Νέα

21 χρονών παρθένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickcsi92
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μακάρι ρε φίλε γιατί έχω ευκαιρίες να κάνω κάτι με γνωστές(φίλες φίλων κλπ),αλλά φοβάμαι μην γίνει καμια μαλακία και το μάθουν οι φίλοι μου και με πάρουν στο δούλεμα.Για αυτό θέλω να πάω καμια 10ριά φορές σε μπουρδέλο να χω και μια εμπειρία...
τυπε εχεις γερο στομαχι να κανεις τον κασκαντερ στο μεταξι;αντεχεις την βρωμα;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μακάρι ρε φίλε γιατί έχω ευκαιρίες να κάνω κάτι με γνωστές(φίλες φίλων κλπ),αλλά φοβάμαι μην γίνει καμια μαλακία και το μάθουν οι φίλοι μου και με πάρουν στο δούλεμα.Για αυτό θέλω να πάω καμια 10ριά φορές σε μπουρδέλο να χω και μια εμπειρία...
10φορες κιολας;
 
OP
OP
N

nickcsi92

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν κόψτε τις παπαριές είπαμε δεν είμαι πούστης.Αν έχετε να προτείνετε καμία μελαχρινή/κοκκινομάλλα βυζιά μικρα μεγάλα δεν με νοιάζει,οχι πολύ ψηλή και αρκετα φιλική πείτε όνομα και μπουρδέλο να πάω...
 
OP
OP
N

nickcsi92

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
τυπε εχεις γερο στομαχι να κανεις τον κασκαντερ στο μεταξι;αντεχεις την βρωμα;

Κοίτα δεν έχω πάει ποτέ μετάξι ούτε φυλής,μόνο σε studio στο γκάζι.Δεν με νοιάζει να δώσω και 50άρικο βέβαια φοβάμαι μην πάει χαμένο οπότε ίσως είναι καλύτερα μετάξι για αρχή η φυλής που παίζει 20άρικο.Για τι βρωμιά μιλάμε μην κολλήσω και τίποτα...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Κοίτα δεν έχω πάει ποτέ μετάξι ούτε φυλής,μόνο σε studio στο γκάζι.Δεν με νοιάζει να δώσω και 50άρικο βέβαια φοβάμαι μην πάει χαμένο οπότε ίσως είναι καλύτερα μετάξι για αρχή η φυλής που παίζει 20άρικο.Για τι βρωμιά μιλάμε μην κολλήσω και τίποτα...
Πριν πας Μεταξουργιο πρεπει να σου κανουν τα βασικα εμβολια, σαν αυτα που σου εκαναν και στο στρατο.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Λοιπόν κόψτε τις παπαριές είπαμε δεν είμαι πούστης.Αν έχετε να προτείνετε καμία μελαχρινή/κοκκινομάλλα βυζιά μικρα μεγάλα δεν με νοιάζει,οχι πολύ ψηλή και αρκετα φιλική πείτε όνομα και μπουρδέλο να πάω...
ηλικια η κοπελα που θες;;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467
Λοιπόν κόψτε τις παπαριές είπαμε δεν είμαι πούστης.Αν έχετε να προτείνετε καμία μελαχρινή/κοκκινομάλλα βυζιά μικρα μεγάλα δεν με νοιάζει,οχι πολύ ψηλή και αρκετα φιλική πείτε όνομα και μπουρδέλο να πάω...

Δείτε,

Δυστυχώς απουσιάζει και ο κ. Σαρουμάνος που θα μπορούσε ως ο πλέον ειδικός να σας εξυπηρετήσει.

Πάρα ταύτα ενθυμούμαι ότι εκθείαζε τις εργαζόμενες εις το Φ 104 οι οποίες ειδικεύονται εις το αυταρχικό. Ως εκ τούτου θα σας συμβουλευα να το επισκεφτείτε.

 
OP
OP
N

nickcsi92

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πριν πας Μεταξουργιο πρεπει να σου κανουν τα βασικα εμβολια, σαν αυτα που σου εκαναν και στο στρατο.
Γαμησε το τότε φυλής είναι καλύτερα?Δεν μου τρέχουν απ τα μπατζάκια αλλά αυτή την περίοδο είμαι σχετικά καλά οικονομικά.Είπαμε μη κολλήσουμε και τίποτα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Λοιπόν κόψτε τις παπαριές είπαμε δεν είμαι πούστης.Αν έχετε να προτείνετε καμία μελαχρινή/κοκκινομάλλα βυζιά μικρα μεγάλα δεν με νοιάζει,οχι πολύ ψηλή και αρκετα φιλική πείτε όνομα και μπουρδέλο να πάω...
τυπε τα γκρανια σαρεσουν?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δεν έχω πρόβλημα γουστάρω και milfάκια.Θυσιάζω σε εμφάνιση αν είναι πιο φιλική.Από την εμπειρία μου και σε strip οι ντίβες συνήθως είναι γτπ.
τυπε πρεπει να σκασεις μυτη στο τριγωνο
εκει θα βρεις αυτο που θες
 
OP
OP
N

nickcsi92

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0

Δείτε,

Δυστυχώς απουσιάζει και ο κ. Σαρουμάνος που θα μπορούσε ως ο πλέον ειδικός να σας εξυπηρετήσει.

Πάρα ταύτα ενθυμούμαι ότι εκθείαζε τις εργαζόμενες εις το Φ 104 οι οποίες ειδικεύονται εις το αυταρχικό. Ως εκ τούτου θα σας συμβουλευα να το επισκεφτείτε.

Οκ θα το τσεκάρω,Ευχαριστώ.

τυπε τα γκρανια σαρεσουν?
Οχι γκράνια μέχρι 45 το πολύ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom