Νέα

21 χρονών παρθένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickcsi92
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Βασικά απο τις κριτικές που έτυχε να διαβασω εδω μέσα   :P
αλλο οι κοπελες που δουλευουν στα μπουρδελα ρε βιολεττα
σε εσενα προσωπικα ετυχε περιπτωση που να μην του σηκωνετε?
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Καλησπέρα με λένε Νίκο και είμαι 21 ετών παρθένος.Είχα μια τραυματική εμπειρία όταν ήμουν 16 με ιερόδουλη(δεν μου σηκώθηκε),γενικά αυτή φέρθηκε πολύ σκατά ήταν πολύ επιθετική δεν με άφηνε να πιάνω τίποτα είχε πάει σκατά η όλη φάση.Μετά έκανα 2-3 σχέσεις μέχρι τα 19 αλλά ακομη και με πολλά προκαταρτικά(δάχτυλα,γλυφομούνια κλπ) δεν μου σηκωνότανε η σηκωνότανε για λίγο και μετά γάμησε τα.Πιστεύω ότι ήταν καθαρά ψυχολογικό γιατί κατα τα άλλα όταν είμαι μόνος δεν έχω θέμα.Τον τελευταίο χρόνο έχω πάει αρκετές φορές τσάρκα με φίλους,γουστάρω την όλη φάση άσχετα από εκείνο το περιστατικό αλλά δεν έχω μπει γιατί φοβάμαι μην με πάρουν πρέφα και πέσει το δούλεμα της αρκούδας :2funny: Πιο πολύ γουστάρω βέβαια στριπτητζάδικα όπου πάω 2-3 φορές τον μήνα...Τα λέω όλα αυτά και ελπίζω να με βοηθήσετε γιατί δεν ξέρω τι να κάνω θέλω να πάω σε μπουρδέλο με σκόπο να γαμήσω και όχι την τσάρκα αλλά δεν ξέρω φοβάμαι μην με διώξει αν με πάρει πρέφα η μην γίνω ρόμπα.Θα πήγαινα σε γιατρό και το χω σκεφτεί αλλά δεν νομίζω ότι έχω κάτι σωματικό αλλα μάλλον στο κεφάλι μου είναι.Τι προτείνετε?
Τυπε Κυριακη τα ανοιγουν αυτα τα θεματα δεν το ξερεις? :2funny: :2funny:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
αλλο οι κοπελες που δουλευουν στα μπουρδελα ρε βιολεττα
σε εσενα προσωπικα ετυχε περιπτωση που να μην του σηκωνετε?

Όχι. Αλλά έτυχε σε μια μακροχρόνια σχέση να μην μπορει να τελειωσει μετά απο κατανάλωση αλκοολ.
 

windwalk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλαράκι είναι σα να μπήκες σε forum μονομάχων να τους πεις για την αγκίδα που μπήκε στο δάχτυλό σου... Μην ακούς ζώα που κοροϊδεύουν ότι είσαι πούστης.
Το πρόβλημά σου είναι αυτό που σου είπαν και πριν, το άγχος επίδοσης. Πας με την ψυχολογία ότι πρέπει να γαμήσεις σώνει και καλά και να ικανοποιήσεις το εκάστοτε θυληκό. Φοβάσαι μήπως δε σου σηκωθεί και ως εκ θαύματος δε σου σηκώνεται. Σκοπός σ αυτή τη φάση είναι να περάσεις εσύ καλά.
Βγάλτο απ το μυαλό σου, σκέψου ότι θα μπαλαμουτιάσεις βυζιά και κωλομέρια. Πήγαινε μια, δυο, πέντε, δέκα φορές να συνηθήσεις το γυναικείο άγγιγμα ανεξαρτήτως αποτελέσματος και όλα τ άλλα θα γίνουν αυτόματα. Δε χρειάζεται να πας και να λες για πρώτη φορά και μαλακίες, λίγο θράσσος δε βλάπτει. Μπες σε μια που σ αρέσει και δε σε τρομάζει και κάνε ότι σου 'ρχεται.
Κάνα δυο ποτηράκια κόκκινο κρασί επίσης πάντα βοηθάνε.
Προτείνω Φυλής μιας και είναι η πιο εξισορροπημένη κατάσταση μεταξύ καθαριότητας, τιμή και εμφάνισης κοριτσιών.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ρε φιλαράκι είναι σα να μπήκες σε forum μονομάχων να τους πεις για την αγκίδα που μπήκε στο δάχτυλό σου... Μην ακούς ζώα που κοροϊδεύουν ότι είσαι πούστης.
Το πρόβλημά σου είναι αυτό που σου είπαν και πριν, το άγχος επίδοσης. Πας με την ψυχολογία ότι πρέπει να γαμήσεις σώνει και καλά και να ικανοποιήσεις το εκάστοτε θυληκό. Φοβάσαι μήπως δε σου σηκωθεί και ως εκ θαύματος δε σου σηκώνεται. Σκοπός σ αυτή τη φάση είναι να περάσεις εσύ καλά.
Βγάλτο απ το μυαλό σου, σκέψου ότι θα μπαλαμουτιάσεις βυζιά και κωλομέρια. Πήγαινε μια, δυο, πέντε, δέκα φορές να συνηθήσεις το γυναικείο άγγιγμα ανεξαρτήτως αποτελέσματος και όλα τ άλλα θα γίνουν αυτόματα. Δε χρειάζεται να πας και να λες για πρώτη φορά και μαλακίες, λίγο θράσσος δε βλάπτει. Μπες σε μια που σ αρέσει και δε σε τρομάζει και κάνε ότι σου 'ρχεται.
Κάνα δυο ποτηράκια κόκκινο κρασί επίσης πάντα βοηθάνε.
Προτείνω Φυλής μιας και είναι η πιο εξισορροπημένη κατάσταση μεταξύ καθαριότητας, τιμή και εμφάνισης κοριτσιών.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467
Όχι. Αλλά έτυχε σε μια μακροχρόνια σχέση να μην μπορει να τελειωσει μετά απο κατανάλωση αλκοολ.

Του είχε "κελαϊδήσει" όμως.  ;)


Του κ. Νικοσιλάου "δεν". Μόνο όταν είναι μόνος του. 
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Όχι. Αλλά έτυχε σε μια μακροχρόνια σχέση να μην μπορει να τελειωσει μετά απο κατανάλωση αλκοολ.
με μπεκρουλιακα εμπλεξες βιολεττα? :S
th_drunk.gif
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
βιαγκρα με μετρο,μην το κανεις σαν καποιους αλλους που ηταν 6 μερες καυλομενοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom