Νέα

Ποιο θεωρείται το καλύτερο στριπτιτζάδικο αυτή τη περίοδο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιο θεωρείται τι καλύτερο στριπτιτζάδικο

  • Alkatraz

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Lido Palace

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Fbi

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Erotica

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Kinky Opera

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Rasputin

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Star Live

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
αγόρια το χουι δεν κοβεται
Κόβεται...

Προσωπικά περισσότερο βαρέθηκα,κουράστηκα κ αηδίασα (που λέει κ το τραγούδι),παρά τα έκοψα...

Το αποτέλεσμα όμως είναι το ίδιο...
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
αλκατραζ και λιντο αλλα με προσοχη στα λεφτα
Στο λίντο ένας τόφαλος μπουχέσας με κατάκλεψε στα ρέστα πριν κάτι χρόνια που πήγα με έναν ξάδερφο αλλά δεν έκανα φασαρία γιατί ήδη είχα δει έναν φουσκωτό να μπαίνει φουριόζος και να τσαμπουκαλεύεται με κάτι πελάτες...Από τότε δεν ξαναπήγα εκεί και ούτε πρόκειται στο μέλλον.Γενικά είναι μόνο για ποτό να πας στριπτιτζάδικο, να ακούσεις μουσική που πάντα είναι γαμάτη και να πιάσεις κάνα κόλο...Τα υπόλοιπα μόνο μπουρδέλα και πουτάνες!!! :knockinb:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
ενα μαγαζι που εφτιαξε πολυ απο την ημερα που ειχα πρωτοπαει ειναι το wall strip.Εχει και ωραιο live sex την Ποκαχοντα.Ειχα παρει ενα χορο με μια μελαχροινη με τα μεγαλυτερα φυσικα βυζια που τα εκθειαζε κιολας.Οντως ηταν πολυ μεγαλα
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
ενα μαγαζι που εφτιαξε πολυ απο την ημερα που ειχα πρωτοπαει ειναι το wall strip.Εχει και ωραιο live sex την Ποκαχοντα.Ειχα παρει ενα χορο με μια μελαχροινη με τα μεγαλυτερα φυσικα βυζια που τα εκθειαζε κιολας.Οντως ηταν πολυ μεγαλα

Ποία ήταν η μελαχρινή...;Έχει δουλέψει αλλού; :helpplea:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
είναι μόνο για ποτό να πας στριπτιτζάδικο, να ακούσεις μουσική που πάντα είναι γαμάτη και να πιάσεις κάνα κόλο...Τα υπόλοιπα μόνο μπουρδέλα και πουτάνες!!! :knockinb:

σίγουρα μέσα στις TOP 10 κουβέντες που χω δει γραμμένες εδώ μέσα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Καλώς θα περάσω μία βόλτα το συντομότερο...

εγω πηγα για αλλαγη διοτι επισκεπτομουνα συνεχεια το λιντο και το κινκυ και καπου τα βαρεθηκα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Στο λίντο ένας τόφαλος μπουχέσας με κατάκλεψε στα ρέστα πριν κάτι χρόνια που πήγα με έναν ξάδερφο αλλά δεν έκανα φασαρία γιατί ήδη είχα δει έναν φουσκωτό να μπαίνει φουριόζος και να τσαμπουκαλεύεται με κάτι πελάτες...Από τότε δεν ξαναπήγα εκεί και ούτε πρόκειται στο μέλλον.Γενικά είναι μόνο για ποτό να πας στριπτιτζάδικο, να ακούσεις μουσική που πάντα είναι γαμάτη και να πιάσεις κάνα κόλο...Τα υπόλοιπα μόνο μπουρδέλα και πουτάνες!!! :knockinb:
Τα είπες όλα φίλε...
 

BronxNY

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
10
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Αντικειμενικά, κάποιος που θέλει να πάει να πει το ποτό του και να δει show, σε ποιό μαγαζί θα τον στέλνατε?
Αδιαφορώ για χορούς, prive και κεράσματα. Θέλω ωραία ατμόσφαιρά να περάσει η ώρα μου βλέποντας κάτι που έχει αξία (πχ καλό poledance).
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Αντικειμενικά, κάποιος που θέλει να πάει να πει το ποτό του και να δει show, σε ποιό μαγαζί θα τον στέλνατε?
Αδιαφορώ για χορούς, prive και κεράσματα. Θέλω ωραία ατμόσφαιρά να περάσει η ώρα μου βλέποντας κάτι που έχει αξία (πχ καλό poledance).
Για τωρα καλη ατμοσφαιρα,ζωντανο μαγαζι ακομα κ καθημερινες,τα παντα ολα αμα λαχει.... LIDO!!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Κόψε κάτι κουμπάρε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom