Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 996K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
εχω παει εγω αδερφε  δεν λεει και πολυ  εχεις ευκαιρια 25%  να περασεις καλα γιατι δεν πεζει και πολυ κοσμος  πρεπει να πας από της 1 μεχρι της 2  το αργωτερο  και να δοσεις 80 ευρο  που σε ένα στουντιο αν πας εχεις φουλ πρόγραμμα με 80 ευρο  το καλητερω είναι αν δεν εχεις κοπελα να παρει μια βιζιτα από 250 ευρο μεχρι 500 πλουσια να πας για 4 ωρίτσες ένα σαββατο ,να περασεις καλα αλλα να ξηγηθείς και καλα αν θες να εχουν διαρκεια τα ραντευου σου η θες να γνωρίσεις καποιο ζευγαρι εκει μεσα ,για μια φωρα το 2μηνο είναι καλο αν εχεις την ιοκονομικη ανεση εγω τα 80 ευρο τα κλαιω αν παω μονος μου δινω 300 ευρο και παω με μια πλεων φιλη που είναι επαγγελματιας  συνοδος  και ειμαστε και φιλοι λογο τον αρκετων ραντευου που εχω κανει ,δηλαδή εγω μπωρει να πηγενω κάθε μηνα  η κάθε  2 μηνο αλλα παω με την ιδια κοπελα  και ας είναι επι πλωρομη αυτά
αδερφέ τι δουλειά κάνεις...
Πραγματικά με εκπλήσσει η άνεση του να δινεις 300 ευροπουλακια να γαμησεις και απο ορθογραφια κλαις.Μου βγηκαν τα ματια εξω.δεν μου βγηκαν με τις βυζαρες της αλλης  και μου βγηκαν με αυτα που γραφεις...Κανα σημειο στιξης ισως...Κανε ενα copy αυτο που θες να γραψεις σε κανενα δωρεαν ορθογραφικο ελεγχο google.Ημαρτον δηλαδή...

ηγ.(τονους δεν βαζω απο αποψη)μετα απο λιγο κουράστηκα...
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
187
Πόντοι
16
αδερφέ τι δουλειά κάνεις...
Πραγματικά με εκπλήσσει η άνεση του να δινεις 300 ευροπουλακια να γαμησεις και απο ορθογραφια κλαις.Μου βγηκαν τα ματια εξω.δεν μου βγηκαν με τις βυζαρες της αλλης  και μου βγηκαν με αυτα που γραφεις...Κανα σημειο στιξης ισως...Κανε ενα copy αυτο που θες να γραψεις σε κανενα δωρεαν ορθογραφικο ελεγχο google.Ημαρτον δηλαδή...

ηγ.(τονους δεν βαζω απο αποψη)μετα απο λιγο κουράστηκα...

ηστερόγραφο?
 

pannonicus

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
αδερφέ τι δουλειά κάνεις...
Πραγματικά με εκπλήσσει η άνεση του να δινεις 300 ευροπουλακια να γαμησεις και απο ορθογραφια κλαις.Μου βγηκαν τα ματια εξω.δεν μου βγηκαν με τις βυζαρες της αλλης  και μου βγηκαν με αυτα που γραφεις...Κανα σημειο στιξης ισως...Κανε ενα copy αυτο που θες να γραψεις σε κανενα δωρεαν ορθογραφικο ελεγχο google.Ημαρτον δηλαδή...

ηγ.(τονους δεν βαζω απο αποψη)μετα απο λιγο κουράστηκα...

Έχει επισημανθεί από αρκετά μέλη που δυσκολεύονται να διαβάζουν τις αναρτήσεις του, αλλά συνεχίζει αδιόρθωτος...
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
εχω παει εγω αδερφε  δεν λεει και πολυ  εχεις ευκαιρια 25%  να περασεις καλα γιατι δεν πεζει και πολυ κοσμος  πρεπει να πας από της 1 μεχρι της 2  το αργωτερο  και να δοσεις 80 ευρο  που σε ένα στουντιο αν πας εχεις φουλ πρόγραμμα με 80 ευρο  το καλητερω είναι αν δεν εχεις κοπελα να παρει μια βιζιτα από 250 ευρο μεχρι 500 πλουσια να πας για 4 ωρίτσες ένα σαββατο ,να περασεις καλα αλλα να ξηγηθείς και καλα αν θες να εχουν διαρκεια τα ραντευου σου η θες να γνωρίσεις καποιο ζευγαρι εκει μεσα ,για μια φωρα το 2μηνο είναι καλο αν εχεις την ιοκονομικη ανεση εγω τα 80 ευρο τα κλαιω αν παω μονος μου δινω 300 ευρο και παω με μια πλεων φιλη που είναι επαγγελματιας  συνοδος  και ειμαστε και φιλοι λογο τον αρκετων ραντευου που εχω κανει ,δηλαδή εγω μπωρει να πηγενω κάθε μηνα  η κάθε  2 μηνο αλλα παω με την ιδια κοπελα  και ας είναι επι πλωρομη αυτά

Καταλαβα τυπε, αυτο πιστευα και εγω γι αυτο και ρωτησα μην κλαιω το 80€ μερες που ναι!!!!!
 

pg1502

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
9
Like
40
Πόντοι
0
Καλημέρα.
Πήγα Σαββατο με την δικιά μου για πρώτη φορά.
Χώρος καλός ιδίως κατω στο μπάρ.
Ποτά καλά και σε κάνουν να νιώθεις άνετα.
Μουσική: Καλή χωρίς κάτι ιδιαίτερο (και δυνατή που καλύπτει τις φωνές πάνω).
Δωμάτια: Είναι λίγο στενά εκεί που είναι τα δωμάτια αλλά έπαιζαν καλές φάσεις. (Με κλειστές πόρτες)
Ανεβήκαμε πάνω πρώτη φορά 1:30....παιχτήκαμε με την δικιά μου μέσα στο χώρο με την κουρτίνα. Πίπα και χύσιμο για αρχή
Κάτω για ποτάκι και ξανά πάνω κατά τις 2:30. Κόσμος..ιδως στο διάδρομο.
Στα δωματιάκια 2 ζευγάρια (νέα) παιζόντουσαν(κλειστή πόρτα μόνο από κουρτίνα) με καλό λεσβιακό. Στο ελεύθερο διπλα χαμουρέματα και τσιμπούκια...καλή φαση. Καβλώσαμε και δώσαμε δεύτερο γύρω με πισωκολλητό στο μωρό μου και δίπλα ζευγάρι.....καλή κάβλα....χύσιμο...και κατω γιοα ποτό.
Τελευταία άνοδος γύρω στις 3:30 με λιγότερο κόσμο αυτή την φορά. Στο μεγάλο χώρο 4 ζευγάρια (τα 2 milf) με εναλλαγές.
Κάτσαμε λίγο....και το μωρό μου έχυσε με δάχτυλο....
Φύγαμε γύρω στις 4:15.
Συμπέρασμα: Λίγο στενός ο χώρος επάνω ιδίως στα δωμάτια μπροστά, καθαρός (σημαντικό αυτό), χρήζει βελτίωσης, καλό για πρωτάρηδες (όπως εμείς), κάτω δεν είχε κάποια φάση, θα το ξανατιμήσουμε.
Σημασία έχει να περνάμε καλά παιδιά ....
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
οχι να μην... δε σας θελουμε!  :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Παρασκευές βραδυ μαζεύει κόσμο για να το επισκεφτούμε; Ή μονο Σαββατόβραδα μαζεύει κοσμο και γίνεται καλό παιχνίδι;
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Καλησπέρα! Παρασκευές βραδυ μαζεύει κόσμο για να το επισκεφτούμε; Ή μονο Σαββατόβραδα μαζεύει κοσμο και γίνεται καλό παιχνίδι;

καλησπερα. εγω μονο παρασκευες παω
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπέρα! Παρασκευές βραδυ μαζεύει κόσμο για να το επισκεφτούμε; Ή μονο Σαββατόβραδα μαζεύει κοσμο και γίνεται καλό παιχνίδι;
καλη διαθεση να υπαρχει και με λιγο και με πολύ κοσμο παιχνιδι γινετε .καλα να περασετε αν πατε και είναι ο δρομος σας σαββατο στειλτε μνμ εκει θα ειμαστε .
 

deus69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
80
Κριτικές
7
Like
386
Πόντοι
280
πήγε κάποιος Παρασκευή / Σάββατο ?
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Όπως κάθε Σάββατο έτσι και αυτό ξανατιμησαμε ένα μέρος όπου μας γεμίζει τις μπαταρίες για όλη την εβδομάδα.
Η καθημερινότητα και η δουλειά μας αφήνει μόνο ένα Σάββατο βράδυ για δυνατό παιχνίδι και δεν το αφήνουμε ανεκμεταλλευτο.
Άφιξη στο μαγαζί με την (Τ) 1 όπου είχαμε ένα ραντεβού με ένα ζευγάρι από το Priveclub.eu και ένα ζευγάρι από το φβ.
Οι συνεννόηση όσο αφορά το τι θέλει κ κάθε ένας είχε γίνει από το chat και έμενε μόνο να βρεθούμε. Εμείς στην ώρα μας το ζευγάρι από το Priveclub.eu δεν ήρθε το άλλο άργησε λιγάκι. Ανεβήκαμε επάνω μια βόλτα πριν έρθουν καθώς η ποιότητα του κόσμου ήταν πολύ καλή και είχαν ήδη ξεκινήσει να ανεβαίνουν προς τα επάνω.
Ανεβήκαμε στο πρώτο δωμάτιο μια τριάδα είχε αρχίσει ήδη να παίζει ωραία και να έχουν φτιάξει το σχήμα τους . Συνέχεια ποιο μέσα με ένα νέο ηλικιακά ζευγάρι να είναι σε αναμονή στην πόρτα περιμένοντας κάποια παρέα και ποιο μέσα δεξιά στα κουρτίνακια και μια τριάδα μεσήλικες να γίνεται ο χαμός από φωνές και full  ανταλλαγές και παιχνίδι μεταξύ γυναικών.
Ενα ζευγάρι στον διάδρομο μας κοίταγε και μας τράβηξε και εμάς το ενδιαφέρον. Με το που άδειασε μια καμπίνα ξεκινήσαμε να μπούμε και τους καλέσαμε.συστηθηκαμε και τα ρούχα βγήκαν κατευθείαν με τον κάθε ένα να παίζει με την κοπέλα του. Ενα ταυτόχρονο γλύψιμο στα κορίτσια για ζέσταμα δίπλα δίπλα έφερε τα κορμιά τους ποιο κοντά με τα γλωσσοφιλα να ξεκινούν ένα τελικά soft παιχνίδι μεταξύ τους., δώσαμε χώρο λίγο στα κορίτσια να γλύφτουν σε διάφορες στάσεις και να το ευχαριστήσουμε και μετά ο κάθε ένας να παίζει με την κοπελα του μέχρι να έρθει στο τέλος με αποκορύφωμα στήσιμο στα 4 να της πηδαμε και αυτές να φιλιούνται.
Τελείωμα ντύσιμο και κάτω για φρεσκάρισμα και μια γουλιά ποτο. Το ζευγάρι που περιμέναμε είχε έρθει και κάτσαμε για λίγο κάτω μέχρι που πέρασε λίγη ώρα και ανεβήκαμε για να παίξουμε.
Η κοπέλα ήθελε να παίξει και με τους δύο μας αλλά δεν ήθελε τον  δικός της να παίξει με την (Τ) . Άρα όλοι μας θα ασχολούμαστε με την κοπέλα. Πρώτη καμπίνα αριστερά βγάλσιμο ρούχα και ξεκίνημα με την κοπέλα να είναι στο κέντρο και να απολαμβάνει τα χάδια από όλους μας με την (Τ) να την φιλάει και να την ανάβει όσο πέρναγε η ώρα.η κοπέλα έσκιψε στα 4 γλυφοντας μας και τους δύο και με την (Τ) να είναι από πίσω την και να την προετοιμάζει βάζοντας της δακτυλακια και φίλοντας την παντού. Αφού πέρασε λίγη ώρα κάθισε στον καναπέ και άνοιξε τα πόδια και μας έβαλε δεξιά αριστερά εμένα και τον δικό της παίζοντας μας την πουτσα μας και την (Τ) να έχει πέσει στα 4 και να την γλύφεις τρελενοντας την με τα δάκτυλα της.μετα από λίγο μου είπε θέλω να με γαμησεις και φόροντας προφυλακτικο δεν έχασα ευκαιρία να  την πηδηξω καλά για λίγη ώρα όσο αυτή έπαιζε μια με την (Τ) μια με τον δικό της. Αλλαγή στάσης και ξάπλωσε ο δικό της ανέβηκε από πάνω και σε στάση σάντουιτς είχε καβαλήσει τον δικό της και με τα δάκτυλα της πηδαγε την (Τ) που ήταν πίσω της οπου και κατέθεσε τα υγρά της επάνω τους και παραχωρώντας την θέση της η (Τ) σε εμένα για ένα διπλό ξεμουνιασμα.
Πράγμα που με μια κίνηση έγινε το σάντουιτς για λίγο ακόμα βάζοντας της και οι δύο την πουτσα μας μέσα της λόγο ότι δεν βολεύει ο καναπές την συγκεκριμένη στάση. Μετά στα 4 για πιπα βγάζοντας το προφυλακτικο και γεμίζοντας ο κάθε ένας μας το κάθε ένα στήθος με πολύ ζεστό υγρό να τρέχει πάνω στο υπέροχο στήθος της. Τελείωμα και κάτω για ποτάκι.
Μία Κοπελα που είχαμε ξαναμιλήσει δεν έκατσε να κλείσουμε με έναν τρίτο γύρο την ωραία βραδιά(λόγο περιόδου)  αλλά κανονίσαμε γιατί μιλήσαμε την επόμενη φορά να τα πούμε οριζόντια.
Ωραία βραδιά και για ακόμα μια φορά ποιότητα κόσμου διαφόρων ηλικιών με το 30ετων  περίπου να περνεις την σκυτάλη στον μέσο όρο.
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
466
Like
4.270
Πόντοι
441
gangbang party το Σαββατο????
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
μυστη την κυριακη επειδή ο κοσμος δουλευη την δευτερα και εχει και μικρα παιδακια που πανε σχολειο  είναι αρκετα χαλαρη βεβαια αν θες δοκιμάζεις  να πας για ένα ποτακι  με την φιλη σου  η ακομα και μονος σου με 80 ευρο εισοδο  και 2 ποτακια  αλλα για να μην τα κλαις τα 80 ευρο πηγενε μια πεμπτη  η από της άλλες μερες παρασκευη η σαββατο να περασεις καλα ειδικα το σαββατο ακομα και με μια κοπελα επαγγελματια συνοδο να πας θα περασεις καλα μπρωστα στην εμπειρια  και στην διασκεδαση μας εγω πυστευω ότι 150 και 250 ευρο  που μπωρει να ξωδευψεις  δεν σου λινουν το χ ιοκονομικο πρόβλημα που μπωρει να υπαρχει, καλο είναι παντος για 1η 2 φωρες τον μηνα αν μπωρεις να την κανεις ετσι  και να περνας ομορφα.....
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Παρουσααααα... καλε που ειστε οι υπολοιποι;;;;  :think:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Πολυ ωραια εμπειρια ,γυρισα σπιτι σαν να ειχα επιστρεψει απο το μετωπο του πολεμου. Ξεμαλλιασμενη ,μουτζουρωμενη ,σκισμενες καλτσες ,χμμμ αγνοειται και το εσωρουχο μου ,αν το βρει κανεις ,pm please. Tο συνιστω ανεπιφυλακτα.
 

goNgo

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
οποιος το βρει τι κερδιζει?
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
μυστη την κυριακη επειδή ο κοσμος δουλευη την δευτερα και εχει και μικρα παιδακια που πανε σχολειο  είναι αρκετα χαλαρη βεβαια αν θες δοκιμάζεις  να πας για ένα ποτακι  με την φιλη σου  η ακομα και μονος σου με 80 ευρο εισοδο  και 2 ποτακια  αλλα για να μην τα κλαις τα 80 ευρο πηγενε μια πεμπτη  η από της άλλες μερες παρασκευη η σαββατο να περασεις καλα ειδικα το σαββατο ακομα και με μια κοπελα επαγγελματια συνοδο να πας θα περασεις καλα μπρωστα στην εμπειρια  και στην διασκεδαση μας εγω πυστευω ότι 150 και 250 ευρο  που μπωρει να ξωδευψεις  δεν σου λινουν το χ ιοκονομικο πρόβλημα που μπωρει να υπαρχει, καλο είναι παντος για 1η 2 φωρες τον μηνα αν μπωρεις να την κανεις ετσι  και να περνας ομορφα.....
Πέμπτη μπορείς να μπεις και μόνος σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom