Νέα

Αγαπημένα ζαχαροπλαστεία και γλυκά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα El Duderino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.016
Like
22.768
Πόντοι
5.506
και λοιπον ? εσύ τι ζητάς ? να ανεχθούμε εδω στο σαιτ την παραβατικότητα ? αν αυτός είναι παραβατικός να μην τιμωρηθεί γιατι πουλαει τρέλα ?


Και ποία ήτο η παραβατικότης της Χρύσας πχ;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.396
Πόντοι
6.536
Εντωμεταξύ εμείς μαλακιζομαστε και την πληρωσε η κακομοίρα η Χρύσα!!! :2funny:
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
Άραξε τύπε, ούτε εσύ είσαι αστυνομία του μπου.

οχι βέβαια ..... έκαστος εφ'ό ετάχθη .....  απλά τιμωρήθηκε για τις σεξιστικές εκφράσεις της που φυσικα΄ δεν αρμόζουν σε εμάς που είμαστε αυριανοί δημόσιοι άρχοντες ..... βολευτές δημαρχοι δημοτικοι - περιφερειακοί σύμβουλοι - μέχρι και ευρωβολευτές και βάλε .... μην πάμε και σε πιο απόρρητα θεματα .... που συμβαίνουν γύρω μας και στις ημέρες μας ....
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.396
Πόντοι
6.536
τα σορoπιαστά  με ενθουσιάζουν !!  ενα ζαχαροπλαστείο στη Λούτσα - το Γαλακτομπούρεκο - με συναρπάζει !! - στην αρχη της κεντρικής οδού της Λούτσας .... δίπλα σχεδόν στο coffee island

Μετά τον Γεγο λες;
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
Μετά τον Γεγο λες;

όχι βέβαια ! ο Γεγος είανι πολυ μακριά - κοντα στο Δημαρχειο ! Αυτο που λέω είναι στην Λεωφόρο Αρτέμιδος δίπλα στην Τρ. Πειραιώς. Το έχει ένας Αλβανός που ειναι στην Ελλάδα 20 χρόνια και ηταν για 15 χρόνια βοηθος του Γαλυφιανάκη επι της Λ. Μαραθωνος στον Γέρακα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.396
Πόντοι
6.536
όχι βέβαια ! ο Γεγος είανι πολυ μακριά - κοντα στο Δημαρχειο ! Αυτο που λέω είναι στην Λεωφόρο Αρτέμιδος δίπλα στην Τρ. Πειραιώς. Το έχει ένας Αλβανός που ειναι στην Ελλάδα 20 χρόνια και ηταν για 15 χρόνια βοηθος του Γαλυφιανάκη επι της Λ. Μαραθωνος στον Γέρακα.

Α,οκ κατάλαβα που λες.Τεταρτη που θα είμαι εκεί θα δοκιμάσω και θα σου πω παίκτη την φτωχη μου γνώμη.
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
Α,οκ κατάλαβα που λες.Τεταρτη που θα είμαι εκεί θα δοκιμάσω και θα σου πω παίκτη την φτωχη μου γνώμη.

ok ! ειναι ενας φαλακρός τυπακος 50ρης και η γυναικα του μια ψηλη λεπτη γυναικα 40ρα γυμναστρια πιλατεσ - personal trainer.
Αγοράζει τα γαλακτοκομικά απο ενα καλό παραγωγό στα Καλύβια Αττικής γι αυτο ολα τα προιόντα του ειναι ποιοτικά - είναι καθαρός και με σύγχρονα μηχανήματα παραγωγής - ψύξης.
Αν σε κόψει οτι δεν εισαι εφοριακός η πολιτσμανος δεν κοβει αποδειξη και ολα τα προιοντα εχουν εξαιρετικές τιμές .... πες του οτι ερχεσαι απο τον κ. Αρη απο Ραφήνα απο την φρουρα του Κ.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.396
Πόντοι
6.536
Μπορεί να είμαι εφοριακός τυπε και να πω έρχομαι συστημένος από κ.Αρη....κτλ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αυτό λύνεται μόνο με αίμα. Πες μέρος και ώρα.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Τα κυτεί αίμα? :2funny:

Και ποία ήτο η παραβατικότης της Χρύσας πχ;

Αν και δεν πήγαινε σε μένα η ερώτηση,καμία παραβατικότητα.Και για την Χρύσα,και τους άλλους δύο.Για αυτό και θεωρώ άδικο το mute.


 
OP
OP
El Duderino

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Ωραίο και το ατομικό προφιτερολ που πλέον βγάζει ο ΣΤΑΜΟΥ, το δοκίμασα πρώτη φορά χθες και μου άρεσε, πολύ φρέσκο και το κάνει μαζί με άσπρη κρέμα που φαίνεται από κάτω, όπως το Κοσμικόν. Και των δύο τα ατομικά προφιτερολ πολύ ωραία χωρίς να σε λιγώνουν και καλές τιμές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom