Νέα

Ποιο θεωρείται το καλύτερο στριπτιτζάδικο αυτή τη περίοδο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο θεωρείται τι καλύτερο στριπτιτζάδικο

  • Alkatraz

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Lido Palace

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Fbi

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Erotica

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Kinky Opera

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Rasputin

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Star Live

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Εγω λέω RITORNO !

Αλλά δεν είμαι αντικειμενικός γιατί με έχει ταισει με ωραία μουνιά!!!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

1. το καλύτερο στριπτιτζάδικο είναι αυτό που έχει δεκάρικο την είσοδο, γιατί αυτό δείχνει ότι πριν απ' όλα ότι μαγαζί έχει σωστή νοοτροπία και σέβεται τον πελάτη.
Καλά κορμιά και καλές υπηρεσίες μπορεί να βρει κανείς παντού (στις μεγάλες πίστες).
Ο σεβασμός στον πελάτη είναι δυστυχώς αυτό που λείπει στις μέρες μας.


2. το καλύτερο στριπτιτζάδικο είναι αυτό που η συμπεριφορά των κοριτσιών είναι άψογη. Οι κοπέλες φτιάχνουν την ατμόσφαιρα του κάθε μαγαζιού.
Αν πας εκεί για να περάσεις καλά και ακους γκρίνια και βλέπεις ξινισμένα μούτρα (πολλοί συναγωνιστές έχουν γράψει για κοπέλες που στραβώνουν αν δεν τις προτιμήσεις), ή πέφτει άγρια κοροϊδία (στους χορούς), σου χαλάει η όλη διάθεση...



Για μένα δεν υπάρχει καλύτερο στριπτιτζάδικο γενικά, αλλά ειδικά. Δηλαδή υπάρχει καλύτερο ανα έξοδο.
Πχ σήμερα θέλω απλά να δω όμορφες κοπέλες για να ανοίξει το μάτι μου. Θα πάω σε κάποιο συγκεκριμένο. Αν θέλω "βρώμικους" χορούς, θα πάω σε κάποιο άλλο. Αν θέλω φραπεδάκι ή μπριζολίτσα, θα πάω αλλού κοκ


Υ.Γ. ψήφισα το Lido (από αυτά έχω πάει το τελευταίο 8μηνο).
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
1. το καλύτερο στριπτιτζάδικο είναι αυτό που έχει δεκάρικο την είσοδο, γιατί αυτό δείχνει ότι πριν απ' όλα ότι μαγαζί έχει σωστή νοοτροπία και σέβεται τον πελάτη.
Καλά κορμιά και καλές υπηρεσίες μπορεί να βρει κανείς παντού (στις μεγάλες πίστες).
Ο σεβασμός στον πελάτη είναι δυστυχώς αυτό που λείπει στις μέρες μας.


2. το καλύτερο στριπτιτζάδικο είναι αυτό που η συμπεριφορά των κοριτσιών είναι άψογη. Οι κοπέλες φτιάχνουν την ατμόσφαιρα του κάθε μαγαζιού.
Αν πας εκεί για να περάσεις καλά και ακους γκρίνια και βλέπεις ξινισμένα μούτρα (πολλοί συναγωνιστές έχουν γράψει για κοπέλες που στραβώνουν αν δεν τις προτιμήσεις), ή πέφτει άγρια κοροϊδία (στους χορούς), σου χαλάει η όλη διάθεση...



Για μένα δεν υπάρχει καλύτερο στριπτιτζάδικο γενικά, αλλά ειδικά. Δηλαδή υπάρχει καλύτερο ανα έξοδο.
Πχ σήμερα θέλω απλά να δω όμορφες κοπέλες για να ανοίξει το μάτι μου. Θα πάω σε κάποιο συγκεκριμένο. Αν θέλω "βρώμικους" χορούς, θα πάω σε κάποιο άλλο. Αν θέλω φραπεδάκι ή μπριζολίτσα, θα πάω αλλού κοκ


Υ.Γ. ψήφισα το Lido (από αυτά έχω πάει το τελευταίο 8μηνο).



Σωστή άποψη...!Ευχαριστώ για τη συμμετοχή σου στη ψηφοφορία!
 

Ιπτάμενος

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.584
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
16
Star live μεταμόρφωση, Τα συνδυάζει όλα.
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Σε λίγη ώρα η ψηφοφορία φτάνει στη λήξη της και νικητήριο στριπ κλαμπ είναι απ'ότι φαίνεται με διαφορά το lido...Οπότε όποιος θέλει να επισκεφτεί ένα στριπομάγαζο και να περάσει καλά μάλλον πρέπει να  κατευθυνθεί προς το lido!
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Σε λίγη ώρα η ψηφοφορία φτάνει στη λήξη της και νικητήριο στριπ κλαμπ είναι απ'ότι φαίνεται με διαφορά το lido...Οπότε όποιος θέλει να επισκεφτεί ένα στριπομάγαζο και να περάσει καλά μάλλον πρέπει να  κατευθυνθεί προς το lido!


Η ψηφοφορία έληξε καλύτερο στριπτιτζάδικο είναι το lido...!
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
1. το καλύτερο στριπτιτζάδικο είναι αυτό που έχει δεκάρικο την είσοδο, γιατί αυτό δείχνει ότι πριν απ' όλα ότι μαγαζί έχει σωστή νοοτροπία και σέβεται τον πελάτη.
Καλά κορμιά και καλές υπηρεσίες μπορεί να βρει κανείς παντού (στις μεγάλες πίστες).
Ο σεβασμός στον πελάτη είναι δυστυχώς αυτό που λείπει στις μέρες μας.


2. το καλύτερο στριπτιτζάδικο είναι αυτό που η συμπεριφορά των κοριτσιών είναι άψογη. Οι κοπέλες φτιάχνουν την ατμόσφαιρα του κάθε μαγαζιού.
Αν πας εκεί για να περάσεις καλά και ακους γκρίνια και βλέπεις ξινισμένα μούτρα (πολλοί συναγωνιστές έχουν γράψει για κοπέλες που στραβώνουν αν δεν τις προτιμήσεις), ή πέφτει άγρια κοροϊδία (στους χορούς), σου χαλάει η όλη διάθεση...



Για μένα δεν υπάρχει καλύτερο στριπτιτζάδικο γενικά, αλλά ειδικά. Δηλαδή υπάρχει καλύτερο ανα έξοδο.
Πχ σήμερα θέλω απλά να δω όμορφες κοπέλες για να ανοίξει το μάτι μου. Θα πάω σε κάποιο συγκεκριμένο. Αν θέλω "βρώμικους" χορούς, θα πάω σε κάποιο άλλο. Αν θέλω φραπεδάκι ή μπριζολίτσα, θα πάω αλλού κοκ


Υ.Γ. ψήφισα το Lido (από αυτά έχω πάει το τελευταίο 8μηνο).

το θεμα ειναι, καλυτερο σε τι;;;;

πηγα λιντο σημερα.

αρκετα μπαζα, αλλα βρισκεις και καλες.

ντινα, κερασα, ποτο ξεπετα...

για σεξ, καλυτερα το γκολντεν εσκορτς.

για σκετο οφθαλμολουτρο, αλκα.

αλλα πολυ ξενερωτο απο συμπεριφορα.

μια καλυτερη ερωτηση θα ηταν, ποια ειναι η καλυτερη στριπερ και γιατι;;
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
το θεμα ειναι, καλυτερο σε τι;;;;

πηγα λιντο σημερα.

αρκετα μπαζα, αλλα βρισκεις και καλες.

ντινα, κερασα, ποτο ξεπετα...

για σεξ, καλυτερα το γκολντεν εσκορτς.

για σκετο οφθαλμολουτρο, αλκα.

αλλα πολυ ξενερωτο απο συμπεριφορα.

μια καλυτερη ερωτηση θα ηταν, ποια ειναι η καλυτερη στριπερ και γιατι;;


Μόλις γύρισα και εγώ από το lido αλλά αντιστρόφως ανάλογα...Πέρασα καλά.έκανα και πριβέ με τη Μοντέστα...Ακολουθεί κριτική...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Το καλύτερο ήταν είναι και θα είναι ο μυριούχος αλλά δεν τον βάλατε στην ψηφοφορία
Αίσχος
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom