Νέα

Ποιο θεωρείται το καλύτερο στριπτιτζάδικο αυτή τη περίοδο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιο θεωρείται τι καλύτερο στριπτιτζάδικο

  • Alkatraz

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Lido Palace

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Fbi

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Erotica

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Kinky Opera

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Rasputin

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Star Live

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Πάτε ακομα ρε μαγκες σ αυτους τους αεριτζήδες?  :S

Χαράς το κουραγιο σας....  :-
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
απο ποια αποψη το λιντο καλυτερο? δεν διαφωνω αφου η πλειοψηφια επελεξε. Κοπελα
δεν θα σε διαολοστειλει αμα δεν κερασεις? καθεσαι 5-10 λεπτα εξτρα και ο χορος δεν
γινεται "διπλος" στην χρεωση? λαθος ρεστα με τιποτα? οι κοπελες ειναι τελειες σε ομορφια?
τα ποτα κρυσταλλο? τι?

Συμφωνώ μαζί σου, αλλά το μαγαζί που περιγράφεις είναι το τέλειο και (μάλλον) δυστυχώς δεν υπάρχει...
Αν υπήρχε, θα το ξέραμε όλοι γιατί θα είχε ουρά απ' έξω ακόμη και τις καθημερινές!

Οπότε αυτό που ψάχνουμε να βρούμε είναι...ο μονόφθαλμος ανάμεσα στους τυφλούς.

Ο καθένας μας αναζητά τον τέλειο συνδυασμό ανάμεσα σε όλες αυτές τις υπηρεσίες που θα έκαναν ένα μαγαζί vfm, για να περάσει καλά ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ.


Υ.Γ. αν υπήρχε μαγαζί που "κάθεσαι 5-10 λεπτά εξτρά και ο χορός δε γίνεται διπλός στην χρέωση" (με την προϋπόθεση ότι κάποιος είναι απλός πελάτης και όχι μέγας χορηγός), πιστεύω ότι αυτό θα είχαμε ψηφίσει όλοι σαν το καλύτερο στριπ.

 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Συμφωνώ μαζί σου, αλλά το μαγαζί που περιγράφεις είναι το τέλειο και (μάλλον) δυστυχώς δεν υπάρχει...
Αν υπήρχε, θα το ξέραμε όλοι γιατί θα είχε ουρά απ' έξω ακόμη και τις καθημερινές!

Οπότε αυτό που ψάχνουμε να βρούμε είναι...ο μονόφθαλμος ανάμεσα στους τυφλούς.

Ο καθένας μας αναζητά τον τέλειο συνδυασμό ανάμεσα σε όλες αυτές τις υπηρεσίες που θα έκαναν ένα μαγαζί vfm, για να περάσει καλά ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ.


Υ.Γ. αν υπήρχε μαγαζί που "κάθεσαι 5-10 λεπτά εξτρά και ο χορός δε γίνεται διπλός στην χρέωση" (με την προϋπόθεση ότι κάποιος είναι απλός πελάτης και όχι μέγας χορηγός), πιστεύω ότι αυτό θα είχαμε ψηφίσει όλοι σαν το καλύτερο στριπ.


Σωστή άποψη ίσως η πιο σωστή.Αν υπήρχε τέτοιο μαγαζί θα είχε ουρά...Αλλά δεν νομίζω να υπάρξει με τέτοια οικονομική κατάσταση που υπάρχει!
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
απο ποια αποψη το λιντο καλυτερο? δεν διαφωνω αφου η πλειοψηφια επελεξε. Κοπελα
δεν θα σε διαολοστειλει αμα δεν κερασεις? καθεσαι 5-10 λεπτα εξτρα και ο χορος δεν
γινεται "διπλος" στην χρεωση? λαθος ρεστα με τιποτα? οι κοπελες ειναι τελειες σε ομορφια?
τα ποτα κρυσταλλο? τι?
Πολλες γυναικες κατεληξαν εκει απ ολα τα αλλα καταστηματα με αποτελεσμα τωρα να χουν γυρω στις 60! Εχει παντα κοσμο και καλη ατμοσφαιρα,ακομα και τις καθημερινες, πολλα σοου, το καλυτερο πριβε και σε υπηρεσιες, :fuck1: :tits: :cum: και σαν χωρο,(ξεχωριστο δωματιο) :s&m_2: και οχι σε κοινη θεα στους καναπεδες....οσο για  το δαγκωμα,παντου θα προσπαθησουν να σε φανε αν θα σε κοψουν και τους δωσεις κι εσυ το δικαιωμα να πιστεψουν οτι εισαι ευκολο πελατακι και η καταλληλη περιπτωση....
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Φίλε ΚΡΗΤΙΚΕ καλησπέρα!

Πρωτον δεν πουλησαμε τιποτα !

Πηγαν να μας πιΆσουν μαλάκεςΟΙ υπάλληλοι  και την πάθανε σου λέω. Η παρέα μας ηταν μεγάλη και αρκετα περπατημενη προσθεσε και τα 3 παλικαρια κοντα στο 1,90 που ήρθαν !

Οφείλω να παραδεχτω οτι τα αφεντικά του μαγαζιού στο τέλος  το χειρίστηκαν πολυ καλά και ολα πηγαν ομαλα. Παραδέχτηκαν το λάθος και έγινε και έκπτωση γεναια στο σύνολο.  :rockon:
Καλησπέρα κ σε σένα φίλε μου...

Καλά κάνατε κ διεκδικήσατε το δίκιο σας αλλά εκεί μέσα δεν σηκώνει μαλακίες κ το ξέρεις πιστεύω...Καλά κάνανε όμως κ οι μαγαζάτορες κ το διευθέτησαν το θέμα κ κέρδισαν ενδεχομένως κάποιους πελάτες με τη συμπεριφορά τους...

Ας σφίξουν τα λουριά στου υπαλλήλους τους πάντως που κοιτάνε πως να κλέβουν τον κοσμάκη...
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Σε μπατσελορ φίλου 7 Μαΐου , πήγαμε κατα τις 2 σε στριπτιζαδικο .. Οι κοπέλες αρκετές, πάνω απο δέκα , απο ποιότητα ,μέτριες προς πολυ μέτριες .. Ψηνω μια , είμαι καλός στο να πουλαω έρωτα , κ πάμε στο πριβε , όπου με πιπωνει , και βάζω σκουφο κ την γαμαω . Λόγω τεράστιας Κάβλας χυνω στις 4-5 παλινδρομησεις , δηλαδή όλα γίναν σύντομα κ με μεγαλη Κάβλα και απο τα δυο μέρη , επιστροφή στο τραπέζι , χαλαρή κουβεντουλα , ανταλλαγή τηλεφώνων κλπ . Η τύπισα παει σε άλλο τραπέζι κ σε δέκα λεπτα επιστρέφει , μου λέει βγες έξω , ντυνομaι κ θέλω να με πας σπίτι μου ... Δεν έχασα την ευκαρια , η ώρα 3 με 3. 30 , την πάω στα κάτω Πατήσια όπου ξεσκιστηκαμε μέχρι το πρωί,  άλλες δυο φορές . Στο τέλος μου  Είπε ότι εάν έβρισκε κάποια άλλη δουλεια , όπως καθαρίστρια σε κανά σπίτι θα σταματαγε το στριπτιζαδικο αρκεί να έβγαζε 7 -8 κατοσταρικα .. Την επόμενη Κυριακή την πήρα τηλ και ξαναβγηκαμε για καφέ χωρίς να γαμηθουμε...
 

Επισκέπτης
Σε μπατσελορ φίλου 7 Μαΐου , πήγαμε κατα τις 2 σε στριπτιζαδικο .. Οι κοπέλες αρκετές, πάνω απο δέκα , απο ποιότητα ,μέτριες προς πολυ μέτριες .. Ψηνω μια , είμαι καλός στο να πουλαω έρωτα , κ πάμε στο πριβε , όπου με πιπωνει , και βάζω σκουφο κ την γαμαω . Λόγω τεράστιας Κάβλας χυνω στις 4-5 παλινδρομησεις , δηλαδή όλα γίναν σύντομα κ με μεγαλη Κάβλα και απο τα δυο μέρη , επιστροφή στο τραπέζι , χαλαρή κουβεντουλα , ανταλλαγή τηλεφώνων κλπ . Η τύπισα παει σε άλλο τραπέζι κ σε δέκα λεπτα επιστρέφει , μου λέει βγες έξω , ντυνομσι κ θέλω να με πας σπίτι μου ... Δεν έχασα την ευκαρια , η ώρα 3 με 3. 30 , την πάω στα κάτω Πατήσια όπου ξεσκιστηκαμε μέχρι το πρωί,  άλλες δυο φορές . Στο τέλος μου  Είπε ότι εάν έβρισκε κάποια άλλη δουλεια , όπως καθαρίστρια σε κανά σπίτι θα σταματαγε το στριπτιζαδικο αρκεί να έβγαζε 7 -8 κατοσταρικα .. Την επόμενη Κυριακή την πήρα τηλ και ξαναβγηκαμε για καφέ χωρίς να γαμηθουμε...

μαγαζι  :think:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Πρεπει να βρουμε τα σταθερά κριτήρια αξιολόγηση του καλύτερου club.

Για τον καθένα απο εμας τα κριτήρια ειναι διαφορετικά και ετσι αποτελεσμα δεν βγαίνει.

Παιζει πολύ οι  προσωπικές εμπειριες που έχουμε .

Δηλαδή για μενα που εχω φάει στο Ritorno και στο KINKY λέω οτι ειναι το καλύτερο αλλα δεν ισχυει αυτό.

Ωραιο club θα πει ενας άλλος οτι ειναι το EROTICA  που εχει περασει καλά , εγω δεν μπορω να εχω γνώμη γιατι δεν εχω παέι ποτε.

Τι σημαινει λοιπον καλυτερο club????

Εκει που ψαρευω γκομενες για εξω ???
Εκει που μου παίρνουν πίπες και γαμάω στο Πριβέ???
Εκει που εχει ωραια μουνια που χορεύουν ομορφα και καβλωτικα στην πιστα???
Εκει που την βγάζω οικονομικά και περνάω καλά με παρέα ενα ομορφο μουνί???
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Γι αυτο λοιπον προτείνω την συσταση εξεταστικής επιτροπής  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Την συνθεση θα την αποφασίσουμε με ψηφοφορία ωστε να εκπροσωπουνται όλες οι απόψεις!  :grin: :grin: :grin:

Θα εξεταστει το βιογραφικό του καθενός μας η εργασιακή του εμπειρία στο μουνί στο βυζί , στα κωλαρακια
καθώς και οι ώρες που έχει γαμήσει.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
στην αρχή σκέφτηκα να ψηφίσω, μετά αποφάσισα να μην συμμετάσχω πρώτον γιατί λυπάμαι επειδή είναι άτυχοι αυτοί που πηγαίνουν ακόμα αφού δεν εχυον ζήσει τα μεγαλεία της δεκαετίας του 2000 και δεύτερον γιατί θεωρώ ότι στην Αθήνα δεν υπάρχουν πλέον στριπτηζάδικα.

Τα φερόμενα ως στριπτηζάδικα της Συγγρού, σήμερα θυμίζουν το φερόμενο ως πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της ΕΠΟ.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
στην αρχή σκέφτηκα να ψηφίσω, μετά αποφάσισα να μην συμμετάσχω πρώτον γιατί λυπάμαι επειδή είναι άτυχοι αυτοί που πηγαίνουν ακόμα αφού δεν εχυον ζήσει τα μεγαλεία της δεκαετίας του 2000 και δεύτερον γιατί θεωρώ ότι στην Αθήνα δεν υπάρχουν πλέον στριπτηζάδικα.

Τα φερόμενα ως στριπτηζάδικα της Συγγρού, σήμερα θυμίζουν το φερόμενο ως πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της ΕΠΟ.

Πέστα ρε περσονα.... εσυ τα εχτισες :grin:
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Πρεπει να βρουμε τα σταθερά κριτήρια αξιολόγηση του καλύτερου club.

Για τον καθένα απο εμας τα κριτήρια ειναι διαφορετικά και ετσι αποτελεσμα δεν βγαίνει.

Παιζει πολύ οι  προσωπικές εμπειριες που έχουμε .

Δηλαδή για μενα που εχω φάει στο Ritorno και στο KINKY λέω οτι ειναι το καλύτερο αλλα δεν ισχυει αυτό.

Ωραιο club θα πει ενας άλλος οτι ειναι το EROTICA  που εχει περασει καλά , εγω δεν μπορω να εχω γνώμη γιατι δεν εχω παέι ποτε.

Τι σημαινει λοιπον καλυτερο club????

Εκει που ψαρευω γκομενες για εξω ???
Εκει που μου παίρνουν πίπες και γαμάω στο Πριβέ???
Εκει που εχει ωραια μουνια που χορεύουν ομορφα και καβλωτικα στην πιστα???
Εκει που την βγάζω οικονομικά και περνάω καλά με παρέα ενα ομορφο μουνί???
Γιατι οχι,ισως αυτο που συνδυαζει τα περισσοτερα απ ολα αυτα που αναφερθηκαν....
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
στην αρχή σκέφτηκα να ψηφίσω, μετά αποφάσισα να μην συμμετάσχω πρώτον γιατί λυπάμαι επειδή είναι άτυχοι αυτοί που πηγαίνουν ακόμα αφού δεν εχυον ζήσει τα μεγαλεία της δεκαετίας του 2000 και δεύτερον γιατί θεωρώ ότι στην Αθήνα δεν υπάρχουν πλέον στριπτηζάδικα.

Τα φερόμενα ως στριπτηζάδικα της Συγγρού, σήμερα θυμίζουν το φερόμενο ως πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της ΕΠΟ.
Στην πρώτη πρόταση εννοείς ότι έχουν μετατραπεί σε ψιλοπορνεία;

Στην δεύτερη υποψιαζομαι ότι εννοείς το χαμηλό επίπεδο που κυριαρχεί...
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Απορώ αν υπάρχουν άνθρωποι που με τέτοια κρίση θα πάνε να ακουμπήσουν πολλά ευρώ για μια μαλακία, κυριολεκτικά. Πάντα έχω αυτ'η την απορία για τα στριπτιζάδικα. Χωρίς να θέλω να προσβάλω αυτούς που πάνε, αλλά εντύπωση μου κάνει. Τέτοιος μαζοχισμός;

  • [li]5. Απαγορεύεται αυστηρά η μόνιμη χρήση χρωμάτων ή/και bold, italicκαι όλα τα σχετικά BB
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Απορώ αν υπάρχουν άνθρωποι που με τέτοια κρίση θα πάνε να ακουμπήσουν πολλά ευρώ για μια μαλακία, κυριολεκτικά. Πάντα έχω αυτ'η την απορία για τα στριπτιζάδικα. Χωρίς να θέλω να προσβάλω αυτούς που πάνε, αλλά εντύπωση μου κάνει. Τέτοιος μαζοχισμός;
Είναι μέχρι να ξυπνήσεις κ να συνειδιτοποιήσεις τι κάνεις...

Κάποιοι αργούν,κάποιοι δεν ξυπνάνε ποτέ...

 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Είναι μέχρι να ξυπνήσεις κ να συνειδιτοποιήσεις τι κάνεις...

Κάποιοι αργούν,κάποιοι δεν ξυπνάνε ποτέ... 

Ολοι δίκιο έχετε αλλα ο Κρητικός τα ειπε όλα ειναι σαν το αλκοολ ακριβώς !  :rockon: :rockon:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Ολοι δίκιο έχετε αλλα ο Κρητικός τα ειπε όλα ειναι σαν το αλκοολ ακριβώς !   :rockon: :rockon:
Να'σαι καλά φίλε,όλα τα παιδιά όμως ξέρουν τι λένε μιας κ είναι γνώστες του αντικειμένου...

Κ πάλι ευχαριστώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom