Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Μην το λες, αν δε μάζευαν κόσμο θα είχαν κλείσει.
Δεν έχω μέτρο σύγκρισης με άλλες χώρες, τι παίζει αναλογικά με τον πληθυσμό. Από ότι μου λένε οι Έλληνες swingers σε χώρες όπως Γαλλία ,Βέλγιο, Ολλανδία είναι σε πολύ πιο υψηλό επίπεδο από οργάνωση και συμμετοχές.

Αυτό δε σημαίνει ότι στα 2 μαγαζιά του Πειραιά δεν παίζει δραστηριότητα.
Νομίζω οτι έχεις δίκιο. Κάποτε ήμουν μόνος σε ένα κλαμπ swingers στην Ελλάδα και δεν θα το ξανακάνω ποτέ. Όταν βρίσκομαι στη Γερμανία προτιμώ να πηγαίνω σε ιδιωτικά πάρτι, αλλά κατά καιρούς πηγαίνω και σε κλαμπ swinger στη Γερμανία και την Αυστρία. Θα έχω ένα ωραίο βράδυ εκεί. Πληρώνω μεταξύ 70-120€ ανάλογα με τον σύλλογο. Η είσοδος περιλαμβάνει δωρεάν ποτά (ό,τι θέλετε) και φαγητό. Ορισμένα κλαμπ έχουν μόνο κρύο μπουφέ, άλλα έχουν επίσης ζεστά πιάτα και ένα κλαμπ έχει επίσης μενού ala carte. Στη συνέχεια υπάρχει συνήθως σάουνα και τζακούζι. Δεν πηγαίνω εκεί με τη σκέψη να κάνω σεξ (που θα έρθει αργότερα ούτως ή άλλως) αλλά για να περάσω ένα όμορφο βράδυ.
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Μην το λες, αν δε μάζευαν κόσμο θα είχαν κλείσει.
Δεν έχω μέτρο σύγκρισης με άλλες χώρες, τι παίζει αναλογικά με τον πληθυσμό. Από ότι μου λένε οι Έλληνες swingers σε χώρες όπως Γαλλία ,Βέλγιο, Ολλανδία είναι σε πολύ πιο υψηλό επίπεδο από οργάνωση και συμμετοχές.

Αυτό δε σημαίνει ότι στα 2 μαγαζιά του Πειραιά δεν παίζει δραστηριότητα.
Πολύ καλύτερη οργάνωση, φυσικά καλύτερο επίπεδο και πραγματική γνώση ΟΛΩΝ (και οχι μόνο-καποιων- ζευγαριών) τι εστί swinging.
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα
Θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζουν οι Πέμπτες και οι Κυριακές τώρα το καλοκαίρι;
Θα έχει καθόλου κόσμο ή θα έχουν φύγει όλοι για διακοπές
Ευχαριστώ πολύ
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλησπέρα στην παρέα
Θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζουν οι Πέμπτες και οι Κυριακές τώρα το καλοκαίρι;
Θα έχει καθόλου κόσμο ή θα έχουν φύγει όλοι για διακοπές
Ευχαριστώ πολύ
Νονιζω οτι για να σου ληθει η απορια αυτη μηπως να πας να δοκιμασεις...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.900
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα στην παρέα
Θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζουν οι Πέμπτες και οι Κυριακές τώρα το καλοκαίρι;
Θα έχει καθόλου κόσμο ή θα έχουν φύγει όλοι για διακοπές
Ευχαριστώ πολύ
Τυπε έχουν φύγει όλοι διακοπές, τράβα όμως για να έχεις την ησυχία σου.
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
Τύπισσα κάποιοι εδώ μέσα σ έχουμε χαρακτηρίσει 'υπαλληλο' και 'βαλτη'. Εσύ τι έχεις να απαντήσεις για αυτά??
Εάν εσυ δεν έρχεσαι στο μαγαζί δεν θα με έχεις δει λογικότους χαρακτηρισμούς σου άλλου όπως ούτως η άλλως μόνιμα κανείς σε κάθε νήμα..και στο στύλο να χορεύω και πάνω στα δωμάτια με έχουν …αυτοί που εγώ θέλω ….ζευγάρια ευγενικά και οχι λιγούρια που στέλνουν η λένε στο μπαρ «έλα να σε πηδήξω τον έχω μεγάλο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.900
Πόντοι
7.885
Εάν εσυ δεν έρχεσαι στο μαγαζί δεν θα με έχεις δει λογικότους χαρακτηρισμούς σου άλλου όπως ούτως η άλλως μόνιμα κανείς σε κάθε νήμα..και στο στύλο να χορεύω και πάνω στα δωμάτια με έχουν …αυτοί που εγώ θέλω ….ζευγάρια ευγενικά και οχι λιγούρια που στέλνουν η λένε στο μπαρ «έλα να σε πηδήξω τον έχω μεγάλο
Τύπισσα χαίρομαι που διαβάζεις τα ποστ μου, και φυσικά θα κάνω χαρακτηρισμούς, είσαι υπάλληλος και βαλτη. Τι μεροκάματο παίρνεις για τους χορούς και την παρέα στα ευγενικά ζευγάρια??
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
Ok μάγκας του πληκτρολογίου και της ανωνυμίαςστείλε inbox τα στοιχεία σου να τα πούμε …(νομικά).,αλλά κικο κο κο όπως πάντα και με όλουςβελτιώθηκες τώρα τα βάζεις με γυναίκες …βρες έναν να σου πει εάν έχω παρει ποτέ χρήματα τσάμπα μάγκα .παρακαλώ τα μέλη οποίος έχει στοιχεία του υποκείμενου να μου α στείλει για τις ενέργειες που πρέπει να κάνω. Τέλος πιστεύω οι υπεύθυνοι του σάιτ να κάνουν ότι προβλέπεται…. Δεν μπορεί κάποιος να με προσβάλει έτσι. Ευχαριστω
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Τελικά ο εμπαπε δεν ειρθε ...πήγε στην πατρίδα του
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.541
Πόντοι
2.306
Τελικά ο εμπαπε δεν ειρθε ...πήγε στην πατρίδα του
Μη στενοχωριεσαι ρε Αιολε, οταν τον παρουμε στην ΑΕΚ θα τον εχουμε καθε Πεμπτη στο μαγαζι να χαιρεται ζευγαρακια να παιζει μπαλαρα το Σ/Κ….:confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Μη στενοχωριεσαι ρε Αιολε, οταν τον παρουμε στην ΑΕΚ θα τον εχουμε καθε Πεμπτη στο μαγαζι να χαιρεται ζευγαρακια να παιζει μπαλαρα το Σ/Κ….:confused:
Καλό πολύ καλό ...δεν ξέρω όμως εάν τον θέλει ο Αλμέιδα...θα ταιριάξει στην ομάδα ...αααα και νομίζω δεν είμαι σίγουρος τα έχει με μια τρανς ....εεεε ρε γλέντια που θα γίνουν στο μαγαζί
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Καλησπέρα .....με το πάρτι που έγινε στην βίλα έχουμε καμία ενημέρωση? Πηγε κάποιος ? Καμία κριτική έχουμε ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.900
Πόντοι
7.885
Ok μάγκας του πληκτρολογίου και της ανωνυμίαςστείλε inbox τα στοιχεία σου να τα πούμε …(νομικά).,αλλά κικο κο κο όπως πάντα και με όλουςβελτιώθηκες τώρα τα βάζεις με γυναίκες …βρες έναν να σου πει εάν έχω παρει ποτέ χρήματα τσάμπα μάγκα .παρακαλώ τα μέλη οποίος έχει στοιχεία του υποκείμενου να μου α στείλει για τις ενέργειες που πρέπει να κάνω. Τέλος πιστεύω οι υπεύθυνοι του σάιτ να κάνουν ότι προβλέπεται…. Δεν μπορεί κάποιος να με προσβάλει έτσι. Ευχαριστω
Τύπισσα τα βάζω με όλους εδώ μέσα, τώρα που στριμωχτηκες θα το παίξεις αδύναμο φύλο?? Κάποιοι δεν τρώνε κουτοχορτο εδώ μέσα, σε προσβαλε βλέπω η αλήθεια, δεν πειράζει σόδα και θα συνηθίσεις. Όσο για τα στοιχεία μου Ρώτα το αφεντικό σου ποιος είμαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dskoul

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ρε μ@λ@κες δε σας κόβει καθόλου.. πηγαίνοντας μόνος πληρώνεις ένα 80άρι και παίζει να μη γαμήσεις.. πηγαίνοντας με κολγκέρλ πληρώνεις ενα 100άρι 150άρι και θα γαμήσεις σίγουρα. Κοιτάτε το δέντρο και χάνετε το δάσος.. α σιχτιρ πια
κατ αρχάς έκανα χιούμορ αν δεις όλο το σχόλιο μου, κατα δεύτερον είπα 100 με 150 όπως βλέπεις. δηλαδή με 80 πας και κοιτάς... με 100, 120, 150 τον δίνεις σίγουρα, ίσως και σε πάνω από δύο. αυτά.. κατα τ άλλα ας μη σπαμάρουμε άλλο με μαλακίες και ειρωνείες . ο καθένας όπως νομίζει και όπως μπορεί .
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
615
Like
1.321
Πόντοι
206
Ρε παιδια ο,τι γουσταρει ο καθενας..Καθε αποψη σεβαστη..Ο φιλος απο πανω λεει κατι λογικο..Ο,τι με 100 μανικωνεις σιγουρα...Εμενα με εξιταρει η ιδεα να βρεθω με ενα ζευγαρι και να πηδηξω την κυριουλα που μπορει να εχω πετυχει το πρωι στην τραπεζα,στο δρομο στον Γρηγορη περιμενωντας να παρουμε καφε....Οπως τη βρισκει ο καθενας..Εχω παει 2 φορες Αυγουστο στο 2+2 Κυριακη...Ειχε κοσμο και τις 2φορες..Απλα τα ζευγαρια που ηταν διατεθειμενα να ΄΄παιξουν΄΄ με τους μπαλαντερ ηταν ελαχιστα....
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
251
Like
1.640
Πόντοι
201
Ρε παιδια ο,τι γουσταρει ο καθενας..Καθε αποψη σεβαστη..Ο φιλος απο πανω λεει κατι λογικο..Ο,τι με 100 μανικωνεις σιγουρα...Εμενα με εξιταρει η ιδεα να βρεθω με ενα ζευγαρι και να πηδηξω την κυριουλα που μπορει να εχω πετυχει το πρωι στην τραπεζα,στο δρομο στον Γρηγορη περιμενωντας να παρουμε καφε....Οπως τη βρισκει ο καθενας..Εχω παει 2 φορες Αυγουστο στο 2+2 Κυριακη...Ειχε κοσμο και τις 2φορες..Απλα τα ζευγαρια που ηταν διατεθειμενα να ΄΄παιξουν΄΄ με τους μπαλαντερ ηταν ελαχιστα....

Έχεις απόλυτο δίκιο στο σκεπτικό σου. Αυτό που φτιάχνει τα ζευγάρια δεν είναι μόνο το σωματικό σεξ, είναι κυριώς το εγκεφαλικό. Αυτό είναι που λείπει. Το να κάνουν σεξ με τον/την διπλανό/ή που πετυχαίνεις στον δρόμο. Όσον αφορά το οτι είναι λίγα τα ζευγάρια που είναι διατεθιμένα να παίξουν ας μην ξεχνάτε οι μπαλαντέρ πως πρόκειται για αποκλειστικό παιχνίδι του ζευγαριού κ εσείς είσαστε απλά ένα εργαλείο. Άρα το ζευγάρι θα πάρει τον χρόνο του (όσο αυτός είναι) κ όταν είναι έτοιμο θα παίξει. Επίσης μην ξεχνάμε οτι είμαστε στην Έλλαδα και οι Ελληνίδες (όπως κ οι Έλληνες) είμαστε ακόμα πίσω στον να έχουμε ανοιχτή σεξουαλικότητα.

Όσον αφορά τον κόσμο, θα υπέθετα πως λογικά θα έχει συνέχεια κόσμο διότι η Αθήνα είναι γεμάτη τουρίστες κ αρκετοί από αυτούς ίσως να του ενδιαφέρει μία επίσκεψη όπως εμείς πάμε σε κλαμπ στο εξωτερικό. Αυτό είναι μια υπόθεση καθώς δεν έχω παέι πο΄τε στο μαγαζί.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.900
Πόντοι
7.885
Έχεις απόλυτο δίκιο στο σκεπτικό σου. Αυτό που φτιάχνει τα ζευγάρια δεν είναι μόνο το σωματικό σεξ, είναι κυριώς το εγκεφαλικό. Αυτό είναι που λείπει. Το να κάνουν σεξ με τον/την διπλανό/ή που πετυχαίνεις στον δρόμο. Όσον αφορά το οτι είναι λίγα τα ζευγάρια που είναι διατεθιμένα να παίξουν ας μην ξεχνάτε οι μπαλαντέρ πως πρόκειται για αποκλειστικό παιχνίδι του ζευγαριού κ εσείς είσαστε απλά ένα εργαλείο. Άρα το ζευγάρι θα πάρει τον χρόνο του (όσο αυτός είναι) κ όταν είναι έτοιμο θα παίξει. Επίσης μην ξεχνάμε οτι είμαστε στην Έλλαδα και οι Ελληνίδες (όπως κ οι Έλληνες) είμαστε ακόμα πίσω στον να έχουμε ανοιχτή σεξουαλικότητα.

Όσον αφορά τον κόσμο, θα υπέθετα πως λογικά θα έχει συνέχεια κόσμο διότι η Αθήνα είναι γεμάτη τουρίστες κ αρκετοί από αυτούς ίσως να του ενδιαφέρει μία επίσκεψη όπως εμείς πάμε σε κλαμπ στο εξωτερικό. Αυτό είναι μια υπόθεση καθώς δεν έχω παέι πο΄τε στο μαγαζί.
Ναι ρε τυπε, τίγκα στους τουρίστες είναι τα σουινγκεραδικα. Αν έπαιζαν όντως ξένοι σουινγκερς δεν θα έμπαιναν ποτέ μπαλαντερια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom