Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
Να ξέρεις πάντως πως αν πεις εδώ μέσα πως ενδιαφέρεσαι, θα έχεις 200 πμ από αγνώστους σε χρόνο dt!!!
Οτι ενδιαφερομαι για ομαδικο σεξ και τετοια εννοεις; αυτο ειναι το θεμα μου... δεν με νοιαζει καθολου οταν κατι ειναι προγραμματισμενο. Πιστευα πως σε τετοιο κλαμπ τα πραγματα ερχονται αυθορμητα. Φανταζομαι ειναι στατιστικες ομως. Τι φαση θα πετυχεις, ποια μερα θα πας, με ποιον θα εισαι, κλπ. Δεν με ενδιαφερουν οι γνωριμιες, ουτε τα στημενα σκηνικα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: lahm

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.225
Πόντοι
2.256
Οτι ενδιαφερομαι για ομαδικο σεξ και τετοια εννοεις; αυτο ειναι το θεμα μου... δεν με νοιαζει καθολου οταν κατι ειναι προγραμματισμενο. Πιστευα πως σε τετοιο κλαμπ τα πραγματα ερχονται αυθορμητα. Φανταζομαι ειναι στατιστικες ομως. Τι φαση θα πετυχεις, ποια μερα θα πας, με ποιον θα εισαι, κλπ. Δεν με ενδιαφερουν οι γνωριμιες, ουτε τα στημενα σκηνικα..
Εννοούσα γνωριμία με αγνώστους αλλά οκ το ξεκαθάρισες. Δε νομίζω πάντως πως κι εκεί γίνεται κάτι αυθόρμητα!!! Αυτοί που πάνε, γι αυτό πάνε!!! Δεν ξέρω κιόλας, ίσως κάνω λάθος. Μη μου την πέσουν οι "κατέχοντες την μόνη αλήθεια". :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
Εννοούσα γνωριμία με αγνώστους αλλά οκ το ξεκαθάρισες. Δε νομίζω πάντως πως κι εκεί γίνεται κάτι αυθόρμητα!!! Αυτοί που πάνε, γι αυτό πάνε!!! Δεν ξέρω κιόλας, ίσως κάνω λάθος. Μη μου την πέσουν οι "κατέχοντες την μόνη αλήθεια". :cheesy::cheesy::cheesy:
Σε κλαμπ αγνωστοι μεταξυ αγνωστων, με αλκοολ και μουσικη το φανταζομαι πιο αυθορμητο απο ξενοδοχειο οι 4 μας στις 22.45 την κυριακη. Οχι μην σου την πεσουν γιατι ειναι και "σκληρα" στη γλωσσα τα γατονια. (Οχι οτι σε ενδιαφερει ) :cheesy:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.225
Πόντοι
2.256
Σε κλαμπ αγνωστοι μεταξυ αγνωστων, με αλκοολ και μουσικη το φανταζομαι πιο αυθορμητο απο ξενοδοχειο οι 4 μας στις 22.45 την κυριακη. Οχι μην σου την πεσουν γιατι ειναι και "σκληρα" στη γλωσσα τα γατονια. (Οχι οτι σε ενδιαφερει ) :cheesy:
Το έχεις πλάσει ιδανικά!!! Κι εγώ κάπως έτσι το έχω σκεφτεί αλλά δυστυχώς η πράξη απέχει παρασάγγας από τη θεωρία οπότε καθόμαστε σπιτάκι μας και παίζουμε μόνοι μας με φαντασιώσεις ή ψάχνουμε επαγγελματίες :wink:
 

Vagsof87

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
28
Like
468
Πόντοι
20
Σε κλαμπ αγνωστοι μεταξυ αγνωστων, με αλκοολ και μουσικη το φανταζομαι πιο αυθορμητο απο ξενοδοχειο οι 4 μας στις 22.45 την κυριακη. Οχι μην σου την πεσουν γιατι ειναι και "σκληρα" στη γλωσσα τα γατονια. (Οχι οτι σε ενδιαφερει ) :cheesy:
Καλησπέρα και εγώ με την γυναίκα μου έχουμε επισκεφθεί αυτό το μαγαζί πριν χρόνια βέβαια αλλά ήταν περίπου όπως το περιεγραψες τα ζευγάρια απλώς πίνανε το ποτό τους χωρίς κάτι ιδιαίτερο με κλεφτες ματιές του τύπου πως είστε και τίποτα άλλο
 

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
Το έχεις πλάσει ιδανικά!!! Κι εγώ κάπως έτσι το έχω σκεφτεί αλλά δυστυχώς η πράξη απέχει παρασάγγας από τη θεωρία οπότε καθόμαστε σπιτάκι μας και παίζουμε μόνοι μας με φαντασιώσεις ή ψάχνουμε επαγγελματίες :wink:
:( αυτο εκανα μεχρι να μαθω οτι υπαρχει τετοιο κλαμπ στην Αθηνα.... προσγειωθηκα. Αλλα οκ... τι ειχαμε τι χασαμε. (Αν και δε νομιζω να παραιτηθω απο την ιδεα.)
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.225
Πόντοι
2.256
:( αυτο εκανα μεχρι να μαθω οτι υπαρχει τετοιο κλαμπ στην Αθηνα.... προσγειωθηκα. Αλλα οκ... τι ειχαμε τι χασαμε. (Αν και δε νομιζω να παραιτηθω απο την ιδεα.)
Έφαγα χοντρό πέσιμο παλιότερα όταν εξέφρασα τις ανησυχίες μου και τους λόγους που μας κρατούσαν με τη δικιά μου από την επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί. Ούτε ένα σχόλιο ενθαρρυντικό οπότε μας έφυγε γρήγορα η όρεξη :wink:
Περισσότερα σε πμ αν θες, αύριο, γιατί τώρα πέφτω για ύπνο, γέρος άνθρωπος :wink:
 

Elanfra

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
36
Πόντοι
0
Έφαγα χοντρό πέσιμο παλιότερα όταν εξέφρασα τις ανησυχίες μου και τους λόγους που μας κρατούσαν με τη δικιά μου από την επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί. Ούτε ένα σχόλιο ενθαρρυντικό οπότε μας έφυγε γρήγορα η όρεξη :wink:
Περισσότερα σε πμ αν θες, αύριο, γιατί τώρα πέφτω για ύπνο, γέρος άνθρωπος :wink:
Καληνυχτα :)
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Έφαγα χοντρό πέσιμο παλιότερα όταν εξέφρασα τις ανησυχίες μου και τους λόγους που μας κρατούσαν με τη δικιά μου από την επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί. Ούτε ένα σχόλιο ενθαρρυντικό οπότε μας έφυγε γρήγορα η όρεξη :wink:
Περισσότερα σε πμ αν θες, αύριο, γιατί τώρα πέφτω για ύπνο, γέρος άνθρωπος :wink:
Θα της κάνω εγώ παρέα που αντέχω λίγο ακόμα ξενύχτι
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
:( αυτο εκανα μεχρι να μαθω οτι υπαρχει τετοιο κλαμπ στην Αθηνα.... προσγειωθηκα. Αλλα οκ... τι ειχαμε τι χασαμε. (Αν και δε νομιζω να παραιτηθω απο την ιδεα.)
Μην παραιτηθείς και θέλουμε πιπεράτες ιστορίες όταν ξαναεπισκεφτεις το μαγαζί...
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.431
Πόντοι
1.436
Αυτό που εννοουσε ο τυπος πιο πάνω είναι ότι καλό είναι να πας με παρέα εκεί.
Αφού δεν θες κάποιον γνωστό μπορείς να βρεις κάποιον σαν τυφλό ραντεβού και να πάτε και να παίξετε μαζί και με άλλα ζευγάρια
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Μηπως θα ηταν το καλυτερο να πας... Να δεις τι γινεται να σου λυθουν ολες οι αποριες που εχεις... Για πηγαινε μια βολτα....Μια επισκεψη καλο θα κανει...
Ένα απλό σχόλιο έκανα....
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Τελικα πηγα μονη. Εκατσα περιπου μια ωρα (1.30 με 2.30). Το οτι πηγα μονη ηταν οντως αρκετα βαρετο.
Ειχε αρκετα ζευγαρια. Τα περισσοτερα ομως απλως πινανε το ποτο τους, ουτε καν μεταξυ τους δεν μιλουσαν. Οι barwomen ηταν πολυυυ ευγενικα κοριτσια. Το περιβαλλον ηταν γενικα καβλωτικο αλλα δυστυχως δεν εγινε κατι.. οταν πηρα την αποφαση να φυγω,ειδα τυχαια μια σκοτεινη αιθουσα οπου γινοταν μια παρτουζα αλλα ως ψαρωμενη δεννν ηξερα αν μπορω να μπω, αν μπορω να συμμετεχω, κλπ. Χρειαζομουν καποιον να με βαλει στο κλιμα. Απλα δεν με ενδιαφερει να παω με καποιον γνωριμο. Με καβλωνει το αγνωστη μεταξυ αγνωστων, ηταν ομως αρκετοι αρκετα μαγκωμενοι. Αντρες δεν ειδα ιδιαιτερα εμφανισημους αλλα γυναικες ειχε σεξυ αρκετες. Δεν ξερω τι αλλο να σχολιασω. Κααααποια στιγμη λογικα θα ξαναπαω. Η ισως δοκιμασω και καποιο αλλο αντιστοιχο κλαμπ.
Επίσης να ξέρεις υπάρχει ένα νήμα που λέγεται "ο γυμναστής" .. μπορείς να συνεργαστείς με το παλικάρι που κάνει τη συγγραφή του νήματος και να φτιάξετε ένα νέο δικό σας. Για την ιδέα που σας δίνω δε θέλω ποσοστό από την επιτυχία σας, είναι δωρεάν.
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Τελικα πηγα μονη. Εκατσα περιπου μια ωρα (1.30 με 2.30). Το οτι πηγα μονη ηταν οντως αρκετα βαρετο.
Ειχε αρκετα ζευγαρια. Τα περισσοτερα ομως απλως πινανε το ποτο τους, ουτε καν μεταξυ τους δεν μιλουσαν. Οι barwomen ηταν πολυυυ ευγενικα κοριτσια. Το περιβαλλον ηταν γενικα καβλωτικο αλλα δυστυχως δεν εγινε κατι.. οταν πηρα την αποφαση να φυγω,ειδα τυχαια μια σκοτεινη αιθουσα οπου γινοταν μια παρτουζα αλλα ως ψαρωμενη δεννν ηξερα αν μπορω να μπω, αν μπορω να συμμετεχω, κλπ. Χρειαζομουν καποιον να με βαλει στο κλιμα. Απλα δεν με ενδιαφερει να παω με καποιον γνωριμο. Με καβλωνει το αγνωστη μεταξυ αγνωστων, ηταν ομως αρκετοι αρκετα μαγκωμενοι. Αντρες δεν ειδα ιδιαιτερα εμφανισημους αλλα γυναικες ειχε σεξυ αρκετες. Δεν ξερω τι αλλο να σχολιασω. Κααααποια στιγμη λογικα θα ξαναπαω. Η ισως δοκιμασω και καποιο αλλο αντιστοιχο κλαμπ.
Να δοκιμάσεις ξανα. Κ εκει κ σε αλλο. Αρκει......
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
81
Like
117
Πόντοι
0
Τελικα πηγα μονη. Εκατσα περιπου μια ωρα (1.30 με 2.30). Το οτι πηγα μονη ηταν οντως αρκετα βαρετο.
Ειχε αρκετα ζευγαρια. Τα περισσοτερα ομως απλως πινανε το ποτο τους, ουτε καν μεταξυ τους δεν μιλουσαν. Οι barwomen ηταν πολυυυ ευγενικα κοριτσια. Το περιβαλλον ηταν γενικα καβλωτικο αλλα δυστυχως δεν εγινε κατι.. οταν πηρα την αποφαση να φυγω,ειδα τυχαια μια σκοτεινη αιθουσα οπου γινοταν μια παρτουζα αλλα ως ψαρωμενη δεννν ηξερα αν μπορω να μπω, αν μπορω να συμμετεχω, κλπ. Χρειαζομουν καποιον να με βαλει στο κλιμα. Απλα δεν με ενδιαφερει να παω με καποιον γνωριμο. Με καβλωνει το αγνωστη μεταξυ αγνωστων, ηταν ομως αρκετοι αρκετα μαγκωμενοι. Αντρες δεν ειδα ιδιαιτερα εμφανισημους αλλα γυναικες ειχε σεξυ αρκετες. Δεν ξερω τι αλλο να σχολιασω. Κααααποια στιγμη λογικα θα ξαναπαω. Η ισως δοκιμασω και καποιο αλλο αντιστοιχο κλαμπ.
να σου δωσω το τηλ τις φιλης μου να πατε μαζι αυτη εχει εμπειρια!!
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
1.142
Πόντοι
206
Ναι μπορει... απλα και παλι... πιστευω πως καποιος θα παει εκει γιατι εχει σκοπο ουτως η αλλως να παει. Δεν θεωρω πως ενα μηνυμα σαν το δικο μου ειναι τοσο δυνατο κινητρο. Μπορει να κανω και λαθος.

Εγώ ειχα παει με 1 βυζιτόνι παντως , καλη φαση ειναι , πηγαινε
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
251
Like
1.640
Πόντοι
201
Εγώ ειχα παει με 1 βυζιτόνι παντως , καλη φαση ειναι , πηγαινε

Πες μου ρε φιλε ενα λόγο που πήγες με βίζιτα σε τέτοιο μαγαζί? Για να πηδήξεις παντρεμένη? Για να κάνεις παρτούζα? Αφού πλήρωσες που πλήρωσες βίζιτα γτ δεν πλήρωνες 2 να κάνεις ότι γουστάρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom