Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και καλη χρόνια! Πρώτη φορά γράφω και θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία εχθές στο 2+2. Πήγαμε μόλις άλλαξε το έτος με την Αφέντρα μου και ήταν μια πολύ ευχάριστη βραδιά. Είχε φυσιολογικό κόσμο, χαμογελαστοί με καλη διάθεση, ζευγάρια που θέλουν να τους «μπει» καλά το νέο έτος. Κυρίως same room sex, το απόλαυσε η Αφέντρα μου καθώς έβλεπε όλη τη δράση την ώρα που την εγλειφα. Θα πάμε ξανά!
Καλή χρονια. Είσαι ο τύπος με το κοτσιδάκι?
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλησπέρα σε όλους και καλη χρόνια! Πρώτη φορά γράφω και θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία εχθές στο 2+2. Πήγαμε μόλις άλλαξε το έτος με την Αφέντρα μου και ήταν μια πολύ ευχάριστη βραδιά. Είχε φυσιολογικό κόσμο, χαμογελαστοί με καλη διάθεση, ζευγάρια που θέλουν να τους «μπει» καλά το νέο έτος. Κυρίως same room sex, το απόλαυσε η Αφέντρα μου καθώς έβλεπε όλη τη δράση την ώρα που την εγλειφα. Θα πάμε ξανά!
Καλησπερα... Και εσυ δεν εκανες τιποτα αλλο...Μονο δραση...
 

MistressPandhub

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα... Και εσυ δεν εκανες τιποτα αλλο...Μονο δραση...
Μόνο same room αλλά το χαρήκαμε. Δεν ξέρω αν το σεξ ήταν διάλειμμα ανάμεσα στα ποτά ή τα ποτά διαλείμματα ανάμεσα στα sex sessions! Αυτό που μου άρεσε ήταν ότι υπήρχε κίνηση από μεγάλο ποσοστό των επισκεπτών, και πάνω αλλά και κάτω στο cage.
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
Καλή χρονιά σε όλους. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να αναλάβει την "παρουσίαση" του συγκεκριμένου μαγαζιού και σε εμας τους άπειρους; Δλδ να γράψει, τι κόσμο μαζεύει ( ηλικίες , στυλ, ντύσιμο κ.α. ) πόσο κόσμο μαζεύει, τι πρέπει να κάνει ένα ζευγάρι που θα έρθει πρώτη φορά. Έχει την δυνατότητα να περιηγηθεί στον επάνω χώρο και απλα να κοιτάει; Είναι ευγενικός ο κόσμος; τι ώρες έχει κόσμο; υπάρχει καθαριότητα στο; Η φάση παίζει σε καναπέδες; Κρεβάτια ; Στο πάτωμα; Εκτιμώ οτι αξίζει κάποιος να συγκεντρώσει όλες τις πληροφορίες που αφορούν αντικειμενικά θέματα ( όχι αν είναι όμορφα ή άσχημα ζευγάριακ.α. )
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sotos5

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
615
Like
1.321
Πόντοι
206
Καλημερα...Θετεις πολλα θεματα μαζι..Αλλα ειναι ευλογες οι αποριες σου....
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Καλή χρονιά σε όλους. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να αναλάβει την "παρουσίαση" του συγκεκριμένου μαγαζιού και σε εμας τους άπειρους; Δλδ να γράψει, τι κόσμο μαζεύει ( ηλικίες , στυλ, ντύσιμο κ.α. ) πόσο κόσμο μαζεύει, τι πρέπει να κάνει ένα ζευγάρι που θα έρθει πρώτη φορά. Έχει την δυνατότητα να περιηγηθεί στον επάνω χώρο και απλα να κοιτάει; Είναι ευγενικός ο κόσμος; τι ώρες έχει κόσμο; υπάρχει καθαριότητα στο; Η φάση παίζει σε καναπέδες; Κρεβάτια ; Στο πάτωμα; Εκτιμώ οτι αξίζει κάποιος να συγκεντρώσει όλες τις πληροφορίες που αφορούν αντικειμενικά θέματα ( όχι αν είναι όμορφα ή άσχημα ζευγάριακ.α. )
Μηπως είναι καλύτερα να διαβάσεις ολόκληρο το νήμα για να έχεις μια μικρή γεύση για το κατάστημα ?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
Καλή χρονιά σε όλους. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να αναλάβει την "παρουσίαση" του συγκεκριμένου μαγαζιού και σε εμας τους άπειρους; Δλδ να γράψει, τι κόσμο μαζεύει ( ηλικίες , στυλ, ντύσιμο κ.α. ) πόσο κόσμο μαζεύει, τι πρέπει να κάνει ένα ζευγάρι που θα έρθει πρώτη φορά. Έχει την δυνατότητα να περιηγηθεί στον επάνω χώρο και απλα να κοιτάει; Είναι ευγενικός ο κόσμος; τι ώρες έχει κόσμο; υπάρχει καθαριότητα στο; Η φάση παίζει σε καναπέδες; Κρεβάτια ; Στο πάτωμα; Εκτιμώ οτι αξίζει κάποιος να συγκεντρώσει όλες τις πληροφορίες που αφορούν αντικειμενικά θέματα ( όχι αν είναι όμορφα ή άσχημα ζευγάριακ.α. )
Διάβασε τις τελευταίες σελίδες και θα σου λυθούν οι απορίες για τον κόσμο και τι παιχνίδι γίνεται.
Αν θες να δεις πως είναι ο χώρος μπες στην ιστοσελίδα του club νομίζω υπάρχουν πολλές φωτογραφίες.
Από καθαριότητα και υγιεινή είναι μια χαρά οι συνθήκες.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλή χρονιά σε όλους. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να αναλάβει την "παρουσίαση" του συγκεκριμένου μαγαζιού και σε εμας τους άπειρους; Δλδ να γράψει, τι κόσμο μαζεύει ( ηλικίες , στυλ, ντύσιμο κ.α. ) πόσο κόσμο μαζεύει, τι πρέπει να κάνει ένα ζευγάρι που θα έρθει πρώτη φορά. Έχει την δυνατότητα να περιηγηθεί στον επάνω χώρο και απλα να κοιτάει; Είναι ευγενικός ο κόσμος; τι ώρες έχει κόσμο; υπάρχει καθαριότητα στο; Η φάση παίζει σε καναπέδες; Κρεβάτια ; Στο πάτωμα; Εκτιμώ οτι αξίζει κάποιος να συγκεντρώσει όλες τις πληροφορίες που αφορούν αντικειμενικά θέματα ( όχι αν είναι όμορφα ή άσχημα ζευγάριακ.α. )
Διαβασες καθολου... Δεν ειναι να πας να κοιτας.... Αν δεν πας δεν γινεται... Το θεμα ποσο τολμηρος εισαι με το ταιρι σου... Θα πας φυσικα με κοπελα... Αλλιως δεν καλυτερα...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Τα γράφουν όλα στις ποίο πίσω σελίδες ....οποίος ενδιαφέρεται διαβάζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom