Νέα

21 χρονών παρθένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickcsi92
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467
Μην είσθε τόσο σκληρός Πάτερ.

Η Εκκλησία πρέπει να συμπονεί και να είναι αρωγός στον οιονδήποτε. :priest:

Και τι να κάνω;

Να αρχίσω να προσεύχομαι για να του σηκωθεί;  Ή να κάνω στον ναό καμιά δέηση "υπέρ ανατάσεως του μορίου του αδελφού ημών Νικοσιλάου του εικοστού ενάτου";

Είστε με τα καλά σας φίλτατε;

Καλύτερα να απευθυνθεί σε κανέναν φακίρη να του παίξει φλογέρα μπας και του σηκωθεί σαν το φίδι.
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
εαν το πεις αυτο σε πουτανα θα σε κανει δωρο το γαμηση ξερεις τι ειναι να σου περνουν την παρθενια :grin: :grin: :grin:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Και τι να κάνω;

Να αρχίσω να προσεύχομαι για να του σηκωθεί;  Ή να κάνω στον ναό καμιά δέηση "υπέρ ανατάσεως του μορίου του αδελφού ημών Νικοσιλάου του εικοστού ενάτου";

Είστε με τα καλά σας φίλτατε;

Καλύτερα να απευθυνθεί σε κανέναν φακίρη να του παίξει φλογέρα μπας και του σηκωθεί σαν το φίδι.

Δηλαδή όλοι αυτοί που λένε, πως όταν είναι κουρασμένοι/αγχωμένοι/ασχημα ψυχολογικά
δεν τους σηκώνεται ή τούς πέφτει
είναι γκέΙ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467
Δηλαδή όλοι αυτοί που λένε, πως όταν είναι κουρασμένοι/αγχωμένοι/ασχημα ψυχολογικά
δεν τους σηκώνεται ή τούς πέφτει
είναι γκέΙ?
Αν είναι οικονομικά εύρωστοι, ναι.

Αν δεν είναι οικομικά καλοστεκούμενοι, είναι απλώς λαϊόπουστρες.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Φιλε nickcsi92 στα ειπαν μια χαρα οι παικτες εδω. Και γω πρωτη φορα δεν μου σηκωθηκε αν και η κοπελα εκανε φιλοτιμες προσπαθειες. Την επομενη φορα ομως πηγα προετοιμασμενος....την ειχα σηκωμενη απο το σπιτι  μεχρι το μπουρδελο. Εννοειται πως εχυσα στην πιπα αλλα ξεπερασα ετσι την πρωτη αποτυχημενη αποπειρα. Μετα αρχισα την καριερα μου στο χωρο γεματος αυτοπεποιθηση και απο τοτε δεν ετυχε να μην μου σηκωθει ξανα ποτε. Το καλυτερο βεβαια ειναι αυτο που εγραψε καποιος να βρεις μια κοπελα που ειναι χαλαρη στο δωματιο οποτε να το φχαριστηθεις.  
σηκωμενη απ το σπιτι μεχρι το μπουρδελο :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Αν είναι οικονομικά εύρωστοι, ναι.

Αν δεν είναι οικομικά καλοστεκούμενοι, είναι απλώς λαϊόπουστρες.

Δηλαδή όλοι αυτοί που πάνε στα μπουρδέλα,
και λένε ότι επειδή η άλλη ήταν ξενέρωτη , δεν κατάφεραν να τελειώσουν.

ειναι γκει??

Κοιτα να δεις...
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Φιλε nickcsi92 στα ειπαν μια χαρα οι παικτες εδω. Και γω πρωτη φορα δεν μου σηκωθηκε αν και η κοπελα εκανε φιλοτιμες προσπαθειες. Την επομενη φορα ομως πηγα προετοιμασμενος....την ειχα σηκωμενη απο το σπιτι  μεχρι το μπουρδελο. Εννοειται πως εχυσα στην πιπα αλλα ξεπερασα ετσι την πρωτη αποτυχημενη αποπειρα. Μετα αρχισα την καριερα μου στο χωρο γεματος αυτοπεποιθηση και απο τοτε δεν ετυχε να μην μου σηκωθει ξανα ποτε. Το καλυτερο βεβαια ειναι αυτο που εγραψε καποιος να βρεις μια κοπελα που ειναι χαλαρη στο δωματιο οποτε να το φχαριστηθεις. 

ελπίζω μόνο να μην είχε και κίνηση στο δρόμο!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467
Αν πήγε με τα πόδια θα εβγαζε και φλας στις διασταυρωσεις.

Με αυτοκίνητο πήγε. Τον είδα.

Με το δεξί χέρι μίλαγε στο κινητό και άλλαζε τις ταχύτητες και με το αριστερό έπινε φραπέ με κόκα κόλα ακι έτρωγε πίτα κεμπάμπ.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπέρα με λένε Νίκο και είμαι 21 ετών παρθένος.Είχα μια τραυματική εμπειρία όταν ήμουν 16 με ιερόδουλη(δεν μου σηκώθηκε),γενικά αυτή φέρθηκε πολύ σκατά ήταν πολύ επιθετική δεν με άφηνε να πιάνω τίποτα είχε πάει σκατά η όλη φάση.Μετά έκανα 2-3 σχέσεις μέχρι τα 19 αλλά ακομη και με πολλά προκαταρτικά(δάχτυλα,γλυφομούνια κλπ) δεν μου σηκωνότανε η σηκωνότανε για λίγο και μετά γάμησε τα.Πιστεύω ότι ήταν καθαρά ψυχολογικό γιατί κατα τα άλλα όταν είμαι μόνος δεν έχω θέμα.Τον τελευταίο χρόνο έχω πάει αρκετές φορές τσάρκα με φίλους,γουστάρω την όλη φάση άσχετα από εκείνο το περιστατικό αλλά δεν έχω μπει γιατί φοβάμαι μην με πάρουν πρέφα και πέσει το δούλεμα της αρκούδας :2funny: Πιο πολύ γουστάρω βέβαια στριπτητζάδικα όπου πάω 2-3 φορές τον μήνα...Τα λέω όλα αυτά και ελπίζω να με βοηθήσετε γιατί δεν ξέρω τι να κάνω θέλω να πάω σε μπουρδέλο με σκόπο να γαμήσω και όχι την τσάρκα αλλά δεν ξέρω φοβάμαι μην με διώξει αν με πάρει πρέφα η μην γίνω ρόμπα.Θα πήγαινα σε γιατρό και το χω σκεφτεί αλλά δεν νομίζω ότι έχω κάτι σωματικό αλλα μάλλον στο κεφάλι μου είναι.Τι προτείνετε?

21 ετων με ψυχολογικο στο γαμησι ??? η ΄λυση ειναι λεβιντρα 20mg.....και αν δεν σου σηκωθει ....θα στειλω παραπονα στην bayern προσωπικα !!! συνηθως οι γιατροι ,σε ασθενη με ψυχολογικα στο σεξ ...δινουν αγωγη με βιαγκρα .......μετα αφου δεις οτι δεν εχεις θεμα παθολογικο και σηκωνεται, συνεχιζεις χωρις και ολα μια χαρα!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Να αρχίσω να προσεύχομαι για να του σηκωθεί;  Ή να κάνω στον ναό καμιά δέηση "υπέρ ανατάσεως του μορίου του αδελφού ημών Νικοσιλάου του εικοστού ενάτου";

Πρώτη φορά εντοπίζω ορθογραφικό σας λάθος! :o

Είσθε άρρωστος Άγιε? :think:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Με αυτοκίνητο πήγε. Τον είδα.

Με το δεξί χέρι μίλαγε στο κινητό και άλλαζε τις ταχύτητες και με το αριστερό έπινε φραπέ με κόκα κόλα ακι έτρωγε πίτα κεμπάμπ.
θα ειχε και το λάπτοπ στα πόδια αλλά λογω της στύσης δεν μπορούσε.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Με αυτοκίνητο πήγε. Τον είδα.

Με το δεξί χέρι μίλαγε στο κινητό και άλλαζε τις ταχύτητες και με το αριστερό έπινε φραπέ με κόκα κόλα ακι έτρωγε πίτα κεμπάμπ.

Δηλαδή οδηγούσε με το πουλί? :hmm:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Τσόντες βλέπεις?

Καμιά  :bigdick: βαράς...?

Αν ντρέπεσαι όπως λες πήγαινε σε μασατζίδικο για να μην έχεις κι άγχος.
Κι αν δεις ότι σηκώνεται της λες να σε καβαλήσει κιόλας κι όλα καλά.
Αν όχι απολαμβάνεις απλώς το μασαζάκι!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δηλαδή όλοι αυτοί που λένε, πως όταν είναι κουρασμένοι/αγχωμένοι/ασχημα ψυχολογικά
δεν τους σηκώνεται ή τούς πέφτει
είναι γκέΙ?
σου το εχουν πει πολλοι αυτο βιολεττα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom