Νέα

21 χρονών παρθένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickcsi92
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γιατί αγχώνεσαι... Δεν θα ξέρεις την άλλη και πιθανόν να μην την ξαναδείς και ποτέ.
Πηγαινε να περάσεις καλά, πιες 1-2(οχι παραπανω ) ποτηράκια κρασάκι να ξελαμπικάρεις,
και άσε το ένστικτο σου να απελευθερωθεί.
παρε ρε το παιδι να το ξεπαρθενεψεις.κανε μια καλη πραξη.
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
νικο την επομενη φορα που θα πας σε ιεροδουλη μην τραβηξεις μαλακια για δεκα μερες πριν και επικεντρωσου στο μουνι και τα βυζια.....εγγυημενα θα γαμησεις

αν δεν σου σηκωθει αλλαξε φορουμ μαν
http://[URL unfurl="true"]www.owensworld.com/sites/default/files/imagecache/Fullsize/pictures/are-you-gay.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

είναι που είναι παρθένος, αμα πάει και ''πεινασμένος'' , απλά δεν θα προλάβει να κάνει σεξ. :P
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Κοίτα οκ ξέρω οτι πολλοί γράφουν για να τραβήξουν την προσοχή ή πουστράκια που ψάχνονται κλπ,εγώ ότι γράφω είναι αλήθεια και απλά ζητάω μια άποψη παραπάνω και καμιά πρόταση σε ποιο μπουρδέλο/studio να πάω.
Ρε φιλε δεν ειμαστε ψυχολογοι.  :uglystupid:
Τι μας κανεις καταθεση ψυχης; Στα αρχιδια μας στην τελικη.
Ψαξε στο φορουμ να βρεις αυτο που θες, και αντε σε κανενα ψυχολογο αμα εχεις προβληματα.
 
OP
OP
N

nickcsi92

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
νικο την επομενη φορα που θα πας σε ιεροδουλη μην τραβηξεις μαλακια για δεκα μερες πριν και επικεντρωσου στο μουνι και τα βυζια.....εγγυημενα θα γαμησεις

αν δεν σου σηκωθει αλλαξε φορουμ μαν
http://[URL unfurl="true"]www.owensworld.com/sites/default/files/imagecache/Fullsize/pictures/are-you-gay.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Οκ ρε φίλε αυτό θα κάνω ίσως να φταίει ότι τράβαγα τις άλλες φορές.Που προτείνετε?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κοίτα οκ ξέρω οτι πολλοί γράφουν για να τραβήξουν την προσοχή ή πουστράκια που ψάχνονται κλπ,εγώ ότι γράφω είναι αλήθεια και απλά ζητάω μια άποψη παραπάνω και καμιά πρόταση σε ποιο μπουρδέλο/studio να πάω.
Ρε δικε μου δεν δικαιολογειται να εισαι 21,να χαμουρευεις γκομενα και να μην γινεται δοξαρι η πουτσα.Εγω θα σου προτεινα να πας με τον κωστακη που ειναι σοβαρος με κοστουμι να κανετε παρτουζα,να δεις πως γινεται η δουλεια,να μαθεις.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κοίτα οκ ξέρω οτι πολλοί γράφουν για να τραβήξουν την προσοχή ή πουστράκια που ψάχνονται κλπ,εγώ ότι γράφω είναι αλήθεια και απλά ζητάω μια άποψη παραπάνω και καμιά πρόταση σε ποιο μπουρδέλο/studio να πάω.
να πας στον κοριτσαρο την αννα μαρια που γραφει κι εδω.....δεν μπορει θα γαμησεις.....
 

Επισκέπτης
Ρε δικε μου δεν δικαιολογειται να εισαι 21,να χαμουρευεις γκομενα και να μην γινεται δοξαρι η πουτσα.Εγω θα σου προτεινα να πας με τον κωστακη που ειναι σοβαρος με κοστουμι να κανετε παρτουζα,να δεις πως γινεται η δουλεια,να μαθεις.
μπραβο αγαπουλη τον βοηθησες  :jerking:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Ρε φιλε δεν ειμαστε ψυχολογοι.  :uglystupid:
Τι μας κανεις καταθεση ψυχης; Στα αρχιδια μας στην τελικη.
Ψαξε στο φορουμ να βρεις αυτο που θες, και αντε σε κανενα ψυχολογο αμα εχεις προβληματα.

Είναι κακό να ζητήσει γνωμες απο ενα φόρουμ?? Αντρική αλληλευγυη σου λέει μετά.


 
OP
OP
N

nickcsi92

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε δεν ειμαστε ψυχολογοι.  :uglystupid:
Τι μας κανεις καταθεση ψυχης; Στα αρχιδια μας στην τελικη.
Ψαξε στο φορουμ να βρεις αυτο που θες, και αντε σε κανενα ψυχολογο αμα εχεις προβληματα.

Ρε φίλε δεν σε υποχρεώνεις κανείς να απαντήσεις.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ρε φίλε , για να μην σου γίνεται  πέτρα το καβλί με τις γκόμενες , μήπως πρέπει να περάσεις στην αντιπέρα όχθη ?    ;)
Ξέρεις , δεν είναι ντροπή .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
violleta έφαγες καμιά πούτσα σήμερα;
3stooges_face_palm.jpg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ρε φίλε , για να μην σου γίνεται  πέτρα το καβλί με τις γκόμενες , μήπως πρέπει να περάσεις στην αντιπέρα όχθη ?    ;)
Ξέρεις , δεν είναι ντροπή .
λες να του σηκωνεται με τον λιλα τυπε? :grin:
 
OP
OP
N

nickcsi92

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε , για να μην σου γίνεται  πέτρα το καβλί με τις γκόμενες , μήπως πρέπει να περάσεις στην αντιπέρα όχθη ?    ;)
Ξέρεις , δεν είναι ντροπή .
Κοίτα φίλε γουστάρω τις γυναίκες μπορεί πχ να είμαι στο λεωφορείο να κάτσει διπλά μια μουνάρα και να μου είναι κάγκελο για μισή ώρα απλά λόγω άγχους μάλλον όταν είναι για σεξ κολλάω.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κοίτα φίλε γουστάρω τις γυναίκες μπορεί πχ να είμαι στο λεωφορείο να κάτσει διπλά μια μουνάρα και να μου είναι κάγκελο για μισή ώρα απλά λόγω άγχους μάλλον όταν είναι για σεξ κολλάω.
Ρε μπας και εισαι γαυρος και δεν το εχεις καταλαβει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom