Νέα

Αγοραίος έρωτας: επικίνδυνη εξάρτηση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα girlfriend
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δε μας είπε την ηλικία της και πόσους είχε πάρει πριν και πόσες είχε πηδήξει αυτός πριν, και από ότι φαίνεται βρήκε αφορμή από την "αποκάλυψη" για να του πάρει τα @@ και να τα βάλει στο πορτοφολάκι της και να τα πηγαίνει βόλτα στον χόντο.

Και λίγη καθαριότητα δε βλάπτει. Τα έχουμε πει και στο παρελθόν  :dancing:
 

Επισκέπτης
Εγω Εγωωω ειμαι εθισμενος στις ατακτες πορνες...Χαλαω ολα μου τα λεφτα εκει κανω μεχρι και οικονομιες σκληρες για χαρη τους!!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Ο γιατρός μου απεφάνθη ότι ο φίλος μου μου μετέδιδε τις κολπίτιδες γιατί ενώ ολοκλήρωνα τη θεραπεία και εξαφανιζόταν, εμφανιζόταν αμέσως μετά τις επόμενες μας επαφές. Τώρα αν ήταν άσχετο, τί να πω...
Αν ο γιατρός σου δεν χορηγούσε αγωγή ΚΑΙ σε αυτόν, είναι μαλάκας γιατρός! Δεν είναι δυνατόν να παίρνεις φάρμακα μόνο εσύ! Και αυτός να μην είναι μολυσμένος... θα κάνετε μια τρύπα στο νερό! Πάντα έτσι γίνεται! Φάρμακα ΚΑΙ οι 2!



Έχω κανονίσει πάντως να κάνω και αιματολογικές για AIDS και Ηπατίτιδα.
Cross your fingers! Αν χωρίσατε οριστικά πριν 2 μήνες οπότε και τοποθετείται χρονικά η τελευταία σας επαφή... να περιμένεις ΣΩΣΤΑ αποτελέσματα σε κανα 4μηνο-5μηνο από σήμερα.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Εγω Εγωωω ειμαι εθισμενος στις ατακτες πορνες...Χαλαω ολα μου τα λεφτα εκει κανω μεχρι και οικονομιες σκληρες για χαρη τους!!
τι καλα που θα ηταν να ηταν και οι γυναικες μας sexaddicted και οχι hondosaddicted :rockon:
 

Επισκέπτης
τι καλα που θα ηταν να ηταν και οι γυναικες μας sexaddicted και οχι hondosaddicted :rockon:

χαχα θα ηταν παραδεισενιος κοσμος αλλα....πισω στην σκληρη πραγματικοτητα...ψωνια και γκρινια και ηλι8ιο μπλα μπλα γενικως
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έχουμε πήξει στις ξενέρωτες που γουστάρουν μόνο "ουσιαστική σχέση" και το σεξ το έχουν μόνο σα δόλωμα.
 
OP
OP
G

girlfriend

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε πήξει στις ξενέρωτες που γουστάρουν μόνο "ουσιαστική σχέση" και το σεξ το έχουν μόνο σα δόλωμα.

Γενικώς το ζητούμενο είναι να φεύγεις άμεσα από μια σχέση που δεν είναι αυτό που σου δείχνει.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Έχετε δίκιο, βέβαια, είναι άδικο να μιλάμε χωρίς τη δική του άποψη (την οποιά δεν μπορούμε να έχουμε στο forum γιατί παρακολουθεί θεραπευτική αγωγή με ψυχολόγο, έχει βάλει φίλτρο στο pc του (το cyberpatrol)και ακόμη και αν εξακολουθεί να μπαίνει στο site, δεν θα ρισκάρει να το μάθω (γιατί προσπαθεί να με πείσει ότι το έχει κόψει).

Εσυ δεν ειπες οτι χωρισατε?

Πως θα "Ρισκαρει να το μαθεις"?

Ακομα εχετε επαφες σαν ζευγαρι σοβαρο δηλαδη, απλα δεν προκειται να παντρευτειτε? Τι παιζει ακριβως γιατι μπορω να πω πως δεν υπαρχει μια λογικη συνεχεια αναμεσα στο πρωτο σου post και σε αυτο ( εννοιολογικα ).

Και για να ξερεις και τι εχει στο pc του παει να πει οτι δεν εχετε κοψει επαφες, και οτι τουλαχιστον "παρακολουθεις" ακομα τις οποιες κινησεις του, τουλαχιστον στο/απο το pc. Μηπως τελικα ο λογος που πηγαινει σε ψυχολογο οπως λες εισαι εσυ και οχι το παθος του για το σεξ με πουτανες?

Εσυ εχεις παει σε ψυχολογο ποτε να ελεγξεις το ποσο σταθερη εισαι ψυχικα/ψυχολογικα, και σε ποια επιπεδα ειναι το κοινωνικο σου προφιλ, και κυριως αυτο της συναναστροφης με καποια σχεση σου η αλλα ατομα?

Επισης, ο pathfinder εθεσε μερικα ερωτηματα τα οποια δεν εχεις απαντησει. Οχι οτι πρεπει να το κανεις, αλλα καλο θα ηταν στα πλαισια του διαλογου να το εκανες.

Γενικα δεν βλεπω κατι το τοσο τραγικο οσο το δειχνεις παντως.

Ισως ηθελε να ξεφυγει απο εσενα, ισως να θεωρουσε πως δεν ειναι κατι κακο εφοσον συναισθηματικα δεν παιζει κατι με τις πουτανες, ισως ισως ισως.

Ισως τον πιεζες αφανταστα και το εκανε ως αντιποινα ( χωρις να το λεει ), ισως το εβλεπε σαν ασχολια, ειναι παρα πολλες οι περιπτωσεις.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Φανταστείτε τι τράβηξε ο άνθρωπος μαζί της και κατέληξε σε ψυχολόγους  :'(
 

Επισκέπτης
Βέβαια πάντα μένουν στους 3-4, γιατί μετά κολλάει ο μετρητής.


Πολλούς λες ρε ...

Εγώ δεν έχω συναντήσει γυναίκα που να έχει πάει με πάνω από έναν ...

Όσες δεν είναι παρθένες (που φαίνεται) λένε ότι ο προηγούμενος ήταν ο πρώτος ...

Φυσικά εγώ τις πιστεύω ...
 

Επισκέπτης
Όσο μεγαλώνουμε ωριμάζουμε ...

Στα 35 μου, βρήκα τη συνέχεια της ατάκας που έβαλα υπογραφή.

Οι Έλληνες είμαστε μονογαμικοί , μόνο γαμάμε.
Και οι Ελληνίδες είναι μοναγαμικές. Σκέφτονται μόνο το ΓΑΜΟ.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Οι Έλληνες είμαστε μονογαμικοί , μόνο γαμάμε.
Και οι Ελληνίδες είναι μοναγαμικές. Σκέφτονται μόνο το ΓΑΜΟ.

Ωραίος ο Λάκης! :2funny: :rockon: :dancing:
Εγώ πάλι για μας λέω ότι δεν είμαστε "μονογαμικοί" αλλά "μουνογαμικοί"...
 

Επισκέπτης
Εγώ πάλι για μας λέω ότι δεν είμαστε "μονογαμικοί" αλλά "μουνογαμικοί"...

Εδώ τα χαλάμε φίλε!
Εγώ έχω πει άπειρες φορές ότι θα μπορούσα να "περνάω" καθημερινά 3ωρα με γκόμενα η οποία να παραμένει παρθένα, να διατηρεί δηλαδή ακέραιο τον παρθενικό της υμένα, χωρίς να της τον σκίσω!
Αρκεί πριν με συναντήσει να έχει χέσει και να έχει πλύνει καλά τον κώλο της με δάκτυλο!

Πάντα γούσταρα τις γυναίκες ... "A-Level" !!!!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εδώ τα χαλάμε φίλε!
Εγώ έχω πει άπειρες φορές ότι θα μπορούσα να "περνάω" καθημερινά 3ωρα με γκόμενα η οποία να παραμένει παρθένα, να διατηρεί δηλαδή ακέραιο τον παρθενικό της υμένα, χωρίς να της τον σκίσω!
Αρκεί πριν με συναντήσει να έχει χέσει και να έχει πλύνει καλά τον κώλο της με δάκτυλο!

Πάντα γούσταρα της γυναίκες ... "A-Level" !!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εδώ τα χαλάμε φίλε!
Εγώ έχω πει άπειρες φορές ότι θα μπορούσα να "περνάω" καθημερινά 3ωρα με γκόμενα η οποία να παραμένει παρθένα, να διατηρεί δηλαδή ακέραιο τον παρθενικό της υμένα, χωρίς να της τον σκίσω!
Αρκεί πριν με συναντήσει να έχει χέσει και να έχει πλύνει καλά τον κώλο της με δάκτυλο!

Πάντα γούσταρα τις γυναίκες ... "A-Level" !!!!!!

Αμα θελεις να βιασεις παρθενα χωρις να σε πιασουν βιασε την απο τον κολο.Το ειχε κανει ενας παλια και βγηκε λαδι και τον αφησαν αφου η αλλη δεν μπορουσε να αποδειξει οτι ειχε βιαστει:p
 

Επισκέπτης
Αυτό δεν είναι εύκολο.  Πρέπει να μην έχει κανένα σημείο κακοποίησης , να της τον έχεις λαδώσει καλά πριν της τον βάλεις και το κυριότερο να βρείς παρθένα!

Ελα ντε απορω πως την σκαπουλαρε ο τυπας...Στην ελλαδα ειμαστε θα μου πεις λογικο να την βγαλει ευκολα .
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Εγώ έχω πει άπειρες φορές ότι θα μπορούσα να "περνάω" καθημερινά 3ωρα με γκόμενα η οποία να παραμένει παρθένα, να διατηρεί δηλαδή ακέραιο τον παρθενικό της υμένα, χωρίς να της τον σκίσω!
Αρκεί πριν με συναντήσει να έχει χέσει και να έχει πλύνει καλά τον κώλο της με δάκτυλο!

Πάντα γούσταρα τις γυναίκες ... "A-Level" !!!!!!
απλα τελειος  :rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αυτή που θα σου πει ότι είχε μόνο έναν πριν από σενα παίζει και να σου πει και ότι δεν το έκανε μαζί του και πολλές φορές, οπότε εξακολουθεί να είναι σχεδόν παρθένα. Και φυσικά ήταν μακροχρόνιος δεσμός γιατί είναι καλό κορίτσι και δε το έδωσε χωρίς βαθιά σκέψη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom