Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.246
Like
16.221
Πόντοι
2.256
Γενικα το καλοκαιρι , επειδη ο κοσμος κραταει τα λεφτα και το χρονο του για τις παραλιες , ο καθε μαγαζατωρας φυτευει ενα μαιντανο να κανει προμο.
Το ιδιο γινεται πχ με τις αθλητικες εφημεριδες που γραφουν " Ο Εμπαπε το σκεφτεται για ελληνικη ομαδα !!!!! "
Αυτα τα μαγαζια στην Ελλαδα δεν εχουν τυχη , γιατι στις Ελλεινιδες δεν αρεσει το σεξ αλλα η χλυδα και το ινστα
Οποιος θελει εμπειρια απο swing club πρεπει να παει Γαλλια , στο 2plus2 για παραδεγμα , γιατι αυτο ταιριαζει με την κουλτουρα των Γαλλων που ειναι " απο δω η γυναικα μου, απο δω το αισθημα μου "
Γιατί το λες αυτό φίλε;;;Μιλήσαμε με την τύπισσα και μου έδωσε να καταλάβω πως πρόκειται για σοβαρό μέλος και αυτά που λέει τα εννοεί!!! :angel:
Της είπα ότι ενδιαφέρομαι για γνωριμία με τη γυναίκα μου που γουστάρει τέτοιες φάσεις και η τύπισσα απλά εξαφανίστηκε :priest:
Τι σε κάνει να πιστεύεις πως είναι κλώνος;;;; :grin:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Γιατί το λες αυτό φίλε;;;Μιλήσαμε με την τύπισσα και μου έδωσε να καταλάβω πως πρόκειται για σοβαρό μέλος και αυτά που λέει τα εννοεί!!! :angel:
Της είπα ότι ενδιαφέρομαι για γνωριμία με τη γυναίκα μου που γουστάρει τέτοιες φάσεις και η τύπισσα απλά εξαφανίστηκε :priest:
Τι σε κάνει να πιστεύεις πως είναι κλώνος;;;; :grin:
Για τον ιδιο λογο που μου την εχουν πεσει γυναικες ( οχι και τιποτα μοντελα ) σε τραπεζες , σε δημ. υπηρεσιες , στην ACS αλλα ποτε στο δρομο. Ο λογος ειναι οτι για τη γυναικα το πρωτο πραγμα ειναι η ασφαλεια
Ποτε δε θα πηγαινε γυναικα μονη της χωρις κονε σε τετοιο μαγαζι
Επισης εκανε εγγραφη τωρα , που πεφτει η κινηση σε κλειστους χωρους λογω καλοκαιριου
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
καλησπερα ελειπα για δοθλεια σεζον αλλα αυτο το σκ θα ειμαι αθηνα.εχει κοσμο το μαγαζι η τωρα με τις ζεστες ολοι διακοπες ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.896
Πόντοι
7.885
καλησπερα ελειπα για δοθλεια σεζον αλλα αυτο το σκ θα ειμαι αθηνα.εχει κοσμο το μαγαζι η τωρα με τις ζεστες ολοι διακοπες ?
Τύπισσα κάποιοι εδώ μέσα σ έχουμε χαρακτηρίσει 'υπαλληλο' και 'βαλτη'. Εσύ τι έχεις να απαντήσεις για αυτά??
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.971
Κριτικές
1
Like
2.698
Πόντοι
606

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.068
Πόντοι
3.846
Γενικα το καλοκαιρι , επειδη ο κοσμος κραταει τα λεφτα και το χρονο του για τις παραλιες , ο καθε μαγαζατωρας φυτευει ενα μαιντανο να κανει προμο.
Το ιδιο γινεται πχ με τις αθλητικες εφημεριδες που γραφουν " Ο Εμπαπε το σκεφτεται για ελληνικη ομαδα !!!!! "
Αυτα τα μαγαζια στην Ελλαδα δεν εχουν τυχη , γιατι στις Ελλεινιδες δεν αρεσει το σεξ αλλα η χλυδα και το ινστα
Οποιος θελει εμπειρια απο swing club πρεπει να παει Γαλλια , στο 2plus2 για παραδεγμα , γιατι αυτο ταιριαζει με την κουλτουρα των Γαλλων που ειναι " απο δω η γυναικα μου, απο δω το αισθημα μου "
Μην το λες, αν δε μάζευαν κόσμο θα είχαν κλείσει.
Δεν έχω μέτρο σύγκρισης με άλλες χώρες, τι παίζει αναλογικά με τον πληθυσμό. Από ότι μου λένε οι Έλληνες swingers σε χώρες όπως Γαλλία ,Βέλγιο, Ολλανδία είναι σε πολύ πιο υψηλό επίπεδο από οργάνωση και συμμετοχές.

Αυτό δε σημαίνει ότι στα 2 μαγαζιά του Πειραιά δεν παίζει δραστηριότητα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.068
Πόντοι
3.846
ρε μ@λ@κες δε σας κόβει καθόλου.. πηγαίνοντας μόνος πληρώνεις ένα 80άρι και παίζει να μη γαμήσεις.. πηγαίνοντας με κολγκέρλ πληρώνεις ενα 100άρι 150άρι και θα γαμήσεις σίγουρα. Κοιτάτε το δέντρο και χάνετε το δάσος.. α σιχτιρ πια
μόνο 150 ρε παίκτη; Σίγουρα;
 

chessadf

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ πάω στοίχημα ότι ο μύστης @aiolos.klima50 έχει πάει κάποιες φορές και όχι μόνο με μία παρτενέρ!!! Απλά γράφει σάλια για να θολώσει τα νερά!! :wink:

Να ξέρεις πάντως πως αν πεις εδώ μέσα πως ενδιαφέρεσαι, θα έχεις 200 πμ από αγνώστους σε χρόνο dt!!!
Τυπε πίσω από τον τύπο/τύπισσα @Elanfra κρύβεται ο μαγαζατορας. Από εκεί ξεκινάει η παραμυθά, οι μαγαζατορες γενικά δεν αντέχουν τις αρνητικές κριτικές και είτε φτιάχνουν οι ίδιοι ψεύτικα προφίλ είτε βρίσκουν άλλους να κάνουν αυτήν την δουλειά. Βέβαια ξεφτιλιζονται εύκολα από τους έμπειρους μύστες του φόρουμ, όπως και ο/η @Elanfra μπορεί 10 τοις εκατό να είναι γυναίκα αλλά σίγουρα είναι γνωστή του μαγαζατορας και μπήκε να παραμυθιασει το φόρουμ.
Κανείς δεν ξέρει ποια είναι η αλήθεια.
 

chessadf

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο στο ότι πολλοί ψάχνουν για εγγυήσεις. Αν θέλεις κάποιος εγγυημένο γαμήσει, δίνει το ίδιο ποσό (ή και μικρότερο) σε παροχή των γνωστών υπηρεσιών και ξέρει τι πληρώνει. Για το αν θα έπρεπε να είναι πιο ακριβή η είσοδος, δε θα συμφωνήσω. Από ότι έχω καταλάβει μετά από μία ώρα αν υπάρχει μία ικανοποιητική αναλογία τρώνε πόρτα οι μόνοι άντρες και ας έχουν να πληρώσουν.

Αν τώρα η είσοδος ήταν 20 ευρώ, η ουρά θα έφτανε στην Ελευσίνα και θα άρχιζαν οι παρεξηγήσεις. 80 ευρώ καλά είναι. Άλλωστε αν οι βραδιές με μπαλαντέρ δεν τραβούσαν, θα τις έκοβαν.
Καλά θα ήταν να πέσει η τιμή στα 60 ευρώ.
 

chessadf

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Δυστυχώς κάποιοι δεν έχετε καταλάβει τον ρόλο αυτών των μαγαζιών. Θεωρείτε πως είναι μπουρδέλα που μπορείς να γαμήσεις την γυναίκα κάποιου κ μάλιστα έχετε κ παράπονα διότι μπορεί να έχετε αμφίβολα αποτελέσματα. Το θεωρείτε επομένως πως ΠΡΕΠΕΙ να πηδήξετε.
Το να μην αρέσετε στην γυναίκα του ζευγαριού για 1000 λόγους το έχετε σκεφτεί. Κατά την γνώμη και τα 80 που χρεώνει για του μόνου άντρες και λίγα είναι. Πρέπει κάπως να κρατήσει μακριά τους πολλούς μόνους κ αυτός είναι ένας τρόπος. Εξάλλου είναι γνωστό πως τα γούστα (γτ για γούστα μιλάμε) είναι ακριβά.
Δεν έχουν καμιά σχέση με μπουρδέλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Beluga

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
251
Like
1.640
Πόντοι
201
Καλά θα ήταν να πέσει η τιμή στα 60 ευρώ.

Δεν έχουν καμιά σχέση με μπουρδέλα.

Όσο υψηλότερη η τιμή τόσο λιγότερους ¨λιγούρηδες¨ που νομίζουν πως είναι μπουρδέλο θα μαζέψει. Εξάλλου έχουμε πει πως τα γούστα κοστίζουν κ δεν είναι για όλους αυτά τα χόμπι.
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Δυστυχώς κάποιοι δεν έχετε καταλάβει τον ρόλο αυτών των μαγαζιών. Θεωρείτε πως είναι μπουρδέλα που μπορείς να γαμήσεις την γυναίκα κάποιου κ μάλιστα έχετε κ παράπονα διότι μπορεί να έχετε αμφίβολα αποτελέσματα. Το θεωρείτε επομένως πως ΠΡΕΠΕΙ να πηδήξετε.
Το να μην αρέσετε στην γυναίκα του ζευγαριού για 1000 λόγους το έχετε σκεφτεί. Κατά την γνώμη και τα 80 που χρεώνει για του μόνου άντρες και λίγα είναι. Πρέπει κάπως να κρατήσει μακριά τους πολλούς μόνους κ αυτός είναι ένας τρόπος. Εξάλλου είναι γνωστό πως τα γούστα (γτ για γούστα μιλάμε) είναι ακριβά.
Επίσης, κάποιος που πηγαίνει με "βιζιτα" (δίχως το παραμικρό ίχνος ειρωνείας προς της επαγγελματίες) ουτε που του περνάει απο το μυαλό του οτι παίζει να γίνει αντιληπτός απο ζευγάρια. Δεδομένο θεωρεί ότι θα γαμησει τη γυναίκα κάποιου άλλου μοστραροντας/πασαροντας μια κουκλα/επαγγελματία στον αλλο άντρα. Εν ολίγοις; ουδεμία σχέση έχει με την αντίληψη των swingers και ουδέποτε θα καταλάβει ποιο το ζητούμενο των ζευγαριών swingers .
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Όσο υψηλότερη η τιμή τόσο λιγότερους ¨λιγούρηδες¨ που νομίζουν πως είναι μπουρδέλο θα μαζέψει. Εξάλλου έχουμε πει πως τα γούστα κοστίζουν κ δεν είναι για όλους αυτά τα χόμπι.
Γιατι υπαρχει κανενας νόμος που να λεει οτι οι λιγουρηδες δεν εχουν λεφτα.!!
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Έχω γενικά μια απορια...δεν έχει σημασία εάν έχω πάει η δεν έχω πάει....παίζουν ζευγάρια με άλλα ζευγάρια η με μονους άντρες κάνουν ότι κάνουν τρέχουν υγρά από το μουνι της γυναίκας φεύγουν χυσια από πουτσες κτλ....μετά πως καθαρίζει....με υγρά μαντηλακια...!!!!!! Η υπάρχουν ριχτάρια κάτω που αλλάζουν συχνά !!!!!!!!!!!!!!!
Έχετε ακούσει ποτέ για προφυλακτικά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom