Νέα

Θα βγαλει εναρξη σχολικης χρονιας ο Φερειρα??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pefotismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα βγαλει εναρξη σχολικης χρονιας ο Φερειρα??

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 16 50,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 16 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    32

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ο φορναρολι θα ειναι ο βασικος μας επιθετικος..θα βρει τα πατηματα του το παιδι..μου θυμισε ντεμη νικολάιδη..το εχει..εσπαγε ωραια την μπαλιτσα..παταει καλα στο γηπεδο..

χθες φανηκε εντονα η ελλειψη ενος 8αριου και ενος 10αριου..δεν διαθετουμε τετοιον παικτη..το τραγι ο χριστοδουλοπουλος δεν μπορει να μεταμφιεστει σε δεκαρι
ο καθρεφτης μιας ομαδας ειναι το κεντρο της..αυτη ειναι η καρδια της..

ο σισοκο μπορει να παιξει απο μπακ μεχρι επιθετικος..αμυντικα απο βυντρα-σπυροπουλο ειναι καλυτερος

η ομαδα δεν εχει μπακ..παιζουμε χωρις ακρα..εαν δεν γιουχαρει το γηπεδο καθε κυριακη αυτα τα 2 τραγια δεν προκειται ποτε να βγουν εκτος..δεν ειναι ουτε για τον οφη και ομως παιζουν σε υψηλοτατο επιπεδο..πρεπει να γινει οτι εγινε με τον τζιωλη που τον γιουχαριζε το γηπεδο οποτε επαιρνε μπαλα..

αμυντικα ο βελασκεζ εχει αρχισει να με προβληματιζει..θα δουμε..παντως δεν ξερω εαν αυτο που βγαζει ειναι αμπαλοσυνη ή αγχος..δεν το εχω ξεκαθαρισει προσωπικα ακομα..δεν μπορει να ειναι τετοιο παλτο και να επεμενε ο ζεσουαλδο

κακα τα ψεματα..ειναι αδικια να αποκλειστει η μαλαγα για να περασει αυτος ο παναθηναικος..αυτη η μαλάγα σηκωνε ανετα νταμπλ ελλαδα..καλυτερη ομαδα απο την πιο υγιη ομαδα αυτη την στιγμη στην ελλαδα..τον γαυρο..

ειναι δεδομενο οτι εδω μεσα θα βαλουν γκολ αυτοι..ιδιως εαν δεν παιζει ο μπουμ ειναι 95% βεβαιο..οποτε παμε για γιουροπα με επιστροφη κουινσι αντι του μαυρια..και βεβαια να δουμε και παπε σο επιτελους..

προσωπικη μου απορια ειναι γιατι δεν γυριζει σε 10αρι τον  κατσουρανη ο φερειρα..ο κατσουρανης μια χαρα μπορει να παιξει δεκαρι..πολυ καλυτερος απο το τραγι τον χριστοδουλοπουλο που θελουν να μας πεισοτυν οι φυλαδες οτι ειναι μπαλαντερ..και οτι ειναι κεφαλαιο για την ομαδα..αυτη την στιγμη ο κατσουρ ειναι ο μονος με σισοκο που μπορουν να περασουν πασες καλες
Ρε'συ,καταλαβαίνεις ότι δεν παίζει φράγκο? Ο Τζίγκερ δεν βάζει μία..........ας βάλει ο Βγενό........... :helpplea:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
[move][move]ΑΡΗ σαγπω ΑΡΗ εισαι ενας στην Ισπανια διπλο δεν εκανε αλλος κανενας[/move][/move]

χωμα η ομαδα χθες στοιχηματικα οποιος πιστευε η πονταρε στο Χ2 ειναι η μεγαλος φελλος η
ασχετος απο μπαλα
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ρε'συ,καταλαβαίνεις ότι δεν παίζει φράγκο? Ο Τζίγκερ δεν βάζει μία..........ας βάλει ο Βγενό........... :helpplea:

γιατι εγραψα καπου να κανουν μεταγραφες;

σχολιαζω το υλικο που εχουμε

ακομα και τους αντικαταστατες των 2 τραγιων που εχουμε για μπακ θα τους βρουν εκ των εσω..αποκλειεται 2 παιδακια απο τις ακαδημιες να ειναι χειροτερα απ αυτα τα γιδια
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
γιατι εγραψα καπου να κανουν μεταγραφες;

σχολιαζω το υλικο που εχουμε

ακομα και τους αντικαταστατες των 2 τραγιων που εχουμε για μπακ θα τους βρουν εκ των εσω..αποκλειεται 2 παιδακια απο τις ακαδημιες να ειναι χειροτερα απ αυτα τα γιδια
Δεν γίνονται αυτά που λες.... Είναι που είναι χάλια τα μπακ,δεν τους βοηθούν και οι μπροστινοί τους και έδεσε το γλυκό.... Όσο για Κατσούρ,γελάει ο κόσμος............
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Δεν γίνονται αυτά που λες.... Είναι που είναι χάλια τα μπακ,δεν τους βοηθούν και οι μπροστινοί τους και έδεσε το γλυκό.... Όσο για Κατσούρ,γελάει ο κόσμος............

ποια δεν γινονται;
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Να βάλει 2 μπακ,από τις ακαδημίες...........

γιατι δεν γινεται;; εργολαβια την εχουν παρει την θεση βυντρα και σπυροπουλος;;

εσυ δηλαδη πιστυεις οτι 2 παιδακια με διψα και ταχυτητα τα οποια θα δουλεψει ο φερειρα θα ειναι χειροτερα απο τα 2 αυτα τραγια;;;

ρε ο αλλος χθες πηγαινε πισω αντι να πηγαινει πανω στον επιθετικο..γελαει ολη η ευρωπη..θα τον βγαζουν σε βιντεο σε λιγο
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Βασιλακη 13 αγορι μου εισαι ΓΡΑΦΙΚΟΣ.Δεν εχεις αντιληφθει προφανως ποια ειναι η κατασταση            της ομαδα σου για αυτο διαβασε.Λογω της δουλειας που κανω και γνωριζωντας την αγορα πως          λειτουργει σε παγκοσμια κλιμακα καθε εταιρια που ειναι σοβαρη και οικονομικα δυνατη  υπαρχει απο      πισω της ενας  θεσμικος επενδυτης  η  η εταιρια αυτη για να αντλησει κεφαλαια εισαγεται στο χρηματηστηριο.Αυτο δε σημαινει οτι η εταιρια πρεπει να  εχει παθητικο ισολογισμο [δηλαδη ειναι μειον στα  εσοδα] και ο επενδυτης πρεπει να ειναι με το χερι στην τσεπη και να κλεινει το ελειμα. Ο βαρδινογιαννης εκανε αυτη τη δουλεια 30 χρονια.Τωρα ποιος θα την κανει;Ο αλαφουζος  που παρακαλαει μεσω της πανθηναικης συμαχιας να μαζεψει χρημα για να βγαλει τη χρονια;Τετοιες ενεργειες ειναι καταδικασμενες βλεπε μελη οσφπ .Και αν βγαλει τη χρονια μετα τι θα γινει;Θα ερθει ο τσακας με τον πριγκιπα;Ολα αυτα στα παραθετω για να καταλαβεις οτι δεν μπορεις να εχεις απαιτησεις αυτη τη στιγμη.Η ομαδα σου κανει ΑΓΩΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ και θελω να πιστευω οτι δε θα καταληξει σαν την αεκ.Εγω προσωπικα θελω να σε γλενταω οταν εισαι δυνατος και οχι να ασελγω στο πτωμα σου οπως εκανε η ομαδα σου πριν 20 τουλαχιστον χρονια στη δικη μου.Αν δεν τα ξερεις λογω ηλικιας ρωτα να μαθεις.Οι εποχες του ΜΠΟΥΜΠΛΗ και των ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ εχουν παρελθει.Εχαριστω για το χρονο που αφιερωσες να με διαβασεις.Δεν εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου αλλα η ιστορια ειναι γραμμενη οπως τα αναφερω........................
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
γιατι δεν γινεται;; εργολαβια την εχουν παρει την θεση βυντρα και σπυροπουλος;;

εσυ δηλαδη πιστυεις οτι 2 παιδακια με διψα και ταχυτητα τα οποια θα δουλεψει ο φερειρα θα ειναι χειροτερα απο τα 2 αυτα τραγια;;;

ρε ο αλλος χθες πηγαινε πισω αντι να πηγαινει πανω στον επιθετικο..γελαει ολη η ευρωπη..θα τον βγαζουν σε βιντεο σε λιγο
Είναι άμπαλοι,αλλά δεν έχουν και ΒΟΗΘΕΙΕΣ......επαναλαμβάνω......
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
και στην τελικη ρε μεγαλε εγω σαν οπαδος γιατι να δειχνω καθε μα καθε χρονο υπομονη σε 2 30χρονα τραγια που ειναι αχρηστα σ αυτο που κανουν και με τις ενεργεις τους καταδικαζουν εναν ολοκληρο συλλογο, και να μην δειξω υπομονη σε 2 παιδια εξελισιμα απο τα σπαχνα της ομαδας στα οποια θα επενδυσω;; περα του οτι ο φερειρα θα τα φτιαξει οπως αυτος θελει..
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Είναι άμπαλοι,αλλά δεν έχουν και ΒΟΗΘΕΙΕΣ......επαναλαμβάνω......

αυτο που γραφεις δεν στεκει..δεν ειναι αυτο που βλεπουμε επειδη δεν εχουν βοηθειες..και τον καλυτερο χαφ να βαλεις μπροστα στον βυντρα παλι θα κανει μαλακιες..παλι θα μαρκαρει κανοντας βηματα πισω..ο σπυροπουλος παλι δεν θα μπορει να κανει ντριπλα και σεντρα..και οσο για χθες ο σισοκο εφτανε στο τερμα..οποτε μην λες ακυρα πραγματα και επιμενεις κιολλας
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Βασιλακη 13 αγορι μου εισαι ΓΡΑΦΙΚΟΣ.Δεν εχεις αντιληφθει προφανως ποια ειναι η κατασταση            της ομαδα σου για αυτο διαβασε.Λογω της δουλειας που κανω και γνωριζωντας την αγορα πως          λειτουργει σε παγκοσμια κλιμακα καθε εταιρια που ειναι σοβαρη και οικονομικα δυνατη  υπαρχει απο       πισω της ενας  θεσμικος επενδυτης  η  η εταιρια αυτη για να αντλησει κεφαλαια εισαγεται στο χρηματηστηριο.Αυτο δε σημαινει οτι η εταιρια πρεπει να  εχει παθητικο ισολογισμο [δηλαδη ειναι μειον στα  εσοδα] και ο επενδυτης πρεπει να ειναι με το χερι στην τσεπη και να κλεινει το ελειμα. Ο βαρδινογιαννης εκανε αυτη τη δουλεια 30 χρονια.Τωρα ποιος θα την κανει;Ο αλαφουζος  που παρακαλαει μεσω της πανθηναικης συμαχιας να μαζεψει χρημα για να βγαλει τη χρονια;Τετοιες ενεργειες ειναι καταδικασμενες βλεπε μελη οσφπ .Και αν βγαλει τη χρονια μετα τι θα γινει;Θα ερθει ο τσακας με τον πριγκιπα;Ολα αυτα στα παραθετω για να καταλαβεις οτι δεν μπορεις να εχεις απαιτησεις αυτη τη στιγμη.Η ομαδα σου κανει ΑΓΩΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ και θελω να πιστευω οτι δε θα καταληξει σαν την αεκ.Εγω προσωπικα θελω να σε γλενταω οταν εισαι δυνατος και οχι να ασελγω στο πτωμα σου οπως εκανε η ομαδα σου πριν 20 τουλαχιστον χρονια στη δικη μου.Αν δεν τα ξερεις λογω ηλικιας ρωτα να μαθεις.Οι εποχες του ΜΠΟΥΜΠΛΗ και των ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ εχουν παρελθει.Εχαριστω για το χρονο που αφιερωσες να με διαβασεις.Δεν εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου αλλα η ιστορια ειναι γραμμενη οπως τα αναφερω........................
36 ετών είμαι και πάω γήπεδο από το 1991............. Η αλήθεια είναι πολλαπλή όπως ξέρεις.... Βαρέθηκα να ακούω τα ίδια συνεχώς,την χούντα ξέχασες... Και για να το κλείσω,έχω μαλώσει 150.000 φορές στο γήπεδο με τους δικούς μου για τέτοια θέματα! Να ξέρεις ότι και ο χονδρός ψάχνει τρόπο να την κάνει από τον ΟΣΦΠ..............με νύχια και με δόντια κρατάει την ομάδα σου............
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
αυτο που γραφεις δεν στεκει..δεν ειναι αυτο που βλεπουμε επειδη δεν εχουν βοηθειες..και τον καλυτερο χαφ να βαλεις μπροστα στον βυντρα παλι θα κανει μαλακιες..παλι θα μαρκαρει κανοντας βηματα πισω..ο σπυροπουλος παλι δεν θα μπορει να κανει ντριπλα και σεντρα..και οσο για χθες ο σισοκο εφτανε στο τερμα..οποτε μην λες ακυρα πραγματα και επιμενεις κιολλας
Πάλι τα ίδια.....ρε άνθρωπε λέμε ότι δεν κάνουν,αλλά δεν μπορεί να σου βάλει 2 μικρούς................στην θέση τους! Θα γελάνε και τα σκυλιά.............
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
36 ετών είμαι και πάω γήπεδο από το 1991............. Η αλήθεια είναι πολλαπλή όπως ξέρεις.... Βαρέθηκα να ακούω τα ίδια συνεχώς,την χούντα ξέχασες... Και για να το κλείσω,έχω μαλώσει 150.000 φορές στο γήπεδο με τους δικούς μου για τέτοια θέματα! Να ξέρεις ότι και ο χονδρός ψάχνει τρόπο να την κάνει από τον ΟΣΦΠ..............με νύχια και με δόντια κρατάει την ομάδα σου............
Εισαι απο τους ελαχιστους παναθηναικους που παραδεχονται καποια γεγονοτα.Σε εκανα για πιο μικρο.Και η ομαδα μου εχει λερωμενη τη φωλια της αλλα τα εκανε για λογους αντεκδικησης.Εγω πραγματικα θελω η ομαδα σου να βρει το δρομο της γιατι δεν θα υπαρχει πρωταθλημα.RESPECT.........
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Πάλι τα ίδια.....ρε άνθρωπε λέμε ότι δεν κάνουν,αλλά δεν μπορεί να σου βάλει 2 μικρούς................στην θέση τους! Θα γελάνε και τα σκυλιά.............

ενω τωρα δεν γελανε;;

ειπαμε λεφτα δεν υπαρχουν..οποτε πρεπει να βρεθει λυση..με βυντρα και σπυρο δεν μπορεις να πορευτεις..



 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εισαι απο τους ελαχιστους παναθηναικους που παραδεχονται καποια γεγονοτα.Σε εκανα για πιο μικρο.Και η ομαδα μου εχει λερωμενη τη φωλια της αλλα τα εκανε για λογους αντεκδικησης.Εγω πραγματικα θελω η ομαδα σου να βρει το δρομο της γιατι δεν θα υπαρχει πρωταθλημα.RESPECT.........
Τίποτα δεν θα γίνει όπως παλιά.....το 2013 θα πέσει πείνα γενικώς στο Ελλαδιστάν...............τα λέμε.......... :tits2:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Την καλημέρα μου...........

187773_201957089823817_1709326_n.jpg
....
chicken-719460+copy.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom