Νέα

30χρονος σκότωσε 26χρονη στη Φολέγανδρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Εγώ ξέρω ότι τη δεκαετία του 80 πήγαινε το γαμήσι σύννεφο.Ερχόντουσαν όλοι από τα χωριά να ζήσουν στις μεγαλοπόλεις μακρυά από την καταπίεση της μικρής κοινωνίας και υπήρξε έτσι η πρώτη μεγάλη σεξουαλική απελευθέρωση στην Ελλάδα.Μαζεύτηκε το πράγμα κάπως όταν έσκασε το AIDS.
Του πότε είσαι γεννηθέντας τύπε;
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
εδώ που τα λέμε ψυχάκι είναι, πήγε κι έριξε τ αμάξι στα βράχια,σκότωσε την κοπέλα,πέταγε πέτρες στους μπάτσους..τι άλλο να κάνει δηλαδή? το θέμα είναι τι ήθελε η κοπελίτσα μαζί με τον τρελάρα
μαλακιες.https://www.lilly.gr/θεραπευτικές-κατηγορίες/διπολική-διαταραχή/
στο ανω λιγκ βλεπουμε οτι οι διπολικοι ανθρωποι σε καμμια των περιπτωσεων δεν σκοτωνουν τους αλλους ανθρωπους οταν ειναι στα κατω τους η στα πανω τους. ο ανθρωπος ειναι απλα ενας δολοφονος
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356
Όλοι είναι ξεχωριστοί και πρέπει να τους αποδεχόμαστε, όλοι αξίζουν την ίδια ευκαιρία, μη βάζεις ταμπέλες στους ανθρώπους και άλλα τέτοια νόστιμα που μεγαλώνει η πλειοψηφία αντί για

Άνοιξε παιδάκι μου τα μάτια σου και ξεστραβώσου, βάλε το σκατοκέφαλο σου να δουλέψει ... αν το έκανε αυτό τώρα θα ζούσε και άσε τον χαπάκια να "σκοτώνει" φασίστες στο δικό του παραμύθι
εκανε τη φυσικη της επιλογη! οποτε sorry i dont cry!

ουτε θα γραψω προχωρημενα ποστ αυτοευνουχισμου για να μου βαρεσουν παλαμακια οι σκατοφεμινιστριες!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Βάλε +χαίτη, μπλούζα ,Metallica και είσαι μέσα
Κι όμως τύπε όσοι φόρεσαν Metallica κάτι έκαναν στη ζωή τους ... αυτούς που φοράνε τώρα Ramones είναι για τέρμα αχριστήλα
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
εκανε τη φυσικη της επιλογη! οποτε sorry i dont cry!

ουτε θα γραψω προχωρημενα ποστ αυτοευνουχισμου για να μου βαρεσουν παλαμακια οι σκατοφεμινιστριες!
Σαν συμβάν στο άκουσμα είναι τραγικό ... σαν επιλογή ατόμου σαφέστατα έχει μερίδιο ευθύνης.

Το τραγελαφικό της υπόθεσης είναι πως άμα της την πέσεις της οποιαδήποτε τέτοιας "ααα σορρυ δεν σε ξέρω δεν σε εμπιστεύομαι" ... τον τρελό που την κακομεταχειριζόταν και κατάπινε φάρμακα ήξερε όμως να τον εμπιστευτεί :confused:

Απορώ ρε μαλάκα μου πως στο διάλο ξάπλωνε στο ίδιο κρεβάτι και κοιμόταν στο ίδιο δωμάτιο !!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Το να μη γνώριζε η κοπέλα ότι παίρνει φάρμακα το έχουμε αποκλείσει, έτσι;
Τι νομίζετε, ότι ο άλλος θα έβγαζε ντελαλη την αγωγή του;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Το τραγελαφικό της υπόθεσης είναι πως άμα της την πέσεις της οποιαδήποτε τέτοιας "ααα σορρυ δεν σε ξέρω δεν σε εμπιστεύομαι" ... τον τρελό που την κακομεταχειριζόταν και κατάπινε φάρμακα ήξερε όμως να τον εμπιστευτεί :confused:
Αρα το απλουστερο συμπερασμα ειναι οτι η γκομενα δεν ηταν "οποιαδήποτε τέτοια" αλλα καποια που εμπιστευοταν πιο ευκολα....
Απορώ ρε μαλάκα μου πως στο διάλο ξάπλωνε στο ίδιο κρεβάτι και κοιμόταν στο ίδιο δωμάτιο !!!
Μπορει ο τρελος να την ειχε μεγαλη και να γαμαγε καλα :alivedick: Ή μηπως εσυ δεν θα κανονιζες μια "τρελη" αν ειχε βυζαρες και κωλαρα;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Αρα το απλουστερο συμπερασμα ειναι οτι η γκομενα δεν ηταν "οποιαδήποτε τέτοια" αλλα καποια που εμπιστευοταν πιο ευκολα....
Το point είναι πως οι γκόμενες έχουν double standards χωρίς πραγματική κριτική σκέψη.

Μπορει ο τρελος να την ειχε μεγαλη και να γαμαγε καλα :alivedick: Ή μηπως εσυ δεν θα κανονιζες μια "τρελη" αν ειχε βυζαρες και κωλαρα;
Επειδή μου χει τύχει μια όχι "τρελή" αλλά "ανώμαλη" φάση, τύπε μου μαζεύτηκα, κουμπώθηκα και μην τον είδατε ... όχι να κοιμηθώ και μαζί της :confused:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
image
Aυτός δεν στέκει σαν επιχείρημα γιατί είναι η εξαίρεση σε έναν κανόνα που λέει πως οι πετυχημένοι,εμφανίσισμοι,κ.λ.π. άντρες
βρίσκουν όμορφες και νεότερες γυναίκες.
Ειδικά όταν πρόκειται να κάνουν οικογένεια με κάποια.

Όσο για το περιστατικό...
Ο τύπος είχε όλες τις ενδείξεις ΝΑΥΑΓΙΟΥ, απλά πολλές γυναίκες έχουν το σύνδρομο της Μητέρας Τερέζας και προσπαθούν να αλλάξουν/σώσουν κατεστραμμένους.
Οι άντρες,αν και είμαστε σε πολλά πράγματα τρόμπες,σε αντίστοιχες καταστάσεις άντε να δώσουμε κανά τσιμπούκι και μετά την κάνουμε με τις μπάντες..
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.445
Πόντοι
456
Aυτός δεν στέκει σαν επιχείρημα γιατί είναι η εξαίρεση σε έναν κανόνα που λέει πως οι πετυχημένοι,εμφανίσισμοι,κ.λ.π. άντρες
βρίσκουν όμορφες και νεότερες γυναίκες.
Ειδικά όταν πρόκειται να κάνουν οικογένεια με κάποια.

Όσο για το περιστατικό...
Ο τύπος είχε όλες τις ενδείξεις ΝΑΥΑΓΙΟΥ, απλά πολλές γυναίκες έχουν το σύνδρομο της Μητέρας Τερέζας και προσπαθούν να αλλάξουν/σώσουν κατεστραμμένους.
Οι άντρες,αν και είμαστε σε πολλά πράγματα τρόμπες,σε αντίστοιχες καταστάσεις άντε να δώσουμε κανά τσιμπούκι και μετά την κάνουμε με τις μπάντες..
Ποιές ενδείξεις ναυαγίου είχε;
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Πρέπει και εμείς να κοιτάμε να είμαστε αδύνατοι.
Φιλε χωρις πλακα τον τελευταικαιρο εχω γινει σαν κουραδα. Γμσε τα. Αφησα τις πολεμικες τεχνες και τα βαρη, πλακωθηκα στο φαι. Αστα. Εννοειται οτι πρεπει να κοιταμε την καμπουρα μας και να κρατιομαστε
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356
Το να μη γνώριζε η κοπέλα ότι παίρνει φάρμακα το έχουμε αποκλείσει, έτσι;
Τι νομίζετε, ότι ο άλλος θα έβγαζε ντελαλη την αγωγή του;
να την εκοβε μεχρι εκει τοτε! ας ζητουσε ψυχιατρικες εξετασεις :Ρ

στο συμβαν της σαντορινης παντως ηξερε αποδεδειγμενα χρονια πριν...
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Και δεν ξέρουν καν ποιοι είναι οι Ramones αν τους ρωτήσεις(αληθινό συμβάν):headbang:
Τύπε γάματα ... την έχω κάνει κι εγώ την ερώτηση και για απάντηση πήρα γουρλωμένο μάτι :confused: (στάνταρ θα το πέρασε για μάρκα από μπλουζάκι)
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.172
Πόντοι
10.411

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Μαλάκες εσεις τον παίζετε με τη σκέψη μου,είμαι βέβαιος.Ρε τί γίνεται...

Δεν μπήκε και ο αρχηγός σας ακόμα να σας πετάξει τα κοκκαλάκια :2funny:
Θα ηθελες να σε αγνοουμε τελειως? Ευκολο ειναι.
Εχεις αναλογισθεί τι θα κανεις μετα?
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Το να μη γνώριζε η κοπέλα ότι παίρνει φάρμακα το έχουμε αποκλείσει, έτσι;
Τι νομίζετε, ότι ο άλλος θα έβγαζε ντελαλη την αγωγή του;

Αυτό είναι κάτι το οποίο συμβαίνει συχνά . Σαφέστατα και υπάρχει κόσμος , που δεν γνωρίζει το ότι ο άλλος - άλλη , παίρνει φάρμακα . Μάλιστα σχετικά πρόσφατα ,δυο ψυχολογες [ μέσο του καναλιού της μιας στο ίντερνετ ] , συμβούλευαν τις γυναίκες που παίρνουν ψυχοφάρμακα , [ ακόμα και όσες πάσχουν από σχιζοφρένεια ] , να το αποκρύπτουν από τους άνδρες που γνωρίζουν , και να μην το αποκαλύπτουν ακόμη και εάν δημιουργηθεί σοβαρή σχέση .
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Αυτό είναι κάτι το οποίο συμβαίνει συχνά . Σαφέστατα και υπάρχει κόσμος , που δεν γνωρίζει το ότι ο άλλος - άλλη , παίρνει φάρμακα . Μάλιστα σχετικά πρόσφατα ,δυο ψυχολογες [ μέσο του καναλιού της μιας στο ίντερνετ ] , συμβούλευαν τις γυναίκες που παίρνουν ψυχοφάρμακα , [ ακόμα και όσες πάσχουν από σχιζοφρένεια ] , να το αποκρύπτουν από τους άνδρες που γνωρίζουν , και να μην το αποκαλύπτουν ακόμη και εάν δημιουργηθεί σοβαρή σχέση .
Συμφοιτήτριες της άλλης "επιστημόνησας" που παρακολουθούσε την τύπισσα που σκότωσε ο πιλότος ?

Που τα παίρνουν τα πτυχία να πάμε να τους σφίξουμε το χέρι :confused:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Υπάρχουν πάντως εμφανίσιμοι κι ωραίοι που δεν ψάχνουν μόνο ωραίες, ψάχνουν και κάτι παραπάνω, και μαγκιά τους.
λεφτα??
αν εχεις επιλογες ψαχνεις για την μουναρα που θα εχει ομως ΚΑΙ τα υπολοιπα
δεν υπαρχει καποιος με επιλογες που θα κανει συμβιβασμους στην εμφανιση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom