Νέα

Αφροδίτη (Αλ Σάλεχ Άφρα του Ιμπραήμ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως κρίνετε τον διορισμό της...

  • SUPER! Η επανίδρυση του Κράτους άρχισε!

    Ψήφοι: 20 33,9%
  • ΞΕΦΤΥΛΑ! Δεν υπήρχαν άλλοι άξιοι... ???

    Ψήφοι: 39 66,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    59
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Και για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα...

στο σημερινό "Πρώτο Θέμα" υπάρχει πάλι 2σέλιδο άρθρο για την ακαταμάχητη Αφροδίτη... :grin:

Ολοσέλιδο άρθρο υπάρχει κ στο σημερινό VETO
.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Και για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα... στο σημερινό "Πρώτο Θέμα" υπάρχει πάλι 2σέλιδο άρθρο για την ακαταμάχητη Αφροδίτη... :grin:
παρεα με τους αφγανους φιλους της τυπε?
η τωρα προχωρησε και σε φιλιες :fuck2: με τιποτα αλλους απο ασια μερια? :2funny: :2funny:
 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
παρεα με τους αφγανους φιλους της τυπε?
η τωρα προχωρησε και σε φιλιες :fuck2: με τιποτα αλλους απο ασια μερια? :2funny: :2funny:

Το άρθρο περιγράφει τις πρώτες της μέρες στο Υπουργείο... κ τις γενικότερες αντιδράσεις που υπήρξαν μετά το δημοσίευμα της προηγούμενης Κυριακής...

Σχόλιο φωτιά: "αν οι Ινδοπακιστανοί ξέρανε και το φωτογραφικό παρελθόν της στο "Penthouse" θα μας είχαν έρθει καμιά εκατοσταριά εκατομμύρια περισσσότεροι" !!! :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Αχαχαχαχαχαχαχα, κουραδόμαγκας ο Βγενόπουλος.

Τα βρήκε με την ΥΠΑ, κατέβασε την προσφορά κατά 1 εκατομμύριο και τελικά πήρε 9 γραμμούλες.

(Νομότυπο κατά την γνώμη μου δεν είναι αλλά μάλλον συμφώνησαν και οι άλλοι διαγωνιζόμενοι οπότε όλοι μέλι - γάλα).

Ράφη πιάσε ένα ουϊσκάκι. Εγώ το θέλω single malt όμως.

Αχαχαχααχαχαχαχαχα, αφού σου τα έλεγα, σε καμία περίπτωση δεν νομιμοποιούνταν ο Βγενό.

www.capital.gr/News.asp?id=861951]Στην Olympic Air οι 9 άγονες γραμμές[/url]
Κατακυρώθηκε σήμερα στην Olympic Air το δικαίωμα αποκλειστικής εκμετάλλευσης από 01/12/09 έως 31/03/2010 9 τακτικών αεροπορικών γραμμών, στις οποίες έχουν επιβληθεί υποχρεώσεις παροχής δημόσιας υπηρεσίας (άγονες γραμμές) έναντι οικονομικού αντισταθμίσματος  5.220.527€ από 6.220.527€ της αρχικής προσφοράς, μετά από αποδοχή της εταιρείας για  μείωση του αντισταθμίσματος κατά 1.000.000€, στα πλαίσια σχετικής πρόσκλησης της ΥΠΑ, κατόπιν εντολής του Υπουργού Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων κ. Δ. Ρέππα. 

Σύμφωνα με επίσημη ανακοίνωση ο πλήρης κατάλογος των 24 αγόνων γραμμών και των εταιρειών που αναλαμβάνουν την εκτέλεση των δρομολογίων είναι ο εξής :

ATHENS AIRWAYS

10 γραμμές με συνολικό αντιστάθμισμα για το τετράμηνο 
1.561.250€
- Αθήνα – Ικαρία
- Θεσσαλονίκη-Χίος
- Αλεξανδρούπολη-Σητεία
- Άκτιο-Σητεία
- Αθήνα – Κύθηρα
- Αθήνα- Κάρπαθος
- Αθήνα-Σκιάθος
- Θεσσαλονίκη-Κέρκυρα
- Κέρκυρα-Άκτιο-Κεφαλονιά-Ζάκυνθος και
- Θεσσαλονίκη-Σάμος


SKY EXPRESS
5 γραμμές με συνολικό αντιστάθμισμα για το τετράμηνο 
632.007€
- Λήμνος-Μυτιλήνη-Χίος-Σάμος-Ρόδος
- Αθήνα-Σκύρος
- Θεσσαλονίκη-Σκύρος
- Αθήνα-Σητεία και
- Θεσσαλονίκη-Καλαμάτα

OLYMPIC AIR
9 γραμμές με συνολικό αντιστάθμισμα για το τετράμηνο   
5.220.527€

- Αθήνα-Αστυπάλαια
- Αθήνα- Λέρος
- Αθήνα-Μήλος
- Ρόδος-Κάρπαθος-Κάσος-Σητεία
- Αθήνα-Νάξος
- Αθήνα-Πάρος
- Ρόδος- Κως-Λέρος-Αστυπάλαια
- Αθήνα-Κάλυμνος και
- Ρόδος-Καστελόριζο


Και πούσαι;;;
Εσύ που είσαι καλός στα μαθηματικά κάνε και μία διαίρεση για το κόστος ανά γραμμή.

ΑΓΑΠΗ μου ΣΑΒΡΑ Αυτο θα κανω..χεχεχε

Εχουμε και λεμε

Αρχικα ο ΒΓΕΝΟ ειχε δωσει προσφορα για ολες με κοστος 5,9 εκατομυρια

Τωρα το κοστος εχει ως εξης


1.561.250€  Athens
  632.007€  Sky Express
5.220.527€  OLYMPIC
-------------------------

7.413.784€ (Συνολακι)


Ο βγενοπολος ειχε πει το εξης..

«κάποιοι» αποφάσισαν να δώσουν τις 15 γραμμές, αντί του ποσού
των 2,2 εκατομμυρίων ευρώ, (δηλαδη 1.561.250€ + 632.007€ ) ποσό που όπως είπε, ισοδυναμεί με βοήθεια σε
πάνω από 5.000 «μη κατέχοντες», σύμφωνα με τον ορισμό της κυβέρνησης.


Ενω αυτος ειχε πει 0 Euro για τις 15 γραμμες..  ωωωωωω...Παρατυπια (sic) !! :uglystupid: :uglystupid:

Το αποτελεσμα ποιο ειναι ;;;;;

Με του βγενοπουλου την προσφορα καθε γραμμη θα κοστιζε (5.900.000 / 24 =  245.833€)

Τωρα κοστιζει (7.413.784 / 24 = 308.907€) Οχι λογω κακοδιαχειρησης αλλα λογω ΠΑΡΑΤΥΠΙΑΣ του ΒΓΕΝΟ.. :uglystupid: :uglystupid:

Ετσι δεν ειναι...;;
:uglystupid:

Αλλα η ελλαδα δεν εχει λεφτα εχει ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ που σεβετε το δημοσιο χρημα
και δεν επιτρεπει ΡΕΜΟΥΛΕΣ....

και αυριο θα ερθει να παρει σκληρα μετρα για το ελειμα και φυσικα θα ζητησει απο τον κοσμακη
να εισφερει ΧΡΗΜΑ..

Θα μπορουσα να σου πω πολλα αλλα δεν εχει νοημα...


Αν σε βρισω θα παραβω τον κανονα του BIOs μου..και εγω δεν μπορω να αυτο-παραβιαστω..

αντ' αυτου θα σε κερασω αυτο που μου ζητησες..(Single Malt+++++)

savrasm.jpg


(Rafman Absinthium)
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σχόλιο φωτιά: "αν οι Ινδοπακιστανοί ξέρανε και το φωτογραφικό παρελθόν της στο "Penthouse" θα μας είχαν έρθει καμιά εκατοσταριά εκατομμύρια περισσσότεροι" !!! :2funny:

Έχω την εντύπωση ότι, τουλάχιστον οι Ινδοί, μπορεί να έχουν πολλά προβλήματα αλλά, λόγω κουλτούρας και θρησκείας, έχουν λύσει από αιώνες τα σεξουαλικά τους προβλήματα..

Σε αντίθεση με τους πολιτισμένους Δυτικούς που μόλις δουν λίγο βυζί τους τρέχουν τα σάλια.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Έχω την εντύπωση ότι, τουλάχιστον οι Ινδοί, μπορεί να έχουν πολλά προβλήματα αλλά, λόγω κουλτούρας και θρησκείας, έχουν λύσει από αιώνες τα σεξουαλικά τους προβλήματα..

Όλοι αυτοί όντως τα χουν λυμένα τα σεξουαλικά.
Αφού έρχονται εδώ, μένουν δέκα άντρες μαζί και πηδάν ο ένας τον άλλον  :2funny:
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Όλοι αυτοί όντως τα χουν λυμένα τα σεξουαλικά.
Αφού έρχονται εδώ, μένουν δέκα άντρες μαζί και πηδάν ο ένας τον άλλον  :2funny:

Εγώ μόνο για κάτι πρόβατα είχα ακούσει.. Αν εσύ το ξέρεις καλύτερα πάσο.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Έχω την εντύπωση ότι, τουλάχιστον οι Ινδοί, μπορεί να έχουν πολλά προβλήματα αλλά, λόγω κουλτούρας και θρησκείας, έχουν λύσει από αιώνες τα σεξουαλικά τους προβλήματα..
Ετσι νομιζαν και αυτοι και οι Άραβες αλλα ευτυχως που ήρθε η παγκοσμιοποιηση και έμαθαν οτι στη Δυση οι άνθρωποι πήδανε(συνηθως) πανω απο ενα μουνι στη ζωη τους και γραψαν στα αρχιδια τους την παραδοση τους η οποια τους ειχε στανταρ εξασφαλισμενο(εστω) ενα μουνι και μας κουβαληθηκαν εδω....για να γαμανε τελικα τα πρόβατα :uglystupid:
Σε αντίθεση με τους πολιτισμένους Δυτικούς που μόλις δουν λίγο βυζί τους τρέχουν τα σάλια.
Αυτό ισχύει για εκείνους τους Δυτικούς που εχουν υπερτιμησει την αξία του αιδοίου ;)
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Προκλητική η Αλ Σάλεχ δήλωσε για τον βιασμό της 27χρονης Ελληνίδας από λαθρομετανάστες στην Ομόνοια: «…Να θυμάστε βέβαια ότι η βία φέρνει βία. Οι ευθύνες για τον βιασμό αγγίζουν και όλους αυτούς τους εθνικόφρονες και αδιάλλακτους δήθεν πατριώτες.»

Ακούμε και ζούμε τα άκρως γελοία και τα απίστευτα, ωστόσο τα πράγματα έχουν φτάσει σε τέτοιο υποκριτικό βαθμό, που τα άξια τέκνα της Νέας Τάξης, εκτός από άνεση έχουν και αυτοπεποίθηση, και σε αντίθεση με τους απλούς ανθρώπους οι οποίοι ασφυκτιούν, μπορούν και λένε ότι να’ ναι ενάντια σε οποιαδήποτε ορθή, ειρηνική και πολιτισμένη βούληση.

Η κυρία Αλ Σαλέχ λοιπόν, αφού δέχθηκε δεκάδες μηνύματα αγανάκτησης και περιφρόνησης, έγραψε το παρακάτω στην προσωπική της ιστοσελίδα η οποία ιστοσελίδα μην ξεχνάμε περιείχε εικόνες από τη συγκέντρωση των κατοίκων στην Oμόνοια τραβηγμένες δε μέσα από το κτήριο του παλιού εφετείου:

“Προφανώς καταδικάζω και το βιασμό της κοπέλας αλλά και όποια άλλη εγκληματική ενέργεια από όποιον κι αν προέρχεται, ανεξαρτήτως εθνικότητας, φυλής, θρησκείας, χρώματος. Από την πλευρά μου, μίλησα με αυτούς που έπρεπε. Να θυμάστε βέβαια ότι η βία φέρνει βία. Οι ευθύνες για τον βιασμό αγγίζουν και όλους αυτούς τους εθνικόφρονες και αδιάλλακτους δήθεν πατριώτες.”

Ευθυνόμαστε λοιπόν όλοι, και κυρίως οι Εθνικιστές, διότι οι Αφγανοί βίασαν την κοπέλα. Εμείς που λέμε από καιρού ότι αποτελούν εγκληματικά στοιχεία κι ότι είναι ούτως ή άλλως παράνομοι.

Εκτός από το παραλογισμό αυτό, το «προφανώς καταδικάζω και το βιασμό της κοπέλας αλλά και όποια άλλη εγκληματική ενέργεια από όποιον κι αν προέρχεται» θα μπορούσε να γίνει πιστευτό, εφόσον φυσικά «καταδίκαζε» συγκεκριμένες ενέργειες αλλά κάτι μας λέει καθαρά, ότι κράτος, αντιπολίτευση, αστυνομία, «αντιφασίστες» και «αντιρατσιστές», λειτουργούν σε επίπεδο άψογης χαϊδεύουν τα αυτιά κάποιων, για να καταστρέφουν και να βιάζουν άφοβα

Σχόλιο: Για τον βιασμό του αλλοδαπού που τον ΒΙΑΖΕ ΟΜΟΕΘΝΗΣ ΤΟΥ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΕΙ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΙΑ ΞΕΚΩΛ. ΠΟΥ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΕΣ ΣΤΗ ΖΟΥΛΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟ-ΠΟ;

]


 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Ρε καυλιάρη, γιατί μόλις φταρνιστεί, κλάσει ή πει καμιά μαλακία η τελευταία τρύπα του ζουρνά τρέχεις αμέσως να μας "ενημερώσεις" ανοίγοντας νέα θέματα ενώ για τίποτα δηλώσεις του μαλάκα του αρχηγού σου για περικοπή δώρου Χριστουγέννων ας πούμε δεν μας ενημερώνεις;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε καυλιάρη, γιατί μόλις φταρνιστεί, κλάσει ή πει καμιά μαλακία η τελευταία τρύπα του ζουρνά τρέχεις αμέσως να μας "ενημερώσεις" ανοίγοντας νέα θέματα ενώ για τίποτα δηλώσεις του μαλάκα του αρχηγού σου για περικοπή δώρου Χριστουγέννων ας πούμε δεν μας ενημερώνεις;

Για το δώρο αν θες βάλε. Η νυν ζουρνά έλαβε χαρτοφυλάκιο οπότε ότι μαλακία πει είναι εξ επισήμων χειλέων. Όπως η παραπάνω που είναι θράσσους και άσχετη 
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Για το δώρο αν θες βάλε. Η νυν ζουρνά έλαβε χαρτοφυλάκιο οπότε ότι μαλακία πει είναι εξ επισήμων χειλέων. Όπως η παραπάνω που είναι θράσσους και άσχετη 
ελαβε χαρτοφυλακιο;
σιγα μην ειναι και εκπροσωπος τυπου του ΠΑΣΟΚ
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Στανταρ οι αλλοδαποί που μαζευονται βραδυάτικα στην Ομόνοια και στην Σωκράτους είναι καταπιεσμένοι και θύματα της κοινωνίας. 100%, οι μισοί είναι βιαστές, πρεζάκηδες και δεν ξέρω 'γω τι αλλο.
Δεν έχω πρόβλημα με τους αλλοδαπούς, αρκεί να μήν είναι εγκληματίες και ζώα.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ρε καυλιάρη, γιατί μόλις φταρνιστεί, κλάσει ή πει καμιά μαλακία η τελευταία τρύπα του ζουρνά τρέχεις αμέσως να μας "ενημερώσεις" ανοίγοντας νέα θέματα ενώ για τίποτα δηλώσεις του μαλάκα του αρχηγού σου για περικοπή δώρου Χριστουγέννων ας πούμε δεν μας ενημερώνεις;

Aς προτεινει καποιος αρχηγος πως η ελλαδα θα βρει λεφτα για να μην δανειστει 100 δις ευρω για να καλυψει το προυπολογισμο του τρεχοντος ετους....αλλωστε ο ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΙΠΕ οτι ειμαστε υπο χρεοκοπια...ελπιζω να μπορεσει να κανει η παπαρηγα "κοινωνικοποιηση" των χρηματων του κεφαλαιου....που βρησκονται στα νησια του πασχα...

ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ  ΕΓΩ ΠΟΥ Η αφροδιτη...προκαλει...αλλωστε πλεον ειναι πολιτικο προσωπο υψηλα στο κρατικο μηχανισμο...
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
To Ειδική Σύμβουλος σε Θέματα Μετανάστευσης τι είναι; Εσύ στη κυβέρνηση τι είσαι; :rolleyes: :rolleyes:
χιλιαδες μετακλητοι υπαλληλοι υπαρχουν στο δημοσιο και αυτο απο μονο του ειναι σκανδαλο
η υπερβολη ειναι γνωρισμα του κομματος σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom