Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Εγώ ειχα παει με 1 βυζιτόνι παντως , καλη φαση ειναι , πηγαινε
Φιλε.μου (και δεν απευθύνομαι μονο σε σενα) οσοι έρχεστε σε τέτοια μαγαζια με "βιζιτονια" (δικη σου η έκφραση) μην εχεις την εντύπωση οτι απο τα κανονικα-νομιμα-παντρεμενα ζευγαρια δεν γίνεστε αντιληπτοί. Οποτε λοιπον, μη γεννάται σε κάποιους η απορία "αφου το 'βιζιτονι' μου ηταν τουμπανο γιατι το Χ,Ψ ζευγαρι δεν έπαιξε κ αδιαφόρησε με μας".
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
251
Like
1.640
Πόντοι
201
Φιλε.μου (και δεν απευθύνομαι μονο σε σενα) οσοι έρχεστε σε τέτοια μαγαζια με "βιζιτονια" (δικη σου η έκφραση) μην εχεις την εντύπωση οτι απο τα κανονικα-νομιμα-παντρεμενα ζευγαρια δεν γίνεστε αντιληπτοί. Οποτε λοιπον, μη γεννάται σε κάποιους η απορία "αφου το 'βιζιτονι' μου ηταν τουμπανο γιατι το Χ,Ψ ζευγαρι δεν έπαιξε κ αδιαφόρησε με μας".
Μετά φταίνει τα ζευγάρια που είναι ξενέρωτα που πάνε εκεί δεν παίζουν
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Μετά φταίνει τα ζευγάρια που είναι ξενέρωτα που πάνε εκεί δεν παίζουν
Οτι να 'ναι φίλε μου. Ειναι κατι παιδαρελια οπως ξερεις που περνάνε τον εαυτό τους για "ξυπνιο" (πολυδιάστατο αυτό, δεν ειναι της ωρας να το αναλυσω....) και τους αλλους για βλακες.
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
1.142
Πόντοι
206
Πες μου ρε φιλε ενα λόγο που πήγες με βίζιτα σε τέτοιο μαγαζί? Για να πηδήξεις παντρεμένη? Για να κάνεις παρτούζα? Αφού πλήρωσες που πλήρωσες βίζιτα γτ δεν πλήρωνες 2 να κάνεις ότι γουστάρεις.
Για δοκιμή , για το λόγο που είπες και γιατι με φτιάχνει εγκεφαλικά η φαση .
Η κοπέλα μου δε κανει αλλαξοκωλιες άλλωστε , εγω τα γουστάρω αυτα
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
251
Like
1.640
Πόντοι
201
Για δοκιμή , για το λόγο που είπες και γιατι με φτιάχνει εγκεφαλικά η φαση .
Η κοπέλα μου δε κανει αλλαξοκωλιες άλλωστε , εγω τα γουστάρω αυτα

OK δεκτό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω κάτι. Πλήρωσες μία βίζιτα (ας πούμε για μία ώρα) για να πας στο μαγαζί κ μέσα σε αυτή την ώρα (διότι λογικά η βίζιτα μετά θα φύγει) έπρεπε όχι μόνο να γνωρίσεις ζευγάρι αλλά να την πηδήξεις κιόλας. Ίσως να είμαι παράλογος απλά δεν μου κάθετε καλά όλο αυτό το concept. Γιατί δεν πήγες σε ημέρα μπαλαντέρ που θα μπορούσες να πας μόνος???
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Πες μου ρε φιλε ενα λόγο που πήγες με βίζιτα σε τέτοιο μαγαζί? Για να πηδήξεις παντρεμένη? Για να κάνεις παρτούζα? Αφού πλήρωσες που πλήρωσες βίζιτα γτ δεν πλήρωνες 2 να κάνεις ότι γουστάρεις.
Όπως ακριβώς τα λες χαχαχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
OK δεκτό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω κάτι. Πλήρωσες μία βίζιτα (ας πούμε για μία ώρα) για να πας στο μαγαζί κ μέσα σε αυτή την ώρα (διότι λογικά η βίζιτα μετά θα φύγει) έπρεπε όχι μόνο να γνωρίσεις ζευγάρι αλλά να την πηδήξεις κιόλας. Ίσως να είμαι παράλογος απλά δεν μου κάθετε καλά όλο αυτό το concept. Γιατί δεν πήγες σε ημέρα μπαλαντέρ που θα μπορούσες να πας μόνος???
Δεν είχε 80 ευρώ χαχαχα
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
81
Like
117
Πόντοι
0
Πες μου ρε φιλε ενα λόγο που πήγες με βίζιτα σε τέτοιο μαγαζί? Για να πηδήξεις παντρεμένη? Για να κάνεις παρτούζα? Αφού πλήρωσες που πλήρωσες βίζιτα γτ δεν πλήρωνες 2 να κάνεις ότι γουστάρεις.
πολλοι πληρωνουν βιζιτες εκει μεσα οι πιο ωραιες με καλο κορμι τετοιες ειναι!
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Καλησπερα μυστες μου, εγω και η φιλη μου ψηνομαστε να παμε πρωτη φορα swingers, την εψησα μετα απο πολυ καιρο. Δεν εχουμε ξαναπαει, αν καποιος μυστης με την γυναικα του ψηνεται να κανονισουμε συναντηση να μου στειλει pm με ολα τα συναφη.
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
116
Πόντοι
1
υπαρχει δυνατοτηατ για ματι στο μαγαζί? Μπαινει κανενας μονος? Εγω ψηνομαι εστω να παρω κανα καλο ματι και να τον παιζω
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ρε μ@λ@κες δε σας κόβει καθόλου.. πηγαίνοντας μόνος πληρώνεις ένα 80άρι και παίζει να μη γαμήσεις.. πηγαίνοντας με κολγκέρλ πληρώνεις ενα 100άρι 150άρι και θα γαμήσεις σίγουρα. Κοιτάτε το δέντρο και χάνετε το δάσος.. α σιχτιρ πια
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
116
Πόντοι
1
ρε μ@λ@κες δε σας κόβει καθόλου.. πηγαίνοντας μόνος πληρώνεις ένα 80άρι και παίζει να μη γαμήσεις.. πηγαίνοντας με κολγκέρλ πληρώνεις ενα 100άρι 150άρι και θα γαμήσεις σίγουρα. Κοιτάτε το δέντρο και χάνετε το δάσος.. α σιχτιρ πια

ρε μ@λ@κες δε σας κόβει καθόλου.. πηγαίνοντας μόνος πληρώνεις ένα 80άρι και παίζει να μη γαμήσεις.. πηγαίνοντας με κολγκέρλ πληρώνεις ενα 100άρι 150άρι και θα γαμήσεις σίγουρα. Κοιτάτε το δέντρο και χάνετε το δάσος.. α σιχτιρ πια
σωστος ρε φιλε..αν ομως κανεις ειναι ματακιας και γουσταρει να παρει κανα καλο ματι αξιζει τον κοπο
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
1
Like
2.508
Πόντοι
456
1686788841718.png
ποιο ειναι αυτο το κρυφο ηφαιστιο γουσταρω τρελα μιλαμε φαινεται πως γουσταρει τρελα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.900
Πόντοι
7.885
υπαρχει δυνατοτηατ για ματι στο μαγαζί? Μπαινει κανενας μονος? Εγω ψηνομαι εστω να παρω κανα καλο ματι και να τον παιζω
Τράβα τυπε, έχουν και γυαλιά 3D και ποπ κόρν να την χαρείς την μαλακια σου.
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Μεγάλη μαγκιά το πάρτι στην βίλα κ .μπράβο στο μαγαζί . ....κ το ποσό σωστό είναι για να μην πλακωση όλη η λιγδα που θέλει να κάνει χαβαλε....ελπίζω να είναι αυστηροί με το dress code!!!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Οτι ενδιαφερομαι για ομαδικο σεξ και τετοια εννοεις; αυτο ειναι το θεμα μου... δεν με νοιαζει καθολου οταν κατι ειναι προγραμματισμενο. Πιστευα πως σε τετοιο κλαμπ τα πραγματα ερχονται αυθορμητα. Φανταζομαι ειναι στατιστικες ομως. Τι φαση θα πετυχεις, ποια μερα θα πας, με ποιον θα εισαι, κλπ. Δεν με ενδιαφερουν οι γνωριμιες, ουτε τα στημενα σκηνικα..
Γενικα το καλοκαιρι , επειδη ο κοσμος κραταει τα λεφτα και το χρονο του για τις παραλιες , ο καθε μαγαζατωρας φυτευει ενα μαιντανο να κανει προμο.
Το ιδιο γινεται πχ με τις αθλητικες εφημεριδες που γραφουν " Ο Εμπαπε το σκεφτεται για ελληνικη ομαδα !!!!! "
Αυτα τα μαγαζια στην Ελλαδα δεν εχουν τυχη , γιατι στις Ελλεινιδες δεν αρεσει το σεξ αλλα η χλυδα και το ινστα
Οποιος θελει εμπειρια απο swing club πρεπει να παει Γαλλια , στο 2plus2 για παραδεγμα , γιατι αυτο ταιριαζει με την κουλτουρα των Γαλλων που ειναι " απο δω η γυναικα μου, απο δω το αισθημα μου "
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom