Νέα

21 χρονών παρθένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickcsi92
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
με μπεκρουλιακα εμπλεξες βιολεττα? :S
th_drunk.gif
τυπε η βιολετα μηπως ειναι βιολετος? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
το εχεις τσεκαρει το θεμα?
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
αφου λεει οτι ειναι γυναικα τυπε :think:
τυπε οποιος φοραει γοβες και περουκα δεν σημαινει οτι ειναι και γυναικα.
αν θυμασε παλαιοτερα εχουν γινει μεγαλες αποκαλυψεις σε τετοια θεματα.
μην ξεχνας οτι το αδερφατο εμφανιζετε εκει που δεν το περιμενεις.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε οποιος φοραει γοβες και περουκα δεν σημαινει οτι ειναι και γυναικα.
αν θυμασε παλαιοτερα εχουν γινει μεγαλες αποκαλυψεις σε τετοια θεματα.
μην ξεχνας οτι το αδερφατο εμφανιζετε εκει που δεν το περιμενεις.
τυπε πλακα πλακα ετσι αρχιζουν ολοι αυτοι και ξαφνικα το σκανε το μυστικο :grin:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
τυπε πλακα πλακα ετσι αρχιζουν ολοι αυτοι και ξαφνικα το σκανε το μυστικο :grin:
γιαυτο σου λεω τυπε οτι θελει προσοχη και τσεκαρισμα.
παραδειγματα εχουμε απειρα εδω στο σαιτ.
γιαννορανια-αντζελας και πολλα αλλα.
 
OP
OP
N

nickcsi92

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε nickcsi92 στα ειπαν μια χαρα οι παικτες εδω. Και γω πρωτη φορα δεν μου σηκωθηκε αν και η κοπελα εκανε φιλοτιμες προσπαθειες. Την επομενη φορα ομως πηγα προετοιμασμενος....την ειχα σηκωμενη απο το σπιτι  μεχρι το μπουρδελο. Εννοειται πως εχυσα στην πιπα αλλα ξεπερασα ετσι την πρωτη αποτυχημενη αποπειρα. Μετα αρχισα την καριερα μου στο χωρο γεματος αυτοπεποιθηση και απο τοτε δεν ετυχε να μην μου σηκωθει ξανα ποτε. Το καλυτερο βεβαια ειναι αυτο που εγραψε καποιος να βρεις μια κοπελα που ειναι χαλαρη στο δωματιο οποτε να το φχαριστηθεις.  
Καλά και εγώ θα χύσω κατευθείαν το ξέρω το θέμα είναι να πάρω το κολάι και να ανέβει η αυτοπεποίθηση λίγο.

εαν το πεις αυτο σε πουτανα θα σε κανει δωρο το γαμηση ξερεις τι ειναι να σου περνουν την παρθενια :grin: :grin: :grin:
Δεν νομίζω ρε φίλε μάλλον το αντίθετο ισχύει .

21 ετων με ψυχολογικο στο γαμησι ??? η ΄λυση ειναι λεβιντρα 20mg.....και αν δεν σου σηκωθει ....θα στειλω παραπονα στην bayern προσωπικα !!! συνηθως οι γιατροι ,σε ασθενη με ψυχολογικα στο σεξ ...δινουν αγωγη με βιαγκρα .......μετα αφου δεις οτι δεν εχεις θεμα παθολογικο και σηκωνεται, συνεχιζεις χωρις και ολα μια χαρα!!!!
Κοίτα αυτό θα κάνω αν δεν γίνει αλλιώς(που ελπίζω να μην χρειαστεί) αλλά το θέμα είναι ότι αν τα ξεκινήσεις μετά δεν  μπορείς με τίποτα χωρίς αυτά.Οπότε θα προσπαθήσω να το παλέψω χωρίς...

Τσόντες βλέπεις?

Καμιά  :bigdick: βαράς...?

Αν ντρέπεσαι όπως λες πήγαινε σε μασατζίδικο για να μην έχεις κι άγχος.
Κι αν δεις ότι σηκώνεται της λες να σε καβαλήσει κιόλας κι όλα καλά.
Αν όχι απολαμβάνεις απλώς το μασαζάκι!
Βλέπω full τσόντα :bigdick: .Πρότεινε κανά καλό να πάω...

Ρε φιλαράκι είναι σα να μπήκες σε forum μονομάχων να τους πεις για την αγκίδα που μπήκε στο δάχτυλό σου... Μην ακούς ζώα που κοροϊδεύουν ότι είσαι πούστης.
Το πρόβλημά σου είναι αυτό που σου είπαν και πριν, το άγχος επίδοσης. Πας με την ψυχολογία ότι πρέπει να γαμήσεις σώνει και καλά και να ικανοποιήσεις το εκάστοτε θυληκό. Φοβάσαι μήπως δε σου σηκωθεί και ως εκ θαύματος δε σου σηκώνεται. Σκοπός σ αυτή τη φάση είναι να περάσεις εσύ καλά.
Βγάλτο απ το μυαλό σου, σκέψου ότι θα μπαλαμουτιάσεις βυζιά και κωλομέρια. Πήγαινε μια, δυο, πέντε, δέκα φορές να συνηθήσεις το γυναικείο άγγιγμα ανεξαρτήτως αποτελέσματος και όλα τ άλλα θα γίνουν αυτόματα. Δε χρειάζεται να πας και να λες για πρώτη φορά και μαλακίες, λίγο θράσσος δε βλάπτει. Μπες σε μια που σ αρέσει και δε σε τρομάζει και κάνε ότι σου 'ρχεται.
Κάνα δυο ποτηράκια κόκκινο κρασί επίσης πάντα βοηθάνε.
Προτείνω Φυλής μιας και είναι η πιο εξισορροπημένη κατάσταση μεταξύ καθαριότητας, τιμή και εμφάνισης κοριτσιών.
Ωραίος ρε φίλε μου ανέβασες την ψυχολόγια αυτό θα κάνω.Και εγώ πιστεύω ότι είναι το άγχος που λες γιατί κατα τα άλλα είμαι μια χαρά υγιής...
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Καλησπέρα με λένε Νίκο και είμαι 21 ετών παρθένος.Είχα μια τραυματική εμπειρία όταν ήμουν 16 με ιερόδουλη(δεν μου σηκώθηκε),γενικά αυτή φέρθηκε πολύ σκατά ήταν πολύ επιθετική δεν με άφηνε να πιάνω τίποτα είχε πάει σκατά η όλη φάση.Μετά έκανα 2-3 σχέσεις μέχρι τα 19 αλλά ακομη και με πολλά προκαταρτικά(δάχτυλα,γλυφομούνια κλπ) δεν μου σηκωνότανε η σηκωνότανε για λίγο και μετά γάμησε τα.Πιστεύω ότι ήταν καθαρά ψυχολογικό γιατί κατα τα άλλα όταν είμαι μόνος δεν έχω θέμα.Τον τελευταίο χρόνο έχω πάει αρκετές φορές τσάρκα με φίλους,γουστάρω την όλη φάση άσχετα από εκείνο το περιστατικό αλλά δεν έχω μπει γιατί φοβάμαι μην με πάρουν πρέφα και πέσει το δούλεμα της αρκούδας :2funny: Πιο πολύ γουστάρω βέβαια στριπτητζάδικα όπου πάω 2-3 φορές τον μήνα...Τα λέω όλα αυτά και ελπίζω να με βοηθήσετε γιατί δεν ξέρω τι να κάνω θέλω να πάω σε μπουρδέλο με σκόπο να γαμήσω και όχι την τσάρκα αλλά δεν ξέρω φοβάμαι μην με διώξει αν με πάρει πρέφα η μην γίνω ρόμπα.Θα πήγαινα σε γιατρό και το χω σκεφτεί αλλά δεν νομίζω ότι έχω κάτι σωματικό αλλα μάλλον στο κεφάλι μου είναι.Τι προτείνετε?
καταρχας χαλαρωσε,ειναι απλα ψυχολογικο,οχι τιποτα αλλο ...δεν σε επηρεαζει  το γεγονος οτι ειχες τραυματικη εμπειρια με την ξεσκισμενη πορνη,οσο για την φαση τοοτι εισαι 21 ετων και δεν εχεις πηδηξει ολοκληρωμενα.Γραφτα στα αρχιδια σου πηγαινε σε ενα μπουρδελακι που θα σου προτεινουν απο δω μεσα τα παιδια  ;) πηγαινε γαμησετης οτι εχει και δεν εχει να αδειασεις...ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ...ΞΕΚΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΣΠΡΩΞΕΙΣ ΜΕΓΑΛΕ... ;)
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Καλά και εγώ θα χύσω κατευθείαν το ξέρω το θέμα είναι να πάρω το κολάι και να ανέβει η αυτοπεποίθηση λίγο.
Δεν νομίζω ρε φίλε μάλλον το αντίθετο ισχύει .
Κοίτα αυτό θα κάνω αν δεν γίνει αλλιώς(που ελπίζω να μην χρειαστεί) αλλά το θέμα είναι ότι αν τα ξεκινήσεις μετά δεν  μπορείς με τίποτα χωρίς αυτά.Οπότε θα προσπαθήσω να το παλέψω χωρίς...
Βλέπω full τσόντα :bigdick: .Πρότεινε κανά καλό να πάω...
Ωραίος ρε φίλε μου ανέβασες την ψυχολόγια αυτό θα κάνω.Και εγώ πιστεύω ότι είναι το άγχος που λες γιατί κατα τα άλλα είμαι μια χαρά υγιής...
εχεις φιλε π.μ ;) ;)
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μπραβο μαγκες!!!!!!
Αλλος ενας παρθένος βρήκε την γιατρειά του εδω μέσα!
:rockon: :rockon:
ο επομενος plzzzzzzzzzzzz
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τι εκανε ο παρθενος μας??? τελικα εγινε σεξ???? αντε ρε φιλε πηγαινε... και με την νικη!!!!

Να θυμασαι.... ολα ειναι στο μυαλο σου αντε πηγαινε να τουφεκισεις αποψε σε κανα μπουρδελακι
εχει και ωραια μερα για τσαρκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom