Νέα

21 χρονών παρθένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickcsi92
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ρε μεγάλε έχασες τον αφρό !!!!!
Θυμάμαι είχα γαμήσει το 1998 , κάπου 40-50 βίζιτες, οι πιο πολλές άνω του 1.80 κανονικό , ξυπόλητες !!!!!!

Μοντελέ τεμάχια.

Πληρωμένα ακριβούτσικα ....

αλλά άλλοι έδιναν περισσότερα για να χορεύουν συρτά και ικαριώτικο στα ελληνάδικα
και σε αυθαίρετες σιδεροκατασκευές που παρίσταναν τα κλαμπ !!!!!!!

Εγώ τα λεφτά που χάλασα ήταν γαμησιάρικα.

Μπουρδέλα ;;;;;;

Με 20€ μια αλίνα στο φώκαιας ;;;;;;;
πήγαινα 3 φορές την ημέρα μερικές φορές !!!!!

δεν το πίστευες ότι γάμαγες τέτοιο μουνί με 20€ !!!!!!

ρωσίδι , 1.75 για πλάκα, φυσικό ξανθό , κάτασπρο δέρμα , ψηλοκάπουλη .......

Τότε βέβαια δεν είχε και πάκια να τις βρωμίζουν όλες αυτές τις αλίνες

Να πας τώρα και να βλέπεις τα πάκια να μπαινοβγαίνουν,κανεις μεταβολή και τρέχεις
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τι να σου διαγράψουν το ποστ αδερφέ μου; Λες σωστότατα πράγματα. Με εκφράζεις απόλυτα.
Θυμάμαι στα 24 όταν χώρισα από πολυετή σχέση, κώλωνα να πάω με πληρωμένη γιατί η πρώην μου είχε φροντίσει πολύ καλά να με φορτώσει με ένα σωρό ταμπού και φοβίες για τις πληρωμένες. Αν είχα πέσει με τα μούτρα στις βίζιτες και στα μπουρδέλα σίγουρα θα είχε αλλάξει η ζωή μου εντελώς. Τώρα, το ερώτημα είναι ένα, θα είχε αλλάξει προς το καλύτερο ή προς το χειρότερο; Βασικά αν δεν έμενα στις βίζιτες και έκανα και σχέσεις όπως έκανα στην πραγματικότητα, και παντρευόμουν όπως παντρεύτηκα, όλα καλά. Αν όμως έμενα στις βίζιτες, όπως μένουν οι περισσότεροι, και μετά τους τη βαράει, τότε καλώς έπραξα και δεν παρασύρθηκα σε μια τέτοιου είδους ζωή.

Θετεις μια σωστη οπτικη. Οι Βιζιτες ειναι μονο για μπουσουλα, για να ξεκολλησεις, ξεψαρωσεις λιγο, να βγαλεις γουστα κλπ.

Καμια σχεση με το να εχεις μια καλη γκομενα.
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Πρώτα απ’ όλα απορώ με το πόσο εύκολα κάποιο παίρνουν στο ψιλό ενα μελος του φόρουμ που καταθέτει την συγκεκριμένη κατάσταση που αντιμετωπίζει βγάζοντας διαγνώσεις και παραπεμπτικά για ψυχιάτρους.

Πάμε στο θέμα. Από τη στιγμή που για χ ψ λόγους δεν προκύπτει σέξ με κάποιου είδους σχέση τότε ο αγοραίος έρωτας είναι μια καλή επιλογή. Στη θέση σου θα καλούσα ενα γραφείο call girls και θα ζητούσα μια πρόταση κοπέλας τονίζοντας οτι θα είναι η πρώτη μου φορά και οτι αντιμετωπίζω το σχετικό άγχος. Επαγγελματισμός χρειάζεται και όλα θα πάνε καλά, θα γαμησεις και θα τα δεις όλα με άλλο μάτι την επόμενη φορά.
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
Θετεις μια σωστη οπτικη. Οι Βιζιτες ειναι μονο για μπουσουλα, για να ξεκολλησεις, ξεψαρωσεις λιγο, να βγαλεις γουστα κλπ.

Καμια σχεση με το να εχεις μια καλη γκομενα.
Αν βρεις καλη γκομενα σε χανει το site. Αν παλι κολλησεις με το site παιζει να χασεις τη γκομενα.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Eγω πρωτη φορα γαμησα πριν 20 χρονια στα 13 μου...Καλοκαιρι πρωτης γυμνασιου πηγα κολοκυνθους με δυο φιλους,ο ενας πηγαινε λυκειο και ηξερε..Μπηκα Κολοκυνθους σε μια Μαρια μελαγχοινη με βυζαρες,και γαμησα γααματα πρωτη φορα και μου κανε και ισπανικο που μεχρι τοτε δεν ηξερα πως λεγοτανεε,αν ζει ακομα σιγουρα θα την τιμουσα Ελληνιδα ηταν θυμαμαι και ηταν η πρωτη χρονια του ευρω και ειχα δωσει ενα 20αρικο....Ωρααια εμπειρια...
Εν κατακλιδει παρε δυο φιλαρακια,αν δε τους εχεις πει το προβλημα σου απλα δεν ειναι πραγματικοι σου φιλοι,η μπορει να εισαι και στης και να μη το ξερεις,τεσπα,παρε δυο φιλαρακια και κατεβα μπουρδελα,θα μπεις σε γκιλφ δηλαδη απο 50 και πανω θα το δει μητρικα και θα περασεις μια χαρα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τι να σου διαγράψουν το ποστ αδερφέ μου; Λες σωστότατα πράγματα. Με εκφράζεις απόλυτα.
Θυμάμαι στα 24 όταν χώρισα από πολυετή σχέση, κώλωνα να πάω με πληρωμένη γιατί η πρώην μου είχε φροντίσει πολύ καλά να με φορτώσει με ένα σωρό ταμπού και φοβίες για τις πληρωμένες. Αν είχα πέσει με τα μούτρα στις βίζιτες και στα μπουρδέλα σίγουρα θα είχε αλλάξει η ζωή μου εντελώς. Τώρα, το ερώτημα είναι ένα, θα είχε αλλάξει προς το καλύτερο ή προς το χειρότερο; Βασικά αν δεν έμενα στις βίζιτες και έκανα και σχέσεις όπως έκανα στην πραγματικότητα, και παντρευόμουν όπως παντρεύτηκα, όλα καλά. Αν όμως έμενα στις βίζιτες, όπως μένουν οι περισσότεροι, και μετά τους τη βαράει, τότε καλώς έπραξα και δεν παρασύρθηκα σε μια τέτοιου είδους ζωή.

Κανείς δεν μένει στις βίζιτες. Εκτός κι αν δεν κάνει ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ,  ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ή ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ.
Όταν γαμάς όμως μουνάρες βίζιτες, αισθάνεσαι μάγκας και δεν σου έχει γαμήσει την ψυχή η αγαμία.
Αν δεν γαμάς, σταδιακά θεοποιείς το μουνί , σε τρώει η αγαμία και σέρνεσαι.
Γίνεσαι σκουλήκι.
Αν μείνεις πολλά χρόνια σε αυτό το στάδιο ή δεκαετίες, πας στο στάδιο sad man !

Όταν γαμάς όμως , είσαι ανεβασμένος , οπότε και με γκόμενες δεν χάνεις ευκαιρίες και δεν σε σιχαίνονται ,
όπως σιχαίνονται έναν αγάμητο . Και ακόμη και αν αποτύχεις, συνειδητοποιείς την αποτυχία γρήγορα, χωρίς νσ ξεφτιλίζεσαι
ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ , ΟΠΩΣ ΕΝΑΣ ΑΓΑΜΗΤΟΣ, ΟΥΤΕ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Από 105€ ξεκινά το κόστος.
Αυτό που λες το λες μάλλον για χαβαλέ διοτι αν πάρεις ένα cg η κατώτατη τιμή ξεκινά από 80 (μπορεί και 70 και σε πολύ σπάνιες περιπτώσεις 60 ). Αυτές η τιμές είναι για τις ανεξάρτητες .Από εκεί  και πέρα αν καλέσει κανείς σε γραφείο  όλες οι τιμές παίζουν ,120 (Συνήθως η ελάχιστη τιμή ),150 κλπ Όπως επίσης είναι αυτονόητο ότι όσο ποιο πολλή ώρα κρατήσεις μια cg τόσο αυξάνει το κόστος
Τέλος όπως όλοι ξέρουμε: στο στούντιο η ελάχιστη τιμή είναι το 50αρικο (διότι αν κάποιος θέλει να κάτσει περισσότερο αυξάνεται το κόστος )
Στο μασατζιδικο ελάχιστη τιμή είναι τα 60 για το μισάωρο . Οποίος θέλει να κάτσει μια ώρα , παραπάνω μην τα ξαναλέμε το κόστος αυξάνεται 
Ενώ στα μπουρδελα 10 η 20 (εξαρτάται που  θα πας )
Τα κόστη αυτά είναι , από εκεί και πέρα ότι και να λέμε για τις τιμές  είναι λόγια του αέρα :hi:
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
αδελφε νικο και γω παρθενος μεχρι τα 22 ημουν οχι γιατι δε μ σηκωνοτανε αλλα λογω ελλειψης γκομενας.πηγαινε αννα απο φυλης 59 ειναι και γαμω τα τυπακια φιλε πες της οτι μας ειπες και ασε τη να σε γλειψει ακαποτα τα υπολοιπα θαρθουν
επισης μη εχεις αγχος να ικανοποιησεις τη γκομενα εσυ δες να καυλωσεις και σκισε τις τρυπες και θα ικανοποιηθει και αυτη
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
για να γινει αυτο θα πρεπει να γαμησεις με τον κωλο χαχαχαχαχαχα περα απο την πλακα μια χαρα τα ειπες

Εδώ θα διαφωνήσω. :hi:
Είναι καλό που δεν καταλαβαίνεις σε τί αναφέρομαι. Δεν το λέω ειρωνικά. Αλλά υπήρχαν φορές που υπήρχε αφόρητος πόνος στους όρχεις από τη συσσώρευση σπέρματος και δεν άδειαζε με αυνανισμό τελείως. Άλλοτε υπήρχε ένα βάρος και βάλε και τον ψυχολογικό παράγοντα:
Εν ολίγοις καμπούριαζα και δεν μπορούσα να περπατήσω κανονικά.
Η επιτομή του αγάμητου.
Υπήρξαν επομένως περιπτώσεις που φεύγοντας από οίκο ανοχής είχα ευθεία πλάτη και περπατούσα πλέον κανονικά.

:hi:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
αδελφε νικο και γω παρθενος μεχρι τα 22 ημουν οχι γιατι δε μ σηκωνοτανε αλλα λογω ελλειψης γκομενας.πηγαινε αννα απο φυλης 59 ειναι και γαμω τα τυπακια φιλε πες της οτι μας ειπες και ασε τη να σε γλειψει ακαποτα τα υπολοιπα θαρθουν
επισης μη εχεις αγχος να ικανοποιησεις τη γκομενα εσυ δες να καυλωσεις και σκισε τις τρυπες και θα ικανοποιηθει και αυτη

Ελπίζω να γάμησε ο φίλος από το 2013 και να μην το σκέφτεται ακόμα :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Και να μη διαβαζει σιγουρα καποιος επισκεπτης ειναι στην ιδια φαση

Γενικα η αγαμια, στην ελλαδα, ειναι και ευκολο να συμβει και σε ριχνει

Για αυτο σεξ να ειναι και με οποια να ειναι
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Θετεις μια σωστη οπτικη. Οι Βιζιτες ειναι μονο για μπουσουλα, για να ξεκολλησεις, ξεψαρωσεις λιγο, να βγαλεις γουστα κλπ.

Καμια σχεση με το να εχεις μια καλη γκομενα.
Έτσι ακριβώς φίλε μου. Και άσε τους άλλους να λένε για γκρίνια για καυγάδες κλπ. Όσα δε φτάνει η αλεπού, που λένε. Σαν τη γκόμενα που θα την κυκλοφορήσεις στα μπαράκια, θα τη γνωρίσεις στις παρέες σου, θα γνωρίσεις τις φίλες της, δεν έχει. Καμιά πληρωμένη δε μπορεί να σου ανεβάσει την ψυχολογία τόσο. Είναι πολύπλευρη μία σχέση δηλαδή. Το πληρωμένο όμως είναι απελπιστικά μονόπλευρη κατάσταση, λυπάμαι αλλά έτσι είναι.
 
Εγγρ.
13 Σεπ 2017
Μηνύματα
107
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
281
Μην χασεις την παρθενια σου με sex worker μην το κανεις!!! Ειναι αδειο χωρις συναισθημα χωρις τιποτα!!

Βρες μια κοπελα και προσπαθηστε να κτισεις μια σχεση αληθινη με αγαπη και σεβασμο να ασχολειται και να ενδιαφερεται για σενα!

Μην χασεις τον χρονο σου εδω μεσα... εισαι μικρο παιδι σαν και εμενα που εκανε το λαθος αυτο... σημερα μπηκα υστερα απο πολλα χρονια και ετυχε να δω το αρθρο σου.. ηθελα να στειλω μηνυμα σε μια lizavip που μου ειπε ψεματα για 2 χρονια :)

Βρες μισ κοπελα και βγες απο την ιστοσελιδα αυτη καλο μου δεν αξιζει
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Μην χασεις την παρθενια σου με sex worker μην το κανεις!!! Ειναι αδειο χωρις συναισθημα χωρις τιποτα!!

Βρες μια κοπελα και προσπαθηστε να κτισεις μια σχεση αληθινη με αγαπη και σεβασμο να ασχολειται και να ενδιαφερεται για σενα!

Μην χασεις τον χρονο σου εδω μεσα... εισαι μικρο παιδι σαν και εμενα που εκανε το λαθος αυτο... σημερα μπηκα υστερα απο πολλα χρονια και ετυχε να δω το αρθρο σου.. ηθελα να στειλω μηνυμα σε μια lizavip που μου ειπε ψεματα για 2 χρονια :)

Βρες μισ κοπελα και βγες απο την ιστοσελιδα αυτη καλο μου δεν αξιζει
Είναι 28 χρονων πλέον!!!Αν είναι ακόμα παρθένος ................
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Έτσι ακριβώς φίλε μου. Και άσε τους άλλους να λένε για γκρίνια για καυγάδες κλπ. Όσα δε φτάνει η αλεπού, που λένε. Σαν τη γκόμενα που θα την κυκλοφορήσεις στα μπαράκια, θα τη γνωρίσεις στις παρέες σου, θα γνωρίσεις τις φίλες της, δεν έχει. Καμιά πληρωμένη δε μπορεί να σου ανεβάσει την ψυχολογία τόσο. Είναι πολύπλευρη μία σχέση δηλαδή. Το πληρωμένο όμως είναι απελπιστικά μονόπλευρη κατάσταση, λυπάμαι αλλά έτσι είναι.

Αρκεί η γκόμενα να'ναι αυτό που θέλεις όμως.Όχι να έχεις ένα μπάζο να σε σέρνει μόνο και μόνο για να λες ότι έχεις γκόμενα.

Βέβαια,ξέρω ότι πολλοί προτιμούν αυτό από μπουρδέλα και μπακουριά.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Είναι 28 χρονων πλέον!!!Αν είναι ακόμα παρθένος ................
Μπα ο πουτσακαγγελος θα ναι θα θελει καναν αγαπουλη να του πιασει το καβλι και να τον παιξουνε παρεα!
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αρκεί η γκόμενα να'ναι αυτό που θέλεις όμως.Όχι να έχεις ένα μπάζο να σε σέρνει μόνο και μόνο για να λες ότι έχεις γκόμενα.

Βέβαια,ξέρω ότι πολλοί προτιμούν αυτό από μπουρδέλα και μπακουριά.

Σωστοτατο, για αυτο ειπα και καλη γκομενα.

Ξερω αρκετο κοσμο που βολευεται με κατι κομπλεξικιες για να πηδαει μια φορα τη βδομαδα. Ειναι πολλοι που ειναι ετσι. Χιλιες φορες μπουρδελα αν ειναι ετσι.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Αρκεί η γκόμενα να'ναι αυτό που θέλεις όμως.Όχι να έχεις ένα μπάζο να σε σέρνει μόνο και μόνο για να λες ότι έχεις γκόμενα.

Βέβαια,ξέρω ότι πολλοί προτιμούν αυτό από μπουρδέλα και μπακουριά.
Και πολύ καλά κάνουν. Το μπάζο είναι σχετικό. Τι είναι μπάζο δηλαδή, να έχει κιλά πάνω από πόσα; Να είναι λίγο όμορφη; Define το λίγο όμορφη. Να είναι κοντή; Πόσο κοντή; Ο εσωτερικός κόσμος, ο χαρακτήρας πάνε περίπατο; Χίλιες φορές να έχω σχέση παρά να περιμένω τη Μόνικα (τη Μπελούτσι).
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Και πολύ καλά κάνουν. Το μπάζο είναι σχετικό. Τι είναι μπάζο δηλαδή, να έχει κιλά πάνω από πόσα; Να είναι λίγο όμορφη; Define το λίγο όμορφη. Να είναι κοντή; Πόσο κοντή; Ο εσωτερικός κόσμος, ο χαρακτήρας πάνε περίπατο; Χίλιες φορές να έχω σχέση παρά να περιμένω τη Μόνικα (τη Μπελούτσι).

Απο μενα ειναι να μην ειναι καργιολα/κομπλεξικια.

Να νοιαζεται και να σε σεβεται. Αν εχει + μερικα κιλα , σιγα.

Αλλα υπαρχουν τυποι που ανεχονται απιστευτα καψωνια απο πατσαβουρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom