Νέα

30χρονος σκότωσε 26χρονη στη Φολέγανδρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν έχει τόση σημασία το αν είναι μέτριος και αγυμναστος, αλλά το ότι έχει εντελώς άρρωστο attitude.
Υπάρχουν πολλοί άσχημοι και αγυμναστοι εκεί έξω που γαμάνε και γαμώ τα μουνια επειδή είναι και γαμώ τα τυπάκια, πετυχημένοι, ξέρουν να μιλάνε, έχουν προσωπικότητα κλπ., και τους βγάζω το καπέλο.
Μπράβο τους που το πέτυχαν,αλλά είναι πολύ λιγότεροι από ότι οι εμφανίσιμοι και γυμνασμένοι που πέτυχαν το ίδιο.Σίγουρα για εκείνους ήταν πιο δύσκολο.
Μην ξεχνάμε και τον οικονομικό παράγοντα.

Όσο για την τοξική νοοτροπία του αστεριού μας,συμφωνώ απόλυτα.
Ακόμη και το όνομα του το επιβεβαιώνει!Που θα πάει,θα αρχίσει να μας βρίζει άσχημα.Εμάς,τις μανάδες,τους πατεράδες μας (το παραδέχθηκε κιόλας ότι κρατιέται να μην το κάνει,που σημαίνει ότι κατά βάθος το θέλει)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Μπράβο τους που το πέτυχαν,αλλά είναι πολύ λιγότεροι από ότι οι εμφανίσιμοι και γυμνασμένοι που πέτυχαν το ίδιο.
Μην ξεχνάμε και τον οικονομικό παράγοντα.
Σίγουρα είναι πολύ λιγότεροι, λογικό είναι, ειδικά στις μικρές ηλικίες. Στις μεγαλύτερες το συναντας πιο συχνά προφανώς
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.445
Πόντοι
456
image
Αυτός φίλε μου δεν γάμησε άλλη πριν από αυτην.Αλλά για μένα μαγκιά του.Γιατί η σεξουαλικότητα δεν καταλαβαίνει ούτε απο κιλά ούτε από ηλικία.Εγώ μαζί του.Προτιμώ μία 5 χρόνια μεγαλύτερη μου που να νιώθει γυναίκα και αισθησιακή και πάνω απόλα να τα έχει καλά με τον εαυτό της και ας έχει ραγάδες και λίγα κιλά παραπάνω παρά μία νεότερη κορμάρα ωραία αλλά να μου σπάει τα @@.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Υπάρχουν πολλοί άσχημοι και αγυμναστοι εκεί έξω που γαμάνε και γαμώ τα μουνια επειδή είναι και γαμώ τα τυπάκια, πετυχημένοι, ξέρουν να μιλάνε, έχουν προσωπικότητα κλπ., και τους βγάζω το καπέλο.

Παπάρια είναι .Είτε τις βρίσκουν μέσω παρέας,είτε έχουν λεφτά απ'το μπαμπά τους

Έχει και κάτι ωραίες κομπλεξικές που επίτηδες τα φτιάχνουν με ασχημότερους λόγω ανασφάλειας
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
Πανε να τον βγαλουνε ψυχακια μαλλον..

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Έχει και κάτι ωραίες κομπλεξικές που επίτηδες τα φτιάχνουν με ασχημότερους λόγω ανασφάλειας
Οπότε ζεις με αυτό το όνειρο.
Να ξέρεις όμως ότι τότε πολύ πιθανό να βγάλεις κέρατα στο κεφάλι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LION7

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Παπάρια είναι .Είτε τις βρίσκουν μέσω παρέας,είτε έχουν λεφτά απ'το μπαμπά τους

Έχει και κάτι ωραίες κομπλεξικές που επίτηδες τα φτιάχνουν με ασχημότερους λόγω ανασφάλειας
Δηλαδη θα κατακρινουμε και τις σχεσεις που γινονται απο γνωριμιες κοινων γνωστων; :think: Τι ειναι αυτα που γραφεις τυπε; Δηλαδη επειδη εχεις την δυνατοτητα να ξεπερασεις το πρωτο βημα (της γνωριμιας) και να αποκτησεις απευθειας μια αλφα οικειοτητα με μια γκομενα, θα μειωσουμε την υπολοιπη προσπαθεια που θα κανεις για να την εντυπωσιασεις και να την γοητευσεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
"Είναι διαγνωσμένη εδώ και χρόνια σοβαρή ψυχική ασθένεια, έπαιρνε αγωγή την οποία διέκοψε, χωρίς να έχει συμβουλευτεί τον θεράποντα γιατρό του γιατί τον εμπόδιζε στο επάγγελμά του."

Και ποιο ήταν το επάγγελμα του είπαμε; Να τσακίζει φασίστες σε κάθε γειτονιά;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πανε να τον βγαλουνε ψυχακια μαλλον..


«Είναι άλλο θέμα η παθογένεια που γεννά η πατριαρχεία κι άλλο η ατομική ασθένεια. Ο εντολέας μου είναι ασθενής. Είναι διαγνωσμένη εδώ και χρόνια σοβαρή ψυχική ασθένεια, έπαιρνε αγωγή την οποία διέκοψε, χωρίς να έχει συμβουλευτεί τον θεράποντα γιατρό του γιατί τον εμπόδιζε στο επάγγελμά του.»,


Είχε και επάγγελμα; :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
«Είναι άλλο θέμα η παθογένεια που γεννά η πατριαρχεία κι άλλο η ατομική ασθένεια. Ο εντολέας μου είναι ασθενής. Είναι διαγνωσμένη εδώ και χρόνια σοβαρή ψυχική ασθένεια, έπαιρνε αγωγή την οποία διέκοψε, χωρίς να έχει συμβουλευτεί τον θεράποντα γιατρό του γιατί τον εμπόδιζε στο επάγγελμά του.»,


Είχε και επάγγελμα; :2funny:
Ναι..δουλευε σαν αντιφασιστας...
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Δε μου αρέσουν οι χοντρές,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι τις θεωρώ κατώτερους ανθρώπους.Αυτό ήθελα να πω τόσην ώρα.

Αν δε με σέβονται,δεν τις σέβομαι.
Ενταξει ρε Μαν, κι εμεις τις σεβομαστε και κανουμε και πλακιτσα.
Εν μερει συμφωνω. Ζουμε στην εποχη του σεξισμου και της εκπορνευσης, χωρις το αντιστοιχως αναλογο σεξ.

Θα περιμενε κανεις να ειναι πολυ πιο συμβατικο και ευκολοτερα ευρεσιμο.
Οσον αφορα τις ανθρωπινες διαπροσωπικες σχεσεις,οχι τον αγοραιο ερωτα.
Προστιχα σχολια,καβλαντισμα,προκλητικοτητα και απο τηγανιτα (αρκετες φορες) τιποτα.

ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ.

Εγω πιστευω οτι η Ελληνιδα μεσες ακρες ειναι το ιδιο ευκολη-δυσκολη με πριν 10-20 χρονια. Δεν αλλαξε κατι σε τρομακτικο βαθμο.
Επι ορθοδοξου ΠΑΣΟΚ η ΝΔ επι ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ δεν ειχαν υψηλες απαιτησεις ακομα και τα λυκειοκοριτσα? :tooth: Tοτε βεβαια δεν υπηρχε FB.
Εξαιρω τις εφαρμογες γνωριμιων,να 'χαμε να λεγαμε δηλαδη. Και παλια υπηρχε το mirc,το οποιο εγω λογω ηλικιας βεβαια δεν προλαβα να χρησιμοποιησω + να αξιοποιησω. Πολλοι λενε οτι ηταν πιο αποδοτικο.

Παντα μου αρεζε η ευθεια οδος με τις γυναικες. Ακομα και πιο πιτσιρικας την επεφτα σε μεγαλυτερες.
Ημουν η εξαιρεση και αυτο ανεβαζε την αυτοπεποιθηση μου, περα απο την τεστοστερονη μου.
Αλλοι επελεγαν το γυμναστηριο για να τονωσουν το ηθικο τους,εγω επελεγα ευθεια μετωπικη.
Αν εβεπα μια που μου αρεσε και δεν της μιλουσα,οι τυψεις με κατετρωγαν για καμια εβδομαδα .
Οι χυλοπιτες ειναι η υποχρεωτικη πρακτικη ασκηση για να αλωσεις το θηλυκο βασιλειο.
Αν δεν κανεις μαλακιες και δε σταθεις επαναλαμβανομενα γκαντεμης,πιστευω θα παιξεις ωραια μπαλιτσα και θα γινει το αγαπημενο σου σπορ.

Ο αντρικος εγωισμος δε θα πληγωθει απο μια φευγαλεα απορριψη, αλλα απο μια δυσαρεστη καταληξη με χρονιο υποβαθρο οπισθεν.
Οπως ειναι δικαιωμα μας να φλερταρουμε,ετσι ειναι και δικαιωμα των γυναικων να επιλεγουν η να απορριπτουν.
Δεν ειναι υποχρεωμενες να τις αρεσουμε. Οποιος θολωνει με την παραμικρη απορριψη,θα επρεπε να επισκεφτει ψυχολογο.

Ακομα και αν φερθει εντελως σκαρτα μια γυναικα ομως,ακομα και αν ξοδεψες χρονο η χρονια μαζι της και εν τελει εισπραξεις ατιμια,σηκω φυγε γιατι ο μονος τροπος να τη ξεπερασεις ειναι να βρεις αλλη. Ωστε να μην τη σκεφτεσαι καθολου.
ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ. Της γυναικας η καρδια ειναι αβυσσος που λεει και ο μεγαλος Στρατος.

ΤΕΛΟΣ,σιγα μην επενδυσω χρημα η γνωριμιες για να γνωρισω μια Ελληνιδα της διπλανης πορτας. Ε οχι δα .
Καλυτερα να στραφω σε call girls που κανουν tours. Αλλα κι εκει μονο αν "το φυσας". Οι εποχες ζορισανε και δε μπορει να αποτελεσει σταθερο σπορ.
Που σαι ρε Σαββιδαρε???!!!
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
"Νέε" τα μπαρμπάδες αλλού...
αν δεν γαμάς μάλλον εσύ δεν έχεις κοινωνική επαφή. Εγώ πηδάω πάντως κι εξω από το μπου.
Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑΟΥΡΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΠΟΥ ΛΕΓΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΕΟΙ
Για νεους κατω των 30 λεμε. Καψιμο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δηλαδη θα κατακρινουμε και τις σχεσεις που γινονται απο γνωριμιες κοινων γνωστων; :think:

Εννοείται την κατακρίνουμε γιατί αυτό δείχνει κοινωνία που ζει ακόμα στο 1950 με τα προξενιά
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.437
Πόντοι
456
Χρύσα Κατσαρίνη: «Παραλίγο να ήμουν κι εγώ στη θέση της Γαρυφαλλιάς»

Ύαινες. Καπηλεύονται το θάνατο της κοπέλας για λίγη δημοσιότητα. Αντί να κάτσουν να ασχοληθούν με χώρες όπου οι γυναίκες αντιμετωπίζουν πραγματικά προβλήματα προσπαθούν να αποδείξουν πως οι γυναίκες στην Ελλάδα αντιμετωπίζουν ότι και οι γυναίκες σε καμιά Τουρκία.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
"Νέε" τα μπαρμπάδες αλλού...
αν δεν γαμάς μάλλον εσύ δεν έχεις κοινωνική επαφή. Εγώ πηδάω πάντως κι εξω από το μπου.
Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑΟΥΡΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΠΟΥ ΛΕΓΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΕΟΙ
θα διαφωνισω εν μερει. ΝΑΙ οι ευκαιριες για σεξ ειναι περισσοτερες απο ποτε και εχουν φυγει πολλα ταμπου απο την κοινωνια και οι γκομενες εχουν απελευθερωθει κτλ κτλ κτλ
Αλλα
εγω ειμαι παιδι των late 80ς και ενηλικιωθηκα στα μεσα των 00ς. Οπως καταλαβαινεις, εποχες 2005, που δεν υπηρχαν φβ και ινστα και μαλακιες, μπορουσα (χωρις υπερβολη), αν το εβαζα στοχο και εκανα οτι περναει απο το χερι μου, να ριξω οποιαδηποτε συνομιληκη μου. Οσο ομορφη κι αν ηταν. Βασικα υπηρχαν πολλες που δεν ηξεραν και δεν αντιλαμβανοντουσαν ποσο ομορφες ηταν (στα δικα μου ματια τελος παντων). Αυτες οι εποχες εχουν περασει ανεπιστρεπτι.

Τωρα, σημερα, 2021, ακομα και μια μετρια γκομενα, εχει τοσες πολλες προτασεις και πεσιματα μεσω φβ/ινστα, που ειναι υπερβολικα δυσκολο να την προσεγγισεις γιατι θα εισαι "ενας ακομα πεφτουλας". Προσεξε, δεν το λεω αδυνατο, αλλα αν οι μετριες γκομενες μας κανουν τις δυσκολες ή εχουν απαιτησεις τυπου καλο αμαξι, κερνα τα παντα στις εξοδους κτλ κτλ, γιατι τετοιοι χαμενοι μουνοδουλοι τις κυνηγανε και τους δινουν τον ουρανο με τα αστρα, καταλαβαινεις οτι μια πραγματικα ομορφη γκομενα ειναι απλησιαστη οταν δεν πληρεις παρα μα παρα πολλες προυποθεσεις, οσο ομορφος/ασχημος κι αν εισαι.

Υπαρχουν εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα, σιγουρα καποιος θα σταθει τυχερος. Αλλα ο κανονας ειναι πως οτιδηποτε ανω του μετριου πλεον, εχει τοσες πολλες προτασεις απο μουνοδουλους για τοσα πολλα πραγματα, που πρεπει να αφιερωσεις αρκετο χρονο για να συναγωνιστεις, και ολα αυτα για ενα πουτσο; Ζορικο....

Απλα σου παραθετω την αλλη οψη του νομισματος. Μια 30αρα μουναρα που την ειδε μοντελο του ινστα (και ειναι πολλες), δεν συναναστρεφεται πλεον με πληβειους και απλους ανθρωπους, οχι σεξουαλικα τελος παντων.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Εννοείται την κατακρίνουμε γιατί αυτό δείχνει κοινωνία που ζει ακόμα στο 1950 με τα προξενιά
Υποψηψιο για μαλακία της χρονιάς ήταν αυτό τυπε μου, σορυ κιολας.
Πες απλά ότι σε χαλάνε οι γνωριμιες μέσω κοινών γνωστών επειδή απλά οι παρέες που κυκλοφορείς δεν έχουν υποψία γυναίκας λόγω του οτι είστε μονόχνωτοι, βαρετοί, αντικοινωνικοί και κατά πάσα πιθανότητα... βρωμάτε αγαμία από χιλιόμετρα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Εννοείται την κατακρίνουμε γιατί αυτό δείχνει κοινωνία που ζει ακόμα στο 1950 με τα προξενιά
Προξενιο ειναι την σημερον ημερα να παρω ενα φιλο μου και η γκομενα μου να φερει μια φιλη της και να παμε ολοι μαζι για ποτα.

Αν με φωναξει ενας φιλος με μεγαλη παρεα 10 ατομων+ για ποτα σε καποιο μαγαζι και εκει απο τα 10 ατομα που θα γνωρισω, καταφερω και ριξω το ωραιο μουνακι, δεν ειναι συνοικεσιο, με το σπαθι μου θα την εχω κερδισει.

Με τετοια μυαλα οντως παντως, δεν ειναι παραλογο που οι μισοι εδω μεσα ειστε μισογυνιδες και αγαμητοι :2funny: Περιμενετε να σας ερθει η γκομενα να σας την πεσει :2funny: Τωρα ερχεται, αραχτε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom