) οι μπουρδελομαφιοζοι αραζουνε στα στενα..και ειδοποιουνε για ντου της αστυνομιας..πριν γινει το νοτυ αυτοι τα ξερουν ολα..;) για αυτο παντα ειναι ολα κλειστα οταν σκαει η αστυνομια!!!οταν εννοω στα στενα δεν εννοω στα δρομακια..στα μουρδελα που εχουνε κατι σαν στενακι στο μεταξουργειο πριν αλλαξει η οδος!!!
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
τυπε αυτες οι ηλικιες θελουν προσοχη
εισαι ακομα στην αρχη της σταδιοδρομιας σου
καλο θα ηταν να πηγαινεις με παρεα τουλαχιστον 3 ατομων
παντα πηγαινα μονος μου νυχτες και κανεις δεν με πειραζε..και να που μου ελεγαν πως παιζει εγκληματικοτητα στο μεταξ..και να που βγηκαν αληθινη!!! ;)
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Απο εκει σε εκοψε και συνεχισε το σωτο......(αν δεν ειναι μουφα το θεμα)
αφου αργουσα να βγαλω το ενα ευρω..διοτι ειχα και αλλα κερματα..και εβγαλα το 1ευρω για να φυγει..και επειδη αργησα να το βγαλω θα καταλαβε πως εχω και αλλα..και επεισης απο διπλα τους στα 2-3 μετρα ειχε αλλους 3-4 φιλους του..και αυτος μου βγαλε κλειδι-η ητανε σηδερομπουνο...
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Μεγάλε μη σε πάρουν χαμπάρι οι εκδότες. Θα σφαχτούν σε ποιόν θα δώσεις τα δικαιώματα. Σου πέρασε από το μυαλό να γίνεις συγγραφέας?
μαγκα οτι θες πιστεψε...εγω εξηγηθηκα..καλο βραδυ..εγω το πας για σας για ενημερωση..τωρα αν δεν την πεφτουν σε εσας επειδη πατε με παρεα δεν ξερω..η αν σας φοβουνται..παντως εγω ημουνα και μονος και ακομα ουτε 19:)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παντα πηγαινα μονος μου νυχτες και κανεις δεν με πειραζε..και να που μου ελεγαν πως παιζει εγκληματικοτητα στο μεταξ..και να που βγηκαν αληθινη!!! ;)
τυπε αυτο το σκηνικο που σου ετυχε ηταν της πλακας
αυτα ηταν μαλακισμενα που στην επεσαν
αν ηταν σοβαροι φερματζιδες θα στα ειχαν παρει ολα και αν γλυτωνες το μαχαιρωμα θα εκανες τον σταυρο σου
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
τυπε αυτο το σκηνικο που σου ετυχε ηταν της πλακας
αυτα ηταν μαλακισμενα που στην επεσαν
αν ηταν σοβαροι φερματζιδες θα στα ειχαν παρει ολα και αν γλυτωνες το μαχαιρωμα θα εκανες τον σταυρο σου
τυπε φερματζιδες εννοεις του τυπου του αξεχαστου φερμα του παλιου ηθοποιου? :grin: :grin:
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
τυπε αυτο το σκηνικο που σου ετυχε ηταν της πλακας
αυτα ηταν μαλακισμενα που στην επεσαν
αν ηταν σοβαροι φερματζιδες θα στα ειχαν παρει ολα και αν γλυτωνες το μαχαιρωμα θα εκανες τον σταυρο σου
ειμαι τυχερος αν μου εβγαζαν τιποτα θα εδινα και το μποξερακι μου που λεει ο λογος..διοτι η ζωη ειναι πιο ακριβη απο τα 22,50 ευρω που ειχα πανω μ:)ητανε βλαμενα(οι φιλοι του)χαλια σωματοτυπο αλλα σαν χασικληδες/μαστουριδες τετιου ειδους.. αυτος ητανε βλακακος αλλα πιο πολυ φοβηθηκα γιατι δεν ειχα κανεναν μαζι ..οχι για να δειρουμε ετσι για ψυχολογια..αμα μοου την πεφτουνε  ψιλοφοβαμε..αν τους κοιτουσα εγω και με κοιτουσαν θα εκανα την μαλακια να τους την πω να τσακωθουμαι ..απο δω και στο εξης θα τριγυρνω με σιδερομπουνο..δεν το θελω για να σκοτοσω φυσικα!!!αλλα για να το εχω σαν περισοτερη δυναμη αν τυχει και ξαναπαω μονος μου!!!τωρα αυτον θα τον ψαχνω απο την αλλη βδομαδα γιατι με εχει κανει χαλια..στην ψυχολογια..θα κατεβω με φιλους να τους βιδωσουμε!!!και αντι να μας κλεψουνε θα τους κλεψουμε εμεις..;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε φερματζιδες εννοεις του τυπου του αξεχαστου φερμα του παλιου ηθοποιου? :grin: :grin:
knife.gif
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
αχαχαχα αυτοι οι παλιοι γαμουσανε και δερνανε στην κυριολεξια..με θυμασαι ρε πουστη???παρτηνα!!! :pipa3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom